BezpiecznaCiaza112023

Co sadzicie o mleku z kartoniku i kakao?

11 lata 10 miesiąc temu #377102 przez ewelina harasimowicz
Sa dla dzieci w kartoniku mleko chyba z Nestle, czy któraś z was daje? i jakie sa reakcje dzieci? bo chyba już od 1 roku życia można podawać. I tez myślałam by kakao robić, lecz mam jakieś opory, co sadzicie o tym?

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #377109 przez sylka
Mój synek niedługo kończy 15 mies. i po roczku zaczęłam podawać mu mannę na mleku krowim i kakao też na krowim. Od 8 mies. wcinał jogurty naturalne same lub robiłam z dodatkiem kawałków owoców. Modyfikowane pije 2x dziennie i do tego w ciągu dnia jeszcze 1 jakiś posiłek mleczny typu np. jogurt, kakao czy serek danio czy wiejski + normalne stałe posiłki. Uczulenia nie ma. Wiadomo mleko modyfikowane jest lżejsze, przystosowane odpowiednio dla żołądka dziecka i ma więcej witamin niż krowie dlatego jeszcze je podaję do picia a na krowim przygotowuję tylko posiłki mleczne. Takie ilości mu nie szkodzą a ja wiem że nie jest na nie uczulony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377119 przez natmur11
te mleka z kartonikow z nestle to nic innego jak rozmieszana mieszanka. ja czesem dawalam malej te mieszanki gotowe np na wyjezdzie ale drogo to wychodzi, w rossmanie za 200ml mleka placi sie chyba 3zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381462 przez angellika1
Sylka a to mleko krowie przegotowujesz??
Niki je danonki inp żółty ser, zero uczulenia i myślalam zeby mu dawać krowie mleko np do kako, jak mu dosypalam kakao do modyfikowanego to nie chcial pić (wcale mu sie nie dziewie bo to nie za dobre bylo ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381715 przez martela89
Moja też już dawno krowie pije,jak miała 14 msc to odstawiła butle w raz z mlekiem modyfikowanym i od tego czasu tylko na krowim jej robię kakao albo jaką kawkę zbożową .Wcześniej też juz jej dawałam na krowim różne produkty ,jeszcze przed rokiem :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381723 przez Mirella
Duśka jogurty i kefiry to jadła, ale mleko samo w sobie to długo jakoś nam nie podchodziło. Tak naprawdę to nie ma innej metody jak podać dziecku i patrzeć co będzie, nie ma co się oglądać na inne dzieci, każde jest jedyne w swoim rodzaju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382181 przez _aga86_
Ja okolo 1 wszego roku zycia wprowadzalam produkty na mleku krowim: kaszka manna, budyn, czasmi kakao. Po 2 roku zycia podawalam platki sniadaniowe z krowim mlekiem, a do picia dawalam jeszcze mleko modyfikowane. A jak Julka skonczyla 2,5roku (czyli od jakis 2 m-cy) podaje tylko mleko krowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #382200 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382303 przez sylka
JAk robię kakao to mleko krowie gotuję. Kakao daję te gorzkie i dosładzam do smaku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382805 przez chłopek
ja od kiedy mały skonczył rok podaje mleko krowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625456 przez Lulka
Ja przed skończeniem roku zaczęłam podawać synkowi mleko krowie ale nie codziennie. Słyszałam że mleko takie rozcieńcza się z wodom dla takich małych smyków, ale wydaje mi się że to zależy od malucha i od jego sposobów żywienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938784 przez Basiaa26
Ja też zaczęłam podawać małej kakao, osobiście kupuję tylko takie z ekologicznych sklepów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl