BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #599163 przez Joanna
magda a co się dzieje kochana? :unsure:

dziewczynki ja nie jem wcale słodkiego, więc dla mnie słodki jogurt czy gorzka czekolada to raj :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599180 przez Kasiulka
magda kurcze ja myślałam że fryzjer to właśnie taki fajny zawód. Tu w Bydgoszczy jak chcesz iść do fryzjera na głupie podcięcie to min.tydzień wcześniej się trzeba umówić. A powiedz mi gdzie się uczyłaś za fryzjerkę? Jakiś kurs? Jeśli tak to powiedz mi szczerze jaki jest najlepszy/ Chciałabym się nauczyć tego zawodu, w Szwecji by się mi może przydał.

asia na reszcie się odezwałaś! myślałam ostatnio o Was! Jak ma się Lenka?

joanna ja też myślałam o opiekowaniu się jakimś dzieciaczkiem jak jeszcze byłam w ciąży, ale też się jakoś te plany rozmyły. No a teraz Szwecja w perspektywie więc już nici.

Dziewczyny "DIETOWE" pochwalcie się jak wyglądacie! :)

Dzięki Wam za słowa otuchy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599203 przez nataleczka_92
Ech szkoda że już nikt o nas nie pamięta. Wczoraj się do was odezwałam. Ale na tyle postów co napisałyscie nikt nie odezwał się. No cóż trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599205 przez Madeline
Kochane zrobilam sobie domowa czekolade :D mniam :) Narobilyscie mi apetytu :p

Nataleczka pamietamy, tylko kazda z nas ma tyle na glowie, ze nie zawsze zdazymy odpisac na wszystkie posty... :(

Dzidostwo a umowilas sie na wizyte do gina?

Asiu czemu do nas sie tak malo odzywasz?

Ogólnie to was podziwiam, ze trzymacie sie tej diety :D Ja bym padla bez slodkiego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599207 przez blue01
Nataleczka,no co ty mowisz? :ohmy: jak moglysmy o kimkolwiek zapomniec?moje posty tez czasem pomijane sa,ale no coz.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599213 przez Koni
Przede wszystkim dzidostwo-Olga to nie ja tylko telefon przekręcił ale przepraszam :blink: Może malutką coś z jedzenia uczula albo jakiś nowy proszek?
A okna u nas mąż myje :)

nataleczka ja szczerze nie pamiętam twojego postu bo czytałam w przerwach bo Kacper mi nie dawał i dlatego nie odpisałam ale żeby zaraz mówić że o tobie nie pamiętamy :S

magda co tam się u Was dzieje? A czemu tak wyszło z pracą? Przyjęli kogoś na twoje miejsce jak byłaś w ciąży?

Joanna dziękuję ty to już pewnie chuda jesteś :) Ja jeszcze mam 7kg ale to już nie 15kg które były w styczniu :blush:

A co do gorzkiej czekolady to nigdy mi nie smakowała ale jak człowiek jest na diecie i nie jada takich rzeczy to jest raj w gębie :lol:

Kasiulka ja kilka dni temu dodałam zdjęcie :woohoo:
A co do Zuzi to mi się zdaje że powinnaś skonsultować to z innym lekarzem bo według mnie ona dobrze waży.

madeline super jakby się tak udało :) W Irlandii żeby złożyć o irlandzki paszport to wystarczy podpis na papierze z którym się idzie na policję i tam ci go podbijają razem ze zdjęciami a potem wszystko wysyła się pocztą i paszport można otrzymać w ciągu 10 dni roboczych.

Asia właśnie co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599299 przez Kasiulka
koni widziałam widziałam :) nawet napisałam że ładnie wyglądasz :) już z T podjęliśmy decyzję że jeszcze pogadamy z innym lekarzem. Badania zrobimy dla pewności, ale ja nie widzę żeby coś było nie tak :)

Podziwiam Was bardzo na tej diecie, bo ja sobie wszystkiego potrafię odmówić ale słodkiego to w życiu :laugh:

ech dziewczyny nie gniewajcie się , że nie zawsze wszystkim odpisuję, ja nieraz nie doczytam, nieraz sama zapominam komu odpisałam a komu nie. Z reguły jak jestem na forum to albo mam Zuzię przy piersi, albo ją mam na ręku i tak o ;/ ale się poprawię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599360 przez Koni
Kasiulka skądś znam to dopisywanie z dzieckiem przy boku :)
A ty słodkości sobie nie musisz odmawiać :)

Wiecie co jestem zła :angry: Byliśmy dzisiaj na zakupach w Tesco i powiedziałam babce że chce zapłacić część pieniędzy kartą a część gotówką i na rachunku tak mam ale wchodzę na moje konto patrzę a tam 2 transakcje i jedna na pełną wartość rachunku a druga na tą część co chciałam zapłacić kartą a nic innego to nie może być bo od kilku dni nie używałam karty a lepsze jest to że nie mogę z tym pójść do sklepu bo na wydruku jeszcze nie mam gdzie pieniądze zeszły tylko sumę i ilość transakcji! Mam nadzieje że odzyskam pieniądze :angry:

W ogóle Kacper mi dzisiaj popołudniu spał prawie 2h :ohmy: jestem w szoku bo on robi sobie w ciągu dnia po 30 minut drzemki no ale z tą pogodą deszczowo-wietrzno-mroźną to i ja mam chęć na spanie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599532 przez dzidostwo
nataleczka nie gniewaj się :)

nie iwem czy to koni pytała czy ktoś inny, ale wizyte mam w poniedziałek na 12.30, więc długo czekać nie będę...


a co do proszku, to używam ten sam, ale będę bacznie obserwować, co ją uczula, bo w ogóle się dowiedziałąm że u mnie w rodzinie cierpimy na skazę białkową, tyle, że nie u wszytskich się objawia..;/ dziwne ale np. mój najstarszy i najmłodszy brat są alergikami i mieli skazę od początku, mój rok starszy brat, ma nawet gdzie niegdzie blizny po skazie, 2 z kolei skaza złapała dopiero w wieku 23 lat ;/ a np. Ja i mama nie mamy wcale, i doktórka mówi, że to nie jest tak że jak jest to ma każdy tylko po prostu w którymś pokoleniu się może pokazać;/

nawet nie iwedziałam..

ale Ami nic nowego nie jadła, i nawet serków nie je w cale bo nie chce.. a to się pojawiło nie dawno i raptem ma 5-6 plamek..

coś miała m pisać ale nie wiem... skleroza mnie łapie :D

w ogóle w niedziele wylatuje mój mąż a już mi ciśnienie podnosi, wkurza mnie bo ak go o coś prosze to zaraz zaraz.. albo do mnie z tekstem "mam dość słuchania narzekań" no to jej, nie długo jeszcze za tym zatęskni ;/ wiadomo będę tesknić ale drazni mnie przed samym wylotem .. koszmar

Koni powiedz mężowi, że jak mu się nudzi to niech mi okna jeszce umyje :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599740 przez Koni
dzidostwo hehe trochę za daleko na te okna :P

A co do męża pewnie się denerwuje przed wyjazdem i stąd ta atmosfera.

A co do alergii to jeżeli w rodzinie są alergicy i to nie koniecznie rodzice dziecka to jest ono narażone na alergie. Kacper czeka na badania krwi na alergie na jajko choć ani ja ani mąż nie mamy ale ma mój siostrzeniec tak więc musimy go zbadać. Na mleko u nas w rodzinie nie ma nikt a Kacperek dostał i powiedziano nam że kolejne dziecko też będzie narażone na alergie więc i u Amelki mogło się coś pojawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599755 przez rybka19834
Hej hej :)
OMG babeczki ale sie rozpisalyscie :) na naszym forum zauważyłam ostatnio a kipi hehe fajnie :)
U nas dzionek zlecial.jest zimno jak cholera juz naprawdę dosyc mam tej zimy,mogłaby juz sobie pójść w " pizdu" :) wy tak o górskiej czekoladzie,a ja dzis normalnie przesadzilam z jedzeniem,zjadłam 10 pierogow,paczkę delicji,miseczke chipsow i w miedzy czasie pidjadalam,taka full sie czuje ze szok:/ jutro do pracy i w sobotę,nie chce sie :( nie mogę uwierzyć ze juz święta za tydz,niedawno boze narodzenie było...czas tak leci ze az sie boje,mi 30stka stuknie w tym roku :( kiedyś pamietam jak ktos miał 30 to wydawał mi sie stary szok ...
Wiecie co przerażona jestem bo dzis pod szkoła u Dawidka dowiedziałam sie ze chłopczyk w klasie jest pogryziony przez pluskwy,nie wiem czy slyszalyscie o tych robalach...cos strasznego...bo lubią siedzieć w materacach do spania i gryza atakują w nocy,przenoszą sie szybko...i zeby je wypełnić to trzeba dosłownie wszystko z domu wyrzucić łącznie z ciuchami i specjalna firma tępi!!!!!mamy zamiar iść z tym do dyrektorki bo nauczycielka mówi ze nie moze nic z tym zrobic ...
Mateuszek juz śpi...wczoraj zasnął z ledwa bieda o 23.30!!!!ale i tak jest kochany dziąślaczek moj :)

Kasiulka tez bym poszła do innego lekarza dla sprawdzenia...napewno wszystko jest w normie :)

Koni z ta transakcja napewno wyjasnisz.jakas sierota na kasie siedziała ajajaj ...ale ci zazdroszczę przespanej nocy !:)

Joanna wow kuchareczka z ciebie !!!!:) chyba lubisz gotować co????

Nataleczka bez przesady nie obrażaj sie ...

Miska sliczna corunia:)

Magda fryzjerka fajny zawód .a nie masz swoich klientek zeby np w domu robic ,??ja tu mam koleżankę fryzjerka ona w domu u siebie robi to ma tyle klientek ze juz tel nawet nie odbiera bo sie nie wyrabia :) a kasy jak lodu naprawdę...

Madeline to dobrze ze możesz paszport taka droga załatwić ;) ciesze sie fajnie :)

Dzidostwo zdroweczka dla Amelki :) oooo w poniedz wizyta juz pewnie nie możesz sie doczekać !!!3 mam kciuki :)

Dziewczynki jak o którejś zapomniałam to przepraszam ale juz późno u mnie i zasypiam a postów strasznie duzo nadrukowalyscie i cieżko zapamiętać :/ do juterka papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599756 przez rybka19834
Czasem słownik mi sie włącza w tel jak pisze,wychodzą dziwne słówka i zdanie nie ma sensu sorki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599778 przez Kasiulka
Witamy się z rana! Za oknem śniegu masa i co jakiś czas pada :( no co to będzie za Wielkanoc w tym roku :dry:

ryb ka kurcze nie slyszałąm o tych robakach :ohmy: faktycznie pogadajcie zdyrektorką żeby to się nie rozniosło, bo przy małych dzieciachto aż strach!

My dziś od 6 na nogach,Zuziak nie chce spać :) Rozkosznie nas zagaduje od rana :) Na 9 mam na uczelnię, więc odezwę się jeszcze później :) Miłego dnia mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599839 przez Koni
Cześć dziewczynki :)

Jestem nie wyspana :angry: W nocy lał deszcz i wiał wiatr zresztą dalej tak jest i cały czas słyszałam huk deszczu o szyby i wiatru normalnie masakra :angry:
Do tego wczoraj nie dałam Kacperkowi Calpolu bo ileż można brać paracetamol i popłakuje przez sen aż do teraz a o 6 obudził się z niesamowitym płaczem więc dostał cycka :S

Zaraz trzeba się szykować bo na 10 do pracy aż mi się nie chce jak sobie pomyślę że mam wyjść na tą ulewę i czekać na autobus bo ja niestety nie mam prawa jazdy :S

rybka19834 ja też 30 w tym roku :lol: i też tak miałam że kiedyś myślałam że jak ktoś ma 30 lat to taki stary :P
A co do robaków to aż mnie normalnie na samą myśl ciary przechodzą, nie lubię takich paskudztw.

Kasiulka miłego dnia na uczelni :)

Ok lecę się malować bo w końcu na autobus nie zdążę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599873 przez Joanna
cześć mamcie :)


my niedawno wstałyśmy, Alicja po śniadanku, tera kolej na mnie :lol:
u nas śnieg nadal leży, ale przejaśniło się, jest słoneczko i chyba pójdziemy na dwór :side:

po południu odwiedzi nas moja koleżanka z liceum...6 lat nie widziałysmy się, a znalazłam ją przypadkiem na fb :woohoo: :blush: i tak od słowa do słowa zaprosiłam ją do nas :) w sumie najkepiej ją wspiminam z tamtych czasów :blink:

dziewczynki, 30stka to nic strasznego, naprawdę :) a co powiecie jak skończycię 50 lat? :lol:

rybka słusznie, zainterweniuj, bo tak nie może być :cheer:
a gotować lubię, ale jak mi się chce :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl