BezpiecznaCiaza112023

Moja corka nie chce spac w nocy w luzeczku.

11 lata 6 miesiąc temu #444533 przez ewelina harasimowicz
Drogie mamy,

Mam problem cureczka ma problem ze spaniem w nocy budzi sie bardzo czesto, ostanio karmie ja u siebie w luzku i obok mnie szybko przysypia a ja znia, dzis pespalam z nia prawie cala noc, ale boje sie spac z curka.Jest jakis sposob by spala sama w luzeczku?

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #444690 przez justyna84
Sposobow jest wiele staraj sie z nia nei spac i odkladac ja za kazdym razem do lozeczka poplacze poprzytulac uspokoic i spowrotem do lozeczka wnioskuje ze jest jeeszcze malutka wiec powinno to byc proste ale musisz byc cierpliwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #444692 przez ewelina harasimowicz
no tak coreczka ma zaledwie miesiac, no tak wszytko zalezy odemnie i mej cierpliwcsci:)

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #444739 przez Mirella
Jak dziecko ma miesiąc to nie tyle nie chce w łóżeczku co chce z mamą, obojętnie gdzie, jakbyś się z nią położyła w łóżeczku to by spała :)

Dzieci są różne, jedne chętnie śþią same (ja miałam to szczęście) inne nie, i trzeba czasu żeby zrozumiały że dużo miejsca w łóżku to fajna sprawa :) życzę cierpliwości i wytrwałości. A w międzyczasie delektuj sie tymi chwilami, uwierz, jeszcze zatęsknisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #444959 przez justyna84
Mirelka racja .Moj juz zemna nie spi a ja za tym tesknie dlatego jak placze w noocy to mam pretekst i spi z mama cala noc :silly: .Tez karmilam piersia i przez pierwsze 4 miesiace maly prawie zawsze spal zemna bo albo zasnelam albo mial kolke i tak na okraglo raz w lozeczku raz z mama ,potem nei mialam z tym problemu zeby spal sam ,no moze maly problem byl ale juz nie taki duzy jak z usypianiem sam zasypiac nei chce do teraz w dzien bo na noc usnie sam . Dletego staraj sie zeby dzidzia czesciej spala w lozeczku,chociaz wiem ze to fajnie jest sie tak poprzytulac do takiego maluszka ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #444976 przez Emme
Mirella napisala wszystko co pewnie sama bym chciala. Staraj sie odkladac ja za kazdym razem jak justyna napisala. A moja rada jeszcze jest taka, zebys sprobowala polozyc ja odwrotnie w lozeczku niz zwykle, albo w "nogach" albo od polowy lozeczka, nozkami przy szczebeklach jesli to nie pomoze to przestaw lozeczko. Tak radzila mi polozna i wystarczylo, ze polozylam ja w "nogach".od poczatku uczylismy ja spas sama i nie mielismy szczegolnych problemow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #445292 przez różyczka
A ja gorąco polecam ksiązke "Język niemowląt" Tracy Hogg - dzieki niej nauczyłam córeczkę praktycznie od poczatku samą zasypiac i spać w łóżeczku :)
tam jest opisany bardzo prosty sposób jak to zrobić i mysle,ze warto spróbować wykorzystac rady z tej ksiązki nie tylko dotyczace nauki samodzielnego zasypiania :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl