BezpiecznaCiaza112023

kubeczki niekapki

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724955 przez ifka
Agusiak, chyba nam "wykrakałaś" ;) :P , nasze bidony zaczęły przeciekać :angry: , wszystko w torbie, plecaku czy siedzenie w samochodzie czy to łóżko.... zalane :S :dry: :angry:. Przypomniało mi się jednak,że jak zaczynałyśmy przygodę z niekapkami, to kupiłam Lence taki (pomarańczowy)



ale nie chciała z niego pić, a teraz przyniosłam i pije i .....co najważniejsze NIC NIE PRZECIEKA I NIE KAPIE :woohoo:.

A i,żeby nie było na początku naszej drogi zawitał u nas lovi 360 i.....też z niego ciekło :S :P :silly: .


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724998 przez Agusiak
ifka kochana bo te aventu to wszystkie mają ten sam system, różnią się tylko ustnikami i właśnie NIE KAPIĄ :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725036 przez ifka
Przyznaję się bez bicia,że nawet nie wiedziałam,że avent ma bidony ze słomką ;) :P , o takie

tez fajnie wygladają, ciekawe jak z kapaniem :S :silly: :lol:


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725566 przez Agusiak
też właśnie widziałam te bidony ale już miałam tamten niekapek więc nie kupiłam. Szczerze przyznam że nie mam pojęcia jak to jest z tym kapaniem w przypadku słomki w Avent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725576 przez kaska
czesc Dziewczyny

myslalam o kupnie tego lovi360 ale jak ktoras z Was napisala, ze przecieka to sie troszke zmartwilam. Jest cos co nie cieknie i nadaje sie dla 9miesiecznego dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725587 przez Agusiak
kaśka powinnaś być zadowolona z tych niekapków co ifka wkleiła na samej górze strony. Są chyba od 6 miesiąca, bo ten co ja mam jest od 18, ale to tylko różnica w miękkości- twardości ustnika i w pojemności.
Lovi 360 nie polecam bo 9 miesięczne dziecko lubi pewnie jeszcze czasem rzucić kubkiem, z resztą moja dwulatka czasem też :blink: a wtedy wszystko będzie zachlapane :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726605 przez ifka
dokładnie tak jak napisała Agusiak , również uważam, że te będą najbardziej odpowiednie i nie kapią :lol: . My mamy do nich dwa rodzaje ustników miękki (silikonowy) i twardy w kolorze zielonym (z plastiku) :) . allegro.pl/listing/listing.php?string=avent+niekapek :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740698 przez Dave
A ja muszę przyznać, że ten kubek LOVI 360 jest bardzo fajny. Jakoś tak nie do końca byłam do niego przekonana, ale zmieniam zdanie :side:

Bardzo fajnie się z niego Majce pije, nic się nie wylewa. Bardzo fajny kubeczek :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740705 przez Agusiak
Dave napisał:

A ja muszę przyznać, że ten kubek LOVI 360 jest bardzo fajny. Jakoś tak nie do końca byłam do niego przekonana, ale zmieniam zdanie :side:

Bardzo fajnie się z niego Majce pije, nic się nie wylewa. Bardzo fajny kubeczek :)

u nas niestety się nie sprawdził a z czasem ta gumowa uszczelka zrobiła się jakaś taka twarda i już w ogóle nie chciała przylegać do kubeczka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740732 przez Dave
No właśnie zobaczę z czasem jak to będzie.

Jeszce tylko zastanawia mnie kwestia mycia. Czy to się tam na pewno wszystko wyczyści :unsure: :unsure:

Miałam niekapka z TT i mi się w tych dziurkach normalnie pleśń zrobiła. Blllleeeee.... :X :X :X :X



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740751 przez Agusiak
Dave masz rację, co prawda w tym Lovi tak mi się nie działo bo mało używałam ale w innych to niejednokrotnie wyskrobywałam wykałaczkami czarny brudek :huh:
I chociaż uwielbiam firmę MAM, jestem jej wielką fanką to m.in w ich niekapkach tak się działo, dużo było trudno dostępnych zakamarków. W tych Avent jest o tyle dobrze, że te ustniki 18 + nie mają w ogóle dziurek tylko całkiem ściętą końcówkę i fajnie się je czyści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740763 przez Dave
Agusiak - zobaczymy jak to z tym będzie.

Ja grzebałam patyczkami do uszu w tym niekapku. A i tak nie mogłam się wszędzie dostać. W końcu ustnik wyrzuciłam a Maja piła jak z normalnego kubeczka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778566 przez ifka
Agusiak napisał:

Dave masz rację, co prawda w tym Lovi tak mi się nie działo bo mało używałam ale w innych to niejednokrotnie wyskrobywałam wykałaczkami czarny brudek :huh:
I chociaż uwielbiam firmę MAM, jestem jej wielką fanką to m.in w ich niekapkach tak się działo, dużo było trudno dostępnych zakamarków. W tych Avent jest o tyle dobrze, że te ustniki 18 + nie mają w ogóle dziurek tylko całkiem ściętą końcówkę i fajnie się je czyści :)


Agusiak, czy możesz zrobić foto tego niekapka Avent +18, bo na all patrzyłam, to jakoś szczególnie nie jest pokazane (dziubek znaczy)a jestem ciekawa jak to wygląda, bo chciałam Lence kupić. Teraz ma ten z tych mniejszych i ciut za mały jest :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778667 przez Agusiak
ifka postaram się jutro zrobić fotkę a tymczasem może uda mi się to opisać ;)
Ustnik jest taki jakbyś np w tym co masz wzięła nożyczki i całkiem ścięła tą końcówkę z dziurkami, tzn zamiast tych małych dziureczek jest jedna wielka na cały ustnik hehe ;)
Cała reszta jest taka sama, uszczelka i w ogóle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #778771 przez ifka
Agusiak napisał:

ifka postaram się jutro zrobić fotkę a tymczasem może uda mi się to opisać ;)
Ustnik jest taki jakbyś np w tym co masz wzięła nożyczki i całkiem ścięła tą końcówkę z dziurkami, tzn zamiast tych małych dziureczek jest jedna wielka na cały ustnik hehe ;)
Cała reszta jest taka sama, uszczelka i w ogóle :)


Tak to sobie wyobrażałam,ale się zastanawiałam czy nie fantazjuję :silly: . Ok, to już nie rób zdjęcia, dziękuję :) :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl