BezpiecznaCiaza112023

Karmienie piersią

13 lata 1 miesiąc temu #85311 przez Martynka__89
Aga całkiem możliwe badania tak szybko ulegają zmianie zobaczymy. A mam pytanie bo codziennie gotuję świeżą kasze mannę, a mogłam bym ugotować na dwa dni ? Bo kurczę trochę się marnuje :( Czy w lodówce mogę trzymać ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85316 przez natmur11
wiesz nie wiem ja gotowalam swieza codziennie ale mala ilosc bo jakies 70ml wody moze miej i sypalam moze z lyzke kaszy. na oko robilam jak byla za wodnista czekalam az odparuje jak za gesta dolewalam wrzatku;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85365 przez Martynka__89
Też robię z jedną łyżką kaszy i troszkę wody. Wychodzi tego dużo i z całej tej porcji daje 1,5 łyżki do zupki, kaszki. No nic kasza nie jest taka droga to będę dalej dziennie świeże gotować.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85386 przez martela89
Ja się z kaszą manna nie pierniczyłam dawałam deserki z hipp na dobranoc z kasza albo jakieś ciasteczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85413 przez Martynka__89
Mąż mi kupił słoiczek na noc z biszkoptami i czymś tam jeszcze. Kasze się szybko robi, jutro zamiast kaszy dostanie słoiczek. Muszę się kiedyś odważyć i dać biszkopta, a jak dziecko spożyje całego biszkopta ? Czy dajecie tylko do zabawy ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85860 przez Manga
Ja podawałam kaszką manną z BoboViti - nie trzeba było gotować, tylko rozpuścić w wodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85930 przez martela89
Martynka__89 napisał:

Mąż mi kupił słoiczek na noc z biszkoptami i czymś tam jeszcze. Kasze się szybko robi, jutro zamiast kaszy dostanie słoiczek. Muszę się kiedyś odważyć i dać biszkopta, a jak dziecko spożyje całego biszkopta ? Czy dajecie tylko do zabawy ?


Moja zjada całego,oczywiście połowa ląduje na niej i na podłodze ale liczy się to ,że jak zje to upomina się o drugiego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86012 przez natmur11
moja mala biszkopta w reke dostala kilka dni temu tak to ja jej trzymalam. poprostu niunia nie lubie sie rozdrabniac :lol: wiec wpychala calego na raz a potem krzytusila sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86051 przez _aga86_
Moja Niunka uwielbia biszkopty i chrupki kukurydziane :) Jak zaczelam wprowadzac to najpier ja trzymalam, ale potem juz zaczela mi wyrywac z reki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86064 przez SISUNIA88
Filipek też lubi chrupki a biszkopty wprost uwielbia. Je ładnie,gryzie małe kęsy i nie dławi się :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86190 przez Martynka__89
Dziewczyny a kiedy wprowadzałyście :unsure:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86824 przez martela89
Ja dałam małej jak miała 5 mies :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #86841 przez Gosiaczek31
Dziewczyny nie musicie osobno gotowac kaszy manny. Jak gotujecie zupkę to można dodać bezpośrednio do zupki ok pół łyzeczki na jedną porcję, jesli więcej zupki to odpowiednio więcej kaszy manny. Albo można skorzystać z gotowych kaszek glutenowych bez gotowania.Ponieważ takie kaszki zawierają równiez inne dodatki to trzeba użyć więcej. Na stronie bobovity jest przelicznik glutenu.

Kubuś uwielbia chrupki kukurydziane. Od poczatku jadł je samodzielnie i coraz sprawniej mu to wychodzi ;) Musze spróbować z biszkoptami. A czy biszkopty nie zawierają białka kurzego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86872 przez martela89
Wyczytałam to w gazecie "Twoje dziecko"

I dla dziecka,i dla mamy
"O tym,że karmienie piersią przynosi wiele korzyści dziecku,wiadomo od dawna.Teraz wiemy też,że natura zadbała również o karmiące mamy.Badania Eleanor Schwarz wykazały,że kobiety, które karmiły piersią przynajmniej przez miesiąc,po menopauzie rzadziej chorują na cukrzycę i choroby krążenia. Badania wykazały też,że in dłużej trwa okres karmienia,tym przynosi większe korzyści. U kobiet,które karmiły ponad rok,np.ryzyko zawału serca,udaru oraz chorób układu krążenia było mniejsze aż o 10 proc.w porównaniu z ich niekarmiącymi rówieśniczkami."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86905 przez SISUNIA88
Gosiaczek31 napisał:

Dziewczyny nie musicie osobno gotowac kaszy manny. Jak gotujecie zupkę to można dodać bezpośrednio do zupki ok pół łyzeczki na jedną porcję, jesli więcej zupki to odpowiednio więcej kaszy manny. Albo można skorzystać z gotowych kaszek glutenowych bez gotowania.Ponieważ takie kaszki zawierają równiez inne dodatki to trzeba użyć więcej. Na stronie bobovity jest przelicznik glutenu.

ja robię dokładnie tak samo..po prosty zagęszczam małemu kaszką manna zupki :)


"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl