BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #329629 przez adagma
Hihihi, oj uciekłabym stąd bardzo chętnie. Ale szef - big brother czuwa :P Na szczęście już piątek! Byle do 15:30 :D a jutro ma być jeszcze piękniejsza pogoda, już nie mogę się doczekać :D

No, jogurcik zjedzony, ale niewiele to dało, więc trzeba zabrać się za kanapeczki :P Ciekawe czy mi wystarczy jedzenia do końca pracy?? Niedługo zacznę nosić dodatkową torbę z drugim, trzecim... piątym... śniadaniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329682 przez nator1
Adagma, ja wiecznie coś miele w dziobie, ale właśnie nie tyję...

Uciekaj z tego biura!!! My nikomu nie powiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #329699 przez phi84
Hej! Ale dziś pogoda!:) Ja niestety też w pracy :(
Kreski nie mam, za to apetyt jak najbardziej!;)

Martadam - pytanie do Ciebie - zastanawiałaś się nad konkretną szkołą rodzenia w Szczecinie? Podobno jest jakaś bezpłatna przy przychodni na Kadłubka ale konkretów nie znam. Czas się zorientować...

Pozdrowienia dla Wszystkich!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329700 przez ewii
Ja nadal nie mogę tu wchodzić,wychodzi mi ze wirus trojan;/ tez tak macie??? nie wiem o co chodzi;/ a my już w 21 tyg;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #329740 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Martela az tyle przytylas! :laugh: :laugh: :laugh: Az trudno sobie wyobrazic patrzac na twoja fotke teraz! Taka laseczka! Widzialam na lipcowkach :)

Villemo, ja zawsze mialam bledziutka, ale nigdy nie do pepka, teraz tez jest tak samo blada, ale az za pepek! :laugh: :laugh: :laugh:

Adagma, Nator, ja od jakiegos miesiaca przestalam odczuwac wilczy glod...wydaje mi sie, ze to stalo sie w momencie jak organizm nagromadzil wystarczajaca ilosc tluszczu "na zapas", u Was pewnie ten proces jeszcze trwa :laugh:
Nie odmawiajcie sobie niczego!

Kurcze Ewi :( Ja na macintoshu wiec mnie wirusy omijaja...ale slyszalam, ze juz da sie normalnie wchodzic, moze napisz do administratora, zapytaj co jest grane...wiem ze wyczyscili wirusy
Gratuluje polowy!!!!!!! :laugh:


Dobra wstaje! Pora na sniadanko! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329786 przez martadam23
PHI właśnie sie wybieram tam albo dziś jeszcze albo w poniedziałek ale z tego co się zdązyłam zoriętować to trzeba być zapisanym do tej przychodni i zapisać się do położnej jaka jest przy przechodni :D no i tyle :D jak coś będę wiedzieć więcej dam znaka :D
ja mieszkam bardzo blisko więc.,.. :Dphi84 napisał:

Hej! Ale dziś pogoda!:) Ja niestety też w pracy :(
Kreski nie mam, za to apetyt jak najbardziej!;)

Martadam - pytanie do Ciebie - zastanawiałaś się nad konkretną szkołą rodzenia w Szczecinie? Podobno jest jakaś bezpłatna przy przychodni na Kadłubka ale konkretów nie znam. Czas się zorientować...

Pozdrowienia dla Wszystkich!


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329836 przez adagma
Ale lenistwo u mnie w pracy dzisiaj... To słońce spowodowało zupełną niechęć do pracy :P Nawet szef kmini, co by tu zrobić, żebyśmy wyszli wcześniej, ale żeby centrala się nie dowiedziała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #329847 przez phi84
Dzięki Martadam. Będę wdzięczna, jeśli podzielisz się ze mną tym, czego się dowiesz.

A ja ciągle w pracy siedzę, choć lenia mam nieopisanego... A dziś do lekarza idę, co prawda wizyta bez USG, ale dobre i to :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329855 przez ewii
pisałam do administratora i nic;/ niby coś kazali zmienić ale nie zadziałało;/ jejku dziewczyny, ja czuje się jak taki słoń! wszystko małe;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329922 przez Ariane
Witajcie.

Ewii, jaki słoń? Coś Ty. Słon to za kilka miesięcy :silly:

WikiWu, to ja nie zrozumiałam:) Ale Asia to bardzo ładne imię.

A mnie dziś nie było bo od rana byłyśmy z Asiąbardzo pracowite. Efekty na zdjęciu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329925 przez Ariane
Oto artystka z pracami i nasza najfajniejsza kartka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329928 przez Ariane
Kartka:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329935 przez Majowka
Ariane! Przesliczne kartki!!!!! Cudo!
A artystka jaka dumna :) kochana :kiss:
Tez bym chciala z dzieckiem takie rzeczy robic, tylko czy chlopcy maja do tego cierpliwosc?! :laugh:

Ciekawe co u Czarnegoloczka :) Miala miec dzisiaj Usg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329937 przez martadam23
phi dopiero w poniedziałek będę wiedzieć to dam znaka :D w pracy powiadasz... no współczuje ja siedzę na L4 i szczerze powiem chwale sobie :D jest co robić a jak nie ma to się zawsze coś znajdzie :D ihihh... no nic... lece się chyba zdrzemnąć bo coś ciśnie mnie do poduszki :P haha"""


Wiki... spokojnie .. znam ten ból!!! ja nie mieszcze się w nic!!!

phi84 napisał:

Dzięki Martadam. Będę wdzięczna, jeśli podzielisz się ze mną tym, czego się dowiesz.

A ja ciągle w pracy siedzę, choć lenia mam nieopisanego... A dziś do lekarza idę, co prawda wizyta bez USG, ale dobre i to :).


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329945 przez czarnyloczek
My już po wizycie. Juniorek zdrów :) Obecnie waży 400g. Pierwsze co pokazał na USG to ptaszka i jajeczka :laugh: A potem leżał na główce wypiętą pupcią i nie chciał się obrócić więc badanie minęło szybko. Poza tym się przestraszyłam jak usłyszałam serduszko :( Lekarz kazał mi się obrócić na lewy bok bo uciskałam żyłę i krew nie dopływała do Juniora dlatego Jego serce zwalniało :( Mam się wystrzegać leżenia na wznak i odkąd wróciłam tak też robię. Po tym zrobiło mi się przykro i chodzę przybita... A co jeśli śpię na wznak w nocy nie wiedząc o tym i szkodzę Juniorowi?? :(

Ale cieszę się że rośnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl