BezpiecznaCiaza112023

Jak odstawić smyka od piersi:)

13 lata 2 miesiąc temu #63948 przez Madzia89862
no aga jak wieczor?jak mala?3maj sie dzielnie i badz twarda Juleczka sie przyzwyczai niebawem ze bez smoka tez mozna odrazu zasnac:)
MOj Fifi juz spi...zapomnial o cycu czasem mnie poklepie po nich ale nic poza tym.WIELKIE DZIEKI MANGA ZA POMYSL I DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE:)TERAZ WIERZE W WAS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63962 przez Manga
Madzia89862 napisał:

WIELKIE DZIEKI MANGA ZA POMYSL


No mam nadzieję, że mnie teraz nie przeklinasz, że tak łatwo poszło i Fifi już nie potrzebuje Twojego mleczka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64019 przez _aga86_
Hey:) Troche poplakala, ale bylo zdecydowanie lepiej niz wczoraj :) Juz smacznie spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64024 przez SISUNIA88
więc Aga pewnie smoczek pokonany i udało się na dobre:) z każdym dniem będzie lepiej:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64034 przez _aga86_
Mam taka nadzieje :) Ale bede dumna :D Najbardziej "drazni" mnie to, ze nie mam wsparcia. Moj M gdyby tylko mial smoczka odrazu by Jej dal, bo przeciez Jego coreczka tak bardzo placze :P Mamie powiedzialam to tez mowila, zeby nie robic nic na sile, bo Julka jest jeszcze malutka (jedyna wnusia, wiec Jej wszystko wolno, byle nie plakala :D) Zreszta wszyscy dookola twierdza, ze jest jeszcze malutka i ma prawo do smoczka :/ Niech mowia co chca- robie to dla Jej dobra :) Dzieki za wsparcie dziewczyny !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64038 przez SISUNIA88
Masz rację!! ja uważam że dobrze robisz... też będę oduczać Filipka.. nie będę czekać aż on sam rzuci smoka...narazie niech się nim cieszy bo ma nie całe 8 mc ale przyjdzie taki dzień że mamusia wkroczy:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64040 przez _aga86_
:) Moja kolezanka czekala, az Jej corka sama odrzuci smoczka. Mala ma ponad 3 lata i nadal Go uzywa!!! A jak chciala Jej zabrac to juz nie bylo tak prosto. Na spaerach awantura, w domu uciekanie z lozka, tupanie nogami itp. Dlatego mysle, ze teraz bedzie o niebo latwiej niz za te kilka miesiecy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64125 przez Madzia89862
tak to fakt teraz Juleczka nawet zaraz nie bedzie pamietac ze istnialo takie cos jak smoczek:)pozniej dzieci sa bardziej swiadome>BRAWO AGA I DLA JULECZKI:)!!!!!!!ze tak dzielna

Manga w żadnym wypadku nie bede cie przeklinac bo nie mam za co.to byla najwyzsza pora mi sie wydaje i jestem dumna z filipka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64569 przez _aga86_
Dziewczyny SUUUUKCES!!! Nawet przez moment Niunia dzisiaj nie zaplakala przed spaniem!!! Tylko to pewnie dlatego, ze byla wykonczona. W dzien nie spala, bo pozniej dzisiaj wstala, w dodatku bylysmy na dlugim spacerze, pozniej jeszcze po ogrodzie biegala (mielismy piekna pogode dzisiaj). Przez to wszystko polozylam Ja wczesniej cos ok. 18:30, a przed 19sta juz spala. Oby to byl przelom, a nie tylko zmeczenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64576 przez Madzia89862
hiippppppppp hippppppppp hhhhuuurrrrra!:)ja tam mowie ze jak juz dzis tak bylo to zupelnie juz zapomniala;/nie chcialabym sie mylic:)moj smyk wlasnie zasnal a ja siadlam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64589 przez _aga86_
Zapomniec o smoku jeszcze nie zapomniala, bo dzisiaj jak powiedzialam idziemy spac to podeszla do szuflady (gdzie zawsze chowalam smoczki) wskazala paluszkiem i powiedziala "daj" :D Powiedzialam, ze tam juz nic nie ma i pokazalam puste pudeleczka po smoczkach- o dziwo zrozumiala i podeszla do lozeczka :) Jejku jutro sie okaze czy odnioslysmy sukces :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64591 przez Madzia89862
ja wierze ze tak bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64593 przez _aga86_
Jutro wieczorem napisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64619 przez Manga
Brawo dla dzieciaczków!
Jakie te dzieci nasze są mądre :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64824 przez _aga86_
To prawda Manga :) Jest dobrze- Julka wlasnie usnela (zajmuje Jej to ciut wiecej czasu bez smoczka), ale obeszlo sie bez placzu :) Jesli dzis wieczorem usnie bez placzu bede mogla powiedziec, ze sie UDALO!!! Jejku jaka jestem dumna z mojej coruni. Myslalam, ze bedzie to trwalo znacznie dluzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl