BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #337722 przez kasia7775
Nator :lol: niezłe :side: :side: Od razu poprawa humoru

Majówka wysokich lotów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337754 przez nator1
Dzień dobry Kobietki,

wiedziałam, że humorek oprawi :lol: Ja się o mało nieposiusiałam ze śmiechu.

Majówka czekamy na odzew z ojczystej ziemi.

A ja lecę na ryneczek po owoce i warzywka, a popołudniu mam wizytę z Kacprem i bilans 3-latka.

to do później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337931 przez agacia
Hej kobietki:)

Nator mega fajny filmik hahaha:)

Majówka leć bezpiecznie:)

A ja dziś jade z moim M do Gdańska, jedzie z pracy to sie zabiore też:D powdycham jodu zamaiast śląskiego powietrza;D Wracamy w sobote:)

Buziaki dla was:) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337979 przez kiwi
Dzien dobry :)
Piosenka genialna - już pozwoliła sobie ukraśc na FB - bo 3 moje kolezanki maja termin porodu między 14-19.04.2012 :)

W sobotę byłam na imprezie "porozwodowej' - polecam !!! Nowa Panienka dostała super prezenty na "nowe" zycie - np sexy bielizne, kosmetyki itd. Była bardzo zadowolona :)

Nie moge uwierzyc, że Majówka Twoja dzisia juz wazy 370 gr!!! Szok

Trzymam kciuki za wszystkie usg ! dajcie pilnie znać!

Ja mam w poniedziałek o 9;00 połowkowe... stresuje się strasznie...

Szerokich lotów Majówka!!!
Daj znac jak zniosłas lot, bo mnie czeka w maju i trochę się obawiam cisnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338003 przez ewii
A ja połówkowe mam dopiero 11.04 lekarz powiedział ze 23-24 tydzień to najlepszy czas na to badanie nie wiem;/
Dziś zaczynamy 23 tydzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338093 przez martadam23
<3 !!!! i love it !!!!!

najlepszeee !!!!


nator1 napisał:

Dziewczyny - polecam poprawiacza humoru:



dobranoc


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338108 przez martadam23
ewii no to jedziemy .. 23 tydzień czas zacząć :))
boskooo.... to już bliżej niż dalej :D haha :D
ja już nie mogę się doczekać :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338173 przez lusia88
a ja za 3 dni będę zaczynać tydzień :) a za tydzień usg mam nadzieje że maleństwo pokaże kim jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338202 przez martadam23
LUSIA ZANIM SIĘ OBEJRZYSZ BĘDZIE POŁÓWKOWE :d HAHA :D oj .. caps sie wrzucił hah a:D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338379 przez nator1
A ja się Kobietki tak cieszę każdym dniem, że aż się boję, ze ten czas ucieka :ohmy:
Choć dziś zgaga mnie męczy to i tak ten brzusio i kopniaczki są tak słodkie... ja się jakoś boję, że to moja ostatnia ciąża :(

Ewii, ja połówkowe mam dzień wcześniej, 10.04. i to będzie mój 21/22 tydzień, akurat przełomowo.

Kurczaczek, muszę fotki sobie brzusia porobić, bo już bardzo dawno nie dokumentowałam przyrostów...

No i nadal nie mam sukienki :( A buuuu! We wszystkim wyglądam beznadziejnie... Ale szukam dalej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338401 przez czarnyloczek
Daaawno mnie tu nie było ale jestem na bieżąco z informacjami:-) Majowka bezpiecznej podróży:-):-*
gratuluje kolejnych poznanych płci:-)
Muszę się pochwalić że sprzedalam auto i kupiłam sobie działkę z altanka :-P wczoraj już że szpadlem ganialam :-) Jak za dawnych lat:-)
A tak z innej beczki. Macie już początki siary? Bo ja ostatnio ją zauważyłam jak miałam nagły bol sutkow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338412 przez villemo-16
a co to jest ta siara? I jakie początki???? ja ledwo co ruchy czuję, to nie wszystko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338419 przez martadam23
siara to "pierwsze" mleko :D VILL :D

a co do siary to tak ... jakies 3 tygodnie moze 4 temu z lewej piersi poleciałooo... a do teraz spokój, ale trzeba się szukować po mału na upłynnienie jak nic:P
villemo-16 napisał:

a co to jest ta siara? I jakie początki???? ja ledwo co ruchy czuję, to nie wszystko?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338427 przez villemo-16
a jak mi z cyców nic nie leci??? tylko z pipy mlecznobiały śluzzz - to nie siara, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338428 przez WikiWu
Adagma widzę wyposażanie mieszkania idzie pełną parą, super, ja swoje tez prawie dwa lata temu meblowałam od podstaw, więc wiem jak musi Cie to cieszyć :). Niezła historia z tymi trojaczkami, potrójne szczęście na raz, chciałabym taką niespodziankę, ale wystarczyłyby dwojaczki :D
Co do leków to mam zażywać 2x2 tabletki pod język Luteiny. Na zdjeciu usg jest podany wymiar +D0 3.26 cm, Mean 3.26 cm

Ariane, gratuluję polubownego załatwienia rozwodu. I fajnie, że już jesteś po. Teraz można powiedzieć, nowy rozdział życia zaczynasz :)

Nator gratuluję zakupu nowych tych większych czterech kółek ;)

Dziewczyny widzę, że poruszałyście temat wagi :) Cóż, ja zawsze ważylam 54 -55 kg przy wzroście 164 cm, a teraz dobiłam do 63 kg. Ale powiem Wam, że zawsze marzyłam o większej wadze i ogólnie w ogóle mi to nie przeszkadza, bo z tą wagą czuję się fantastycznie!!!

Chlopek, myślę, że dużo ciekawszy wózeczek to ten w którym bobaski siedzą koło siebie. Nie wyobrażam sobie bycia na miejscu maluszka, który siedzi z tyłu. Biedne dziecko ciekawe świata, mogłoby sobei karczek przekręcić od tego obracania główką... ;)

Villemo jak tam pierwszy dzień remontu? Czy już jest pobojowisko? :)

Marta, super z tym łóżeczkiem i w ogóle z asortymentem całym dla maluszka. Ja jeszcze nie zaczełam nawet, ale jeszcze troszkę i rozpoczynam szaleństwo! :D

Majowka, jak tam pierwszy dzionek w Pl? Właśnie widziałam foto, piękna z Ciebie kobieta!!! a i sukienusia wspaniała!

A ja ściskam kolana, jak nakazała Nator, staram się leżeć,a raczej śpię, ale co rusz coś sobie wynajdę i dzisiaj na chwilkę wyskoczyłam z domku, bo nie daje rady :/

Czarnyloczek, gratki w związku z zakupem działeczki, jak złoto w piękne dni :)
Co do siary, to nei wiem ale jak jakiś czas temu z ciekawości ścisnęłam sobie sutka to coś przeźroczystego w minimalnej ilości się pojawiło :)

Moje maleństwo waży 320 g i gin powiedział, ze to kawał babeczki jest :) Więc się go pytam, czy mam zacząć psychicznie przygotowywać się do porodu :) stwierdził żebym się nie martwiła, że nikt mi nie będzie przepychał 4,5 kg maluszka ;)
Połówkowe mam 6-go kwietnia, już nie mogę się doczekać :)
I wciąż nei czuję ruchów... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl