BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #598810 przez dzidostwo
Koni aleś przekręciła pisz Olga będzie prościej :D:D


Madeline to warto się dowiedzieć wsyztskiego i działać.. :) im szybciej tym lepiej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598838 przez magda__kielce
Ale sie rozpisalyscie az mi sie watki pourywaly:)

Co do wagi to moj Bartus wazy 10kg z hakiem i ma 83 centymetry ale moj maz jest wysoki i nienalezy do najlzejszych kazdy mi mowi ze moj bobasek wyglada na roczne lub poltora roczne dziecko co widac po ubrankach nosi nawet takie na 18 miesiecy

Kasiulka co do żlobkow to wlasnie niewiem jak postapic umowilam sie na kolejna rozmowe o prace i szukam jak najlepszych warunkow zeby moc dac malego do prywatnego dobrego zlobka
A w mojej obecnej pracy niemam do czego wracac :(

Miska1 śliczna lenka :lol:

Zadroszcze przesapanych nocy Bartek budzi sie minimum 2 razy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598846 przez Kasiulka
no właśnie dziewczyny ja nie widzę kłopotu ale lekarka nas nastraszyła. takim tonem to mówiła jakbyśmy Zuzię głodzili, albo źle ją karmili :( powiedziała że dziecko które urodziło się ważąc prawie 4 kg powinno ważyć 12 jak skończy roczek a nie ma na to najmniejszych szans. Ale przecież Zuzia jest taka ruchliwa, spala widocznie to co zjada...


Blue Miska
Wasze córeczki jak cukiereczki :) co za słodziaki :)

Dzidostwo oszczędzaj się, dbaj o siebie :) ale jestem ciekawa czy chłopczyk czy dziewczynka zasili Wasze rodzinne grono :) Też będę mówić Olga bozawsze się boję że pomylę :lol: :lol: :lol: :lol:

Magda kielce
Zuzia też się budzi... kurcze macie dylemat teraz z tym żłobkiem i jeszcze ta praca. Kurcze :( a czym zajmowałaś się do tej pory?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598848 przez Miska1
MAGDA-KIELCE

Wiem coś o tym do tej pory miałam to samo . Ale z dnia na dzień coraz lepiej :) Oby tak już pozostało:)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598862 przez magda__kielce
Kasiulka jestem fryzjer-staz pracy 7 lat oferty sa ale nie za takie pieniadze za stara jestem zebym poszla do pracy na sam procent a tak jest w naszym zawodzie a w tej chwili w moim miejscu pacy jest nas7 nieliczac mnie wiec masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598872 przez Miska1
Dzidostwo . Dbaj o siebie , nie stresuj się i olej zdanie innych :)

p.s wiem coś o tym :) a w ostatnim czasie udziela mi się to coraz częściej :)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598874 przez magda__kielce
Dodam jeszcze zeby bylo smieszniej ze dodatkowo mam wyzsze wyksztalcenie i mialam nadzieje ze znade inna lepsza prace ale niestety masakra:(

Coraz to gorzej zamiast ma byc lepieej :angry:


Miska1 Mam nadzieje ze zacznie lepiej spac ale to maly zarloczek i w nocy jeszcze je i ciezko go oduczyc zadne picie nie wchodzi w gre bo wypije i tak dalej krzyczy za mlekiem:) a mleko pije tylko w nocy bo w dzien nie ruszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598875 przez dzidostwo
Kasiulka też jestem ciekawa, ale na to jest dużo dużo za wcześnie, ale nie martw się na pewno Cię pionformuję :D

i wagą też się nie przejmuj, co lekarz to inaczej nawet będzie Ci mówił, a skoro wy nie jesteście duzi w szerz, to jak Zuzia ma tak wyglądać:P :D??

Miska1 Kasiulka spokojnie :) dbam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598879 przez dzidostwo
no to szczęście że Amelka w nocy sypia, jak się już obudzi to herbatka bo kaszka z nowu jest be..

więc muszę dawać jej na śnie żeby co kolwiek zjadła, bo tak to tylko w dzień wcina obiadki deserki itp.. a kaszki wcale nie chce :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598883 przez dzidostwo
Kurde święta za pasem a jaokna muszę umyć i zero chęci a na dodatek na wekend zapowiadaja 20 stopni na minusie no koszmar normalnie..;p

nie chce któraś mi okien umyć :) odwdzięczę sie kawką :D haha :) głupieje już..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598888 przez dzidostwo

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598899 przez asia886
Miska1 Ja też urodziłam 12. czerwca i moja malutka też ma na imię Lenka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #598957 przez Joanna
halo, halo :lol:
znowu naskorbałyście tyle, że aż oczy mnie bolą od czytania :blush:

kasiulka dzieci różnie ważą, a skoro Ty i maż nie należycie do gupy dużych ludzi, to dziecko również będzie drobne, to chyba logiczne :) przy ruchu dzieci też spalają kalorie, poza tym przybierają mniej po pewnym czasie. Głowa do góry, zrobicie badanka i wszystko będzie w porządku :kiss:
My idziemy w przyszłym tygodniu z Alutką na bilans, w każdym razie waga domowa pokazuje chyba z 9,5 kg, ale Ala jest długa, także jest drobna :)

dzidostwo dbaj o siebie i w razie czego konsultuj się z ginekologiem :)

madeline życzę abyście byli w trójeczkę jak najszybciej :):)

koni ładnie kilogramy Ci spadają, oby tak dalej :) wcale się nie przejmuj się tym, ze zjadłaś coś słodkiego...czasem na poprawę humoru warto zjeść nawet kawałek gorzkiej czekolady :woohoo:

magda z pracą jest w ogóle kiepsko :( ja się nir rozglądam do przyszłego roku, aczkolwiek pomyślę nad tym, czy od wakacji bądź tuż po nich nie zaopiekować się jakimś maluchem...Ala miałaby towarzystwo, będzie już chodzić i jakaś kasa wpadnie...już wcześniej były takie plany, ale odpuściłam :side: teraz na nowo to rozważam :S

właśnie piekę szynkę odtłuszczoną ze śliwkami, nawet ja będę mogła ją zjeść z warzywami :)
potem mam trochę prasowania :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599073 przez dzidostwo
My już po wizycie, takie wizyty to ja rozumię, wyszłyśmy z samochodu prosto do gaminety tam z 15 minut potem apteka i do domku..

z lekarstw dalej musi brać nurofen, wapno i kropelki do usszków, dodatkowo na tą wysypkę maść i takie plamki co pisałąm to mowi ze uczuleniowe, wiec bede pilnować dalej.. i fiolet bo afta na jezyczku sie zrobiła :((

teraz niunia drzemie :)


Joanna ja to nie wiem czy gorzka czekolada poprawiła by mi humor :D:D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599098 przez magda__kielce
Mnie gorzka czekolada napewno nie poprawia humoru chwilowo dieta zawieszona i niestety widac ale mialam ostatnio takiego dola ze chociaz jedzeniem sie pocieszalam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl