BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #596702 przez chłopek
Dzidostwo gratulacje czytałam na fb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596706 przez chłopek
Dzidostwo fajnie ja też jestem listopadowa mama ksawcio jest z 11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596969 przez dzidostwo
reakcja żenada :/

mama moja to sie śmiała i mówiła do Amelki czy braciszek czy siostrzyczka- no to to było w porządku, natomiast rodzice męża, teściowa do nas czy nas poszczeliło ;/


no masakra

Mąż powiedział że go to wali co sobie myślą i do nich że reakcja żenada!..

Moja mama mówiła mi tylko, że najgorsze to że zostane sama z Amelką, bo Damiana nie bedzie i w ogóle (a atmosfera jest jaka jest)..
ale do czerwca damy sobie z Amelką radę, musimy..

Ważne, że my jesteśmy z tego powodu szczęśliwi.!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596972 przez dzidostwo
Nie ukrywam, że chciałąbym chłopczyka dla odmiany :) mąż mówi, że będą same córy :D:D

ale najważniejsze żeby zdrowe ! :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597116 przez rybka19834
Hej mamuski.
U nas Przerabane,Mateusz daje tak popalic ze szok...wczoraj byłam w sklepie kupiłam 3 torby środków czystości bo miałam sprzątać na święta juz ale niestety przy moim dziecku nie da sie :( ledwo co sie wyrabiam obiad zrobic :/ teraz w nocy budzi sie i głośno płacze masakra,bo wcześniej to tylko zajeczal dałam mu smoczka i spał dalej a teraz to juz gorzej być nie moze...poza tym w dzien śpi 20 min i nie chce bawić sie zabawkami tylko chodzi za mną i wspina mi sie na nogi zeby go wziąć.oprocz tego moj Dawidek ma tyle lekcji do odrabiania ze nie mam juz siły z nim siedzieć,ale z językiem na brodzie siadam i odrabiamy...naprawdę czekam z niecierpliwością kiedy w końcu nadejdzie czas ze będę mogła chwile odpocząć :/ aj brak słów...

Przede wszystkim to wielkie gratulacje Dzidostwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo fajnie miła wiadomość :) a tesciami to nie ma co sie przejmować niech spadają he he ;P teraz wy tworzycie swoją własna rodzine i to ja trzeba pielęgnować :)

Joanna sliczna pościel !!!!!dla dziewczynek to takie piękne wszystko :) my mamy pościel z ikei jest super ;)

Madeline oj biedny aleks :( ucaluj go od ciotki :) napewno po antybiotyku szybko wróci do formy:) a z ta ciaza to tez mam schize ostatnio,bo niby mial am okres ale teraz mam plamienie i cycki mam pełne i obolale :( ja akurat bym sie załamała jakby sie potwierdziło :( ale znając mnie to za duzo panikuje he he ;)

Natalia wow to niezła impreza sie szykuje! Czekamy na foty! I wogole nie wyglądasz na tyle co wazysz !.


Dziewczyny jakie macie kolory scian w kuchni???bo chce pomalować i nie wiem jaki kolor wybrać???ja ogólnie lubię ciemne kolory. Uciekam spacku,pewnie nie zdążę zmruzyc oka i juz będę musiała wstać do mateuszka dlatego wykorzystuje każda sekundę :) do juterka.pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597126 przez Madeline
Hej słoneczka

Rybka Ja mam w kolorze ciemnej kawy z mlekiem lub ciemne cappuccino, nie pamietam juz jaki to kolor :p ale mi sie podoba :)

Dzidostwo powiem Ci tak, miej w d... To co mówią teście. Jeszcze najlepiej na tym wyjedziesz. Nie pamiętają jak sami byli młodzi!? Moja mama ma 3 córki rok po roku i co? Jakoś sobie dali rade. Wkurza mnie takie wymadrzanie sie! Ale najwazniejsze, ze masz wsparcie w swojej mamie! Na nic innego nie patrz. Za kilka lat twoje dzieci będą juz chodziły do przedszkola itp, a Ja np moze dopiero bede mieć drugie a ty juz bedziesz mieć "odchowane" i w miare samodzielne, bedziesz miala więcej luzu.

Joanna a ile dawałas za ta posciel? Były też jakieś ładne dla chłopców?

Kochane postanowilam, ze jade do mamy. No trudno bede dojezdzac do pracy 22 km w jedna stronę ale moj maly bedzie pod dobra opieką.

Noc przespana całąa! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597146 przez Kasiulka
Dzidostwo olej teściów! moja teściowa zaszła w ciążę miesiąc po porodzie. Dziewczyny się wychowywały jak bliźniaczki, razem chodziły do klasy, bo ten sam rocznik :) dacie sobie radę zobaczysz! do czerwca zleci, tylko szkoda że sama tam zostajesz z tymi zjeb**** łbami ;/ reakcja żenada, jeszcze będą jej żałować jak wyjedziecie i nie będą mieli jak wnuków oglądać. Pacany.
Ja Wam całym sercem kibicuję, sama chciałabym mieć już drugiego bobasa, no ale kasa. Chociaż jak wyjedziemy za granicę i trochę się odkujemy to na pewno będziemy działać :)


rybka a Ty od dawna mieszkasz za granicą?

Madeline dobrze robisz, mama to zawsze mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597221 przez dzidostwo
Witam, dziś Amelka wstała o 5 rano ;/ ale na szczęście włączyłam niuni kołysanki na youtube.pl

pooglądała chwilę obrazki i usnęła, ale wstałyśmy o 7, i to obudziła się z płaczem, niech to co ją męczy ucieka jak najszybciej..!!!

W ogóle to zastanawiam się co z tą wysypką bo mnie to martwi wczoraj taa plamka pokazala sie na raczce a dzis ma juz na drugiej... i to takie dziwne bo na brzuszku ma dwa rodzaje takie maleńkie leko widoczne i takie dwie większe na pleckach tez delikatne, na nóżkach nic, na dupci tez takie 2 plamki.. i na buzi wczoraj miala taką jedna kroske a dzis ma dodatkowe 3 , jutro jedziemy na kontrole niech t sprawdzą ;/

później jak wstanie to cykne zdjecie i wam pokaze...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasiulka na pewno nie bedzie tak idealnie na razie wiadomo kasa to jednak kasa, ale damyy rade, dla dzieci :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597302 przez Miska1
Witajcie , pozwolę sobie dołaczyć do Was mamuśki :) Moja córeczka Lenka urodziła się 12 czerwca:) :)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597322 przez dzidostwo
Witaj Miska1

jak się chowa córcia:)???

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597341 przez Natalia^^
Witam Miśka. bardzo nam bedzie miło

Dzidostwo dobre masz podejscie. choć pamiętam że do dziś mam żal do tesciowej że sie wogóle nie ucieszyła. i powiedziała że za szybko. A teraz to ukochany wnusio. ahhh teście :silly:

Rybka jak mi szkoda ciebie. wiem co to znaczy sie nie wyspac a później kupa roboty.

Madeline super pomysł z mama:-) mniej wydasz na dojazdy niż na opiekunkę :kiss: a Oluś bedzie napewno szczęśliwy.

Jadę dziewczyny do gorzowa na zakupy, SAMA!!! :lol: Łukasz zostaje z Jasiem w domku. Nawet dobrze bo Jaś ma katar a to jednak 70 km.

Miłego dnia kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597358 przez Miska1
Czy któraś z Was posiada może jakieś przepisy na pyszne zupki dla maluszka ? ( Lenka ma9 miesięcy:)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597364 przez Miska1
Witaj "dzidostwo" Lenka chowa się dobrze , w sumie cały czas zdrowa tylko teraz złapało Nas coś( zapalenie oskrzeli ) i byłyśmy w szpitalu , poza tym ślini się bo nie ma jeszcze ząbków i zrobiły sie brzydkie kropeczki na buzi a poza tym wszystko dobrze;)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597368 przez Miska1
Moje serduszko Lenka :)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597372 przez Miska1
Nie wczytało zdjęcia ... :( trudno

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl