BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 4 miesiąc temu #257741 przez gadzineczka
Witajcie mamusie bobasków które urodzą się w 2012 roku w sierpniu.Zacznę od siebie.O ciąży dowiedziałam się w Mikołajki a poczęcie bobaska miało miejsce w święto Niepodległości.Mój termin to 3 sierpnia 2012 czyli 70 urodziny mojego taty.Mam juz jednego synka ,ale już jest prawie nastolatkiem ma 11 lat w styczniu 2012 roku.O drugiego się troszkę musiałam wystarać,były nawet różne kliniki ,policystyczne jajniki i wiele innych problemów.Jednak cud-udało się naturalnie bez żadnej pomocy no może oprócz mnie i mego partnera :)
Piszcie,meldujcie się.Mam nadzieję,że będzie o czym rozmawiać :)
Pozdrawiam przyszłe mamy :)
Anka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257802 przez jusia
heeeej Gadzineczko!! witamy witamy witamy na forum :)
jestem mamą sierpnia 2011 :laugh: z dziewczynami już z niecierpliwocią czekałyśmy aż się pojawią mamy z sierpnia 2012 :laugh: :laugh: :laugh:
Gratuluje zafasolkowania :) zwłaszcza po trudnościach
zapraszamy również do nas napewno coś wam podpowiemy w razie czego :) i w razie nudów u nas zawsze się coś ciekawego dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257808 przez beti
Noooo wreszcie :D ile można było czekać na Sierpnień 2012?? :P Witamy na forum :D ehhhh....wspomnienia wraz z Wami będą mi wracać, więc się nie obraźcie, ale będę Was podczytywać :D Zapraszamy też do nas :)
Sierpniówko/wrześniówka 2011 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257822 przez soniasg
Witamy na forum i gratuluję fasoleczki:) ja jestem mamuśką z sierpnia 2011 i pewnie nie jeden raz będę tutaj zaglądać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257823 przez Pippin
WITAMY!!!i ja kłaniam się nisko :lol: aż mi łezka normalnie pociekła naprawdę :( tak to szybko zleciało :( :) a tak pięknie było być w ciąży :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257827 przez Renata Anna
Ja również witam. Tak jak dziewczyny powyżej jestem mamą dzieciątka, które urodziło się w sierpniu 2011 roku. Ciąża była dla mnie cudnym czasem... Tym bardziej, że ja też jestem "po przejściach". Gratuluję fasoleczki, Życzę bezproblemowej ciąży. Gdyby coś to zaglądaj do nas. Chętnie pogadamy i posłużymy radą. Buziaczki dla Ciebie i małej fasolki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257931 przez domii
Witam rowniez i ja :laugh:
Gratuluje mam nadzieje ze bedzie was tak duzo jak nas-mamus z sierpnia 2011 .Buziaki :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257938 przez adee84
Witam i ja :kiss: także jestem mamą z sierpnia 2011 :woohoo: czasem napewno zajrzę tu do Was :) Gratuluję zajścia w ciążę i życzę spokojnych 9 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257955 przez angellika1
Witam :) W końcu są sierpniówki 2012 już nie mogłam sie doczekać. Oczywiście gratuluję ciąży (ja jestem sierpniówką 2011 i po 13 latach zdecydowaliśmy sie na drugie dziecko) Aż mi sie łezka w oku zakręciła zycze cudownych chwil w ciąży. A z sentymentu bede tutaj zaglądała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257962 przez martucha
No wreszczieeeeeeeeeeeeee :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol:

WITAMY SIERPNIÓWKI (NA RAZIE JEDNĄ SIERPNIÓWKĘ :silly: ) 2012

Ja też należę do tej wesołej bandy powyżej hehe jestem mamą sierpniowego Boryska 2011 i już nie mogłam się doczekać kiedy pojaw sie sierpień 2012 :lol: Buziaki dla pierwszej mamy i fasolki trzymamy za Was kciuki!!! i zapraszamy do nas :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257963 przez happymamma
Witam również :lol: I, jak z pewnością się domyślasz, jestem mama Jasia urodzonego w sierpniu 2011, dokładnie 5-go sierpnia :woohoo:

Gratulujemy i napewno będę tu zaglądała z wielkiego sentymentu :) Ciesz się tym niezwykłym czasem, bo zleci zanim się obejrzysz - jak nam, bo jeszcze "wczoraj" same wyganiałyśmy z brzuszków Nasze Bobaski, a One już takie "duże" teraz :)

Ja również jestem świeżutką mamą "po przerwie" ;) - mamy już ośmioletnią córeczkę Alicję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258088 przez gadzineczka
Fajnie kobietki,że tyle Was tutaj.Mam nadzieję,że miło spędzimy razem ten czas oczekiwania a i co nieco opowiecie o swoich już urodzonych :)pociechach :)
Ja jestem mamusią 11 latka Szymonka i czekam na drugie jakże wymarzone ... w końcu latka lecą i w przyszłym roku kończę 33 latka
pozdrawiam Was :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258106 przez Hania
Witam sierpniową mamusię:)
gadzineczka, u mnie poczęcie też wypadło w św. niepodległości a o ciąży też dowiedziałam się w mikołajki i termin również na 3 sierpnia ale 2011. Urodziłam kilka dni wcześniej:)
Serdeczne gratulacje!!!! jak widać wszystkie sierpniowe mamusie 2011 cieszą razem z Tobą;)
Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258406 przez madzia0507
Witam i ja!
Ja również jestem mamą sierpniową z 2011 roku. Będziemy was tutaj odwiedzać często-gęsto, bo nie mogłyśmy się doczekać kolejnych sierpniówek. Ciekawi, kiedy pojawi się mamuśka z terminem na 22 sierpnia?
Pozdrawiam! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #258651 przez natalka
Witam, jestem nowa na forum i również zostane mamą w sierpniu 2012. Ciąża jest dla mnie wielkim szokiem nie planowałam jej, ani nie starałam się o dzidziusia. Nie mniej jednak cieszę się z tego faktu :) to będzie moje pierwsze dziecko także brak doświadczenia w tym temacie daje mi wiele powodów do obaw. Pozdrawiam ciepło wszystkie mamusie obecne i te czekające na bobaska :)







*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl