BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #597402 przez iwonka_wwa
Kochane, dawno mnie nie było, ale czytam na bieżąco. Tylko Michaś sie zrobił tak absorbujący że non stop musze przy nim być. I to nie ktokolwiek, tylko właśnie ja. Z mężem, czy babcią bawi się w pokoju jak ja jestem, tylko ja wyjde i płacze i mama i mama. Nie wiem co on się taki mamisynek zrobił. A ja jestem po prostu zmęczona bo nie mam chwili dla siebie. W łóżeczku już też nie mogę go zostawić bo zaczął stawaći strach żeby się nie przewrócił. Przebił mu się też prawy górny ząbek w piątek, a dziś wyczułam już też lewy. W nocy pośpi 2-3h i budzi się smok nie pomaga i śpi reszte nocy z nami. Budzi się to nas torturuje normalnie..hehe. W dzień pośpi albo w wózku, a w domu to z poł godzinki i tyle.
dzidostwo gratulacje! super, pomiędzy mną i moją siostrą jest różnica rok i 7miesięcy. Nasi rodzice dawali rade, to Wy na pewno też dacie. Kiedy wizyta u lekarza? Super, naprawdę. Moja siostra też jest w ciąży. Ma termin na 18 września :)
madeline myślę że to jest naprawdę dobra decyzja, by pojechać do mamy i zostawiać z nią Olusia. I Ty będziesz spokojniejsza. I mama to zawsze mama.
koni ślicznie wyglądacie :D
natalia matko, co za chłopaka strasznego miałaś! Jakiś chory na głowę! A pokoik super, gratuluję pomysłowości, wygląda naprawdę ślicznie.
miśka Witaj na forum! Napisz coś o sobie i o Lence:)
Dziewczyny trochę zazdroszczę Wam tych wyjazdów. Ja gdybym miała możliwość wyjechałabym do Stanów. Ja lubie zmiany, ale mój mąż by się na to nigdy nie zgodził. Pozatym on nie zna języka
Joanna śliczna pościel. Właśnie dla dziewczynek są takie słodkie te rzezczy!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A no i Michaś w końcu zaczął siadać. Klękał przy meblach i tak z tego klęku zaczął siadać. A od kilku dni próbuje włąsnie stawać. Leżenie przy przewijaniu, czy po kąpieli to dla niego tragedia. Drze się jakbyśmy mi krzywde robili. I wogóle jak mu nie daje telefonu czy komutera, czy czegos zabraniam to drze sie w niebogłosy. Łobuziak jeden.

Kochane jak myjecie ząbki Waszym maluszkom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597437 przez Miska1
A więc parę słów o Nas: Na imię mam Dominika , na co dzień pracuje w biurze i studiuje Zarządzanie i Inżynierie Produkcji , inż . produkcji i co najważniejsze wychowuje wspaniała mała kobietkę Lenke:) Jej usmiech wynagradza wszystko i nawet zmęczenie przechodzi . Lenka tak jak wspomniałam ma 9 miesiecy i jest bardzo ruchliwym maluszkiem ,ciężko utrzymać ją w miejscu . Ostatnio doszło Nam marudzenie bo próbuje przebić jej się pierwszy ząbek ale bez rezultatu . Stara sie stawać na nóżki podpierając się wszystkiego co tylko znajduje się z zasięgu ręki . Jeśli interesuje Was coś jeszczed , pytajcie :)



Pozdrawiam :)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597477 przez dzidostwo
Wizyta będzie w przyszłym tygodniu, i pierwsy raz usłyszę moje drugie serduszko :) i pierwszy rz zobaczę :))

Amelka zrobila postep, z pełzania do pełzania jak żołnierz na poligonie, a dziś Amelka raczkuje moze nie caly czas ale proboje czesto ;p

i humorek juz jej dopisuje jak narazie, oby tak dalej :)

Miska1ja nie mam przepisow po prostu Amelka je to co my tylko mniej przyrawione :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597495 przez nataleczka_92
Hej kochane. Nadrobiłam Was i odpisze póki pamiętam:) po pierwsze to DZIDOSTWO już Ci gratulowałam na fb ale tu gratuluję jeszcze raz:) i nie przejmuj się,taka różnica jest najlepsza. Ja wychodzę z założenia że jeśli jest czas na internet itp sprawy to i na dzidziusia też się znajdzie czas. A zobaczysz jak to będzie miło popatrzeć jak dzieciaczki bawią się razem. Witaj Miśka:) ja mam syna Filipka i też z 12 czerwca. Polecam stronę-przepisy dla maluchów. Są tam fajne różne przepisy. Aaa no i piękne zdjęcie w awatarku:) Joanna pościel prześliczna . Też mamy z feretti -biało niebieską z pelikanem:) Iwonka nasze dzieciaczki są już na tyle "mądre" że wiedzą z kim im najlepiej:) a w tym wieku występuje u nich lęk separacyjny że tylko mama i mama. U nas pierwsza przespana noc od nie pamiętnych czasów:) w piątek mamy szczepienie to dowiem się ile mały waży. Bo wcześniej był przeziębiony. Pozdrawiam Was i dzieciaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597497 przez Kasiulka
hej Miska :) moja Zuzia urodziła się 20 czerwca i dziś kończy 9 miesięcy :) Ma dwa ząbki, chodzi przy meblach i coraz więcej mówi :) Ciągle się śmieje :) Karmię ją nadal piersią, podajemy jej też słoiczki, ale coraz więcej takiego "naszego" jedzenia je. Mam przepis na fajne ciasto dla dzieci (byłam na takich fajnych warsztatach) to w wolnej chwili Ci napiszę przepis jeśli będziesz chciałą :)
Karmisz piersią? Ile masz lat powiedz nam coś jeszcze o sobie :) Ja i mąż studiujemy jeszcze, Zuzia to nasze pierwsze dziecko, a Twoja córeczka jest jedynaczką? Skąd jesteś? Pokaż nam swoją małą!

iwonka my mamy szczoteczę na palec zakładaną z canpol, ale też czasem zwykłą pieluszką tetrową namoczoną :)


właśnie wróciłam z basenu i zaraz lecimy na ważenie :) a później fryzjer :)

Jak Wasze dzieciaczki się dziś czują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597560 przez chłopek
dzidostwo ja jestem sama z chłopakami i daje rade, a ksawcio to naprawde łobuz jak byłam w ciazy tez praktycznie bylam sama maz tylko na noc w domu, dasz rade, nie przejmuj sie innymi, my planujemy 3 dzieciaczka za 2 lata ale róznie bywa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597628 przez Madeline
Kochane ja sie ciesze ze jade do domu tym bardziej ze po prostu nie bede sama. Mama sama to zaproponowala bo tak to bym jej sie ohe zwalala na glowe z malym. A tak bede miala spokoj z malym. W sensie zero strachu.

Maly wlasnie kombinuje jak wstac :p a Ja sie śmieje z mojego malego agenta. Takie małe dziecko a juz kombinuje :D

Został katar i okropny kaszel, temp nie ma od wczoraj, na szczęście.

Witaj miska. Pochwal sie mala :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597771 przez Koni
Cześć mamusie :)

Dziękujemy za komplementy :kiss:

Miśka witaj :) Czekam na zdjęcie malutkiej :laugh:

A fotkę musisz zmniejszyć żeby weszła.

U nas idzie drugi ząbek i Kacper wczoraj mi się obudził z płaczem ale dałam mu Calpol i przeszło :)

Ja zaraz do pracy ależ mi się nie chce :dry:

Madeline super decyzja z tą przeprowadzką do mamy bo babcia to najlepsza niania :)

Szczerze przyznam że przeczytałam wszystko ale już nie pamiętam co komu miałam odpisać bo Kacperek mi przerywał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597862 przez magda__kielce
Hej ale sie rozpisalyscie:)
Witam nowa kolezanke:) i jej sliczna coronie:)
azdroszcze mozliwosci mieszkania z mam lub zeby babcia mogla zostawac z dzieckiem, u nas niestety kiszka moja mama nie zyje a tesciowa pracuje
DZiewczyny czy ktoras z was ma dziecko w żlobku?????????? panstwowy czy prywatny mam straszny dylemat co zrobic


A co do postepow to Bartus puszcza sie łozka i robi kilka krokow :):) ale chwieja mu sie nozki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597907 przez Joanna
witam się i ja :)
no pięknie, więcej nie dało się napisać? :lol: :lol:


miśka witaj na naszym forum :) ja gotuję mojej Alicji obiadki, ale sama łączę różne produkty, inwencja twórcza :side: mam też różne przepisy, jak znajdę chwilę to napiszę :)
aktualnie Alutka zajada się płatkami owsianymi, ryżem, manną, surowymi owocami i nabiałem :)
Moja Niunia jest z 26 czerwca, nasze pierwsze upragnione dzieciątko :kiss:

madeline jak dobrze, że mama wyszła z taką propozycją, będziesz spokojna o Olusia :)
pościel kupiłam na allegro za 113 złotych 3-el, normalnie kosztuje 170 zł
podam Ci linki do różnych pościeli dla chłopców u faceta, gdzie kupiłam pościel dla Alicji

allegro.pl/posciel-feretti-duetto-2-cz-g...24h-i3094177853.html
allegro.pl/posciel-feretti-duetto-2-cz-g...cja-i3094178324.html
allegro.pl/posciel-feretti-trio-3-cz-gir...cja-i3111462788.html
ta ostatnia jest super, akurat 3-el :blink:

rybka kochana, naprawde Ci współczuję :( ale wierzę, że przyjdą lepsze czasy, a Ty w końcu wypoczniesz a przede wszystkim odeśpisz :kiss:
odnośnie ścian w kuchni...my mamy na ścianach kolor 'jesień morelowa/brzoskwiniowa' farna NOBILES. Taki kolor już był jak się wprowadzaliśmy ;)


dzidostwo teściów olej, to są obcy ludzie dla Ciebie, więc mogą Cie pocałować :P :blush: jeszcze trochę i będzie serduszko słychać :)

iwonka gratulujemy nowych umiejętności synka :) ja na szczęście nie mam problemu z zostawieniem Alicji z mężem, nigdy za mną jeszcze nie płakała :)
my mamy szczoteczką na palec, ale nie używamy
jednego ząbka, który wyszedł do połowy nie ruszamy, czekamy na więcej :laugh:
jednakże przed snem Ala zazwyczaj dostaje do picia wodę, więc troszkę buziaka przepłucze

kasiulka moja Ala aktualnie śpi, ale humorek jej dopisuje z małymi przerwami na krzyk jak jej się coś nie podoba...poza tym częściej płacze ostatnio, chyba idzie nam drugi ząbek ;)

natalia udanych zakupów! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598065 przez Kasiulka
magda kielce Zuzia jest z nami w domku, ale ostatnio tak sobie myślałamco by było gdyby musiała iść do żłobka. Powiem Ci że to jest na prawdę trudna decyzja, każdy żłobek ma swoje mocne i słabe strony. Niezależnie od tego czy prywatny czy państwowy najlepiej poszukać opiniii o konkretnej placówce, odwiedzić "najsilniejszych kandydatów" i ocenić.

Mypo wizycie u lekarza. Lekarka stwierdziłą że Zuzia za mało waży i dała nam skierowanie na usg brzuszka i na badania krwi.Dziecko któe kończy roczek powinno potroić masę urodzeniową, Zuzia nie ma na to najmniejszych szans, bo musiałaby za 3 miesiące ważyć 12 kg... Ale ani ja ani T. nie jesteśmy jacyś ogromni więc nie wiem co o tym myśleć. Z resztą Zuzia nie wygląda na jakąś "zabiedzoną". No ale dla pewności lepiej porobić te badania. Tylko nie wyobrażam sobie jak jej będą krew pobierać :( ona jest taka ruchliwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598250 przez blue01
a ile dokladnie wazy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #598549 przez Koni
Kasiulka a ile Zuzia warzy i mierzy bo może jest długa i poszło w tą stronę wszystko? My warzymy 8300g czyli u nas jeszcze 250g i będziemy mieć potrojoną masę ciała a to dopiero 9 miesiąc :P

Buziaki dla Zuzi na 9 miesięcy :kiss:


Głowa mi dzisiaj pęka i jakiś mam taki kiepski dzień :dry: Nawet sobie na słodycze pozwoliłam no ale musiałam bo jakoś mi tak źle było :angry:
A apropo diety to mam już 8kg na minusie i jeszcze tylko 7kg ;)

Ja też się cieszę że u nas na razie dajemy radę bez opiekunki choć ja przez to kokosów nie zarabiam no ale lepiej niż miałabym więcej siedzieć w pracy i płacić opiekunce :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598555 przez rybka19834
Hej mamuski!
Pisałam do was z rana i nadrukowalam tyle ze sZok i nagle bateria mi padła w tel i wszystko poszło na marne :( my dzis byliśmy w sklepie bo chciałam kupić moim chłopakom koszule na święta,akurat jest kolekcja świąteczna w sklepie takie fajne wiosenne kolory :) ale oczywiście jak byłam na zew to mati spał jak tylko wyczuł ze weszliśmy do sklepu to odrazu oczy jak 5 zł i po spaniu...zaczął mi sie w wózku wykręcac itd więc zakrecilam dur na jednej nodze i wyszłam :( musze iść tam sama... Pozniej obiad,mąż wrócił z pracy i pojechaliśmy na zakupy,głownie po Pampersy bo chciałam wam powiedzieć ze mialyscie racje te huggiesy są do dupy !!! Maly sie przesikiwal w nich bokiem mu wylatywalo to samo z kupka było:/ poza tym twarde i jeszcze krostki mu powyskakiwaly ....nigdy wiecej juz :)
Poza tym mati ledwo mi zasnął dopiero o 23,dalam mu strip przeciwgoraczkowy zobavzymy jak Bedzie spał tej nocy .

Miska witamy:) daj jakieś fotki :)

Koni to samo ja mam,nie opłaca mi sie brać nianki,wole zarobić mniej ale być z dzieckiem :)

Madeline
jedndk co mama to mama...Fajne Ze sie zgodzila ;) tylko tobie będzie troche cieżko z tymi dojazdami :/

Kasiulka u nas minęło w styczniu 5 lat jak tu jesteśmy....a zuzia moze poszła w ciebie z ta waga :)

Joanna mam nadzieje ze w końcu przyjdzie taki czas ze będę mogła odpocząć :)

Lecę spec no juz nie dam rady w tel patrzeć oczy mi sie kleja u mnie juz późno...do juterka kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598581 przez Kasiulka
dziewczyny Zuzia waży 7940 i Pani twierdzi że ma 73 cm długości. Ma bardzo długie nóżki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl