BezpiecznaCiaza112023

puste jajo płodowe? :(

11 lata 3 miesiąc temu #537182 przez agusiaa26
Tak kochana te poporodowe bo możesz mocno krwawic, (takie podklady dają tez,w szpitalu ale weź zebys miała w drodze do szpitala bo zwykle podpaski nic nie daja) ze mnie niestety się lalo od 2goski w nocy( i mialam takie polecenie że jesli zacznę krwawic to do szpitala, z reszta bardzo panikowalam i chcialam jak najszybciej być pod opieka specjalistów. Miałam małego pecha bo na izbie przyjęć byli młodzi lekarze i robili mi jeszcze usg dopochwowe a ze mnie lecialo ciurkiem a oni tego nie zauważyli także wszędzie była krew:/ Musisz byc silną bo niestety to nic przyjemnego, weź sobie kilka par bielizny i chusteczki nawilzajace, będziesz miała jak oczyścić np ręce. Jejku jestem z toba:) wytrzymasz, zobaczysz szybko zleci i bedzoesz miec zdrowe dzidzi:) ja czekałam ze staraniem 3mce. bądź dzielna :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537188 przez agusiaa26
Sorki za literowki ale pisze z tel:/ a tam napisalam nie od 2goski tylko od 2giej w nocy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537210 przez katrin88
agusiaa26 napisał:

Tak kochana te poporodowe bo możesz mocno krwawic, ze mnie niestety się lalo od 2goski w nocy( i mialam takie polecenie że jesli zacznę krwawic to do szpitala, z reszta bardzo panikowalam i chcialam jak najszybciej być pod opieka specjalistów. Miałam małego pecha bo na izbie przyjęć byli młodzi lekarze i robili mi jeszcze usg dopochwowe a ze mnie lecialo ciurkiem a oni tego nie zauważyli także wszędzie była krew:/ Musisz byc silną bo niestety to nic przyjemnego, weź sobie kilka par bielizny i chusteczki nawilzajace, będziesz miała jak oczyścić np ręce. Jejku jestem z toba:) wytrzymasz, zobaczysz szybko zleci i bedzoesz miec zdrowe dzidzi:) ja czekałam ze staraniem 3mce. bądź dzielna :*


To muszę kupić je - bo nie wiadomo kiedy się zacznie. Pójdę za tydzień do szpitala - niech powiedzą mi jakie są opcje. Ale ja i tak chcę poronienie samoistne - wolę za wszelką cenę uniknąć łyżeczkowania... Boje się, że coś mi uszkodzą :( Ci lekarze to porażka, że robili usg :( Jak krew się lała :( Myślałam, że może zgłosić się do szpitala niech mi coś podadzą na wywołanie poronienia... Ale boję się, że jak nie zacznie się samo z siebie to będzie konieczne łyżeczkowanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537225 przez agusiaa26
katrin88 napisał:

agusiaa26 napisał:

Tak kochana te poporodowe bo możesz mocno krwawic, ze mnie niestety się lalo od 2goski w nocy( i mialam takie polecenie że jesli zacznę krwawic to do szpitala, z reszta bardzo panikowalam i chcialam jak najszybciej być pod opieka specjalistów. Miałam małego pecha bo na izbie przyjęć byli młodzi lekarze i robili mi jeszcze usg dopochwowe a ze mnie lecialo ciurkiem a oni tego nie zauważyli także wszędzie była krew:/ Musisz byc silną bo niestety to nic przyjemnego, weź sobie kilka par bielizny i chusteczki nawilzajace, będziesz miała jak oczyścić np ręce. Jejku jestem z toba:) wytrzymasz, zobaczysz szybko zleci i bedzoesz miec zdrowe dzidzi:) ja czekałam ze staraniem 3mce. bądź dzielna :*


To muszę kupić je - bo nie wiadomo kiedy się zacznie. Pójdę za tydzień do szpitala - niech powiedzą mi jakie są opcje. Ale ja i tak chcę poronienie samoistne - wolę za wszelką cenę uniknąć łyżeczkowania... Boje się, że coś mi uszkodzą :( Ci lekarze to porażka, że robili usg :( Jak krew się lała :( Myślałam, że może zgłosić się do szpitala niech mi coś podadzą na wywołanie poronienia... Ale boję się, że jak nie zacznie się samo z siebie to będzie konieczne łyżeczkowanie...


Katrin nie martw się na zapas, też mi tak mówili ze jeśli nic nie będzie sie dzialo to wtedy moze cos mi podadza- ale to ostateczność, ja poronilam w 10 tyg i tak mówił lekarz ze do 10,11 tyg powinnam poronic. Idź za tydz, zrob usg bo na usg widac zmiany w tym jaju,nie martw się, będzie dobrze, dasz rade bo my kobiety ze wszystkim musimy sobie dac rade;) pozdrawiam ciepło!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537404 przez Agusiak
katrin88 Kochana tak bardzo mi przykro :(
Miałam nadzieję na zupełnie inne zakończenie :(
Ale bądź dzielna, na pewno niedługo doczekasz się zdrowej fasolki :)
Ściskam mocno :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537694 przez martyna123
katrin88 - będzie dobrze zobaczysz a za niedługo będziesz w kolejnej ciąży z pięknym i zdrowym dzidzusiem głowa do góry i powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537865 przez Kasiunia
Hej dziewczyny,pomozcie. W sobote mialam lekkie krwawienie,pojechalam do szpitala powiedziano ze jest wszystko ok,macica zamknieta,w poniedzialek znow niewielkie plamienie,wczoraj mialam usg uslyszalam ze nie widac zarodka ze moze byc poronienie. Dzis poszlam prywatnie lekarz powiedziala ze jest 9 tydz ciazy, nie ma zarodka a ciaza zatrzymala sie w 6 tyg i 4 dni,wiec teraz mam czekac na samoistne poronienie:(( tak strasznie sie boje,ale pocieszyla mnie ze kiedy zakonczy sie krwawienie mozna starac sie ponownie o dzidzie i za miesiac moge byc ponownie w ciazy, poradzcie cos blagam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537917 przez Hania84
Ja w maju zeszłego roku poroniłam w 10 tygodniu ciąży (do tego miałam pęknięta cystę) nie czekałam na samoistne poronienie. Po co stwarzać sobie dodatkowy ból. Przebywam od dwóch lat w niemczech i moja ginka poleciała mi dobrą klinikę która zajmuje się tylko kobietami. Miałam zrobione łyżeczkowanie pod narkozą. Pięknie mi wszystko wyczyścili, tak że po łyżeczkowaniu prawie wcale mi krew już nie leciała. Nic nie uszkodzili a w październiku 2012 roku dowiedziałam się że znów jestem w ciaży :) Obecnie to mój 20 tydzień :) Także jeśli możecie to nie czekajcie na samoistne poronienie bo to ból a poza tym jeśli się samo nie wyczyści przy samoistnym ( a często się tak zdarza) to i tak będziecie miały łyżeczkowanie i po co 2 sprawy brać na siebie. A po łyżeczkowaniu się czułam bardzo dobrze. Nic mnie nie bolało.
Znajdźcie dobrą klinikę.
Powodzenia :) I głowa do góry :) bez obaw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537924 przez gosia28
Kasiunia bardzo mi przykro.
Nie wiem co Ci doradzić. Moim zdaniem samoistne poronienie jest bezpieczniejsze dla Ciebie, łyżeczkowanie źle przeprowadzone może skutkować np. niewydolnością szyjki macicy. Dłużej też trzeba czekać na starania o kolejną ciążę.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537935 przez Hania84
gosia nie prawda, że po łyżeczkowaniu trzeba czekać dłużej na kolejną ciążę. Jesli zabieg jest prawidłowo wykonany i nie ma nic uszkodzonego to czekasz tylko na pierwszy okres i później już można startować ponownie z "produkcją".

...więc żeby nie skutkowało uszkodzeniem szyjki macicy to trzeba rozejrzeć się za dobrym specjalistą i dobrą kliniką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537979 przez Kasiunia
Zapomnialam dodac ze mieszkam w anglii,a ta gin u ktorej dzis bylam przyjmuje w jednej z najlepszych klinik w londynie. Powiedziala ze organizm bardzo dobrze funkcjonuje bo zaczal wydalac krew takze samoistne poronienie jest najlepsze,w nastepny wtorek mam usg i wtedy bedzie widac czy wszystko sie oczyscilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537987 przez Hania84
no i praktycznie po problemie :) ... a później do dzieła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538003 przez Kasiunia
Chyba dopiero sie zaczyna ;( bol brzucha w dole,podwyzszona temp 37. Ale lekarz powiedziala ze bedzie to normalna miesiaczka tyle ze obfitsza i silniejszy bol,szkoda a tak sie cieszylismy :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538046 przez agusiaa26
Hej Kasiunia, niestey nie zgadzam sie z dziewczynami że nie ma co czekać na samoistne poronienie. Czekaj, tak będzie najlepiej, a że jest ból? ja też mocno cierpiałam jak poroniłam samoistnie ale jestem zadowolona bo lekarze mówili że to jest najlepsza droga, po co ingerencja w twojej macicy?? Ja zaczęłam krwawić o 2 w nocy a poroniłam ok 10 rano. Będzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538061 przez gosia28
lekarze, z którymi ja miałam kontakt twierdzili, ze samoistnie poronienie to natura, a łyżeczkowanie to ingerencja i że macica wówczas jest raną. Zalecenia- 3 cykle przerwy. Z resztą czas, który należy odczekać zależy także od tygodnia ciąży.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl