BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 5 miesiąc temu #485353 przez kasiorek0310
Agi to GRATULACJE jak będzie Majeczka i wszyscy zadowoleni o i długo miałaś usg ale dobrze ze wszystko posprawdzane policzone :) i mama spokojniejsza i o widzę ze imię już całkiem wybrane Maja

a co do maty u nas leży juz rok prawie jak sie nei sprzeda to bedzie dla kolejnego malucha i tyle :P no raczej tylko ze zmęczenia braku czasu na jedzenie czasem no nic puki co troche mnie to martwi ale tyle to jeszcze wytrzymam :)

spokojnej nocy (a mi sie chyba organizm przyzwyczaił do malej ilości snu bo nie czuej zmeczenia mimo zajobu w pracy )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485540 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu no wszyscy z Mai zadowoleni :) Przecież inaczej by być nie mogło :) Zresztą ja z Paulą i moją Mamcią od początku byłyśmy za dziewczynką , a wszyscy inni wróżyli nam chłopca i Mężuś się przez to nakręcił na syna :P Nawet żartował , ze bedzie próbował do skutku hahaha :) Ale Maja to Nasze ostatnie dziecko .
USG długo , bo to prenatalne . One sa bardziej dokładne i szczegółowe . Wszysciutko Maja miała sprawdzane :)
A imię od samego początku było wybrane :) Ciężko było nam dojść do konsensusu , a to podobało się nam wszystkim . Tylko trochę mnie wkurza , bo same Maje ostatnio . Ale tym się nie bedę przejmowała ... Nasza Maja Zuzanna będzie wyjątkowa :)

Kasiu mi organizm też coś zwariował i zasnąć nie mogę wieczorem . Przekręcam się z boku na bok,tak mi źle , tak niedobrze i z godzinę zawsze walczę zanim zasnę ...a przeważnie jak mi sie zaśnie , to Ami się budzi hahaha :)

Ulcia jak tam u Was po wizycie w szpitalu ?

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485700 przez aniaw
AGI GRATULACJE!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Nie mama czasu na razie pisać bo tworzymy opis do ogłoszenia zbiórki rzeczy dla 2 biednych rodzin. Znowu robimy akcję, więc później napiszę coś więcej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485821 przez Urszula
Witam!

Aguś gratuluję Córeczki!!!! :kiss: :kiss: :kiss: Superowo, że z badań jesteś zadowolona :) :) :) Wiadomo, że Mężuś tym razem chciał chłpoczyka ale z Majeczki z pewnością równie bardzo się cieszy :) Śliczne imię wybraliście :)

Kasia masz racje, że by trzymać wszystkie rzeczy dla następnej dzidzi :) ja bardzo załuję, że sprzedałam wózek i nosidełko :( na szczęście reszte rzeczy trzymamy leżaczek, matę itp podobne rzeczy. Zyczę Twojej Mamie udanej operacji!!! Oby wszystko wszło pomyślnie i mogła cieszyć się świętami. Trzymam Kciuki!!!

Ania powodzenia w organizowaniu zbiórki :)

U mnie wczoraj w szpitalu również wypadło pomyslnie. Co prawda nie miałam USG ale mogłam posłuchać serduszko :) :) :) Doktor zbadała czy mięśniaki za szybko nie rosną i powiedziała, że na razie nie ma powodu do obaw :) Nastepna wizyta 27 grudnia a 17 USG ciekawę czy po znamy płeć :) Jakoś sama myślę, że to będzie chłopczyk ale to się okaże :)
Resztę wczorajszego dnia spędziliśmy na mieście szukając prezentów :) udało się zakupić tylko dla szwagierki :)

Co do łóżka piętrowego po przeczytaniu Waszych komentarzy jakoś mi ulżyło :) wstrzymamy się z tym piętrowym i kupimy jeszcze jedno takie jak ma Elizia :)
Kończę gotować zupkę i zmykamy na spacerek. Wieczorem praca...

Miłego dnia i weekendu :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486381 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ania , Ula dziękuję Wam bardzo :)

Aniu oby tegoroczna zbiórka pobiła ostatni wynik :) Rewelacyjna ta akcja :) Dobre z Was kobietki :)

Ulcia bardzo sie ciesze ,że wizyta i u Ciebie wypadła pomyślnie :) Oby tak dalej :) I Kochana czekam niecierpliwie na Twoje usg :) Ciekawe czy Twoje przeczucie się sprawdzi ? Widzisz u mnie wszyscy mówili,że tym razem syn będzie . Rzeczywiście inaczej przechodzę tą ciążę , inaczej wyglądam,inaczej się czuje i nawet smaki mam inne ...a tu 3 dziewczynka :) U mnie wszystkie 3 ciąże różniły się diametralnie , wiec reguły nie ma :P

Ja 17-go też idę do jeszcze jednego lekarza i będe miała kolejne usg :)

Dzisiejszy dzionek dość zwariowany , a pogoda paskudna i przygnębiająca .
Jutro idziemy na bierzmowanie , chociaż wcale mi się nie chce .

Teraz idę odpoczywać , Majeczka kopie jak szalona ,wiec chyba pora zmienić pozycję :P

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486419 przez kasiorek0310
witam wieczorowo a jamam jutro wolne nie potrzebują tyle ludzi wiec ogarniamy chatę mały an drzemce a potem do baby bo juz dzisiaj dzwoniła żeby przyjechać jutro a mieliśmy być w niedziele ale będzie już cala w nerwach wiec lepiej nie i jutro ma wpaśc kobieta po ta mate kaska wpadnie :P

agi to fajniutko jak każdy sie cieszy z malutkiej fakt z każdego dziecka byle zdrowe a czy chłopiec czy dziewczynka to juz mało istotne widze ze jednak zal troszkę w twoich słowach że to już ostatnia dzidzia wasza ale wiadomo dla twojego organizmu to już i tak nie lada wyczyn :) A imiona ładne szczególnie to drugie zuzka może mi sie kiedys uda mieć dziewczynkę :P O to sie naoglądasz malutkiej dużo :) jak 17 znowu podglądanie będzie :P A bierzmowanie to co juz też jakieś przyjęcia robią po nich czy co

aniu powodzenia w kolejnej zbiórce oby była lepsza i ci dla których to zbieracie byli ze wszystkiego zadowoleni :)

ula to pięknie jak słyszałaś serduszko pewno niesamowite uczucie mimo ze to juz nie pierwszy raz a co do przeczucia trzymam kciuki za chłopca my akurat nosidełko zostawiliśmy leżaczki a ta mate to i tak do końca mi się nie podoba wiec po co ja trzymać tym bardziej ze za bardzo miejsca nie ma :P ale ciuszki wszystkie zostały trzymaj trzymaj kciuki oby bylo ok jutro sie dowiem więcej bo bedzie wiadomo czy idzie w pon czy sie zdecydowała na sląsk co brat gadał a wózek mieliśmy od brata ale dla kolejnego chce atlantica esporio zakochałam sie w tym wózku :)

a co do pogody to fakt paskudna zimnawo ale bez spacerku sie nie obyło koniecznie trzeba dalej hartować malucha i widziałam za oknem ze śnieg z deszczem pada i powoli sie biało robi oby an świętą było bialo a i jutro choinkę zabieramy bo bierzemy tą co mieliśmy an sarnim malutka taka 60cm na stolik z plastikowymi bombkami wiec zobaczymy jak maly zareaguje na nia i co będzie z nia robił

spokojnej nocy :) ja chyba dzisiaj szybko padnę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486565 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu ,z jednej strony fajnie że sobota wolna , a z drugiej kaska też byłaby mile widziana :P

Super , ze udało się matę sprzedać :) Ja nie wiem , czy będę teraz kupowała dla Majeczki matę .Amelka nie specjalnie chciała się nią bawić . A mam takie maty , tylko bez tych pałąków , że dziecko sobie na nich może leżeć , tam też są elementy szeleszczące i różne faktury , więc zobaczę .

I miłych odwiedzin u Mamy :) Ja trzymam kciuki za poniedziałek . Lepiej tu na miejscu i szybciej zdecydowanie . Do świąt Mama czułaby się znacznie lepiej .

Nie Kasiu nie ma w moich słowach żalu,że to ostatnie Nasze dzieciątko . Zawsze marzyłam o dwójce i to był mój plan . Ale po Amelce zapragnęłam jeszcze jednego ,bo między Paula a Amą różnica za duża . Teraz będzie 22 miesiace , więc super . Maluchy będą się razem trzymały,bawiły i psociły. Nudy nie będzie .
Już nie chcę wiecej dzieci . Na te czasy trójka to i tak wyczyn ...same wiecie jak jest .
Oczywiscie jakbyśmy nie musieli patrzeć na finanse , to każde kolejne dziecko było by wspaniałą wiadomością , ale niestety życie jest brutalne i kreci się wokół forsy :(

Oj życzę Ci , żeby z Zuzią się udało :) Ja też chciałam Zuzię i takie były plany,ale Mężusiowi się odwidziało :P

Co do bierzmowań , to ludzie już wariują !!! Robią imprezy na miarę komunii . Jak byłam w ciąży z Amą , to byliśmy u jednego bratanka Męża . Uroczystość w kosciele , a potem biba w lokalu . Teraz po kościele zaprosili Nas do domu ,gdzie robią imprezę . Będzie 18 osób ! Oczywiście trzeba przyjść z prezentem , bo jakby inaczej .

Amelka dzisiaj w nocy gorączkowała , katar też się nasilił i oczko mocno łzawi :( Ale górna lewa trójka się juz troszkę przebiła i ją widać .
Do tego od kilku dni am wodniste kupki :(
Mam nadzieje ,ze to wszystko za te nieszczęsne trójki , a nie z powodu jakiegoś wirusa .

Jak nie lubię zimna i samej zimy , to jestem za tym , zeby lekki przymrozek jednak przyszedł . Wymrozi te bakterie wszystkie .

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486733 przez kasiorek0310
A pewno ze było by fajnie jak kaska wpadła ale i bez niej dajemy rade agi zobaczymy bo ta laska z bielska jest a będę u mamy ja zabiorę i może weźmie choć taka napalona na nią jest ze szok a dla kolejnego tez nie wiem czy będę kupować kilka razy użyta chyba ze jakaś używkę też. No tak gdyby nie kaska to pewno byłoby więcej dzieci ale fakt trójka to i tak sporo w tych czasach mi się tez marzy 3 ale zobaczymy właśnie jak finansowo podołamy U u nas nie ma wyjścia tylko zuzka zawsze jak mówiłam że dziewczynka to Zuza i koniec cos lenka tez sie mi bardzo podobało

to rzeczywiście ludzie poszaleli imprezy jak komunie i jeszcze prezenty fakt dobra okazja żeby znowu coś dostać u nas nie było żadnej imprezy na bierzmowaniu wiem że tylko bracia potem byli kawa i tyle ale nie imprezy wielkie
o biedactwo male oby te nieszczęsne trojki wyszły fakt najgorzej wychodzą i maluchy najbardziej cierpią a łzawienie oczka pewno dlatego bo one połączone nerwami z okiem sa

u ans daje w kość zaległa dwójka ale cóż i przez nia walczyłam ze spaniem Nikosia 1,5 zasnął a tak to krzyk pisk wrzask i łóżeczko znowu rozwalone ale małż był i gostek ma przywieść nowe żeberka ale chciał sie wycfanić żeby do stolarza iść a mamy jeszcze na gwarancji to niech dają nowe a co :)

agi lepiej niech zima przyjdzie porządny mróz i wymrozić robactwo

miłego popołudnia mały śpi a potem do baby juz mi dzwoniła żeby torbę sobie wzięła na prowiant :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487089 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu ja też odkąd Ami się urodziła , to tylko o Zuzce mówiłam . Nawet Mężuś mówił , że spoko.Ale jak zaszłam w ciążę , to stwierdził , ze to nie jest jednak takie fajne imię . Zaczęło mu nie pasować :P Ale Maja Zuzanna do niego przemawia :P I teraz nawet jak chciałabym wybrac zupełnie inne imię , to juz szans nie ma :P Paula i Mężuś obstają przy tym i koniec :P

Z tym łóżeczkiem , to chyba na jakieś felerne trafiliście ! To aż niemożliwe , zeby co chwilę się psuło . Mam kilka znajomych,które mają te łóżeczka i dzieciaki w nich takie wygibasy robia , a nic się nie dzieje .
I jak na gwarancji , to pewnie niech robią , a nie sie wymigują .

I jak u Mamci było ? Oj fajna sprawa z tym prowiantem :)
Ja muszę powiedziec mojej , zeby przyjechała do Nas znowu na trochę :) Porobimy jakies pyszności i sobie pomrożę :)

Z oczkiem Amielki już dobrze , tylko katar większy :( Ale i to zwalczymy :)

A na bierzmowaniu był sam Mężuś . Miał jechac do koscioła na msze i przyjechać po Nas , zebysmy razem jechali na domówkę . Ale w kościele dopiero o 19-stej się skończyło , więc zdecydowałam , ze nie będe Amci ciągać . Ona biedna przez te zęby i jeszcze pora jej kąpieli...nie chciałam jej zmieniac nic .
A Mąż mnie wkurzył , bo się tam zasiedział i dostał taki OPR , że szok . Nawrzeszczałam na niego jak jakaś nawiedzona baba :P Ale co tam...dziś focha ciąg dalszy :P :P :P

Udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487573 przez kasiorek0310
agi a co trzeba trzymać krótko :P a nei ale fakt strasznie późno sie to w kościele skończyło a co do prowiantu fajna tym bardziej jak nam d..ratuje ale i małemu się coś dobrego dostało
i dobrze ze Ama już lepiej u nas patrzyła to tez miał kreski na ząbkach 3 z góry a dzisiaj nam sie obudził przed 6 rani szok normalnie a potem zasnął cos okolo 7 i spaliśmy do 9.30 :D ale wiadoma przyczyna i cały dzień marudzenia gryzienia wiec mam nadzieje ze i u nas szybko z nimi pójdzie a co do łóżeczka to ono na sęku poszło wiec nie było mowy żeby wytrzymało długo w przyszły poniedziałek moj ma tam iśc bo ma miec ten dół nowy tak żeby do wiosny wytrzymał a potem chcemy mu kupić takie łóżko
allegro.pl/magnat-lozko-dzieciece-model-...cem-i2792756032.html

pokazywałam je mamie i obie doszłyśmy że to będzie lepsze mimo ze tamte pociągi a to z naturalnego drewna jest bo i komplet mebelków stolik i krzesełka tez wybrany mamy już dawno
allegro.pl/meble-dzieciece-stolik-2-krze...cha-i2838946280.html

a u mamy bylo ok ważne ze udąlo sie mate sprzedać w końcu u mamy trochę pogadaliśmy i wiemy ze ok tygodnia będa ja trzymać na święta juz będzie ok a sie nas pytała czy czasem nei przyjedziemy bo jeden bart do szwagierki jak co roku ida drugi jedzie do teściów a my hm... mój chciał samemu w domu a ja znowu sobie nie wyobrażam wigilii bez nich tym bardziej teraz jak sie dowiedziałam że sami będa poza tym babci zrobili nowy pomnik a miała stary co dziadek byl i obok miejsce to zrobili wszystko an jednym a drugie sobie ciotka zostawiła dziwnie było tak patrzeć na fotek pomnika i imię osoby której nie czujesz już nie a ja dalej żyje tak jakby ona byla dalej wśród nas poza tym pozbieraliśmy choinkę i ozdoby zobaczmy jak mały zareaguje na nia poza tym zaczął mówić "dziadzia" i to tak ładnie i wyrażenie poza tym ostatnimi czasy odróżnia psa od kota i wola "miał' bo dżo tej pory pies i kot to zawsze był pies "ła ła" poza tym łóżeczko sie bardzo podobało i ju się dogadaliśmy o do prezentów że robimy tylko dzieciom bo to za duzo kasy idzie a jest ich na razie 3 wiec spoko
dzisiaj brat nawet dzwonił o nosidełko czy mamy bo jak tak to by chcieli pożyczyć bo bratówka musi już leżeć wiec nie wiadomo czy do świat wytrzyma i mały sie nie pośpieszy i jakos ten brat potrafił zadzwonić dużo wczesnej żeby sie przygotować bo w piwnicy byl to teraz w mieszkaniu trochę innego zapachu nabierze bo nie wiadomo kiedy potrzebny będzie ale juz spokojniejszy bo jest a co do reszty to jak przyjedzie będziemy sie dogadywać czy jeszcze cos chce bo mamy i leżaczek i ciuchy wiec zobaczymy co bedzie im potrzebne wiedza ze to sie u nas trzyma

a co do imienia to akt wilk syty i owca cała bo kazdy ma imie jak pasuje mu właśnie zuzke masz a ze na drugie imię cóż

a dzisiaj dzionek minął szybko spacerek zaliczony mimo zimna maly zrobił sobie drzemkę bo nie chciał spać w ciągu dnia bo za długo rano spaliśmy ale na noc już ładnie zasnął poza tym w domu zabawa i tyle

hasia a jak tam u was co słychać ???

spokojnej nocy ja mam teraz 2 zmiany 2 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487691 przez aniaw
Hej :)

Nie krzyczcie na mnie aloe ja tylko się przywitam :blush:

Mega zabiegana jestem i nawet wczoraj byłam zrobić sobie rtg stopy bo myśłałam, że paluch złamany :blush: Na szczęście tylko ścięgno naciągnięte i kuleję jak starowinka ;)
Lekarka oglada mi zdjęcie omacuje paluch u góry i pyta czy w tym miejscu boli? Ja mówię, że akurat w tym miejscu nie :P A ona mega zdziwiona i mówi, że mam dodatkową kosteczkę :laugh: A Tomi z tekstem, że on zawsze wiedział, że jestem dziwna :lol:

Matko cały czas mam zapiernicz, w pracy net się zwalił i ciągle nie mam kiedy napisać ;) Wiecie, że coś się zablokowało się nam na lipcówkach i nie dało wejść się na ostatnią stronę ani dodać żadnego posta ani nic :angry: Jak to zobaczyłam to normalnie alarm trzeba było zapodać :lol: Na szczęcie udało się prowadzić dyskusje dalej od kolejnej strony :lol:

Obiecuję w tygodniu poprawe i podczytanie o ile net odzyskam w lecznicy :S

Trzymajcie się babole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487705 przez agi-p
Dzień dobry :)
Od wczoraj mamy śnieg :P Szok , jednak im się sprawdziły przepowiednie :P

Kasiu fajnie , że macie już powybierane łóżko i stoliczek :) Mi sie podobają te kolorowe stoliczki z krzesełkami , lub te z ikei :)
Dobrze że z Mamą juz wiadomo co i jak . Teraz tylko trzymanie kciuków zostało i wiara , ze się uda :)
Czyli wigilię spędzacie razem ? Fajnie :) Tak rodzinnie . My co roku tak właśnie mamy , tyle że u Nas zawsze . Tamten rok był wyjątkiem , ale już tego nie powtórzymy .
I fajnie , ze z prezentami sie dogadaliscie . Mi bardzo pasował by taki układ , ale niektórzy uparci i będą robić . Niby mówią , ze my nie musimy,ale przecież wiadomo,ze to zobowiązujące .
I super , ze Brat się odezwał :) Przynajmniej na spokojnie przygotujesz co potrzebne i kontakt jest , a nie tak na dziko .

Aniu tak Nas tu zaniedbujesz ostatnio . Ale zostanie Ci wybaczone , bo Ty to czasu masz zdecydowanie za mało na wszystko :P I jeszcze do tego "kaleka" z Ciebie :P

My wczoraj 3 godziny na skelpach spędziliśmy ...kolejny maraton po marketach . Oczywiście śniegowców szukaliśmy dla Amy , ale nic na nią nie pasuje . W decatlonie jedne nawet dobre , rozm 18/19 , ale jakoś koślawiła w nich nóżki . I zostaliśmy bez butów !!! Na szczęście te co ma teraz sa ciepłe i fajne , ale śniegowce i tak potrzebne .

Niedługo jade do Cieszyna w odwiedziny do koleżanki i jej córci :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487827 przez kasiorek0310
Aniu dobrze ze skończyło sie tylko na naciągnięciu a nie na czym i czekamy na wieści jak tam chłopaki

Agi juz dawno tak sie przymierzamy tylko ciągle kasy bark niestety a te z Ikei na foto fajne ale na żywo mi sie nie podobają takie sztuczne cale trzymanie kciuków jutro rano ma operacje już lezy na oddziale i tak w połowie przyszłego tygodnia wyjdzie jak sie nic nie zmieni no raczej tak choć małż sie burzy bo on chce tutaj a ja ich samych nie chce zostawiać tym bardziej w święta no u nas juz byla mowa w zeszłym roku ze to za duzo kasy idzie an te prezenty i ze od przyszłego roku tylko dzieciom i dobrze bo wiadomo ze każdy miedzy sobą tez zrobi przynajmniej my z małżem robimy sobie też no tak wiadomo gadaja ze nie a potem i tak swoje pomyślą wiec wiadomo niop ten jakoś potrafił wcześniej dać znać żeby przygotować im wszystko

szkoda jak sie nie udało znależć butów dla Amy :( oby jednak sie udało bo fakt śniegowce przydatna rzecz tym bardziej na sanki :) my będziemy w ten weekend szukać butów może gdzieś sie znajda
to miłych odwiedzin i reszty popołudnia

i wczoraj bylo ciachu ciachu bo z loczków zrobiło sie siano i jzu loczków nie mamy bo ledwo sie kręcą na razie za krótkie sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487831 przez Urszula
Witam!

Aguś zazdroszczę śniegu :) czekam z niecierpliwością :)

Kasia fajne łóżeczko i mebelki :) i Nikoś jaki mądry :) Elizia też rozróżnia kotka i pieska, a także konika, świnkę, owieczkę, kurkę, kaczusię, nawet małpkę i słonika. Zna też niektóre numery :) :) :)

Ania urwanie głowy masz niezłe i tak Cię podziwiam, że w ogóle coś piszesz :)

My wczoraj czas do południa spędziliśmy na zakupach prezentowych.
Napiszę cos więcej jak wrócimy z baby centre.

Do później Kochane :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488041 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl