BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #331297 przez Majowka
Villemo, noooo!!!!!! Swietnie!!!!! :woohoo:
Gratuluje tak dorodnego syna!!!!!!!!
Teraz tak jak mowisz, glowa do gory, cycki do przodu i po ciuszki do sklepu :laugh: :laugh: :laugh:
Ale sie ciesze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331304 przez judi24
Hej

Vilemmo super że synuś zdrwoiutki :)
Nator jaki śliczny brzussio :)

A ja jutro mam wizytę na 14, troszkę sie boje i jeszcze teraz zaczal mnie pobolewac brzuch tak jakbym miala dostać miesiaczke !!! ahhh do jutra czas bedzie sie wlekł....

Jesli chodzi o L4 ja już jutro ide i po porodzie nie przedłużam umowy, mam zamiar we wrzesniu zarejestrowac się jako bezrobotna do stycznia posiedze z maluszkiem i w styczniu skladam w urzedzie pracy moj biznes plan i starac się bede o dofinansowanie do swojej dzialalnosci gospodarczej i mam zamiar otwierac swoj interes :) taki mam plan a jak wyjdzie to się okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331369 przez nator1
Villemo cudowne wieści!!! Gratulacje!!!
I, że tak sobie pozwolę: a nie mówiłam :silly:
A i razem z Adagmą poszukuję zwałów tłuszczu... chyba potrzebuję lepszej fotki z jakimś mega zbliżeniem, bo nie dostrzegam :laugh:

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. A to był 34 tydzień, ale w 38 brzuszek był niewiele większy i faktycznie mi w brzuszek i cycki tylko weszło.
I potwierdzam, że szybciej chudzielce czują, bo jak po kościach dostaniesz kopniaczki to cały szkielet wchodzi w rezonans :silly:

Asiulek, ja jestem za bardziej stonowanymi kolorkami, bo rzeczywiście dodatkami zrobisz efekt i jest on szybkozmienialny. Ja do mojego beżu z brązem dodaję soczystą zieleń - uwielbiam to zestawienie.
A poza tym za chwilę jak wszędzie będą kolorowe zabawki, to moment zrobi się ciekawiej w pomieszczeniu... a jak jeszcze na ścianę dojdzie jakiś wzór z marchewki rozbryźniętej z łyżeczki :lol: Będzie się działo ha ha... a później podpisy na scianach... och jejku B)

Judi, a masz jutro usg???

A ja wróciłam z Kacprem z angielskiego, mężuś zrobił mi kolacyjkę i wpadłam zobaczyć co u Was... i tyle nastukałyście, że aż się martwię czy wszystkim odpisałam i kogoś nie pominęłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331386 przez Majowka
Judi, bedzie dobrze! :) nie martw sie!!!
Brzuszek na @ to wiesz, Ksawery rosnie, macica sie rozciaga, nic innego. Ja zawsze sobie tak tlumacze, bo tez od czasu do czasu mnie muli jak na @.

Nator, to juz koncowka ciazy ten brzusio???? :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Oj, zeby to u mnie tak pieknie wygladalo, to bede przeszczesliwa! :laugh:
Naprawde super brzusio jak na koncowke, sexy ciezarowka, nie ma co... :laugh:

A twoj opis odnosnie scian, boski!!!! Tez czesto stukam sie w glowe, myslac jak ten dom bedzie wygladal w zwiazku z nadejsciem nowego lokatora :laugh: :laugh: :laugh: ....gdzie my te zabawki poupychamy!!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331448 przez villemo-16
judi24 napisał:

Hej
A ja jutro mam wizytę na 14, troszkę sie boje i jeszcze teraz zaczal mnie pobolewac brzuch tak jakbym miala dostać miesiaczke !!! ahhh do jutra czas bedzie sie wlekł....

[/b]
Wiesz.. mi lekarz powiedzial, ze bole brzycha sa normalne, nawet takie okresowe. ze niepokojące moze byc tylko krwawienie i tępy, długo utrzymujący się bol.

Karwa, jak moj Malec nie ma wodogłowia, to nie ma bata. Wszystko z Twoim brzyszkiem bedzie git. Najwazniejsza jest szybka diagnoza i ewentualne podanie leków. Choc wierze, ze obejdziesz sie bez nich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331462 przez judi24
Tak jutro będę miała usg i zobaczę swojego malca, ogolnie to żle się czuję wciąż męczą mnie wymioty ... ahh zeby ten sierpień był jak najszybciej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331554 przez adagma
Dzień dobry Sierpnióweczki :)
I znów zapowiada się śliczny dzień :D U mnie od rana słoneczko, aż chce się żyć :D

Judi, nie martw się. Zobaczysz dziś swojego synka i od razu wszystkie strachy miną ;) A od jutra będziesz wypoczywać i zbierać siły i na pewno poczujesz się lepiej.

Mnie też ostatnio znów bolał brzuch jak na @, ale wiem, że to normalka i już się tym nie przejmuję tak bardzo.

Judi a jaki interes masz w planie rozkręcić? Na Twoim miejscu też poszłabym już na L4, skoro i tak nie wracasz do obecnej pracy :) Odpoczniesz przed porodem, bo później jak jeszcze przyjdzie Ci rozkręcać firmę, to pewnie dobra będzie za krótka na wszystko ;)

A ja wczoraj pozbyłam się połowy włosów :( Okazał się, że po tej zimie i przez ciążę mam włosy w tragicznym stanie i jedynym rozwiązaniem, żeby je choć trochę uratować było obcięcie tej najbardziej zniszczonej części :( Mam nadzieję, że szybko odrosną. I chyba jednak to prawda, że dziewczynki zabierają urodę mamom ;) Ale może przynajmniej będę miała śliczną córcię :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331561 przez chłopek
hej
adagma ja też pozbyłam sie cześci włosów w piatek mialam strasznie znieszczone blondem, ale nie martwie się bo odrosną, a to że dziewczynki zabierają urodę mamie to bujda moja koleżanka w ciązy ładnie wyglądała i ma córeczka a dziewczynka ładna sie urrodziła wiec to tylko bajka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331565 przez adagma
Witaj Chłopek. Ale się dawno nie ujawniałaś ;) Jak się czujesz? Co tam w ogóle u Ciebie?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331568 przez nator1
Dzień dobry Śpioszki!


Majówka, dziękuję za komplementy, przemiło mi się zrobiło :laugh: Ja też marzę, żeby i w tej ciąży to tak pięknie wyglądało, że tylko brzusio jest... ale już widzę, że aż tyle szczęścia mieć nie będę...

A co do ścian... hm... zapraszam do mojej kuchni! Tam gdzie stał fotelik do karmienia ;) ... dzieje się na scianie, oj dzieje... mogę z tamtego miejsca czerpać inspiracje na obiadki :lol:

Villemo, ja od kilku dni mam bóle brzusia, ale u mnie to chyba od zbyt ambitnego dreptania. W weekend to w ogóle dałam sobie czadu, ale na szczęście, żadnych skurczy i tępych bóli... ale kurcze to zawsze martwi.

Judi, a co lekarz na te wymioty??? bo to długo się utrzymują bidulko więc cierpisz... ale do sierpnia się nie spiesz, bo zaczną się nieprzespane noce i praca na pełnych obrotach...
Ja się spieszyłam do porodu, żeby już zobaczyć Kacpra, a teraz - delektuję się każdym dniem ciąży :silly: no i nie marudzę (albo przynajmniej się staram, hi hi)

Adagma, wrzuć fotki nowej fryzurki. Udokumentowałaś metamorfozę???
Mi moja córcia też odbiera urodę, ale za to włosy mam gęste mocne i szybko mi rosną... za to na buzi się zmieniłam i to na minus niestety... ale cóż... tak jak piszesz, może maleńka będzie piękna (no na pewno będzie :lol: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331576 przez chłopek
adagma internetu nie miałam prze tydzien czasu. u mnie dobrze, rosne, czesto noga mnie boli tak dzidzia leży że mnie coś uciska, a od soboty boli mnie brzuch ale chyba sie uderzyłam bo tylko jak sie dotykam to boli:) wybieram sie dzisiaj na zakupy musze sobie buty kupić i jakiś płaszczyk bo nie mam w czym chodzić, a musze chyba zostawić Ksawcia ze szwagierka bo nie chce go ciągnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331596 przez martadam23
Jezusicku niech już skończy się ten podły gtydzień.... same złe wieści same złe rzeczy i wszystko złe pod górke... ;(((

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331604 przez chłopek
martadam a co się stało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331606 przez agacia
Hej Kochane;)

ja znowu bylam na wiosce u rodzicow i nie miałam jak napisac:) Pochłania mnie praca magisterska chce szybko ją skonczyc;)

Villemo super że wszystko dobrze;*

Nator z Ciebie jest laska! Z Ciebie Majówka też bo widziałam super fotkę:)

Chlopek ja juz plaszcz zakupilam tak jak radziłyscie w formie grzybka;)

A dzis zaczynamy z dzidziolem 20 tydzien:D! I ruchy sa oj sa;D

Buziaki dla wszystkich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331608 przez adagma
Chłopek, faktycznie pisałaś, że nie masz dostępu do internetu :( Dobrze, że chociaż od czasu do czasu możesz się odezwać :) Powodzenia na zakupach, zaszalej ;)

Martadam, co się dzieje?? Nie może być aż tak źle!!

Nator, zrobię fotkę w weekend i wrzucę. Wczoraj niestety nie miała czasu. W ogóle od pon. do pt. to mi brakuje czasu na wszystko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl