BezpiecznaCiaza112023

Ustanie mdłości - czy któraś z Was tak miała?

12 lata 5 miesiąc temu #239995 przez An83
Już kilka razy otrzymałam tu pomoc w postaci odpowiedzi i podniesienia na duchu :) dlatego znowu piszę.. Czytałam gdzieś (internet powinien być zabroniony w ciązy..), że nagłe ustanie mdłości jest niepokojące.. U mnie trwały tydzień, a 2 dni temu ustały :/ Nie wytrzymałam i poszłam na usg dziś, okazało się że serduszko bije i małe :) rośnie. Troche się uspokoiłam ale chciałam zapytać czy któraś z Was też miała podobnie?
Nie chodzi mi o to, że niektore kobiety nie mają w ogole mdłości w ciązy tylko o to, czy jak już mają, to zdarza się, że ustępują tak wcześnie (jestem w 7 tygodniu ciązy) albo ustępują na kilka dni, a potem znowu wracają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240152 przez Moniq
An83 nie martw się, z nudnościami różnie bywa, może minęły a może za kilka dni wrócą, ja w pierwszej ciąży miałam je do 6 miesiąca z kilkudniowymi przerwami, jak juz miałam nadzieję że się skończyły to one wracały; a teraz w drugiej ciązy miałam je tylko przez kilka dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240735 przez An83
Dziękuję Ci Moniq za odpowiedz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240743 przez natmur11
mysle ze nie ma czym sie martwic. ja przez 2-3 tyg mialam okropne mdlosci. z domu nie wychodzilam wcale a potem jak reka odjal. az sie dziwnie czulam, sama dla pewnosci zostawalam w domu zeby nie wrocily:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240744 przez carolin1
An83 to normale. Nie denerwuj się bo to bardziej może zaszkodzic dziecku. Z nudnościami jest różnie. Ja też raz miałam raz nie i ja np. wcale nie miałal porannych mdłości tylko około 16 jak wracałam z pracy albo o 22. Także każda ma inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240750 przez justyna84
An83 napisał:

Dziękuję Ci Moniq za odpowiedz :)

Ja tez chyba mialam do 6 miesiaca i yly takie dni ze ich nei mialam i juz sie cieszylam ze nei wruca a tu znowu ;) byly takei dni ze moj obiad to byla bulka z pomidorek bo na wedliny nie molam patrzec jeszcze przy tym pracowalam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240780 przez Moniq
carolin, moje nudności można było nazwać porannymi, bo zaczynały się rano :P i trwały aż do pójścia spać a czasami budziły nawet w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241363 przez An83
Dziekuję Wam, uspokoiłyście mnie :)

Ja tez miałam raczej wieczorne mdlosci, zaczynało sie kolo 16-18 a im pozniej tym gozej, staralm sie klasc szybko spac ale jak lezałam nasilało się. Potem doszly poranne i trwaly caly dzien. Justyna84 - ja tez ani miesa ani wedliy nie jem, wczoraj mnie zmuliło jak poczulam "powiew" zmiesnego koło ktorego przechodziłam a ktos akutrat wychodził i otworzył drzwi wiec sie tez ucieszylam ;) dobrze ze nie sa tak silne jak wczesniej ale wrocily lekkie, smierdzi mi to intensywniejszy zapach, dzis jadlam ryz z sosem pieczarkowym z zatkanym nosem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241369 przez misia88
Nie ma się czym martwić. Ja mdłości miałam może 2 tygodnie i też nagle ustały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241392 przez eash
dziewczyny, spokojnie, mdlosci jedne maja, inne wcale, jedne kilka dni, inne pare tygodni, a jeszcze inne niemal cala ciaze i nawet na porodowce wymiotuja. czasem mdlosci sa 2-3 dni, potem tydzien przerwy i znow... ja z pierwszym dzieckiem mialam je silne przez ok. 4 tygodnie, mniej wiecej w 2 miesiacu, potem jeszcze kilka tygodni bylam zniechecona do jedzenia, a potem juz wcale nie mialam. teraz jestem w 4 miesiacu, mdlosci konkretnych nie mam ale ciagle towarzyszy mi uczucie niestrawnosci, jakby - przeciążenia, mimo, że jem ostroznie, nie za duzo i staram sie ruszac... tak to juz jest - nie ma sie czym martwic! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #241475 przez justyna84
eash napisał:

dziewczyny, spokojnie, mdlosci jedne maja, inne wcale, jedne kilka dni, inne pare tygodni, a jeszcze inne niemal cala ciaze i nawet na porodowce wymiotuja. czasem mdlosci sa 2-3 dni, potem tydzien przerwy i znow... ja z pierwszym dzieckiem mialam je silne przez ok. 4 tygodnie, mniej wiecej w 2 miesiacu, potem jeszcze kilka tygodni bylam zniechecona do jedzenia, a potem juz wcale nie mialam. teraz jestem w 4 miesiacu, mdlosci konkretnych nie mam ale ciagle towarzyszy mi uczucie niestrawnosci, jakby - przeciążenia, mimo, że jem ostroznie, nie za duzo i staram sie ruszac... tak to juz jest - nie ma sie czym martwic! :)

eash troche cie podziwiam tak wczesnie dziecko po pierwszym :laugh: ,ja jestem zdania ze fajnie jest miec dziecko jedno za drugim i nawed chcialam zajsc teraz jeszcze raz ale jak oskar tak podrusl to jakos mi sie wydaje ze chyba bym nie wyrobila bo chyba bym potrzebowala kogos do pomocy :) , z drugiej strony jak bym wpadla np. to musiala bym se jakos poradzic :silly: no i wiadomo trzeba miec finanse . A ty masz watpliwosci czy dasz rade bo jak urodzisz to twoje dziecko bedzie na etapie chodzenia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #248673 przez Koni
Ja też tak mam że raz ustają a raz są i to niesamowite :( Najgorzej jest jak wstanę a potem się troszkę uspokaja tak popołudniu nie mniej jednak już 2 razy tak miałam że przestały mi dokuczać po tydzień czasu i znów wracały także nie ma się czym przejmować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #248678 przez skoreczka
U mnie to wygladało tak: mdłości zaczęły sie jakoś w 7-8 tygodniu ciązy, ustały w 12 tygodniu, póxniej pojawiały się sporadycznie. A teraz też mnie nosi do toalety jak mnie cos obrzydzi, a jestem w 32 tyg. Tak wiec nie ma reguły co do mdłości.
Przyznam ze tez naczytałam sie kiedys ze jak ustaja to nie jest dobry znak. Jednak to okazało sie nieprawdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl