BezpiecznaCiaza112023

stop nocemu karmieniu

12 lata 5 miesiąc temu #224133 przez Agnieszka
U mnie problem z nocnym karmieniem rozwiązał się sam... odstawiłam od karmienia piersią i skończyło się jedzonka nocą, ale sen przerywany nadal pozostał



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224547 przez asdfgm
Ja przesypiam całe noce, albo z jednym karmieniem cysiowym:) Też nie mam pojęcia od czego to zależy, choć mnie nie wybija to specjalnie ze snu, bo synek (11miesięcy prawie) szybko na cysiu zasypia:) Podejrzewam, że chodzi o "spanie z rodzicami", bo często po wyjęciu z łóżeczka łapie cysia, ale nie je;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224592 przez ecia
u nas karmienie w nocy ustało samo z siebie około 11-12 miesiąca, ale synek i tak budzi się w nocy.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224988 przez Katunia
ecia napisał:

u nas karmienie w nocy ustało samo z siebie około 11-12 miesiąca, ale synek i tak budzi się w nocy.


u nas tak samo...
te nieprzespane noce sa na prawde meczace i jak z tym walczyc juz nie mam pomyslu :(

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0421939a0.png?9693

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225064 przez ecia
Ja się już przyzwyczaiłam w sumie. FIlipek budzi się żeby się napić, albo żeby smoka pomemlać, może zacznie przesypiać więcej jak ząbki przestaną mu wychodzić. Mam taką ogromną nadzieję.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #335857 przez ewelciaM.
Moja córcia też w nocy jada ale na szczęście tylko raz :) już się do tego przyzwyczaiłam chociaż fajnie było by przespać chociaż jedną noc w całości :D trudno powiedzieć kiedy przestanie jeść w nocy, dzieciaczki mają różne brzuszki, moja bratanica przesypia noce od 4 tygodnia ! :p a moja wtedy budziła się co jakąś godzinę, była wtedy jeszcze na piersi, więc różnie to bywa :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338650 przez aanaa
Maja cale szczescie nawet i na cycu wstawala tylko raz w nocy a glodomorek z niej do teraz. Przesypiala mi cale noce gdzies od drugiego miesiaca zycia. Poniewaz przybierala na wadze bardzo dobrze lekarka na moje pytanie czy musi jesc w nocy odpowiedziala ze nie. Tym bardziej ze niestety musialam sie pozbyc pokarmu z cycow.. Gdy sie przebudzala w nocy i miala nadal zamkniete oczy dawalam jej smoczka tylko zdarzalo sie gdy plakala i wtedy butla. Nie jadla sporo. I teraz ma 6 miesiecy a usypia o 21 wsaje po 8. :) Moja tesciowa w nocy jak tylko uslyszala dziecko ze cos zamarudzilo dawala sama wode i mowi ze tez szybko sie oduczyli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #340971 przez justyna84
A te mamy co dzieci same odstawily sie od karmienia nocnego
O ktorej dajecie ostatni posilek- czyli mleczko :unsure: .
Moje dziecko jeszcze sie budzi w nocy tez mam taka cicha nadziej ze jak zabki powychodza to juz nei bedzie tak czesto wstawal o 22 ma ostatni posilek ale sa takei dni ze potrafi sie obudzic co 2 godziny i albo szuka smoka,albo poplakuje czasami z bezradnosci daje mu mleko ale nei pomaga mimo ze wypije .
To ja juz nie wiem czy to n zabki czy na glod :unsure: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #348801 przez aanaa
Ostatni posilek Maja je miedzy 20 a 21. I czasem w nocy pomarudzi ale to do smoczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352134 przez ewelciaM.
skończyło się nocne karmienie :D Madzia przestała się budzić :) teraz jeszcze czekać aż ząbkowanie się skończy to może uda mi się wyspać hehe :) o 22 daje jej mleczko a potem o 6 rano :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352148 przez aanaa
To gratuluje! ;) Jak się udało osiągnąć ten sukces? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355766 przez ewelciaM.
Madzia przestała się budzić w nocy, czasami się zdarzy, że jeszcze zapłacze koło 2, bo wtedy zazwyczaj jadła, ale daje jej wtedy wody lub herbatki, wypija tak z 10 ml i idzie spać :) widocznie już nie potrzebuje karmienia w nocy, ale jeszcze czasami musi coś possać prócz smoczka :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #625485 przez Lulka
Moja koleżanka kiedyś powiedziała mi że to zależy od tego czy dziecko najada się podczas dnia. Ona jak przestała karmic piersią jej synek przestał się budzić w nocy, ja przestałam karmić mniej więcej jak mój synek miał 9 miesięcy i się dalej budził z tym że ja mu od 5 miesiąca na noc dawałam gęstą kaszkę. Sunek ma już 13 miesięcy i na kolację teraz mu podaję kromeczkę z serkiem czy szyneczką i do tego kubek mleka - nie z butelki i powoli przesypia mi całe noce. Myślę że dzieci potrzebują po prostu drastycznej zmiany. Czyli z dnia na dzień zmienić dziecku sposób podawania kolacji oraz podać mu zupełnie coś innego - może to jest sposób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl