BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #331718 przez Ariane
Witam wszystkie.

Martadam. Bardzo mi przykro, trzymaj się kochana. Dziewczyny już napisały wszystko. Przemyśl, zastanów się, jak czujesz, że chcez tam być to na pewno nic złego dzidziusiowi się nie stanie, ale jak nie czujesz się na siłach nikt na pewno nic złego nie pomyśli. Pomodlę się za Was.

Judi, wspaniały pomysł na boznes. Jak otworzysz tę kawiarnie, to może spotkamy się tam z dzidziusiami za jakiś czas?:)

Ja muszę umówić się do laryngologa, bo Asia mi po przeziębieniu słabo słyszy na uszy. MArtwię się. Jeszcze wczoraj poszła pierwszy dzień po chorobie do przedszkola i wróciła z jakimś czymś na rączce, a w przedszkolu jest podejrzenie świerzbu:( To co ma to raczej nie to, ale i tak sie przejmuję. Ehh. A taka pogoda ładna.

Miłego i spokojnego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331721 przez Majowka
Aaa, mulatka! :laugh: no to teraz rozumiem :)

Adagma, mi lekarz powiedzial, ze jesli ktos chodzil na silownie (lub uprawial jakikolwiek inny sport) moze bez obaw kontynuowac. Znam dziewczyne, ktora w 30 tygodniu robila brzuszki! :laugh:
Ja niestety przed zajsciem od 3 lat nic nie cwiczylam, w takim wypadku cwiczenia sa zabronione, chyba ze te dla ciezarnych, specjalnie dobrane, hydrogimnastyka i takie tam...
Ja moze udam sie na te dla ciezarnych blizej lata...ale ogolnie nastawiam sie na silke po porodzie dopiero.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331723 przez chłopek
czarnyloczek brzuso fajny zgrabny
chcecie zobaczyć mój:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331727 przez Ariane
Czarnyloczek, brzusio śliczny.

Jeju, wygońcie mnie bo ja jeszcze w piżamie siedzę. Nie mogę się oderwać od Was:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331728 przez Majowka
Dawaj Chlopek! Ja juz widzialam :P

Ariane, jaka sliczna fotka w avatarku!!! Ja tez uciekam robic sniadanie, paaaa!
Zdrowka dla Asi, na pewno to tymczasowe! Nie martw sie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331733 przez chłopek
Majówka pewnie na staraczkach widziałaś
brzusio
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331734 przez Majowka
Super brzuszek! Pokazny! Juz prawie koncowkowy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331736 przez czarnyloczek
Pewnie spadnę z krzesła jak zobaczę Twój :)

Majówka ja ćwiczyłam judo i boks,tęsknie za tym ale poczekam i będę chodziła z Juniorem by Go szkolić :lol:

WOW :ohmy: Jaki duży, ja pewnie taki będę miała przed porodem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331743 przez chłopek
no wczoraj cioci sie zapytała czy ja juz do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331745 przez adagma
Czarnyloczek, to już wszystko jasne skąd taki zgrabny brzuszek, skoro mama taka wysportowana :D

Chłopek, fantastyczny brzusio. Jej jak Twój szkrab szybko rośnie :)

Ariane, zdrówka dla Asiulki. Na pewno to nic groźnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331859 przez nator1
Jejku, Chłopek, no kawał brzusia! Piękny :laugh:
Czarnyloczek, marzenie - śniady kształtny, cudny... i podziwiam, że trenujesz :ohmy: i to takie sporty! WOW!

Zapomniałam co ja chciałam napisać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331933 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Poskarze sie Wam...chodze wsciekla....
Wyobrazcie sobie, ze za malowanie dwoch pokoi (malych!) tutejsi fachowcy zycza sobie srednio1000 euro! :ohmy:
Normalnie zlota farba chyba!!! Jestem taka zla, bo to juz druga wycena, a stawka caly czas rosnie....
Strasznie tu drogie wszystko, a ludzie malo co zarabiaja, masa ludzi zyje w starych zaniedbanych mieszkaniach, bo za takie ceny to kto tu cos zrobi.... Tragednia normalnie....
...a Wy sobie pewnie malujecie raz do roku, albo odswierzacie raz na rok....
A ja??!! :( :( :( niesprawiedliwe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331938 przez villemo-16
martadam23 napisał:

6 marca mój dziadek wtedy 80 letni Józek miał zatrzymanie akcji serca aż 7 razy okazało się że tozawał wylądował w Szczecinie na oddziale specjalistycznym po 3 dniach bylo dobrze i zmenili sale przez 2 tygodnie było lepiej az wczoraj lekarka mówi mi że dziadka jutro >czyli dziś> wypisują dziś zrobią jeszce badania i jutro na 13 mogę po niego przyjechać:) więc ucieszona poszłam do dziadka na sale mowie ze jutro do domku :D dziadek właśnie w między czasie skończył 81 lat i świewtował swoje imieniny -no bo Jozef...

WCZORAJ NIE MOGŁAM spac kręciłam się wwiercikam coś mi nie dawało spokoju.. nerwy jakieś nie wiem skąd...obudziłam się w nocy o 4.15 i prawie zero snu o 5.10 wstałam bo Misiek do pracy...wróciłam o 6.. kłade się i .. zasnęlam..
o 9 budzi mnie tele i :
M;Babciu co tam ?
B:Marrtuś nie musisz jechac juz do szpitala
M:a co TY pojechałaś po dziadka?
N: tak .. dziadka już nie ma...

[*]

zamarłam .. wczoraj się ciesszył że wyjdzie ze bedzie w domku :D wiedzial w co ma sie ubrac...
a dziś juz człowieka ktorego tak kochalam po prostu " nie ma "..

i wiem skad ta bezsenność... nerwy i takie poczucie..
łzy same się leja...
a ja zaczynam sie zastanawiac czy powinnam beczeć czy nie ... dla dziecka to raczej nie zdrowe...

czy jechać na pogrzeb czy nie ?
ja już sama nie wie m ...

[/b]

Nic nie boli tak bardzo jak utrata tych, których kochamy. <przytul> Może pomoże Ci myśl, że aby coś się nowego urodziło, to coś starego musi odejść. Może dziadek zrobił miejsce dla wnuka? Daj sobie czas. Emocje z czasem staną się łatwiejsze. A co do pogrzebu: to Tylko Twoja decyzja. Natomiast przemyśl to dokładnie, abys nie załowała, że nie byłas z nim w ostatniej drodze :* Myślę, ze na pewno podejmiesz najlepszą decyzję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331941 przez chłopek
majówka my malujemy mieszkanie na wiosne bo pasuje kuchnie odnowić, i pokój bo Ksawcia paluszki na ścianie, ale to mąż bedzie robił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332011 przez villemo-16
Kobitki... wiecie, ze za 5 mc bedziemy tuliy córeczk-synków ;) I poza posiadaniem dziecka staniemy sie "ciocami dla wszystkich pozostałych"? ehhh masakra ;p

Ja narazie godze sie z tym, ze nosze w sobie synka. Niestety, bylam nastawiona na kobitke i moj synek bedzie musial nosic przez kilka pierwzych mc rózowe z falbankami ciuszki ;p

No a imie: Łukasz albo Filip. NIestety, nie spytalam lekarza, czy zjadłby włąsny dyplom gdyby się pomylił co do płci ;p Mam cicha nadzieje, ze jeszcze pipka się wykształci ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl