BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #336751 przez Majowka
Nator, hoduje brzusio jak najlepiej potrafie :) tylko, ze przy tym hodowaniu juz 7 kg na plusie :laugh:
Nie chce mocno przytyc, dlatego poki moge bede spacerowac po centrach handlowych :laugh: ...dzisiaj weszlam w kiecke o rozmiar wieksza, ale powinnam kupic o 2 rozmiary, bo bylo mi wygodniej...eee, a to dopiero polowa...
Moj lekarz jest nowoczesny :laugh: Zabrania kobietom w ciazy sie rozmemlac :) Kaze trzymac fason :laugh: :laugh: :laugh:
Ja chce przytyc tak do 15 kg, majac juz 7 na koncie trzeba troszku uwazac z lezeniem i lenieniem sie w domku :laugh:
Na jedzonku nic a nic nie zamierzam skracac, nawet slodkiego nie mam zamiaru sobie odmawiac, przeciez maluszki tak lubia slodki plyn owodniowy! :lol:

Wiki, kurcze, lez ile sie da...wylezysz jakis czas i bedzie dobrze, zobaczysz! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336785 przez Ariane
Dziewczyny, o niczym innym nie myślę, tylko o tym cholernym rozwodzie. Jak się nie przejmować?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336799 przez martadam23
wiki no to wcale wesolo nie jest ....
biedactwo odpoczywaj ile sie da!!!
ja wizyte mam dopiero 12 wiec na pewno tez powiem lekarzowi :D
ale ogólnie nic sie nie dzieje ....wiec chyba norma i jest oki ...
ale jak sie to jeszcze powtórzy to izba i wizyta od razu ...
poza tym sama zauwazylam ze im dłużej chodzę tym gorzej brzuch twardnieje ja czuje sie kiepsko wykończona i na dodatek boli pod brzusie wiec chyba lepiej jak to starsi mawiaja " zachować umiar" i tego się trzymam :)

a na dobranoc

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336856 przez nator1
Ariane, powiedz sobie, że podjęłaś najlepszą decyzję, że jest przemyślana i że jutro jak tam pójdziesz to będziesz WOLNA!!! I żyj słowem wolność - to powinno Cię oswobodzić od nerwów i negatywnych myśli :kiss: Jesteśmy z Tobą mentalnie i wirtualnie!!!

Majówka, a od jakiej wagi startujesz??? Jeśli mogę spytać :silly: to troszkę jak pytanie kobiety o wiek, hi hi!
Ja marzę, żeby mi się udało 15 kg dojść na plusie, marzę choć o 10-12kg, bo w pierwszej ciązy to ja przez cała miałam niespełna 7 na plusie - a to jest duuuuużo za mało, żeby później móc karmić i normalnie wyglądać bez zabiedzenia siebie :P
Ja jestem za Twoim lekarzem - wkurza mnie jak widzę ciężarną w byle jakich szmatach-spranych, rozciągnietych, nieuczesane bez make up... takie zaniedbane ciapki
:unsure: i wtedy się zastanawiam, czy jak się jest w ciąży to przestaje się być kobietą???
Ale super, że jedzonka dzidiusiowi nie żałujesz, bo jak możesz spacerować do woli...
Ja tam jestem mała "wpieprzajką" i wciągam wszystko na co mam ochotę, a i tak nie tyję, aż mnie doktoro wysłał znów na badania tarczycy.

Martadam, ale nas ukołysałaś ładnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336899 przez Majowka
Nator, startuje od 60kg/177 wzrostu, czyli tzw. bidnej chudziny :laugh: , ale chudzina czy nie, nie mam zamiaru pozegnac sie z nagromadzonymi dotad ciuchami :) Wolalabym zostac na 64kg, albo tak jak teraz, wiec stresu nie ma, ale tak jak mowisz trzeba sie kontrolowac.
Wczesniej mialam tak jak Ty, chodzaca wpieprzajka :laugh: , a waga ani drgnela, ale jednak ciaza wszystko zmienila :) Organizm zaczal kumulowac jak przed zblizajaca sie wojna :laugh:
Wiesz, moze i podczas karmienia sie chudnie, ale jak mleka nie bedzie, ujjj....utyjemy jeszcze wiecej! :)

Ariane, mysl o tym czy jestes szczesliwa, a pewna jestem, ze tak. Obecna relacja Cie uskrzydla i tylko to sie liczy!
Trzeba raz na zawsze zakonczyc stare dzieje, idz pewna swojej decyzji, zobaczysz wcale nie bedzie tak ciezko :kiss:
Trzymam mocno kciuki! :kiss:

Martadam, sliczne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336924 przez kasia7775
Ariane trzymam kciuki za ciebie. Wiem, że nic nie da mówienie, zeby sie nie stresować, i tak nerwy będą. Dobrze, ze teraz można na jednej sprawie zakończyć. Ja z mojej tak szczęśliwa wracałam, że nie pamiętam, jak przejechałam te 120 km :lol:

Mi dzisiaj niedobrze cały dzień, skusiłam się na żarcie w KFC... Stwierdziłam, że nigdy więcej :(
Ostatnio w ogóle jakoś dziwnie ze mną, niektóre rzeczy mi dziwnie smakują :unsure: Kurczak mi śmierdzi, a jajka na kilometr zbukiem jadą :ohmy:
Brzuch mnie przestał boleć, jak za dużo pochodzę, to mnie "dziura" boli :blink: i musze się położyć.
skracanie szyjki to poważna sprawa, najlepiej dużo leżeć. Olać wszystko i zadbać o siebie.

Też uważam, że ciąża nie usprawiedliwia zaniedbania siebie. Chodzę do fryzjera, kosmetyczki i robię pazury :woohoo:

Majówka, wysyłam ci na pw mój nr telefonu. Umówimy się na jakąś kawkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336930 przez Majowka
Kasiu, z przyjemoscia! :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336946 przez adagma
Dzień dobry wszystkim :)

Ariane!!!! Trzymaj się!!!! Jesteśmy z Tobą!!!! :kiss:

Majowka, i Ty przejmujesz się wagą? ;) Przecież wysoka jesteś i dopiero teraz Twoja waga jest prawidłowa, bo przed ciążą to cały czas niedowaga! Nie ma co panikować - jedz ile potrzebujesz, spaceruj i na 100% utrzymasz dobrą wagę.
Ja to mam bardziej zmartwienie jak Nator - póki co u mnie 1,5 kg na plusie i nie widać postępów. A też przydałoby się chociaż 12 kg na plusie, żeby móc karmić i wyglądać jak człowiek. Może święta pomogą ;)

WikiWu, leż, leż, leż i jeszcze raz leż!!! Dostałaś jakieś leki na tą szyjkę? I czy dużo już się skróciła?

Majowka, o której wizyta?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336984 przez Ariane
Dzień dobry. Zaraz wyruszam na wojnę. Mało spałam, ale żyję. Dziękuję Wam z całego serducha za wsparcie. Czuję Waszą obecność i zabiorę Was do sądu:)
Odezwę się po.

Ps. Mam nadzieję, że nie zwymiotuję na sędziego albo byłego bo tak mi niedobrze...
Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336997 przez ewii
ja wczoraj od 14.30 do 17.45 siedziałam w zakładzie medycyny sądowej. a miałam wezwanie na 15.15 weszłam dopiero na badanie po 17 !! a przecież jako kobieta w ciązy miałam pierwszeństwo!? prawda????
Ariane jestem z Tobą;-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337039 przez villemo-16
hej laseczki.

Ariane - bedzie dobrze. zobaczysz.

Ja jestem ostatni dzien na zwolnieniu, Boszzzz, jak sie ciesze, ze juz wracam do pracy. W domu nudze sie niemiłosiernie.

Dzis mam w palach ogarnac chałupe, przygotowac łazienke na jutro i heja.... zaczynamy bałagan ;) juz nie moge sie doczekac, kiedy z mojej 50-cio letniej łazienki, przedpokoju kibelka stanie sie łazienka na miare 2012 r ;) I w koncu sie wykąpie. Ilez to mozna brac prysznic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337063 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ariane, powodzenia! :kiss:

Adagma, na 14h30! :)

Villemo, no to sie zacznie, zycze jak najmniej kurzu! :) ...ale bedziesz miala nowa lazienke! Super!

Ewii, zobaczymy czy jutro na lotnisku mnie szybciej odprawia....

A dzisiaj u mnie wszystko sie bedzie krecic wokol tej wizyty, pozniej tylko zamknac walizke, kolacja i szybko do lozka, bo jutro musze wczesnie wstac niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337098 przez judi24
Hej :
Ja właśnie zajadam śniadanko - twarożek z rzodkieweczką :)

Uwielbiam L4 jestem wypczęta i czuję że żyję, teraz mogę cieszyć się ciążą i jej urokami :p
Spacery, zakupy i lenistwo,uwielbiam to :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337161 przez lusia88
Ariane będzie dobrze :)
Ja jak na razie mam 4,5 kg do przodu , bardzo się boje przytyć bo niestety jestem bardzo niską osóbką i nie wiem jak to będzie a ciężko mi się zrzuca kg...
Jakoś za miesiąc jadę na parę dni opiekować się dwójką dzieciaczków do rodziny 5 letnim i 9 miesięcznym chłopcem :) jak to mój chłopak mówi będę mogła się sprawdzić bo nigdy nie miałam okazji tak na dłużej się zajmować takimi maluchami więc będzie wyzwanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #337192 przez villemo-16
ja jak narazie od wagi początkowej przybrałam 3,5kg.

Laseczki posiadajace dzieci: u mnie juz 22 tydzien sie zaczal. DO konca ciazy zostalo 18 tygodni. Jak myslicie, do ilu zwiększy się moja waga? zważywszy, że nie bede wpieprzac wszystkiego co sie rusza, a raczej bede jesc ta jak do tej pory???
Jak powinna sie zwiekszyc waga? Jak to jest?
mowi sie, ze w ciazy powinno sie przybrac 10 kg. Z czego w pierwszym trmestrze nic a w dwóch pozostalych po 5 kg?

Jesli w 22 tyg mam +3,5 kg, tzn, ze gdyby ciaza trwala 44 tyg, to waga powinna wzrosnąć do +7 ( 2x 3,5kg)? Czy nie ma takich zaleznosci? Jak bylo u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl