Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Moja corka nie chce spac w nocy w luzeczku.

8 lata 6 miesiąc temu #444533 przez ewelina harasimowicz
Drogie mamy,

Mam problem cureczka ma problem ze spaniem w nocy budzi sie bardzo czesto, ostanio karmie ja u siebie w luzku i obok mnie szybko przysypia a ja znia, dzis pespalam z nia prawie cala noc, ale boje sie spac z curka.Jest jakis sposob by spala sama w luzeczku?

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #444690 przez justyna84
Sposobow jest wiele staraj sie z nia nei spac i odkladac ja za kazdym razem do lozeczka poplacze poprzytulac uspokoic i spowrotem do lozeczka wnioskuje ze jest jeeszcze malutka wiec powinno to byc proste ale musisz byc cierpliwa

8 lata 6 miesiąc temu #444692 przez ewelina harasimowicz
no tak coreczka ma zaledwie miesiac, no tak wszytko zalezy odemnie i mej cierpliwcsci:)

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

8 lata 6 miesiąc temu #444739 przez Mirella
Jak dziecko ma miesiąc to nie tyle nie chce w łóżeczku co chce z mamą, obojętnie gdzie, jakbyś się z nią położyła w łóżeczku to by spała :)

Dzieci są różne, jedne chętnie śþią same (ja miałam to szczęście) inne nie, i trzeba czasu żeby zrozumiały że dużo miejsca w łóżku to fajna sprawa :) życzę cierpliwości i wytrwałości. A w międzyczasie delektuj sie tymi chwilami, uwierz, jeszcze zatęsknisz :)

8 lata 6 miesiąc temu #444959 przez justyna84
Mirelka racja .Moj juz zemna nie spi a ja za tym tesknie dlatego jak placze w noocy to mam pretekst i spi z mama cala noc :silly: .Tez karmilam piersia i przez pierwsze 4 miesiace maly prawie zawsze spal zemna bo albo zasnelam albo mial kolke i tak na okraglo raz w lozeczku raz z mama ,potem nei mialam z tym problemu zeby spal sam ,no moze maly problem byl ale juz nie taki duzy jak z usypianiem sam zasypiac nei chce do teraz w dzien bo na noc usnie sam . Dletego staraj sie zeby dzidzia czesciej spala w lozeczku,chociaz wiem ze to fajnie jest sie tak poprzytulac do takiego maluszka ;) :silly:

8 lata 6 miesiąc temu #444976 przez Emme
Mirella napisala wszystko co pewnie sama bym chciala. Staraj sie odkladac ja za kazdym razem jak justyna napisala. A moja rada jeszcze jest taka, zebys sprobowala polozyc ja odwrotnie w lozeczku niz zwykle, albo w "nogach" albo od polowy lozeczka, nozkami przy szczebeklach jesli to nie pomoze to przestaw lozeczko. Tak radzila mi polozna i wystarczylo, ze polozylam ja w "nogach".od poczatku uczylismy ja spas sama i nie mielismy szczegolnych problemow.

8 lata 6 miesiąc temu #445292 przez różyczka
A ja gorąco polecam ksiązke "Język niemowląt" Tracy Hogg - dzieki niej nauczyłam córeczkę praktycznie od poczatku samą zasypiac i spać w łóżeczku :)
tam jest opisany bardzo prosty sposób jak to zrobić i mysle,ze warto spróbować wykorzystac rady z tej ksiązki nie tylko dotyczace nauki samodzielnego zasypiania :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka