BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 2 miesiąc temu #293156 przez judi24
No mdłości z jednej strony mają swoją zaletę, bo jak się dobrze czuję to nie czuje tak obecności mojej kropki, ale jak już są i brzuch mnie leciutko pobolewa to wiem ze jest. Moja suczka ostatnio często wchodzi mi na brzuch i sie kładzie (a lekka nie jest) nie wiem co to oznacza ale np pokazuje jej brzuch ( jeszcze mało widoczny) i mówie do niej gdzie jest Lenka gdzie jest Ksawerek i pokazuję palcem na brzuch a ona wtedy ucieszona wącha liże i się kładzie i ogrzewa brzuch swoim cielskiem heh ...

co do suwaczka to kilka razy próbowałam ale nie wiem o co tam chodzi jak zrobic zeby sie pojawić po drugie z suwaczka mi wychodzi ze jestem w 9 tyg a z lekarza obliczen wychodzi ze jutro 11tc, ale zaraz spróbóje go zamontować, ja to nie mam nerwów jak mi coś nie wychodzi.

A co do imienia Ksewery lub Xavier, to mi i mojemu podoba się Xavier (jakoś ładniej brzmi) ale natomiast mój "przyszły, niedoszły teść" i moja mama protestują wolą Ksawery, a Ksawery wzięło się od imienia mojego Śp dziadka ( ale dla niego uważam że było by bez różnicy czy Ksawery czy Xavier- podobnie brzmi)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293172 przez Majowka
Niika, a myslalam, Ze do Gina co ma w gabinecie Usg. Nawet jesli skierowanie dostaniesz w czwartek, to przeciez to nie bedzie trwalo tygodniami...
Zobaczysz, juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwo! :)
Ja ide do Gina w ta srode na dokladne Usg 1trymestu, wtedy wlasnie mi powie czy dalej lezec czy juz starczy..... :(


Judi, ja we wczesniejszych postach pisalam Mamci jak wklejic suwaczek, idz zobacz. Az taka rozbierznosc wychodzi w dacie?
A jaka masz okreslona date porodu przez lekarza? I date ost. Miesiaczki?
Xavier, fajnie....ale pamietaj, ze bedziesz musiala nauczyc synka nowej literki, ktorej nie ma w polskim alfabecie... Jako ciekawostke Ci powiem, ze portugalczycy wymawiaja imie Xavier - Szavier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293179 przez judi24
Jest różnica jednego tygodnia jednak he źle napisałam, z suwaczka wychodzi 10 tc i 0 dni termin mam na 28sierpnia...

No to chyba juz wiem na 99,5% że bedzie jednak Xavier heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293191 przez marzena91
Co do imion to u nas bedzie Maja albo Fabian:) ja tez caly czas przegladam rzeczy dla maluszka sa sliczne:) nie moge sie doczekac kiedy zaczniemy to wszystko kupowac:). Chyba musze wybrac sie edo lekarza bo mnie cos przeziebienie lapie:(. a Co do wieku to ja mam 20 lat no w sumie to rocznikiem juz 21 ale skoncze dopiero w sierpniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293202 przez judi24
Podobaja mi się Twoje imiona marzena91, ale u mnie akurta znajomy nazwał teraz córcie Maja Blanka więc już nie będę małpować a Fabiam też mi się podoba takie inne oryginalne jak np Ksawerek ale mojego partnera jeden z chrześniaków tak się nazywa. zresztą miałam kilka typów imion przed ciążą ale jakoś rodzina i znajomi mnie wyprzedzili a takie imnona jak ja sobie wymarzyłam to jeszcze nic mi nie wiadomo żeby ktoś nadał dla swoich pociech.
Co do wieku to ja w maju skończe 25lat.
Marzencia ja też teraz tamten tydzień byłam na urlopie bo byłam chora, najgorsze ejst to że nie mogłam wziąść żadnych leków, pomogła mi herbatka z sokiem malinowym, lub mleczko z miodkiem no i robie sobie jak jestem chora zawsze syrop z cebuli zawsze mo pomaga :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293217 przez marzena91
U nas w rodzinie ani wśród znajomych na szczescie nie ma Mai ani Fabiana :)

Wczoraj wieczorem pilam juz herbatke z malinami mleko z moiodem dzis na sniadanie a co do syropu z cebuli to nie cierpie go od dziecinstwa ale jesli bedzie trzeba to sie zmusze bo lekow chyba zadnych nie mozna w pierwszym trymestrze? Z reszta az tak zle nie jest zeby odrazu antybiotykami dzialac :)

Imie Lenka tez mis ie bardzo podoba ale przyszly tatus protestowal wiec wyszlo ze medzie Maja Lena badz Fabian Igor :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #293231 przez niika
w sumie to u nas w przychodni na tym oddziale K jest gabinet z usg, także może będę miała na miejscu..oby.. :):)

u nas w rodzinie też jest już Oliwia, siostra mojego taty swoją córeczkę tak nazwała, ale mi też strasznie podoba się to imię :)

Lena i Majka też mi się podobają.

Marzena jak w ogóle zrobiłaś, że mieszczą ci się 3 suwaczki ??
Mi się trzeci już nie mieści..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293233 przez judi24
Ładnie Maja Lena i Fabian Igor, ja to chciałam Lena Anna (Anna po mnie) i Ksawery-Xavier Kamil (po tacie) ale zbyt długie nazwisko będzie nosiło więc dwa imiona odpadły i bedzie po jednym :p
Ja to chciałam na ból gardła wziąść septolete ale mi zabronili bo nie można więc leczyłam się domowymi sposobami.
Jestem teraz w pracy i piję juz 4 herbatkę bo strasznie u mnie zimno mimo ze są kaloryfery na 5, no ale cóż musze wytrzymac, ale w pracy mi sie nudzi i siedzę na forum heh przynajmniej jest z kim pogadać bo wy ejsteście a ja jestem w pomieszczeniu sama i tak mi nudno :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293247 przez marzena91
Hmmm poprostu wklejalam po kolei i sie zmiescily:)

Judi ale masz fajnie w pracy sobie siedzisz... ja juz ponad miesiac nie pracuje siedzie na l4 na poczatku sie cieszylam ze wreszcie odpocznie i wogole ale teraz mi brakuje pracy :( a szybko do niej napewno nie wroce tzn do tej pracy to nie wroce na pewno. Planuje z siostra otworzyc cos wlasnego ale zobaczymy jak to sie uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293251 przez agacia
Hej!

Na mdłości pomaga herbatka imbirowa albo wąchanie imbiru - zobaczcie jak na was podziała;) Mi się podobało od zawsze Julia ale mój mąż jest przciwny bo w ostatnich latach same Julie się namnozyły wszedzie:) I tak osttanio bardzo podoba mi się Marysia:) Tylko że, ja czuje się na chłopca a tutaj...jakoś ani mężowi ani mi nic się nie widzi :dry: Kochane jak tam u Was w ten mróz!!! kurcze ja to zamrazam wrrr :( Miłego dnia:)! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293253 przez chłopek
judi Ksawery ładne imię :) mój synek tak ma Ksawery Franciszek.
teraz jeśli bedzie dziewczynka to Kornelia,teściowa twierdzi że mam syna, będzie problem z imieniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293255 przez marzena91
Agacia u mnie tez strasznie zimnio na termometrze utrzymuje sie -11 :( chciala bym juz wiiosne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #293258 przez chłopek
marzena u mnie -9, też bym chciała wiosnę nie znoszę zimy i jeszcze sie do kurtki nie mieszczę

dla tych które nie wiedzą o konkursie
wrolimamy.pl/2012/01/24/konkurs-miloscia-otuleni/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293259 przez judi24
Agacia słyszałam o tym imbirze ale jeszcze nie wypróbowałam tak jakoś jak jestem w sklepie to zapominam zajsc na dział z herbatkami. Jeśli chodzi o mróz to jest strasznie zimno nawet mój pies nie ma ochoty na spacery a co dopiero ja, do pracy chodzę pieszo bo mam blisko zreszta troche ruchu zawsze sie przyda, wten sposób dotleniam moje maleńswto ale będąc w pracy jest mi strasznie zimno bo słabo grzeją i siedze w grubym swetrze i tak jest mi zimno.

Chłopek mi Ksawery podobało się od dawna ale tak jak wcześniej pisałam że mam dylemat albo Ksawery lub Xavier (podobne ale jedank inne), Kornelia ladne, a może Dorian? Moja kropka tak miała mieć na imię ale został przegłosowany, a Dorian też brzmi oryginalnie tak jak i Ksawery

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293261 przez chłopek
Dorian ładne ale mężowi się nie podoba chyba że go przekonam :) bo Ksawery tez mu nie pasowało a tak to będzie fajnie jak by był Dorian bo Karolina, Damian, Ksawery, Dorian ? super nie :)

a nie musisz kupować herbatki imbirowej wystarczy korzeń imbiru i dodac troszeczke do herbaty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl