BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 5 miesiąc temu #482004 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wpadłam się przywitać tylko. Poczytam jak wrócę :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482271 przez Urszula
Witam!

Aguś mnie też dokuczają bóle głowy. W zeszły piątek myślałam, że mi głowa pęknie już myślałam, że do pracy nie pójdę. Jakoś sie przemogłam a w pracy napracuję się o wiele mniej niż w domku więc przyjemnie zleciało.
Amelka rozkoszna jest i kochana :kiss: Moja Lalusia też lubi robić tuli-tuli i chętnie przybiega by się przytulić :kiss: Powodzenia na badaniach!

Kasia oby z pracą się ruszyło. Najgorzej jak trzeba kombinować a jak jeszcze wysyłają na przymusowe wolne bez zapłaty to już porażka :( ....co do polskiej kuchni to ona mi się nudzi tak na dłuższą metę. Zawiera ona mało różnorodnych warzyw i ziół, dlatego z chęcią próbuję światowych nowości serwowanych przez mojego Męża :)

Elizia od jakiegoś czasu udoskanala swoje zdolności muzyczne. Chętnie słucha piosenek dla dzieci i potem śpiewa. Kiedy Jej powiem; Eliziu zaśpiewaj coś to robi smieszną minkę marszcząc brwi i śpiewa :laugh: :laugh: :laugh: (oczywiście po swojemu ale jak to rozkosznie wygląda!!!)
Teraz uciekam myć okna.... na całe szczęście tylko od środka bo od zewnątrz mamy serwis, który myje okna co trzy miesiące :)

W czwartek wizyta w szpitalu...

Miłego dnia Kochane!!!

Jeszce fotka Mojej Kochaniusiej...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482769 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ula , ale Elizi już włoski odrosły !!! Kurcze , zeby mojej Amece tak rosły :P
Zdjęcie świetne , kochańska jest :)

Kochana z tą kuchnią to masz rację .Wszystko dobre, ale nie w nadmiarze . Tez lubie próbować nowości :) A jeszcze jakby mi to Mąż serwował , to już w ogóle super by było :P

Mam nadzieję ,że się nie przeforsowałaś przy myciu okien ...

No i wizytę tez mam w czwartek :)

Kasiu z Nikosia to prawdziwy pomocnik :) Fajnie , ze tak sie garnie do wszystkiego . Teraz dzieciaczki sa na fajnym etapie ... chętnie pomagają i uczestniczą we wszystkim , ale niestety z czasem to sie zmienia :P

Z tą praca to też masz przekichane ... oby były zlecenia , a co za tym idzie kasiorka .
Super , ze spacerki się udały i Nikoś taki zaczepny :)

Ja dzisiaj na tych badaniach byłam ... poszło gładko . Amcia przyglądała sie bacznie co mi robią :)
Posiedziałam troszkę u Mamy , skoczyłyśmy na zakupy i kupiłam w końcu Amci prezent Mikołajkowy :)
Potem raz dwa do domku , bo drzemka sie szykowała . Ama pobiła rekord i 3,5 godziny spała :) Ja 2 się zdrzemnęłam :)
Teraz szykujemy zapiekanki na kolację i moze jakiś serial sie obejrzy :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482945 przez kasiorek0310
witam padam sił coraz mniej

ula to dobrze jak jesteś tak otwarta na nowe smaki i kuchnie :)Niestety taka praca umowa zlecenie to wiesz poza tym plany ogólnie obniżyli wiec nie ma duzo roboty dzisiaj tylko 10 osób przyszło jak jest ale masz dobrze ze tylko od środka a z zewnątrz wam serwis myje dobrze bo przynajmniej jak brzydko to nie trzeba okien otwierać o to zleciało i wizyta w szpitalu to usg chyba tez będziesz miała czy tylko wywiad

agi ale wiesz cieszmy sie ze takie sa teraz a to co potem to życie pokaże :) oj garnie sie garnie dzisiaj jak łóżeczko po raz kolejny rozwalił to pomagał i go pozbijać wzmocnić ale nie wiem ile jeszcze wytrzyma o to pięknie ci pospała u nas był bunt na dzisiejsze spanie w łóżeczku czego efektem było połamanie i zasnął mi w trakcie spacerku i pospał godzinę. To dobrze jak poszło gładko z badaniami :)i prezent mikołajkowy zakupiony już dla wszystkich :P a dzisiaj było już lepiej wiec jutro tez powinno być ok roboty było sporo za to ludzi mało

poza tym spacerek udany tylko znowu z nocnikiem jesteśmy an bakier ale coz i to przeklęte łóżeczko dobrze by było mieć metalowe te żeberka poza tym sił coraz mniej ale jutro juz środa i potem z górki a weekend chyba sie wybierzemy do mamy mojej bo w pon do szpitala idzie a nei wiadomo co ze świętami i przydałoby sie pogadać poza tym groża zima a jak tak nei lubie zimna :(

miłych snów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483022 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Matko ledwo dycham ale skrobnę, żeby nie było :P

Wczoraj byłam w Auchanie i normalnie wyjśc nie mogłam :S Kącik kuchenno-zabawkowy dla dzieci mnie wciągnął :S Zastawa, kuchnie, praleczki, lodóweczki (pełne wyposażenie i takie małe plastikowe jajeczka i mleczko i wędlinki), żelazka, czajniczki, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, garnuszki, produkty spożywcze - tyyyyyle tytch zabaweczek, że wszystko bym kupiła :lol:
Na pocieszenie kupiłam małą zmioteczkę i szufeleczkę x2 i chłopaki tacy zachwyceeni :lol: Oni ciągle podkradają nam i chcą sprzątać to teraz będą mieć swoje a u nas wreszcie zapanuje porządek :lol:
Domik jak się dziś obudził to od razu chciał zmiotkę i zamiatał sobie w łóżeczku :lol:
Taki szał a prezent za 4,87zł :lol:

U nas kuchenka już wypróbowana i siora robiła wczoraj mufinki pyyycha :lol: :S

Agi milutki masz głosik :laugh:
No zabawek mamy mnóstwo i ciągle coś małym załatwiam więc oni prezenty świąteczne mają na porządku dziennym :lol:
Ale kochaniutka ta Twoja Ami :kiss: Odpoczywaj z nią jak najczęściej :)
Co tam kupiłaś na prezent mikołajkowy? :)
Dobrze, że badania tym razem gładko poszły, oj Ty to masz się z tymi lekarzami :kiss:

Kasiorek dziwnie z tą pracą szefostwo gospodaruje ;)
A Nikoś jaki rezolutny, już cześć mówi i wszystko zauważa i pomaga Tobie, extra :laugh:
Rozejrzyj się lepiej za butami i dużo sił zycze cobyś jednak z nich nie opadła :kiss:

Ula ale Elizia słodziak :kiss: I na pewno super musi to wygladać i posłuchac fajnie jak spiewa :) Mój też lubi podśpiewywać po swojemu a najlepiej ooo przy myciu zębów jak mu spiewam szczotko szczotko hej szczoteczko :lol:
Mamy podobny sorter i taki sam telefonik z fisher price :)


A ja wczoraj 2 dyżury i dziś :S Ale jutro zamierzam spać do południa, więc nie budzić mnie :P

Buziaki :kiss:

Ps. Szymi dziś wieczorem zrobił fajną akcję :lol:
Tomi ogladał tv a ten zabrał mu pilota, wyłączył tv i mówi Tati koniec ogladania pilot idzie spać :lol: I zabrał się za ścielenie nam łóżka :lol: I rozplanował, żę sam sie połozy z nami i bedzie spał w dużym łóżku :lol:
Se obmyślił spryciacha :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483074 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu
ja tylko dla Ami prezent wczoraj kupiłam :P Czyli z głowy dopiero Paulę i Amcię mam :P Jeszcze nie koniec niestety ...

Pewnie jedźcie do Mamy przez weekend . Na pewno miło jej się zrobi :) Mam nadzieje , ze w szpitalu wszystko zgodnie z planem pójdzie .
A ze świętami wymyślicie jakieś rozwiązanie :) A może zaprosicie mamę i ojczyma do siebie ???

Wkurzająca ta umowa zlecenie :( Dlatego ja nigdy na takie coś sie nie decydowałam . Ja musze wiedzieć ile zarobię , przynajmniej podstawe , bo z premiami to różnie bywa .

A z tym łóżeczkiem to macie pecha jakiegoś !!! Dobrze ,ze u Nas nic się nie dzieje . Tyle , ze mamy turystyczne .
A do jakiej wagi niby to Wasze łóżeczko ?

A wiecie , że w Polsce wszystkie wózki ,sa przeznaczone do wagi 15 kg ??? Takie rozporządzenie jest . Mają je dopiero zmieniać , bo dzieci rodzą się większe i szybciej tyją . Ale i tak jak zmienia , to będzie do max 18 kg !!!

Aniulka oj mnie też w tych sklepach wszystko wciąga :P A regały z zabawkami ,to mogłabym oglądac non stop.Szkoda tylko , ze ceny takie kosmiczne :(
Ale super , ze prezenty się chłopakom spodobały :) Też musze Amci kupić taki zestaw do sprzątania ... niech pucuje , w końcu Ona najwiekszy bajzel robi :P

I kolejna mnie kusi muffinkami... a żadna nie podeśle , nie zaprosi ... tez mi koleżanki :P :P :P :)

Kochana Twój glosik też całkiem milusi :) Fajnie bylo sobie pogadać :) A latarki nie kupiłaś ?

No i wyobrażam sobie ile Ty masz w domku zabawek !!! Non stop coś wymieniasz,dokupujesz itp. Twoje chłopaki , to u Nas w domku chyba nie miałyby co robić :P A juz na pewno by sobie pomysleli , ze jakas bieda u Nas panuje hahaha :P

A prezent dla Ami , to takie cudo :P
allegro.pl/doktor-lekarz-zestaw-dla-dzie...-pk-i2811356087.html

Po 2 dyżury ??? No prosze , będziesz zimna od forsy :P Jakbyś miała nadmiar, to podam Ci nr konta ;)

A Szymi mnie kolejny raz powalił na łopatki :) :) :) Mądrala mały :) Daleko zajdzie , jak już taki dobry w planowaniu i rozstawianiu ludzi po kątach ;) Mam nadzieję , ze Nasz Szymonek (o ile to On) też będzie taki superaśny :)

A zdjecia boskie :) I jakie wytrzymałe krzesełko hahaha :)

My mamy nieprzespaną noc za sobą . Te trójki mogłyby już wyjść , bo sie zajedziemy . Ami budziła sie co 10-15 min :( 15 min ją głaskałam zanim zasnęła , położyłam się i po 10-15 min powtórka z rozrywki :( I o 4 już wyspana :( Szok .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483601 przez kasiorek0310
Aniu to macie przeboje ale fakt zabawki kuchnie sa na prawdę super może masz dwóch małych kucharzy w domu najpierw niestety wypłata musi być kiepski miesiąc ale na pewno zakupimy bo ąz się boje tych mrozów ale coz robić nieuniknione niestety oby tylko na świętach troche śniegu spadło niestety plany jak obniża to nic nie zrobią nasz lider kombinował żeby każdy miał godziny :) wiec tyle dobrze a koniec tygodnia za dużo roboty jest a częśc ludzi ma wolne cały tydzień i robimy do 14 grudnia a potem nie wiadomo czy wolne czy nie :P A co do Szymonka to mały mądrala juz tate wysysał d spania

agi o to myślalam że prezent dla ami był ostatni z listy a tu kicha a gdzie tu reszta jeszcze no właśnie nie wiem czy ona będzie chciała tu na święta czy nie lepiej tam u mamy w domu zawsze będzie mogła sie położyć i leżeć a tutaj będzie sie czuła troche skrepowana ale zobaczymy wszyscy maja taka nadzieje ze bedzie ok chociaz brak kombinuje żeby mame wysłać na Śląsk do Gliwic a tutaj ja bedzie operował własnie lekarz z tamtad i ma juz dośc tych kombinacji tym bardziej ze długo nie czeka a tam nei wiadomo jaki byłby termin i sie cała wkurza bo sie wtrąca we wszystko
U nas nei było wyjścia ida mi na reke z wyjściem wcześniejszym bo ide normalnie na 6 ale wychodzie 13.20 13.30 a poza tym gdby mama była w maire ok to nie byloby kłopotu bo by sie mi zajęła małym ale na to muszę poczekać do wiosny i bede szukać nowego albo mnie wezma na linie a niestety u nas z jeden wypłaty malza ledwo by starczyło na kredyty opłaty a gdzie reszta życie zakupy ubrania wiec tylko dlatego sie zdecydowałam na szczęście ubezpieczona jestem u małza juz poza tym lżej jest mu psychicznie ze nie musi sam an wszystko gdyby nie kredyt tez bym nie poszła do pracy ale on pochlania polowe wypłaty małza wiec dośc sporo :( To łóżeczko juz była raz poskrecane i teraz znowu w tym samym miejscu szczeliło ale wzmocnione deseczkami i jest ok ale myśle co by an wiosne dac go do normalnego łozka tylko z tymi bokami co sa dla

coś takiego
allegro.pl/producent-lozko-miko-160-70-s...rac-i2792932288.html
allegro.pl/magnat-lozko-dzieciece-model-...cem-i2792756032.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483752 przez Urszula
Witam!

Kasia ale super te łóżka :) :) :) bardzo mi się podobają! Uważam, że zakup będzie jak najbardziej trafiony :) :) :) Trzymam kciuki za Twoją Mamę...to przed świętami czeka Ją ta operacja?? Co do pracy w sumie nie najgorzej skoro kierownik tak dba o pracowników (swoją drogą bardzo dużo angielskiego słownictwa panuje teraz w języku polskim :( strasznie mnie to razi :( lider to przecież kierownik więc co się stało z tym słowem??)
Kasiu do szpitala idę na rutynową kontrolę no i sprawdzić mięśniaki :dry: USG dopiero 17 grudnia :dry:

Aguś ale mi narobiłaś smaka tymi zapiekankami :P dziś je też zrobię :P :P tym bardziej, że czeka nas wieczór na luzie bo Mężuś jutro nie idzie do pracy :) wziął wolne bo ja jadę do szpitala więc może uda się posiedzieć dłużej i obejrzeć jakiś dobry film :)
Zestaw doktorski pierwsza klasa :) kto wie może w przyszłości zaowocuje i Amelka będzie panią doktor :laugh:
Bardzo współczuję nocki :( w sumie u nas ząbki wychodzą bezobiawowo wyszły Elizi ostatnio chyba piątki (nie byłam w stanie dokładnie zobaczyć bo mi nie pozwala) i teraz widzę, że dolna trójka się przebija. Elizia spi ładnie całą noc z tym, że w dzień ledwo udaję się ją uśpić.

Ania superowe zdjęcia chłopców :) Ze sklepu z zabawkami również cięzko mi wyjśc i nic nie kupić :) tyle fajnych zabawek :) Co do zmioteczki i łopatki też u nas by sie sprawdziła Elizia aż się garnie by zamiatać ale komentuje, że miotła jest "kkkkkkkkk" :lol:


Wczoraj pomyłam okna i wyprałam firaneczki, w domku posprzarzątałam. Wszystko łącznie z pościelą mam świeżutkie :) dziś i do końca tygodnia luzik :)

W sumie mam mały dylemat. Główkuję nad zakupem łóżka piętrowego czy drugiego łóżeczka, które rozwiązanie będzie lepsze. Najpierw myślałam o kupnie takiego łóżeczka jak ma Elizia
www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...98_89357_10001_14688
ono się rozkłada w junior łóżko, a później mi przyszło do głowy by zakupić już piętrowe
www.ebay.co.uk/itm/KACPER-2B-white-BUNK-...sd%3D130789645418%26 z tym, że górną część na długi czas musiałabym przeznaczyć na zabawki. Elizia by spała na dole a Dzidziuś po wyrośnięciu z mojżeszowego koszyka w Elizi łóżeczku. Sama nie wiem czy to nie przesada :unsure: :unsure: co myślicie??

Miłego wieczorku :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483959 przez aniaw
Hej :)

Kto mi powie od kiedy dzieci zaczynaja znac się na zegarku???
No jak mówię do południa mi nie przeszkaszkadzać bo śpie a Domik po 7mej wstaje to chyba znaczy, że jeszcze się nie zna cooo??? :lol:

Agi ale ja nie narzekam bo Twoja nocka to króciótka ;) Może fakt zabki :S
Co do latarki to chciałam ją na razie oblukac. Nawet bardzo spodobała mi się ale tak się zastanawiam czy kupić jedną... Przy jednej óbęda się bić a jak kupie 2 to mnie szlak trafi jak oboje będą włączać :D A może jednak nie kupic, ale kurcze fajnie gada :D A chłopaki bawią się zwykłymi latarkami i to lubią, więc sama nie wiem...
Koleżanka z lipcówek takie linki mi podesłała:
allegro.pl/fisher-price-cars-2-latarka-f...eki-i2752852721.html
allegro.pl/fisher-price-cars-2-latarka-z...g31-i2803755193.html
allegro.pl/fisher-price-thomas-tomy-lata...waw-i2755342502.html
To ewentualnie dla Szymiego bo autka i pociagi to jego pasja :laugh:
I taka jeszcze:
allegro.pl/fisher-price-latarka-dinozaur...974-i2766855290.html

Ech oszalec można :S
A fajny zestaw doktorkowy :laugh:
Co do zabawek to fakt maja dużo, ale jak się czyms nudza to ja wymieniam się na cos innego :lol:

Kasiu no z tymi kredytami to fakt, trzeba jakoś dać rade i fajnie, że choc taka prace znalazłas :) Jakie genialne łóżeczka zapodałas :) U nas szymonka łóżeczko też było kilka razy reperowane bo po nim skacze ;) Trzymam kciuki za twója mamę :kiss:

Ula
fajnie, że jest szansa na cieszenie się obecnościa męza w domku :) Powodzenia na kontroli :) Wow i jakie juz porządki, super :)
Co do łóżeczek to fajne są, ale u mnie jeszcze by nie sprawdziły się pietrowe ;) Szymi by się tam wspinał cały czas i bałabym sie o niego ;) Jakby wyjąć drabinke pewnie by nawet wymyślił jak się tam dostac na górę :lol:
U mnie Szymi i dominik tak wedruja w nocy po łózku, ze jeszcze nadal czekamy z wymiana łóżeczka i spia w niemowlęcych :blush: Ale myśle o pietrowym.

Ech wracam do pracy, dziś dzień w biegu mam, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484044 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiu no łóżka bardzo fajne :) My też w przyszłym roku kupujemy Amie normalne łóżko .Oglądam i na razie wybrałam coś w ten deseń :
allegro.pl/lozko-dla-dzieci-kevin-140x70...iem-i2792537489.html
allegro.pl/baby-beds-lozka-lozko-kevin-c...osc-i2792537387.html

Porozmawiaj z Mamą o świętach i na pewno znajdziecie jakieś dobre rozwiązanie :)
Dobrze , ze jesteś ubezpieczona u Męża . Bez tego ani rusz .Mam nadzieję , ze pracę zapewnią Wam dłuzej niż do tego 14-go.

Ula daj znać jutro po wizycie . Trzymam kciuki,aby z mięśniakami nic na gorsze sie nie zmieniło .
Co do łózka piętrowego , to też mamy w planach . To super rozwiązanie :) Tyle , ze chyba poczekamy z tym trochę :P Boję się , ze jakby już było,to Ami by się wspinała i kombinowała zbytnio . Wiem , ze można też zdemontować całkiem górę , ale z kolei nie mamy gdzie tego wszystkiego już trzymać . Zobaczymy w przyszłym roku , jak Maleństwo wyrośnie z kołyski i będzie konieczne łóżeczko Amci :)

Udanego wieczorku z Męzem i smacznych zapiekanek :)
A jutro na obiad dla mnie i Linki robię naleśniki z szynką , pieczarkami i serem polane sosem lub keczupem :) Może też się skusisz ? :)

Aniu na zegarku ? Hmmm ... z tego co piszesz to Domiś jeszcze za mały hahaha :) Może ja wiem , koło 18-stki :P
A latarka super , ale tak jak mówisz , jak obaj zaczną ją włączać , to oszalejesz do reszty :P A te latarki z linków to troszkę kosztowne i jak dla mnie zbyt przesadzone :P Ta z playskol bardziej do mnie przemawia i przypomina bardziej normalną latarke :)

U mnie dziś przyjaciółka była w odwiedzinach i przywiozła od znajomej pełno ubranek . Takich dla Amci :) Wszystkie po 2 zł i 0,50 gr , a same firmowe,śliczne i nie zniszczone . Wybrałam za 60 zł i jestem mega zadowolona . Mamy teraz zapas spodni,swetrów,bluzek,sukienek i bodziaków :) Szkoda tylko,ze to były same rzeczy do 2 lat . Ale może i kolejne z czasem się pojawią :)

Jutro upragniona wizyta :) A nawet dwie :) Rano prenatalne , a później moja ginekolog :)

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484147 przez kasiorek0310
Ula zawsze takie chciałam albo piętrowe ale to chyba za szybko bo dół i tak będzie niewykorzystany a tak to kolejny maluch w swoim łóżeczko będzie Nikoś w swoim i będzie ok a potem jak beda więksi to sie pomyśli o jakiejś piętrówce teraz to bym sie bała ze zacznie sie wspinać albo co. Tak mama na teraz w poniedziałek bilet do szpitala z terminem operacja pewno porobią wszystkie badania i końcem tyg na stół ale jesteśmy dobrej mysli ze na święta będzie juz ok. Nie wiem gdzie sie podziało to słowo ale taka juz nasza natura ze wszystko z zachodu ściągamy :)Pięknie jak domek odświeżony :) kocham zapach świeżych firanek :) Łożeczka fajne ale chyba mysle ze najpierw to białe jedno bo tak trzymać łozko piętrowe altami to chyba nie dobry pomysł a co do piętrowego to wybrałyśmy to samo tylko jak w kolorze sosny milej wizyty jutro

aniu dobrze ze jakakolwiek jest robota i kaska byle było do przodu

agi wszystkie te łóżeczka sa ładne gorzej tylko bedzie jak trzeba będzie sie zdecydować na jakieś o i nawet łózko z imieniem jest fajniutkie i takim tez myślałam ale ten drugi link juz mi sie podoba fajnie ma te boki takie jak na teraz dla naszych dzieci zeby nie wypadły :)a jakoś sie nie zanosi zeby miało byc dłużej cóz damy sobie i rade bez tego małż będzie miał spore bony wiec damy rade a bez ubezpieczenia ani rusz jak tylko sie mi skończyło to poszedł zgłosic bo do lekarza czy coś to nie da sie a chce początkiem roku zrobić badania sobie bo cos za szybko waga mi leci znowu i nie wiem czy stresy czy co innego a ty jutro prenatalne masz o to może sie potwierdzić ze bedzie szymonek :D Dobez jak zakupy sie udały i odwiedzinki ważne ze ciuszki za grosze i to markowe

u nas popołudnie jak zawsze udane tym razem mały pospal 2h w dzień po wczorajszym buncie

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484274 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu dobrze , ze macie pozytywne nastawienie ... na pewno Mamie to pomaga . Będziemy tu zaciskać kciuki,żeby wszystko poszlo sprawnie i wyniki były takie jak powinny :)

Oj fajnie , ze Mąż bony w pracy dostaje :) Kiedyś jak w Makro pracowałam , to tez bony dostawałam ... całkiem spore !!! I paczki dla dzieci , takie wypasione że w szoku byłam . Wszystkiego tam full było i zabawki tez te drogie :)

Skontroluj u lekarza czy wszystko ok . Może jakas anemia Ci się przyplątała . A czemu chcesz czekać az do Nowego roku ? Lepiej w razie jakis nieprawidłowych wyników działać szybko,żeby nie było takiej straty dla organizmu .

No ja dziś mam i prenatalne i ginekologa . Któryś z nich musi dojrzeć co moje Maleństwo skrywa między nogami :P Śniło mi się dziś , ze to Synek :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484504 przez aniaw
Witam :laugh:

Chciałabym oficjalnie przez portal ZP podziękować panom robotnikom z balkonu, którzy prawie przez godzinę zajęli uwagę Dominika i przestał marudzić obudzony o swicie i jak ta sroka wpatrywał się w okno a matka mogła jeszcze pospać :laugh:
Jednocześnie nie umniejsza to faktu, że powinni mnie wcześniej poinformować o tym, że od świtu będą tam buszować :ohmy: Przynajmniej założyłabym sexowniejszą piżamkę :lol: :S

A teraz biorę się za szukanie informacji o tym co mogę podać śwince morskiej na infekcję układu oddechowego jak ona jest w ciązy :S Na 13stą mam konsultację u koleżanki w lecznicy a potem do swojej pracy :S

Nadrobię później niestety a tymczasem przesyłam buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484750 przez kasiorek0310
Agi to miły sen oby jednak sie sprawdził :)Nie ma innego wyjścia ajuz teraz wyniki sa zadowalające dla lekarzy niop fajnie fajnie bo to nie zly zastrzyk kasy w bonach a paczki tez dostaje dla małego na razie same słodycze były w zeszłym roku a w tym to nie wiadomo Chce odczekać ten czas co mama w szpitalu będzie żeby z jednym sie uporać a robiąc badania w trakcie jej pobytu to chyba nie dobry pomysł wiec i tak jeszcze bardziej spadnę z wagi a co do anemii to nie wiem ale raczej nie bo jem duzo zielonego i buraczki kocham wiec to raczej nie to może bardziej zmęczenie i to ze po takim czasie do pracy poszłam

aniu to miło jak sie tak Szymonkiem zajęli i miał co oglądać a mama mogła spać do woli ale ci dobrze :) o świnka morska i w ciąży ??? dziwnie jakoś nigdy nie widziałam takiego zwierzaka z małymi

a w pracy nawet ok i za wiele roboty nie ma ale w sobotę idę bo teraz kruchy miesiąc będzie wiec ide może uda sie zrobić 8h a będzie nas sporo a małż ma wolne to ogranie w domku i zrobi obiadek potem 2 tyg drugich zmian i koniec wolne i kobietka odnośnie maty mi dzwoniła że chce ja kupić ale odpisałam jej ze aktualne i cisza wiec zobaczymy czy bierze czy nie

miłego popołudnia ja czekam aż mały wstanie i potem an spacerek i na pocztę czas rachunek wysłać od lekarza żeby mi oddali kaskę :) przy tej wypłacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484965 przez agi-p
Za chwilę nadrobię Wasze posty ...a teraz tylko ...

Będzie Majeczka !!!! Tak się cieszę , ze to jednak Dziewczynka :) Razem z Paulą trzymałyśmy za to kciuki :) Wszyscy w szoku , bo każdy mi wróżył syna :P :P :P
Na szczęście wszystko z Małą ok . 40 min usg , wszystko dokałdnie mierzone pod każdym katem i względem .Nawet paluszki policzone :) I piękny widok między cudnymi nóżkami :) :) :)
Mężuś nastawiał się na Szymka , ale Maja tez go oczywiście cieszy :)

Editt ...

Aniu ach Ci robotnicy ...żeby tak człowieka nie zawiadomić ! Sexi piżamka , poza i w ogóle...a tak to tylko Domiś miał frajdę :P hahaha :)

Mam nadzieję , ze lektura o śwince przyniosła efekty . I konsultacja przebiegła sprawnie :)

Kasiu oby ten Twój spadek wagi nie był efektem niczego gorszego niż samo przemęczenie .

Mam nadzieję , ze uda Ci się matę sprzedać :) Po Naszej już dawno zostało tylko wspomnienie i zdjecia :p

Zaraz idę walnąć sie do łóżeczka . Dzień pełen wrażeń za mną i pewnie ciężka noc przede mną , więc trzeba siły zebrac :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl