BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 9 miesiąc temu #707359 przez Koni
Cześć dziewczyny ;)

Ja się dzisiaj wyspalam bo wstalam o 8:50 ;) ostatnio Kacper budził się po 7 ale to pewnie ząbek go męczył, wczoraj jak patrzylam to już się trochę przebił to może będzie chwilowo spokojnie.

Poza tym musimy dzisiaj wybrać się na miasto bo kupiliśmy małemu fotelik samochodowy do Polski bo nie mamy ale jestem nie zadowolona i chcę go oddać i wziąć inny. Mieliśmy Fisher Price ale jak dla mnie nie wygląda na zbyt solidny a kupowalismy w sklepie z katalogu więc dopiero w domu go widziałam, teraz chce wziąć evolve Britaxa która mi się od początku podobała ale szkoda było mi tyle kasy wydać na 2 tygodnie vw roku no ale bezpieczeństwo dziecka najważniejsze a fotelik będzie już do 36kg.

Poza tym dzisiaj wolne a potem 3 dni pracy i w niedziele lecimy do Polski ;)

magda_kielce Bartuś kawał chlopa ;) My wazymy 10kg i chyba mamy już ponad 80cm bo Kacper nosi już ciuchy na 86cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #707493 przez Joanna
pięknie dzieciaczki ważą :)

nasza Alicja waży około 11 kg, ale dokładnie dowiemy się na szczepieniu pod koniec miesiąca;)

właśnie wróciłyśmy ze spacerku, 2,5 h byłyśmy na dworzu,a ja nie mam na nic siły :silly:

nam też dalej ząbki idą, teraz kolej na dwójki, ponieważ wstawałam w nocy do Alci...płakała, w dzien też popłakuje i wkłada ręce do buzi...
niestety do roku miała tylko 2 ząbki, a teraz będą wychodzić masowo :dry:

kupiłam Alicji danio, zobaczymy czy zje :) wczoraj po raz pierwszy spróbowała słodycze tj. kupiłam jej batonik z ziarnami i owocami po 1 r.ż. hipp i smakuje jej :) dzisiaj dokupiłam jeszcze :blush:


a jak u Was ze szczepieniem?

koni tym razem jedziecie w trójkę? jak układa Ci się w małżeństwie? :)
oo fotelik fisher price nie widziałam szczerze mówiąc, ale zabawki, krzesłko, karuzela i wiele innych rzeczy mamy tej firmy i są naprawdę solidne
my mamy fotelik 4 baby i jest w porządku :) wolałam zainwestować w porządny wózek, Ali w końcu jest wygodnie, nam w sumie też lepiej prowadzi się wózek :side:


lecę dać Ali obiadek a potem ululać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709283 przez Kasiulka
hej mamusie. piszę tego posta już któryś raz i zaczyna mi brakować cierpliwości do tego forum :angry:

koni Zuzia chętniej je takie rozwodnione kaszki, także jest jakaś szansa że się przekona do nich :)

duże Wasze dzieciaczki przy mojej Zuzi. nie wiem ile dokładnie waży, dowiem się na szczepieniu ale 10 jeszcze nie ma.

Joanna Zuzia uwielbia Danio , ale najbardziej fantasię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709363 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zuzia nadrobi na wadze, nie martw się :) ooo, muszę kupić fantasie, a danonki też zjada? jeszcze zastanawiam się nad bakusiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709693 przez dzidostwo
Hej

Ale dzis gorac, w szkocji 40 a sloncu.. koszmar..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709695 przez dzidostwo
Co za ... ucial mi posta jutro tam napisze a teraz to ide spac.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709960 przez Kasiulka
Joanna szał na danonki jej minął -zje, ale już się tak nie "trzęsie" za nimi jak kiedyś :)

dzidostwo mi też wciąż coś ucina i się wkurzam tylko ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713660 przez Koni
O mamusiu 5 dni temu ostatni post! Chyba nam to forum umiera :dry:

Co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713676 przez bronchilda85
drogie mamusie, chciałabym Was prosić o głos malyszkrab.blog.pl/2013/07/25/czy-mnie-wesprzecie/


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714720 przez Joanna
jakie pustki i pomyśleć, że jeszcze niedawno tutaj tak wrzało od nadmiaru postów :dry:
szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715029 przez Natalia^^
Witamy się po długiej przerwie...

My po urlopie, dużo się działo i nie wiem od czego zacząć. Może od tego że trzy tygodnie wczasów z dzieckiem to za dużo. Ja wróciłam bardzo zmęczona. A tu jeszcze upały po 37 w cieniu w domu miałam dziś 30 stopni :cheer: . Wyobraźcie sobie nic nie byłam w stanie zrobić. tak gorąco. Nadal jestesmy nierozpakowani. troszkę tylko poprałam.

Jaś jest bardzo niegrzeczny. Okropnie wymusza, bije i gryzie ze złości czasami to mi się płakać chce z bezsilności. Ale poza tym jest bardzo mądry. Pokazuje W imię Ojca i Amen:-( mówi nie ma, Daj, Nie Mama zaczyna mówić też tata i dziadzia bo baba to jego pierwsze słowo., pokazuje gdzie mam iść albo spycha mnie z fotela żeby sobie usiąść. ładnie tańczy, robi hopa hopa na koniku. pokazuje oko uchp itp. Daje buzi ale za nic nie da się poprzytulać. zasypia sam. budzi sie w nocy ale myślę że to zęby i upał. tak wiec reasumując dokazuje:-)

U nas w związku różnie. Ale nabieram dystansu... co bedzie to bedzie.

Za półtora tyg jadę z koleżanką i z dziećmi nad morze...

jutro jeszczę się odezwę.

Buzka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715061 przez magda__kielce
podejrzewam ze kazda znas ma duzo na glowie i do tego upaly i dlatego brak czasu na pisanie na forum:)
co do szczepien to jestesmy po ostatnim i nie bylo tragediiniepamietam na co dokladnie rozyczka i cos jeszcze bartus byl dzielny i prawie nie plakal:)
Co do bycia nie grzecznym to moj maluszek tez probuje wymuszac placzem i cudowac:)
ale nie jest najgorzej
martwi mnie tylko jego waga dosc spora mimo ze nie jada slodyczy
Noce kiepskie budzi sie 3-4 razy i padam na buzie przez to a zeby bylo malo to jeszcze w nocy je i probowalam wszystkiego i nic z tego:(
chaotycznie napisane hehhe
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715193 przez Koni
Cześć mamusie :)

Natalia witamy po urlopie :) My jeszcze 1,5 tygodnia :)

Kacper też musi postawić na swoim! Teraz jest na etapie chodzenia za jedną rękę i za nic nie chce siedzieć w domu i się bawić i trzeba z nim biegać, dobrze że teściowa się chętnie nim zajmuje :)

A co u Was się znowu dzieje?

magda_kielce ile mały waży że się martwisz? Kacperek ma dokładnie 9,64kg ale lekarz mówi że waży dobrze bo jest bardzo wysoki i wszystko we wzrost poszło :)
Co do wstawania to mi Kacper tutaj też się czasem budzi bo nowe miejsce i upały ale w domu w ogóle nie wstaje więc współczuję. Co do jedzenia w nocy to probowalas mu picie dawać zamiast mleka?


My wczoraj podalismy 3 łyżeczki twarogu! Jak na razie nie zaobserwowalam żadnych objawów. Kacper zadowolony, brzuszek miękki, brak wysypki i wymiotow ;) Dzisiaj znowu podamy ale troszkę więcej a potem będziemy mleko dawać :) także trzymajcie kciuki żeby było dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715441 przez magda__kielce
Koni Bartus wazy niecale 13kg mierzy okolo81cm mniejwiecej bo sie nie da zmierzyc bo ubrania to rozne nosi nawet i na 92-98 ale tez i na 80cm
a z jedzewnie w nocy to probowalam juz wszystkiego i nic darcie i krzyki az do skutku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715633 przez Koni
magda__kielce to niezły "klocuś" z niego w porównaniu do Kacperka :)

A pytałaś lekarza co tu zrobić? Co on je na kolacje? Może lepiej mu dawać coś bardziej sytego żeby miał dłużej brzuszek zapchany np. jakiegoś chlebka czy kiełbaski?

U nas dzisiaj znowu serek biały bez żadnych objawów nie pożądanych :) Jutro może podam mu już mleczko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl