BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #336254 przez Majowka
Dziewczyny, ja musze sie poruszac, bo jutro wchodze na wage u Gina :ohmy:
...ale bedzie krzyczal... :laugh:
Ale powiem Wam, ze po tym aktywnym weekendzie z kilo mniej pokazuje :laugh:
Nie zebym sie odchudzala, wcinam za dwoch, ale probuje kalorie spalac jak tylko sie da :)

Agnessa, jutro wizyta! Wszystko bedzie jasne!
Na pewno jest dobrze, bo malutki coraz mocniej kopie, az widac po brzuszku! :laugh:
Chcialam zrobic fotke 20 tyg, jutro sie do tego przymierze :laugh:
A co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? Jak malenstwo?

Ariane, powodzenia na rozprawie! Zycze duzo spokoju i zelaznych nerwow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336273 przez adagma
Majowka, nie stresuj się wagą! Przecież zrzucisz! ;) Jak Twój nastrój przed wizytą? Ja mam w czwartek i oczywiście jest stres :silly:

Ariane, powodzenia na rozprawie! Nie stresuj się, wszystko pójdzie gładko i bezboleśnie :)


Chyba mam dziś zły dzień i w pracy i tak w ogóle... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336295 przez chłopek
mamusie te co maja dzieci doradzcie mi zastanawiam sie nad kupnem wózka tablica.pl/oferta/wozek-kolcraft-blizniaczy-IDUHSP.html i nie wiem czy warto, jak maleństwo sie urodzi Ksawcio bedzie miał 19 miesiecy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336309 przez Majowka
Chlopek, ja bym chyba nie kupila, za duzy kloc, nigdzie z nim nie wejdziesz. Takie cos widzialam na ulicach
dicas-da-gravidez.blogspot.pt/2010/05/ca...para-2-criancas.html
www.custojusto.pt/Aveiro/1817085-Carrinh...ra+duas+criancas.htm
Troche mniejszy

Adagma, dobrze! Jestem pelna optimizmu! :) Wszystko musi byc dobrze! Brzuszek rosnie, malutki kopie, czym tu sie stresowac!? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336324 przez chłopek
majówka mi sie podoba ale męzowi nie za bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336333 przez adagma
A ja Wam opowiem historię, jaka ma miejsce u mojej znajomej. Znajomi starali się o dziecko od pewnego czasu, niestety okazało się, że dziewczyna ma PCOS. Kilka lat leczenia i sukces. Jest ciąża! :) Pierwsze usg w 6 tygodniu - ciąża mnoga! Bliźniaki! :) I lekarz śmieje się, że mogły być czworaczki, bo były 4 komórki jajowe ;) Ale odetchnęli z ulgą, bo z bliźniakami to już będzie jazda, a co dopiero czworaczki! Po miesiącu kolejne usg i co się okazuje!? Jednak trojaczki!!! Jeden berbeć schował się skutecznie i na pierwszym usg nie było go widać. Podobno byli w takim szoku, że obydwoje popłakali się, tylko nie wiadomo czy ze szczęścia, czy z przerażenia :) I tak sobie rośnie cała czwórka - mamusia i jej gromadka ;) Termin mają też na sierpień, ale pewnie urodzą wcześniej. Będą prawdopodobnie dwie dziewczynki i jeden chłopczyk. Wszyscy są zdrowi, podręcznikowa ciąża :)
Wyobrażacie sobie coś takiego? Mój mózg tego nie ogarnia! My martwimy się, czy damy sobie rade z jednym dzieciaczkiem, a tutaj trójka naraz!! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336376 przez Majowka
Hehe, fajna historia... Tez mam policystyczne jajniki, wiec roznie to moglo byc. Na szczescie udalo sie bez leczenia i jakies jajeczko sie uchowalo :)
Tez bym mogla miec 3-jaczki :laugh: , blizniaki lepiej...ale dobrze jest tak jak jest! :laugh:
Jedynym mankamentem ciazy mnogiej jest pozniej po ciazy, duzo wiszacej skory na brzuchu, mozliwe do usuniecia tylko chirurgicznie...
Sama opieka nad gromadka jest ciezka, ale podwojnie, lub potrojnie nagradzana miloscia pociech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336401 przez martadam23

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336444 przez agnesssa
Majówka super, że już tak widocznie fika Twój maluszek :woohoo: W taki razie czekam jutro na zdjęcie brzusia i informację z wizyty :woohoo: Ja się czuję ciut lepiej, chyba powoli przechodzą mdłości (ale jeszcze się nie cieszę, bo już tak raz było, że niby znikały a za chwile znowu to samo) Brzuszek mi rośnie bardzo szybko :ohmy: Ja wyglądam na 6 m-ąc ciąży, a nie końcówka 4 :huh: Ale ja jestem większa więc i brzusio większy ;) Ostatnio mnie bolało podbrzusze więc sobie poleżałam kilka dni, i już jest lepiej, a wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieję, że usłyszę, że wszystko jest gites :woohoo: i może już potwierdzi się płeć, jak na razie podejrzenia o chłopaka była, ale jeszcze się nie nastawiłam na nic :blink: Już bym chciała pokoik zacząć szykować :silly: :silly: Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Chłopek faktycznie, przecież ty dwoje maluszków będziesz miała :huh: Taki wózek na pewno Ci się przyda bo nie będziesz z dwoma biegać, chociaż jak się urodzi Twoja kruszynka to i tak będziesz z gondolą biegać pierwszy czas :huh: A czy Ty już w końcu wiesz kto się kryje w brzuszku :unsure: Potwierdziła się dziewczynka :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336517 przez martadam23
na mdłości jedynymi tabletkami sa MAMARIN dostępny w aptece bez recepty dla kobiet w ciaży każdy lekarz poleci :))) mi osobiście pomogły :D
POLECAM !!!


agnesssa napisał:

Majówka super, że już tak widocznie fika Twój maluszek :woohoo: W taki razie czekam jutro na zdjęcie brzusia i informację z wizyty :woohoo: Ja się czuję ciut lepiej, chyba powoli przechodzą mdłości (ale jeszcze się nie cieszę, bo już tak raz było, że niby znikały a za chwile znowu to samo) Brzuszek mi rośnie bardzo szybko :ohmy: Ja wyglądam na 6 m-ąc ciąży, a nie końcówka 4 :huh: Ale ja jestem większa więc i brzusio większy ;) Ostatnio mnie bolało podbrzusze więc sobie poleżałam kilka dni, i już jest lepiej, a wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieję, że usłyszę, że wszystko jest gites :woohoo: i może już potwierdzi się płeć, jak na razie podejrzenia o chłopaka była, ale jeszcze się nie nastawiłam na nic :blink: Już bym chciała pokoik zacząć szykować :silly: :silly: Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Chłopek faktycznie, przecież ty dwoje maluszków będziesz miała :huh: Taki wózek na pewno Ci się przyda bo nie będziesz z dwoma biegać, chociaż jak się urodzi Twoja kruszynka to i tak będziesz z gondolą biegać pierwszy czas :huh: A czy Ty już w końcu wiesz kto się kryje w brzuszku :unsure: Potwierdziła się dziewczynka :unsure:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336561 przez nator1
hejka,

no i ja również trzymam kciuki za spokojną rozprawę... niech będzie tylko formalnością i jesteś WOLNA :laugh:

Chłopek, co do podwójnego wózka - super, bo jak by Ci teraz Ksawcio chciał dać nogę to go wózek ograniczy. Ale fakt - kawał kloca!!! A masz go gdzie zostawiać na dole, co by po schodach z tym nie chodzić???
No i chyba tylko spacery po chodnikach, bo nawet do osiedlowego sklepiku z takim klamotem nie wjedziesz.
Ten co Majówka podrzuciła, mniejszy, ale nie wiem czy nie mniej praktyczny??? Ale mi się bardziej podoba. Nie wiem??? Nie doradzę bo nie mam doświadczenia.

Adagma, piękna historia! Ale to musiało być przerażenie :silly: Ja to bym wtedy była potrójną hipochondryczką w ciąży a i ze sraczką bym myślała o przyszłości :ohmy: Jak to ogarnąć???
No ale podobno dzieci - jak zwierzęta - od 3 sztuk zachowują się jak stado i jest łatwiej... :silly: Ale podobno...

A ja się dziś nalatałam, a jutro dla relaksu umówiłam się na pazurki i brwi...a co! Coś dla siebie na wiosnę... a takie nowe pazurki jak znalazł do prac ogrodowych :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336572 przez chłopek
agnessa nie wiem kto się w brzuszku kryje 18 mam usg
nator ja mieszkam w domu i miała bym gdzie zostawic wózek, tyle ze na wsi mieszkam i zeby chociaz isc do siostry to musze przejsc kawałek ruchliwą drogą,ale siostra mi powiedziała zebym sobie lepiej dostawke kupiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336611 przez Majowka
agnesssa napisał:

Majówka super, że już tak widocznie fika Twój maluszek :woohoo: W taki razie czekam jutro na zdjęcie brzusia i informację z wizyty :woohoo: Ja się czuję ciut lepiej, chyba powoli przechodzą mdłości (ale jeszcze się nie cieszę, bo już tak raz było, że niby znikały a za chwile znowu to samo) Brzuszek mi rośnie bardzo szybko :ohmy: Ja wyglądam na 6 m-ąc ciąży, a nie końcówka 4 :huh: Ale ja jestem większa więc i brzusio większy ;) Ostatnio mnie bolało podbrzusze więc sobie poleżałam kilka dni, i już jest lepiej, a wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieję, że usłyszę, że wszystko jest gites :woohoo: i może już potwierdzi się płeć, jak na razie podejrzenia o chłopaka była, ale jeszcze się nie nastawiłam na nic :blink: Już bym chciała pokoik zacząć szykować :silly: :silly: Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:


Ciesze sie, ze te mdlosci juz ustepuja u Ciebie, ale sie nameczylas... :kiss:
A brzusio widzialam na ostatniej fotce, przesliczny!
Rowniez czekam z niecierpliwoscia na Twoja wizyte! Ciekawe jaka plec! :) jak tylko sie dowiesz, pewnie zaczna sie zakupy! Czeka nas piekny okres przygotowan...ja juz wywiad zrobilam ;) ale jeszcze nic nie kupilam...w polowie kwietnia, czyli po moim powrocie z Pl, sie zacznie! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336620 przez WikiWu
Hej Dziewczyny :)

No to żeście się rozpisały, dziś już nie nadrobię,ale od jutra zaczynam bo dostałam zwolnienie do 12 kwietnia...
Cóż w niedzielę lekarz nie zauważył, ale dziś miałam zaplanowana wizytę u mojego gina i ten stwierdził skrócenie szyjki macicy i kazał leżeć.

Tak, więc u mnie te sobotnie i niedzielne skurcze prawdopodobnie doprowadziły do skrócenia szyjki, nie wiem jak to się dokładnie odbywa i nawet nie bardzo mi się dzisiaj chciało wypytywać gina, ponieważ totalnie brak dziś we mnie życia :(

Ok, do jutra Kobietki, chyba muszę się zdrzemnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336723 przez nator1
Wiki, o mateńko, skracanie szyjki to mało zabawne :( Trzymaj się kochana w kupie, ściskaj mocno kolanka i duuuużo odpoczywaj!!!

Chłopek, nie mam doświadczenia w takich wózkach więc nie chcę głupot radzić. Mój ma już 3 lata więc wszędzie na nogach pogina, ale Tobie myślę, że alternatywa wożenia dwójki może być potrzebna. Tym bardziej, że około 2 lat włączają się "nogi ucieczki" i malec nie kuma jeszcze że nie wolno i leci przed siebie :silly: A przy ruchliwej drodze :huh: no może być bezpieczniej w wózku.

Majówka, oj ruszysz na zakupy... szok, że jeszcze się trzymasz :ohmy: ja już dawno się poddałam i kupuję...
A co Ty się babo wagą przejmujesz??? Zmartwienie jest jak się nie tyje, a nie jak się tyje!!! Proszę mi tu głupot nie opowiadać i ładnie brzusio hodować :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl