BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #293269 przez judi24
Dasz radę przekonać męża, ja to swojego przechytrzyłam bo mu też się nie podobało Ksawery więc powiedziałam dobra to Ty wybierasz imie ale nosi moje nazwisko a jak ja to Ty heh no i nie miał wyjścia, ale podem jego tacie sie bardzo spodobało i jakoś uległ :) u ciebie trudniej w sumie z przekonaniem bo Wy po ślubie i wspólne nazwisko :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293273 przez chłopek
judi zawsze mogłabym iść ja do urzędu po akt urodzenia i bym dała Dorian mąż by nie miał nic do gadania a tak to on bedzie to załatwiał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293274 przez marzena91
Dorian tez sliczne imie Ksawery tez mi sie podoba :) wogole podobaja mi sie oryginalne imiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293276 przez chłopek
u nas na poczatku miał byc Norbert ale teściowej sie nie podobało i na wszelkie sposoy starała sie mnie zniechęcic do tego imienia,wiec wybrałam inne i Ksawery strasznie pasuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293287 przez Majowka
Agacia, u mnie jesli by byla dziewczynka, to tez bym chciala Marysia :) ale czuje, ze to synek! :laugh:
My z miskiem jeszcze nie rozmawiamy o imionach, ale juz wczesniej przy starnkach wszystko obadalismy i na szczescie jestesmy dosc zgodni co do niektorych :)

Nie powiem wam jaka u mnie temperaturka, bo mnie znielubicie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293288 przez judi24
No to chłopek mąż jeszcze w drodze do Urzedu może zmienić zdanie i zmieni wspólnie wybrane imie hehe :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293292 przez judi24
Majóweczka napisz, bo jak napiszesz temperaturkę to aż z zazdrości robi się cieplej hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293294 przez phi84
Ładne te Wasze imiona:) A u nas będzie Jasiek, bo coś czuję się na chłopca... Jak będzie dziewczynka, to coś się wykombinuje, ale myślę, że też jakoś po staropolsku, bo raczej jestem tradycjonalistką. Druga sprawo - jakoś dogadać się w tej kwestii z Mężem, oj, łatwo nie będzie...

Ps. Widzę, że nie tylko ja jestem w pracy, jakoś o pracy niewiele myśląc;) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293295 przez marzena91
Wlasnie pochwal sie temperaturka moze chociaz w myslach zrobi sie nam cieplej troszke..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293299 przez chłopek
majówka pochwal sie jaka temperaturka
judi mąż jak przy pierwszym dziecku wrócił z urzędu to powiedział że sie pomylił i dał na imię Seweryn myslałam ze go zabije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293302 przez Majowka
15 na plusie i z mokra glowa siedze przy otwartym oknie, bo slonko mocno grzeje B)

Phi ja tez wole staroploskie imiona, moze wlasnie teraz bardziej z tesknoty za polskoscia...ale musza to byc imiona dosc latwe do wypowiedzenia tutaj... Nie moze byc Wojciech, Przemyslaw, etc.... bo bym wyrzdzila dziecku krzywde :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293303 przez judi24
phi ja siedze w parcy ale tak tu miło na forum że jakoś dzisiaj myślami jestem z wami a nie z pracą która na mnie czeka heh, praca nie zając nie ucieknie, jutro też jest dzień ...


A co myślicie o imionach :
dla dziewczynki - Zoriana, Gracjana, Amelka, Nel
dla chłopca - Zorian, Gracjan, Nataniel

Mi się bardzo podobają ale to dla następnych moich pociech teraz już będzie Lena i Xaverek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293307 przez chłopek
majówka franek daj na imię, ja chciałam zeby tak bylo ale sie męzowi nie podobało i młody ma tak na drugie a i tak mój św.pamieci dziadek wołał go Franek i mój tata też, babcia męża tez go tak woła no i mąz czasem tak samo :)
tata mojej mamy w szpitalu jest :( mam nadzije ze bedzie ok, bo niedawno umarł tata mojego ojca

judi mi Nataniel, Nel i Amelka sie podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293308 przez judi24
chłopek na Twoim miejscu też bym się zdenerwowała heh, to Ci psikusa zrobił, oby teraz się nie pomylił na serio.
Zresztą powiem Wam że wydaje mi się że dla facetów nie przywiązują uwagi do imion tak jak my dla nich wszystkie brzmią podobnie heh

Zazdroszczę teperaturki - JA CHCE WIOSNE !!! Marzą mi się pomidorki, szczypiorek, ogórek rzodkiewka z działeczki teściów :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293314 przez Majowka
Judi, Gracjana pieknie!

Chlopek, Franek czyli Franciszek, wiec przez "sz" odpada, ale jest port. odpowiednik Francisco, tylko, ze oni zamiast Franek mowia Kiku, sorry ale nie moglabym na syna wolac Kiku :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl