BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 miesiąc temu #338846 przez Majowka
slicznie jest Judi, tylko zimno :laugh:

ja wole drewniane, ale rozne sa opinie...nie wiem jak Ci pomoc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338853 przez judi24
Masz rację zimno ale po desczowym i zimnym weekendzie ma przyjść słoneczko :):):) wiec jescze się nacieszysz ciepełkiem w Polsce :):)

No właśnie ja też jestem za drewnianym ale żona mojego teścia cały czas mi sugeruje turystyczne hmnn ale jednak wybiore drewniane tak jak ja chcę :):):)

A teraz śmigam sprzątać bo naczyn kupa do mycia no i odkurzanie z wycieraniem kurzy i na weekend wystarczy heh żeby było posprzątane :):) a potem pewnie spacer z moim ukochanym psaiaczkiem jeśli oczywiście wygrzebie się z łożka, bo śpioch niesamowity prawie 12 a ona jeszcze śpi i ani razu na podworku nie była :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338862 przez judi24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338872 przez adagma
Dzięki dziewczyny :kiss: Faktycznie dużo chłopaków ostatnio się rodzi, więc trzeba zadbać trochę o równowagę w przyrodzie ;)
Ogólnie mój skarbek jest drobniutki, ale ma dłuuugie nóżki :D Niestety nadal nie lubi zdjęć ;) Cały czas się zasłaniała rączkami, a nawet nóżkami :D
Ale imienia jeszcze nie mamy :( Myślimy intensywnie nad nim :)

Judi, ja też jestem za drewnianymi łóżeczkami. To jest jednak wtedy takie prawdziwe łóżeczko. A turystyczne, jak sama nazwa mówi, jest turystyczne, więc takie jakby chwilowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338922 przez WikiWu
Majowka super że w podróży i po wszystko jak należy! :)

Villemo, a może to takie delikatne co czasem czuję to ruchy, kurcze już sama nei wiem. Ja bym powiedziała, że to jelita pracują... :)

Marta, luteina ze względu na progesteron, słuzy do wywołania miesiaczki bądź podtrzymania ciązy, tak gdzieś kiedys wyczytałam. Lekarze przepisują też duphaston, ale to to samo co luteina. A moze na to przeziębienie, mleczko z miodem i czosnkiem i wypocic się w łóżeczku?

Adagma gratuluję córeczki :) ale słodziak z Twojego maleństwa :) ja tez chce takie foto! :)

Hej Judi, ja jakoś tego weekendu nei odczuwam, pewnie to efekt leżenia od 3 dni :) poza tym pogoda do tyłka więc tym bardziej jakoś tak nie weekendowo :D ale mi to na rękę... ;)
Co do łóżeczka to ja również wybrałabym drewniane. Nie złą psinkę masz, takiego pieska mogłabym mieć, hehe

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338932 przez lusia88
ja brałam duphaston i kiepsko sie po tym czułam, i mnie jakiś katar dopadł ... ledwo co mogę oddychać... dzień nie fajny od rana deszcz w warszawie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338988 przez martadam23
co do łóżeczek :D ja kupilam drewniane :D z możliwością tapczaniku :) bo po co przepłacać :P haha takie coś allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tapczanik...ory-i2117460731.html kolor teak :D

co do mojego przeziębienia...:( bo gardło boli że mam już dość od wczoraj poje się herbatą z cytryna malinami i jakoś kiepsko - z półtora miesiąca temu też tak było i miałam brać Tantum Verde i Sebidnin więc łykam tabsiki na gardło do ssania i psikam tymi ziółkami ... no ale jakoś chwila lepiej później gorzej ;/
do do wosu z solą- oj nie dobrze ... to wbrew pozorom nie pomaga bo podrażnia "wyżera" to co jest już zainfekowane tworząc nowe żródła na bakterię..;/ no ale... cóż... leże w łóżku lapek na kolanach i grzejemy kości z maleństwem :D z tych nudów już zaczełam szukać stron z pościelą itp do pokoju i o ... trafilam na ...

DLA TYCH CO SZUKAJĄ POMYSŁU NA POKÓJ DLA MALUSZKA :)
www.bellamy.pl
polecam :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338993 przez nator1
Judi, Kacper śpi w drewnianym, ale mamy też turystyczne jak gdzieś jedziemy.
Dla mnie turystyczne ma beznadziejny ten materacyk - jest on moim zdaniem za cienki i Kacper śpi na stelażu. No i każdy obrót jest tam taki jakiś nienaturalny.
Ale znajomi zrezygnowali z drewnianego i wymienili na turystyczne, bo ich bobo obijało łepkiem po szczebelkach...

Ale ja jestem za drewnianym :)

Adagma, to razem czekamy na dziewuszki :laugh: Ale fajnie!
Mi dziś doszedł śpiworek do wózeczka i kolejne ciuszki... Ja szaleję normalnie jak otwieram kolejne przesyłki :silly: Dziś się popłakałam ze szczęścia, hi hi! Jak wariatka jakaś normalnie:)

JA właśnie skończyłam ogarniać zabawki Kacpra, bo większością się nie bawi tylko je rozrzuca. Więc część pochowałam i będę mu co jakiś czas wymieniać... no i przejrzałam grzechotki i zawieszki do karuzelki i maty... Ech, jakie to wszystko słodkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339007 przez Ariane
Dzień dobry.

Wczoraj miałam kolejnego doła. Chyba przeżywałam ten rozwód na raty, ale zaciągnęłam mojego (teraz już legalnego faceta:)) do łóżka i od razu zrobiło sie lepiej :silly:

Judi, ja jestem za drewnianym i turystycznym. To znaczy zależy czy Ci sie przyda, ale my np. dużo wyjeżdżaliśmy, Asia spędzała wiele nocek poza domkiem (u babć)i naprawdę bardzo się przydało. Ale drewniane ma zdecydowanie bardziej stabilny materac i stelaż. Takie jest moje zdanie.

Adagma, śliczna fotka:) No i gratuluję już oficjalnie panienki:)

Majówko, dobrze, że już po podróży. Odpoczywaj, ładuj akumulatory. Fajnie z rodzinką, prawda?

WikiWu, dobrze, że masz luteinę, a nie duphaston bo to cenowo duuuuża różnica. Ja brałam w pierwszej ciąży chyba do 6 albo 7 miesiąca właśnie duphaston, a teraz 2. A w szpitalu dostawałam luteinę i kaprogest w tyłek, a to wszystko tak samo działa. Zaciskaj nogi i odpoczywaj, no i nie zwariuj. Jesteśmy z Tobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339009 przez Ariane
Coś mi sie przypomniało. Kasia pisała o imprezie rozwodowej. Ja sobie nie zrobiłam, ale sporo osób pyta o takowe. Chyba rozszerzę działalność (jestem konsultantem ślubnym) i też będę takie organizować. Do organizacji ślubu rabat na rozwód:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339017 przez adagma
Ariane, genialne z tymi rozwodami!!! :lol: I już masz hasło reklamowe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #339028 przez martadam23
może się komuś przydać tak jak i mnie ta stronka :D
www.lansinoh.pl/
i troche ciążówek ciuchów
www.branco.pl/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339058 przez WikiWu
Marta, ja ostatnio jestem pod wrażeniem siły sugestii. Jak tylko mnie coś łamie w kościach od razu zaczynam sobie wmawiać że przecież nie mogę zachorować i tfu tfu odpukać jak na razie działa to cuda :)
Poza tym, ostatnim razem na nawilżenie gardła ssałam Isla Mint (niesamowite działanie) i 2 razy wypłukałam gardło salviasept... jak ręką odjął!
Co do linków, dzięki wielkie, mebelki mega wypasione :D zaraz zacznę szperać po cenach bo to mnei interesuje. Ciuszki dla nas mamusiek, cóż, juz choruję na jedne spodenki :)

Ariane, głowa do góry, cycki w przód! Będzie dobrze, i daj sobie czasu. Skoro tak potrzebujesz odreagować stres który Ci w ostatnim czasie towarzyszył to na siłę się nei uśmiechaj! Po prostu częściej zaciągaj swojego mena na igraszki ;)
To dobry sposób na rozluźnienie, ja niestety nie mam kogo zaciągać, a przydałoby się czasem ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339065 przez lusia88
A mnie dziś jakoś wzięło na zrobienie fotki na pamiątkę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #339068 przez WikiWu
Lusia, fantastyczny brzusio!!! :) ja też już chcę taki :D

Kobitki, które szukają jakiegoś wdzianka dla siebie niech zerkną tutaj :)
moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=14155220

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl