BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #338432 przez villemo-16
WIkiWu - ja tez od 2 dni nie czyje ruchów. A te co czuje do tej pory są mega delikatnie. takie ledwo wyczuwalne. Nie martw sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338433 przez martadam23
wiki spokojnie co do ruchów mooj maluszek czasem sie kreci a czasem nic.. nie wiem może to wina polozenia lozyska ?? nie wiem lekarz nic na ten temat nie mowil... ty nie szalej tylko dbaj o siebie !!! luteina powiadasz... no to leż ile wlezie !!!
ja bralam luteine przy podejrzeniu ciąży zeby w razie co utrzymac ja a jesli nie to po 2 do 3 tyg wystepuje okres :D no i wtedy byl...
no ale leż jak ci kazali zeby później nie żalowac!!
VILL no nie to nie to samo :P siara to mleko :D a to co leci dołem to naturalny śluz ale lepiej powiedzieć lekarzowi ;d

WikiWu napisał:

Adagma widzę wyposażanie mieszkania idzie pełną parą, super, ja swoje tez prawie dwa lata temu meblowałam od podstaw, więc wiem jak musi Cie to cieszyć :). Niezła historia z tymi trojaczkami, potrójne szczęście na raz, chciałabym taką niespodziankę, ale wystarczyłyby dwojaczki :D
Co do leków to mam zażywać 2x2 tabletki pod język Luteiny. Na zdjeciu usg jest podany wymiar +D0 3.26 cm, Mean 3.26 cm

Ariane, gratuluję polubownego załatwienia rozwodu. I fajnie, że już jesteś po. Teraz można powiedzieć, nowy rozdział życia zaczynasz :)

Nator gratuluję zakupu nowych tych większych czterech kółek ;)

Dziewczyny widzę, że poruszałyście temat wagi :) Cóż, ja zawsze ważylam 54 -55 kg przy wzroście 164 cm, a teraz dobiłam do 63 kg. Ale powiem Wam, że zawsze marzyłam o większej wadze i ogólnie w ogóle mi to nie przeszkadza, bo z tą wagą czuję się fantastycznie!!!

Chlopek, myślę, że dużo ciekawszy wózeczek to ten w którym bobaski siedzą koło siebie. Nie wyobrażam sobie bycia na miejscu maluszka, który siedzi z tyłu. Biedne dziecko ciekawe świata, mogłoby sobei karczek przekręcić od tego obracania główką... ;)

Villemo jak tam pierwszy dzień remontu? Czy już jest pobojowisko? :)

Marta, super z tym łóżeczkiem i w ogóle z asortymentem całym dla maluszka. Ja jeszcze nie zaczełam nawet, ale jeszcze troszkę i rozpoczynam szaleństwo! :D

Majowka, jak tam pierwszy dzionek w Pl? Właśnie widziałam foto, piękna z Ciebie kobieta!!! a i sukienusia wspaniała!

A ja ściskam kolana, jak nakazała Nator, staram się leżeć,a raczej śpię, ale co rusz coś sobie wynajdę i dzisiaj na chwilkę wyskoczyłam z domku, bo nie daje rady :/

Czarnyloczek, gratki w związku z zakupem działeczki, jak złoto w piękne dni :)
Co do siary, to nei wiem ale jak jakiś czas temu z ciekawości ścisnęłam sobie sutka to coś przeźroczystego w minimalnej ilości się pojawiło :)

Moje maleństwo waży 320 g i gin powiedział, ze to kawał babeczki jest :) Więc się go pytam, czy mam zacząć psychicznie przygotowywać się do porodu :) stwierdził żebym się nie martwiła, że nikt mi nie będzie przepychał 4,5 kg maluszka ;)
Połówkowe mam 6-go kwietnia, już nie mogę się doczekać :)
I wciąż nei czuję ruchów... :(


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338477 przez nator1
Villemo, przepraszam ale się uśmiałam z tej siary i upławów :lol:
Co do siary to u mnie w pierwszej ciąży pojawiła się tydzień przed porodem - żółtawa, niewiele jej było - za to na porodówce ruszyło...
Ale zdarzało się, że miałam takie mocne napięcie w sutkach jak myślałam o maluszku lub czułam ruchy i wtedy białe "czopeczki" w miejscach zakończeń kanalików mlecznych (nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi).
No i teraz też tylko te białe czopki. :blink: Więc bez wycieków.

WikiWu, trzymaj nóżki razem, trzymaj! I leż ile się da, żeby nam się tu nie nabałaganiło!
i dziękuję gratulacji samochodowych - już pomykam nowym autkiem :laugh: choć Kacper twierdzi, że jest jego.

Martadam, jak was malec po 25 tyg zacznie okładać od środka, to jeszcze się będziesz modlić, co by nóżkami i łokciami nie ruszał :silly: Doczekacie się.
Moja kruszynka już ma momenty solidnego pukania, ale często jest cisza absolutna... Więc spokojnie!

Czarnyloczek, a ta działeczka to taka rekreacyjna??? Gdzieś nad jeziorkiem???
Fajnie :lol: Gratuluję!
Ale zamiast łopaty leżak wyciągnij B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338498 przez martadam23
Natorek :D no mam nadzieję że będzie tak jak mówisz:P bo jak na razie to czasem na wysokości pęcherza go czuć jak się porusza i częściej z prawej strony no czasem z lewej :D ale ... poczek jeszcze :D a 12 kwietnia mamy wizytę i później 4D :D więc już nie mogę się doczekać KTO TAM SIĘ SKRYWA :)

nator1 napisał:

Villemo, przepraszam ale się uśmiałam z tej siary i upławów :lol:
Co do siary to u mnie w pierwszej ciąży pojawiła się tydzień przed porodem - żółtawa, niewiele jej było - za to na porodówce ruszyło...
Ale zdarzało się, że miałam takie mocne napięcie w sutkach jak myślałam o maluszku lub czułam ruchy i wtedy białe "czopeczki" w miejscach zakończeń kanalików mlecznych (nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi).
No i teraz też tylko te białe czopki. :blink: Więc bez wycieków.

WikiWu, trzymaj nóżki razem, trzymaj! I leż ile się da, żeby nam się tu nie nabałaganiło!
i dziękuję gratulacji samochodowych - już pomykam nowym autkiem :laugh: choć Kacper twierdzi, że jest jego.

Martadam, jak was malec po 25 tyg zacznie okładać od środka, to jeszcze się będziesz modlić, co by nóżkami i łokciami nie ruszał :silly: Doczekacie się.
Moja kruszynka już ma momenty solidnego pukania, ale często jest cisza absolutna... Więc spokojnie!

Czarnyloczek, a ta działeczka to taka rekreacyjna??? Gdzieś nad jeziorkiem???
Fajnie :lol: Gratuluję!
Ale zamiast łopaty leżak wyciągnij B)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338504 przez czarnyloczek
U mnie Junior już buszuje na całego, czasami czuję Go w czterech miejscach na raz :lol:

Nator właśnie pogratulować autka :laugh:
Tak rekreacyjna mająca 3ary ale zawsze coś-2km od domku więc na spacerki w sam raz :lol:
Ja pochodzę ze wsi i mam adhd na roli :laugh: Także dużo pracy przede mną :lol:
Bo mąż to lekka kaleka po wypadku więc na szczęście wszystko na mojej głowie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338506 przez Majowka
dziewczyny, jestem! Melduje sie ale ide spac... Jutro wszystkim odpisze.... jestem wyyyyczerpana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338542 przez adagma
Dobry wieczór,

ja też się melduję :) my po USG. Wszystko dobrze, 243 gramy, śliczne nóżki, rączki, serduszko. A! I będzie córcia na 100% :D



Jutro nadrobię zaległości w czytaniu, dziś już zmęczenie daje górę.

Dobranoc :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338692 przez agacia
Majowka ale sobie teraz odpoczniesz :)
Ada jaka sliczna malenka dziewuszka, piekne zdjecie!!! az zaluje że tez soebie nie poszlam na 3d :( ja jeszcze do 12 musze czekac na usg juz tak bardzo bym chciala wiedziec kto tam siedzi;p

Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338715 przez adagma
Dzień dobry :)

Nadrobiłam wszystkie zaległości w czytaniu :) Trochę tego wczoraj wyprodukowałyście ;)

Czarnyloczek gratuluję działki. Fantastyczna sprawa!! Będziesz mogła wylegiwać się na leżaczku na świeżym powietrzu :) Tylko pozazdrościć ;)

WikiWu, trzymaj nóżki razem, tak jak dziewczyny mówią!! I na pewno będzie dobrze ;) Lekarz mi mówił ostatnio, że jeśli długość szyjki jest minimum 3 cm, to jest ok, więc u Ciebie też jest dobrze, tylko trzeba zahamować skracanie.

Siary to u mnie na razie ani widu ani słychu. Ale to może i dobrze, bo nie spieszy mi się do tego :D

Majówka jak przeżyłaś lot? I jak pierwsze chwile z rodzicami?? Pewnie radość nie do opisania :)

Dobrze, że dziś już piątek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338767 przez martadam23
hej dziewczyny :D a mnie coś wzieło :(
jakiś ból gardła i lekki kaszelek z katarkiem :(masakra... kuracja trwa od wczoraj macie jakies pomysły jak szybko się tego pozbyć ??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338774 przez Majowka
kiwi napisał:

Nie moge uwierzyc, że Majówka Twoja dzisia juz wazy 370 gr!!! Szok

Trzymam kciuki za wszystkie usg ! dajcie pilnie znać!

Ja mam w poniedziałek o 9;00 połowkowe... stresuje się strasznie...

Szerokich lotów Majówka!!!
Daj znac jak zniosłas lot, bo mnie czeka w maju i trochę się obawiam cisnienia.


Kiwi, no to chyba rezultat tych 7 kg na plusie. Ja naprawde duzo jem :laugh:
Z drugiej strony jestem wysoka, moj brat ma okolo 190 cm wzrosty, misiek tak jak ja, wierze, ze to przez geny :)
Lot (loty...bo byly dwa)znioslam dobrze, malutki kopal mocno przy starcie, ale ogolnie byly dosc lagodne zmiany cisnienia, nie musialam tak natarczywie przelykac sliny. Londowania tez lagodne. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze z malutkim :)

Powodzenia w poniedzialek! :kiss: Daj znac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338782 przez lusia88
Adagma córcia śliczna gratuluje :)dziś mnie piątek nie cieszy :P bo jutro i w niedziele uczelnie mam ... więc będzie ciężko :P mi na przeziębienia pomagała taka mikstura babci herbata z lipy do tego sok malinowy dużo cytryny i miodek i piłam tego tak z 4 razy dziennie to mi zawsze pomagało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #338783 przez Majowka
Adagma! Wspaniale wiesci!!!!
Gratuluje coreczki! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Piekna malutka, cudna fotka!

Czarnyloczek, gratuluje dzialeczki! Ale super!

U mnie jeszcze siary nie bylo...

WikiWu dzieki :kiss: nie martw sie brakiem ruchow, to indywidualna sprawa, zobaczysz, juz niedlugo i poczujesz pierwszego kopniaczka!

Martadam, kurcze no..kuruj sie! Mleczko z miodkiem, herbatki z cytrynka i caly czas w lozeczku, nigdzie nie wychodz. Duuzo zdrowka!

no jestem juz u siebie! :) sloneczko swieci, dzien dobry tvn :laugh:, mleczko, jest wspaniale!

Adagma, tak to prawda! Uwielbiam powroty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338801 przez nator1
Dzień dobry

Majówka świetnie, że jesteś i że loty dobrze zniosłaś :)

Ada, gratuluję córeczki i zdjęcie rzeczywiście cudne!!! :laugh:
Wybieracie imię???

Martadam, ja mam to samo dzisiaj -gardło boli, kaszel taki suchy denerwujący i czuję każdą kostkę i mięsień, a buuuu :(
Piję milionową herbatę (na przemian, z cytryną, z miodem, z maliną...) i robię inhalacje z soli fizjologicznej, a gardło płuczę wodą z solą (ale nie pomaga :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338836 przez judi24
Hej dziewczynki jak się czujecie przed weekendem? Ja wspaniale tylko tak troszkę zimno :):)
Jakoś tak mało piszę tutaj, ale odkąd jestem na L4 spędzam dużo wolnego czasu nad jeziorkiem lub w lesie z moją jamniczką :):)

Majówka jak Ci się podoba Nasza Polska zimna wiosna ?

Adagama GRATULUJĘ :)super że dziewczynka, Nasi chłopcy w brzuszkU się cieszą że dołączy do nich piękna płeć :):) A imie dla dziewczynki już wybrane (jeśli tak to chyba gdzieś przeoczyłam ;p)

Martadam polecam herbatkę z cytrynką bez cukru ewentualnie z dodtakiem soku malinowego, no i oczywiście nie zawodny syrop z cebuli ( ok troszkę śmierdzi ale da się wypić i szybko wylecza)

Miełego dnia kobietki :):)

Mam pytanie zastanawiam sie nad łożeczkiem :

* turystyczne ???
* drewniane ???

Help ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl