BezpiecznaCiaza112023

Boje się porodu

13 lata 3 miesiąc temu #56864 przez MlodaMama
Witam :)

Bardzo boje sie porodu i nie mam z kim o tym porozmawiac, Jak to jest w czasie porodu? slyszalam ze polozna zostawia sama rodzaca na poczatku. i jak to jest z ta miesiaczka po porodzie?

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56876 przez sloneczko
www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...1/Page-59.html#56844 tutaj mamy troche sie wypowiedzialy.

www.zapytajpolozna.pl/po-porodzie/polog/przebieg-pologu.html tutaj jest przebieg porodu.

www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...zka-po-porodzie.html a tutaj masz o miesiacce po porodzie ;)

Mam nadzieje ze po poczytaniu wypowiedzi innych mam, latwiej bedzie ci myslec o porodzie.

aha tak od siebie podczas porodu nie powinno sie myslec o bolu, tylko o dziecku.. wtedy wszystko inaczej sie toczy i dodaje Ci sil.

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56879 przez SISUNIA88
Ja też bardzo bałam się porodu..ale powtarzałam sobie cały czas,że dam radę. Trezba słuchać położnej one wiedzą co robić... boli to fakt..al ten ból jest naprawdę do zniesienia!!!tyle z Nas dało radę dasz i TY..jak zobaczysz dziecko to o wszystkim zapomnisz-gwarantuję Ci to..ja mimo ciężkiego porodu chcę mieć jeszcze 2 dzieci:):) także bądź dobrej myśli:) pozdrawiam

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56903 przez MoNiaaa
dokladnie widok dzidziusia wynagradza wszystko.ja tez kiedys myslalam ze ja to napewno nie dam rady i nie potrafilam sobie nawet wyobrazic tego ale jak juz przygotowywano mnie do porodu powiedzialam sobie ze musze dac rade i sie nie rozklejalam jak bedziesz sie stresowac to porod moze dluzej trwac ja sobie mowilam ze wkoncu to sie skonczy i z kazda minuta blizej do konca :) to ze boli to nie czeba mowic chyba ale da sie wytrzymac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58848 przez paulina2209
"k bedziesz sie stresowac to porod moze dluzej trwac ja sobie mowilam ze wkoncu to sie skonczy i z kazda minuta blizej do konca to ze boli to nie czeba mowic chyba ale da sie wytrzymac "

zgadzam się ja też po każdym skurczu myślalam o matko już o jeden mniej. a położna to nie wierzyła i nie wiedziała czy się śmiać czy płakać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71513 przez gold_butterfly
Położne czasem zostawiają - ale dla Twojej własnej wygody. Nie każda matka pragnie,aby obca osoba przyglądała się jej cierpieniom. Ból mogłabym określić jako miesiączkowy, tylko,że znacznie przybierał na sile. Oczywiście - można go znieść. Jeżeli pierwsza faza porodu nie ciągnęła by się tak długo (od ok.5 rano do 14 następnego dnia),to nawet słowem bym nie wspomniała,że było źle. A tak,to byłam wykończona. Nie na tyle,aby po porodzie nie krzyczeć,że idę pod prysznic :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78573 przez czekoladka2904
W ogóle się nie bałam porodu, ale gdy się dowiedziałam, że moje maleństwo to dosyć duże maleństwo - ok. 4kg :ohmy: :woohoo: to zaczęłam się bać, że nie dam rady... :huh: :dry:
Jednak próbuję się nastawiać, że będzie dobrze i, że dam radę - dla dzidziusia właśnie :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78579 przez Martynka__89
Przed porodem się bardzo bałam, a w trakcie nie myślałam o tym.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78584 przez _aga86_
Ja szczerze mowiac wogole nie balam sie porodu :) Nie dopuszczalam mysli, ze moge nie dac rady, albo, ze moze byc cos nie tak. I takiego nastawienia zycze wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #78767 przez Asiersa
Zanim Tomek przyszedł na świat bardzo się bałam. Sama myśl o porodzie wzdrygała mną :(
Później, jak przyszło co do czego, a przyszło z zaskoczenia to nie myślałam już o bólu tylko o tym, żeby z dzieckiem było wszystko w porządku :cheer:
Tak więc Tomek się urodził, ja przeżyłam i żyję dalej, więc nie mogło być aż tak źle :silly:

Moja mama zawsze mi powtarzała, że tyle kobiet na świecie ma po kilkoro dzieci i jakoś dały radę więc Ty też dasz radę :) Nie ma się czego bać, taka jest nasza natura, my jesteśmy do tego stworzone :kiss: A jeśli jesteśmy do tego stworzone, to nikt inny nie wykonałby tego zadania lepiej od nas :kiss:

Trzymaj się MłodaMamo bo przed Tobą piękna chwila! Niezapomniana :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78813 przez sylka
Ja sobie tłumaczyłam że nie ja pierwsza i nie ja oststnia rodzę. Bólu się nie bałam bo wiedziałam że i takbedzie bardziej obawiałam się komplikacji w czasie porodu. Na szczęście wszystko przebiegło bardzo szybko :) (skurcze i parcie 1,5 h) i widok małego zrekompensował ból.
Ostatnio mój mąż powiedział że kobiety są do tego stworzone i nikt inny nie wykonałby tego zadania lepiej od nas. Dodał że on nie dałby chyba rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78887 przez Martynka__89
sylka napisał:

Ja sobie tłumaczyłam że nie ja pierwsza i nie ja oststnia rodzę. Bólu się nie bałam bo wiedziałam że i takbedzie bardziej obawiałam się komplikacji w czasie porodu. Na szczęście wszystko przebiegło bardzo szybko :) (skurcze i parcie 1,5 h) i widok małego zrekompensował ból.
Ostatnio mój mąż powiedział że kobiety są do tego stworzone i nikt inny nie wykonałby tego zadania lepiej od nas. Dodał że on nie dałby chyba rady.



Mój mąż ma takie same zdanie :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79065 przez MlodaMama
Bo to my kobitki :)

Ale już niedługo tylko miesiąc :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79506 przez Martynka__89
Szybko zleci ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79545 przez czekoladka2904
Szybko.. Tylko to czekanie... :dry: Chciałabym to już mieć za sobą i przytulić mojego okruszka :blush: :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl