BezpiecznaCiaza112023

między nami kobietami - co nas drażni...

13 lata 10 miesiąc temu #19179 przez Manga
Tytuł wątku w całości - między nami kobietami - co nas drażni u naszych kochanych facetów?

Zapraszam do dyskusji ;)

Sprawdzimy, czy wszyscy mężczyźni są tacy sami ;)

Która pierwsza odważna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19188 przez kolorowa
He he w sumie to bardzo dobry wątek Manga:)

Mnie drażni to w Darku,że jak zadzwoni do niego kolega to zaraz chce wychodzić na dwór i mnie wyciąga a jak już z nim wyjdę minie trochę czasu to zaraz krzyczy,że muszę odpoczywać i,że idziemy do domu.W domku ścieli łóżko,pomaga mi się przebrać (choć sama dam radę) :)
To po co się tak troszczy skoro sam mnie męczy tymi "spacerami"?:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19189 przez Mirella
No najbardziej to głośne oglądanie telewizji :) pól biedy jak sam coś ogląda, założy słuchawki i spokój, gorzej jak razem oglądamy, mówi że za cicho i nic nie słyszy, a ja mówię że za głośno i nie rozumiem co mówią :) dziwne, bo generalnie słuch ma dobry :D I jeszcze jak marudzi że za długo w necie siedzę to się wkurzam :)

Manga, a Ty założyłaś temat i co? Nic nie napiszesz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19197 przez jedynaczka
a mnie chyba najbardziej denerwuje u mojego faceta, że wiecznie wszystko musze mu miliony razy powtarzać.. jakoś nie może albo raczej nie chce niczego zapamiętać :D
denerwujące to jest okropnie ! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19201 przez Katarzynka
A mnie denerwuje to że rozmawialismy juz na jakiś temat a on znowu na tem sam od początku bo mówi że przemyslał i tak będzie lepiej... A zawsze zostaje na tym samym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19202 przez kolorowa
O a ja jeszcze sobie przypomniałam he he"D"D
mnie denrewoje jeszcze jak gra w ta glupia konsole z kolegami i pyta sie 500000000 razy dziennie czy rodze a jak mam skurcz mały to krzyczy zebym jeszcze poczekała:) a i w niedziele zawsze ja robilam sniadanie ale teraz mi sie nie chce i on zawsze mowi zebym poszla z nim do kuchni to tylko herbate zrobie a jak juz jestem tam to zawsze wychodzi ze ja robie cale sniadanie:D:D a co do glosnosci telewizora:D moj tez tak ma:D:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19214 przez Madzia89862
hmm.dobry watek:)ale fakt Manga jako zalozycielka wypowiedz sie:):P
U mojego wkurza mnie to ze jak znajomy(zwlaszcza jeden jego ktorego wprost nie trawie)dzwoni i mowi by na chwile wyszedl bo kiedys zrobilam mu akcje i boi sie do nas juz przychodzic:Pa okazuje sie ze wraca po dwoch godz naprzyklad.wkurza mnie ze czasem wraca do przeszlosci z jakimis tematami dawno zamknnietymi i ze jest zazdrosny.tzn teraz okazuje to jak jest za granica.z tv nie mam problemu:)naszczescie.Skarpetek ani ciuchow nie rozwala gdzie badz tylko chowa do szafy albo do pralki.:)ogolnie dobry chlopak ale kazdy ma swoje za uszami i drazniace czasem cechy.ale kto ich nie ma??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19225 przez mysia-sia
hehehee nikt nie jest doskonały;)

mój mąż zdecydowanie za dużo pracuje, a że ma swoją firmę to nie ejst ograniczony żadnymi ramami czasowymi i potrafiłby 48 przepracować gdyby doba tyle miała:P
a teraz jak jestem w ciąży to chce mi we wszytskim pomagać: pomaga mi wstać z łóżka, pomaga mi wsiąść do samochodu, wysiąść też, założyć skarpetki chociaż to wsyztsko daję radę sama zrobić... może nie ejst łatwe i przyjemne, ale muszę sobie radzić, szczególnie jak on na tydzień wyjedzie... ale jak jest w domu przy mnie to by mnie wyręczał... ale poprawić pościel na łóżku to sama sobie muszę, bo tylko mnie to wkruza, że się prześcieradło zciągnęło, jemu to wisi:P
i jeszcze to jak zawsze czeka na mnie na schodach jak wchodzimy do domu rodziców... mieszkają na 3 piętrze i nie ejst już lekko, więc ja sobie się powolutku turlam, czasem musze przystanąć i odsapnąć, a on zawsze czeka... na szczęście jeszcze nigdy nie powiedział, że za długo mi to idzie i on czas marnuje, bo chyba bym z tych schodów zrzuciła:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19231 przez Emme
mój też ma swoją firmę, która pracuje na 2lub 3 zmiany, i oczywiście na każdej musi po kilkanaście razy dziennie byc, żeby przypilnowac pracowników. Ma wspólnika i mogli by śmiało podzielic się tymi kontrolami, ale oni koniecznie muszą we oboje :)

i jeszcze denerwuje mnie to, że zawsze wie lepiej i mnie poucza. a to za dużo proszku do prania wsypuję, a to mogłam inaczej przypawic. Ale mam na to sposób- zrób to za mnie mi pokaż jak to się robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19233 przez jedynaczka
o Emme skądś to znam to poprawianie :D
mój mąż to kuchcik i on z kuchni mógłby nie wychodzić :) i jak mnie czasem prosi zebym zrobiła jakąś sałtake to wiecznie mnie poprawia.. weź to sobie tak, zrób tak... eh ja to zostawiam wszystko w tedy i wychodze i sam sobie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19243 przez Mirella
O tak, dokładnie wszystko wie lepiej, tylko z dziwnych powodów sam robić nie chce. Raz mi gadał ze za szybko karmię Klaudię, to sie wkurzyłam i wyszłam do łazienki na tak długo ze musiał sam dokończyć karmienie, od tej pory przy karmieniu się nie odzywa :P
Z gotowaniem to jest tak, że słyszy ode mnie coś w rodzaju " jak nie smakuje to sam rób" i też już coraz rzadziej się odzywa, bo wie że ja konsekwentna jestem i mogę naprawdę nie zrobić obiadu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19244 przez sara125
Mnie najbardziej wkurza to ze jak jest w pracy ja sobie wszystko sprzatne a on przyjdzie rozrzuci swoje ciuchy...

o przyprawianiu i marudzeniu ze cos nie tak ugotowane ni wspomne.no i o glupi komplement i mile slowo musze sie upominac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19245 przez iwonan12
Oj ci faceci z nimi same problemy a bez nich smutne życie by było.:)
Mnie mój mężuś drażni jak do pużna ogląda telewizję a ja zasnąć nie mogę jak gra telewizor, no i te jego powroty z pracy z dniówki jak wraca to jak cię mogę ale z nocki to masakra ma zmianę do 7:30 a do domu przychodzi o 8:20 a do zakładu ma 5 minut drogi bo po drugiej stronie ulicy :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19246 przez Mirella
Iwona, kup mu słuchawki do telewizora, ja tak zrobiłam i problem zniknął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19248 przez natmur11
-jak cos zrobi zle i zanim sie przyzna do bledu najpierw rzuca focha potem karze mi przemyslec swoje zachowanie i sie nie odzywa probujac cala wine zwalic na mnie a potem i tak sie przyznaje do winy i zaczyna sie tlumaczyc.
-nie potrafi sie wyklucic kiedy jego siostra po raz kolejny probuje wyliczac jego wydatki i krytykowac zachowanie albo mowic mu jak powinien i co powinien robic:/
-wsypuje za duzo proszku do prania do tego stopnia ze po wyjeciu rzeczy sa czesto sliskie;d

ale generalnie dobry z niego dzieciak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl