BezpiecznaCiaza112023

Kaszki

14 lata 2 miesiąc temu #3907 przez Mirella
Dziewczyny wiecie może jak to jest z kaszkami, tzn. czy kaszkę "po 4 miesiącu" mogę dawać dziecku ośmiomiesięcznemu, czy ona ma już za mało wartości odżywczych, witamin itd. i muszę dawać taką "po 8 miesiącu"?
Klaudia się przyzwyczaiła do niektórych smaków, i nie chcę jej odbierać przysmaków ulubionych, ale może powinnam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3991 przez Scholastyka21
Mirella fajny wątek zaczęłaś, kaszki to jest to co mój Florek ubóstwia i cały dzień by mógł jeść, ja daję mu bobovitę i nestle i właściwie je wszystkie od 4 miesiąca po te od 7 miesiąca, ja jak kupuję to sobie po prostu patrzę jaki smak, a nie po którym miesiącu, myślę że przy kaszkach nie ma co patrzec na wartości odżywcze, bo to ma być raczej taka przekąska
to jest moje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3998 przez andziaa35
w sumie sie nad tym nie zastanawialam ale ja daje tez te od 4 m-ca :) wydaje mi sie ze te od 8 maja cos co dzieci w wiku 4 nie moga jesc


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4028 przez Mirella
Andzia, w tę stronę pewnie tak, dzieci czteromiesięczne nie powinny jeść kaszek po 8 miesiącu, choćby ze względu na owoce czy czekoladę/kakao, ale czy dziecko ośmiomiesięczne nie dostaje za mało jeśli je po 4 miesiącu? U mnie kaszka to nie przekąska tylko jeden pełny posiłek, Klaudia zjada 200ml kaszki, gdyby to miała być przekąska to co do tego? Już nic jej raczej nie wcisnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4033 przez tysia178
mój mały dostaje kaszkę raz dziennie na sniadanie, po czwatym i po szóstym miesiącu, na razie sa to kaszki malinowe, morelowe i brzoskwiniowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4055 przez Scholastyka21
Mirella u mnie to jest przekąska, ponieważ mały dostaje ok 15 mleko i następne po 19 więc w między czasie daję mu pół miseczki kaszki i to mu wystarcza aż do mleka przed spaniem.
a jesli to jest u ciebie pełny posiłek to lepiej dawaj mu te odpowiednie dla jego wieku, bo pewnie sa bardziej syte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4063 przez tysia178
zasyca go ta kaszka na cztery godziny:) w między czasie podaję mu dwa razy coś do picia bo po kaszcze lubi się często napić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4232 przez poli
Mirella napisał:

Andzia, w tę stronę pewnie tak, dzieci czteromiesięczne nie powinny jeść kaszek po 8 miesiącu, choćby ze względu na owoce czy czekoladę/kakao, ale czy dziecko ośmiomiesięczne nie dostaje za mało jeśli je po 4 miesiącu? U mnie kaszka to nie przekąska tylko jeden pełny posiłek, Klaudia zjada 200ml kaszki, gdyby to miała być przekąska to co do tego? Już nic jej raczej nie wcisnę :)


Mirello :) Jak najbardziej można podawac te kaszki, które mają niższy wiek na opakowaniu, nie można odwrotnie. Chodzi o smak i uczulenia :)
Mój Szymon je dwa razy posiłek z kaszki, podaje mu i te od 4 miesięcy i te od 12 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4251 przez czarna28
w sumie to sie nie zastanawiałam nad tym...ja podaje od 4 miesiąca jako danie a nie przekąske.Jak narazie je tylko bananową musze innych spróbować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4258 przez Scholastyka21
czarna mój forek lubi wszystkie smaki, próbował już malinowej, bananowej, truskawkowej, owoców leśnych, gruszki i hmm niemogę sobie przypomnieć jakich jeszcze bo sporo tego było
czasem do kaszki mu mus dodaję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4283 przez czarna28
no właśnie dzisiaj mu jakąś kupie:) nie wiem czemu tego wczesniej nie zrobiłam tylko cały czas bananową:)ja czasami też ją podjadam bo mi też smakuje:)Scholastyka a co mu dajesz do kaszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4284 przez czarna28
ale jestem palma :woohoo: przecież napisałas ze mus a ja przeczytałam ze coś mu dajesz hihi juz wszystko jasne :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4292 przez Scholastyka21
czarna hehe każdemu się może zdarzyć :) a propo ja czasem robię małemy więcej że jak nie zje to ja sobie zjadam ;)
p.s. właśnie wyczytałam że od 2 lutego w Auchan jest promocja 3 kaszki Bobovity + puszka, ciekawe ile kosztuje ta przyjemność ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4349 przez Mirella
poli napisała:

Mirello :) Jak najbardziej można podawac te kaszki, które mają niższy wiek na opakowaniu, nie można odwrotnie. Chodzi o smak i uczulenia :)
Mój Szymon je dwa razy posiłek z kaszki, podaje mu i te od 4 miesięcy i te od 12 :)


Poli, dziękuję. Jak Ty tak mówisz to na pewno tak jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6615 przez czarna28
Dziewczyny mam pytanie ile razy w tygodniu dajecie te kaszki? Często?Bo mój je tak lubi że mógłby jeść je codziennie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl