BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #292031 przez marzena91
Pani doktor do ktorej chodzilam do tej pory jest albo bardzo malo mowna albo uwaza ze wystarczy ze ona wie czy jest dobrze czy nie za kazdym razem kiedy chce sie czegos dowiedziec musze pytac po 2-3 razy zanim odpowie a odpowiedz brzmi glowie: "tak musi byc" :) uwazam ze mam prawo wiedziec wszystko dokladnie i mam prawo zadawac pytania a obowiazkiem lekarza jest odpowiadanie na wszystkie pytania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292032 przez niika
czesc majowka i marzena :)
marzena to będzie twoje pierwsze usg?

ja też niestety się nudzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292034 przez marzena91
Niika to bedzie moje 2 usg pierwsze mialam 9 stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292037 przez Majowka
Marzenko, to faktycznie nieciekawie... Chodzi przeciez o to, zeby te rutynowe wizyty nas uspokajaly, zeby wyjasnic wszystkie nasze watpliwosci...nie rozumiem takiego zdystansowanego podejscia lekarza
Moze bedziesz miala wiecej szczescia u drugiego :)

Czesc Niika :)
Jak tam samopoczucie? Mrozy u Was pewnie co?

U mnie jak na zlosc piekny sloneczny dzien. Misiek pojechal na plaze... :(
Na szczescie pod oknami mam teraz koncert rock&roll'a na zywo, wiec troszke weselej! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292039 przez marzena91
Oj tutaj jest styrasznie zimno :( szczegolnie ze mi zawsze jest zimno :P moj chlopak zamiast siedziec ze mna w domu w weekend to wzial sobie do serca fakt ze zostanie tatusiem i po za normalna praca w tygodniu dorabia sobie w weekendy a ja siedze sama. Mam nadzieje ze wroci w miare wczesnie to moze podjedziemy do jakiegos sklepu na zakupy :D

Majówka ale masz dobrze tez bym chciala zeby cieplutko bylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292041 przez Majowka
Ale kochany tatus, jaki zaangazowany w role :) Super!

No, to ze cieplutko tu i slonecznie to fajnie...ale nie ma jak Polska :laugh: Ja gdybym mogla jeszcze raz wrocic do tylu o te kilka lat to bym sie nigdy nie zgodzila na mieszkanie za granica...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292050 przez marzena91
Ze zaangażowany to dobrze ale mogl by troche wiecej czasu z nami posiedziec i mi by sie tak nie nudzilo :)

Mieszkanie za granica ma swoje plusy i minusy ale mysle ze nie chciala bym mieszkac tak daleko od rodzicow :). Teraz mieszkam z nimi na szczescie w kwietniu juz sie wyprowadzamy, z tego sie ciesze ale mieszkanie bede miala dosłownie kilka krokow od rodzicow wiec w razie czego mama zawsze pomoze np z dzidzia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292060 przez Majowka
No dokladnie...
My mieszkamy blisko tesciow, ktorzy sa kochani...przynosza mi teraz jedzonko w obiad i kolacje i na pewno beda kochanymi dziadkami, ale to nie to samo.... Moi rodzice przyjezdzaja tylko raz do roku :( ja jestem dosyc czesto u nich, bo nie mam teraz pracy i moge sobie na to pozwolic, ale jak pozniej zaczne prace...to ciezko bedzie...na rok sa tylko 24 dni urlopu! To jest przerazajace w takiej sytuacji... :(


Czyli pokoik dzidziusia urzadzacie juz w nowym mieszkanku! Super! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292064 przez marzena91
Zazdroszcze tescow :) moja przyszla tesciowa nawet mnie nie lubi :( wogole nie wie jeszcze ze zostanie babcia moj chlopak czai sie zeby jej to powiedziec ale chyba sie boi ze wpadnie w szal i wogole zerwie kontakt nawet z nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292067 przez Majowka
Oj, to nieciekawie :(
Ale pewnie jak dzidzia sie urodzi, to wszystko sie zmieni :laugh: Zawsze tak jest! Bedzie zauroczona bobaskiem, zobaczysz! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292069 przez marzena91
Mam nadzieje ze sie zmieni, mnie lubic nie musi przeciez :) wystarczy zeby dziecko mialo babcie.

Juz nie wiem co mam robic opbiad zrobiony, pranie powieszone :( nudy nudy nudy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292093 przez phi84
Też chciałam przywitać przyszłe Mamusie!!! Sama mam orientacyjny termin na sierpień 2012 (25.08). Dopiero za 2 tyg. będę miała drugie USG - już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Maluszka:). Pozdrawiam i mam nadzieję, że wspólnie będzie nam raźniej w oczekiwaniu na Sierpień! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292096 przez marzena91
phi84 gratujule :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292107 przez Majowka
Gratuluje Phi! :)
Pewnie, ze bedzie razniej! Sluchajcie, moze zrobimy sobie taka liste sierpniowek? :)
Bedzie wiadomo ile nas jest, jaki termin ma kazda z nas, etc.... Dziewczyny z poprzednich miesiecy chyba robily tez cos podobnego...
Co o tym myslicie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292109 przez marzena91
Ja jestem za :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl