BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 10 miesiąc temu #690622 przez Joanna
natalia tak, jutro Ala konczy roczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690923 przez Joanna
nadal cisza, szkoda...
kiedyś było tak fajnie,można było popisać :P
widzę Was dziewczyny na fb, więc czemu tu tez nie zajrzycie? :side:

od dziś mężulek ma 3 tygodnie urlopu, także super :)
jutro jedziemy na wielkie zakupy i muszę powoli zacząć szykować jedzonko, ciasta itd

ale dziś trochę relaksu i w końcu wychodzimy do kina :lol: ostatni raz byłam w kinie w w kwietniu, jeszcze z brzuszkiem :woohoo:
sąsiadeczka zostanie z Alutką, więc git :blink: a wybieramy się na Stażystów, z moimi ulubionymi aktorami min. Owen Wilson

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690993 przez Natalia^^
Joanna jeszcze raz 100 lat dla Ali...Niech chowa się jak do tej pory, albo jeszcze lepiej:-*

życze Wam udanej imprezy i wolnego wieczoru... Kurcze jak to fajnie że macie godną zaufania sąsiadkę. Ja muszę Jasia wozić ze sobą wszędzie. Dziś idziemy razem do fryziera... Ale już niedługo wakacje i moja mama bedzie miała urop zdrowotny rok. wiec ja chyba pójdę do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691238 przez Joanna
natalia dziękujemy kochana :kiss:
a co z przedszkolem?
u mnie moja babcia zadeklarowała się, że zajmie się Alą w przyszłym roku jak już będzie większa, chodząca :side: a ja pójdę do pracy, ale zgodnie z moim kierunkiem studiów- do żłobka :blink: na początku zarabia się mniej, ale babci przecież nie będę musiała płacić za opiekę, czasem jej coś kupię :)
jej, ja od roku nigdzie nie wychodziłam, też wszędzie z Alicją...
ale w koncu przemogłam się i zagadałam o opiekę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691373 przez blue01
czesc dziewczyny,wszystkiego co dobre dla Ali:)))niech rosnie zdrowo :) Natalka jeszcze nie chodzi samodzielnie,duzo chodzi przy meblach,pod reke sporadycznie,juz w ta sobote wyprowadzamy sie ze starego domu,w nowym obecnie trwa remont i potrwa zapewne do konca lipca,w tym czasie dzieci beda na wsi u dziadkow,poza tym u nas bez zmian:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691630 przez rybka19834
Hej kobietki:)))
Tesknilyscie trochę za mną???:)
Odrazu na początku moc gorących usciskow o całuskow dla aluni:****. Rośnij zdrowo słoneczko ;)

My się nie odzywamy bo zawsze coś...poza tym widzę ze coraz mniej nas tu:/ szkoda...

U nas wszystko w porządku.mateo zasuwa jak szalony sam oczywiście :))) jest taki kochany i ostatnio ma fazę wszystko naśladować...bierze tel do ucha i coś tam mruczy po swojemu, dziś próbował założyć skarpete na nogę bo widzi ze Dawidek tak robi hehe śmieszny...my roczek mamy za tydzień.sama nie mogę uwierzyć ze ten czas tak szybko leci...
My na wakacje nie wyruszamy,jedynie na weekend nad jezioro lub ocean..dopiero we wrześniu jedziemy na pare dni do Chicago bo mamy chrzciny a ja będę chrzestna,więc trochę pozwiedzamy przy okazji..u nas jest tak gorąco ze siedzimy w domu przy włączanej klimatyzacji bo nie da się wytrzymać..
Tak myśle co przygotować na urodzinki,myślałam sałata z grilowanym kurcxakiem,losos pieczony z ziemnisczkami pieczonymi,mix salat z grilowanym lososiem i suszonymi pomidorami No i jakieś tam przystawki...a tort będziemy mieć lodowy plus ciasto kupię...a gadżety takie jak czapki talerzyki itd itd juz mamy:)))
Dziewczynki odezwę się może pózniej bo Mateo wstał...buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691886 przez Joanna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691887 przez Joanna
my już w domku i niestety póki co to nasze pierwsze i ostatnie wyjście we dwójkę :(
Alicja 'odchorowała' to,że nas nie ma...zwymiotowała na całego, bardzo dużo płakała, zasnęła z płaczu, po 30 minutach obudziła się w histerii i tak płakała na kolanach sąsiadki drugie pół godziny aż wróciliśmy do domu...jak mnie Ala zobaczyła to od razu na ręce, głaskała mnie po buzi i w ogóle...
mimo wszystko wyjście było udane, film również...
szkoda, bo Alcia zna sąsiadkę, bardzo ją lubi, kiedyś z nią zostawała...widać, teraz taki etap,że dziecko ma lęk separacyjny...teraz już śpi i jest spokojna :kiss:

blue dziękujemy za życzenia :) gratulujemy nowego domu!

rybka no witaj kochana! :) Tobie również dziękujemy za życzonka :blink:
mmm, same smakołyki chcesz zrobić, super :) my mamy przyjęcie w sobotę, także muszę sprężać się :woohoo: tort i dodatki typu serwetki, balony, formy na babeczki z myszką minnie
do tego sąsiadeczka zrobi mi sernik z rosą, a ja upiekę kostkę alpejską i babeczki jogurtowe z białą czekoladą
a potem kolacja min. polędwiczka w cieście francuskim z szynką szwarcwaldzką, zbóje, inne mięsko, sałatki, paszteciki itp
kręgosłup mi chyba odpadnie, i tak mam chory, zaraz boli jak tylko dłużej postoję,
ale dam radę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693209 przez iwonka_wwa
Witam kochane!
Pare dni nie wchodzilam ale nawet niewiele do nadrobienia ;-)

U nas Michas pierwsze kroczki sam postawil 12 czerwca, ale nadal woli chodzic za raczke, bo on nie idzie tylko begnie i co chwile bach. A za raczke szaleje.

Wszystkiego naj naj dla dzieciacxkow ktore juz roczek skonczyly. Naprawde tak szybko to zlecialo. Pamietam jak dzis to oczekiwanie, a potem jak michas byl taki malutki, a teraz kawal chlopa..hehe.

Jutro tez wyprawiamy urodziny, grilla robimy, chociaz pogoda beznadziejna. No ale byle nie padalo to bedzie dobrze.
JOANNA Michas tak ma ze w dzien to zostanie z kimkolwiek, ale wieczorem musi byc mama. My sie staramy zostawiac michasia mimo wszystko tez wieczorami z tesciowa. Ona jakos w miare potrafi go uspokoic. Ale pod koniec lopca tez sie wyprowadzamy do mojego taty, watpie ze on bedzie chcial wieczorem zistac z micgadiem bo wczesnie chodzi spac :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695366 przez dzidostwo
Hej dyiewcyznki, steskniam sie za pisaniem do Was więc jestem, ogólnie to nie pisałąm, bo nie mieliśmy nowej jeszcze ładowarki do laptopa, i korzystaliśmy z kuzynki jak był mus, a teraz poleciała do Polski na 10 dni więc mus musem kupiliśmy i mamy i jestem tu z Wami :)


Amelka sama już śmiga jestem z niej dumna cały czas coś nowego coś pokazuje coś mówi, no super tak szybko zlecialo dopiero roczek miała a za 4 dni 13 miesiecy skonczy.. coraz szybciej czas leci...

mówi mama tata baba, już, choć , nie ma (a raczej "maa"), nie itd.. takie krótkie słowka, już.. itd.. coraz lepiej..

teraz ważniejszy zrobił sie dla niej tatuś, mama jak pampers jak sie uderzy trzeba uśpić, przytulić.. a tak to tatuś, jak nieraz sie budzi iwidzi że tata wychodzi to w ryk i płacze za nim a jak widzi to raczki do taty i nie ma opcji zeby nie wzial..


Co do mojego samopoczucia jest ok czasami wieczorami mnie brzuch boli, ale to pewnie od dzwigania Amelki.. płci jescze nie znam, USG mam tutaj w piątek a 15 w Polsce.. wiec zobaczymy...


lee sie ubrac i ide na spacer z Amelka poki nie pada :P


Miłego dnia:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695748 przez Madeline
Hej kochane moje :)

My po urodzinkach, Olus oczarowal wszystkich. Oczywiscie wybral kieliszek :D U nas jest taka tradycja, ze na roczek daje sie dziecku do wyboru albo kieliszek, albo rozaniec, albo kase i wtedy bedziemy wiedzieli w jakim pojdzie kierunku w przyszlosci.

Olusiek z dnia na dzien jest coraz madrzejszy, jest taki kochany, uwielbiam spedzac z nim czas :) Mowimy coraz wiecej, chodzimy, ale jeszcze niepewnie.

W piatek wracamy do Danii, ahh jak ten urlop szybko zlecial :( Masakra...

Buziaki i sto lat dla wszystkich dzieciaczkow :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696163 przez Joanna
cześć kochane!

ja tylko na chwilkę :blink:

od wczoraj jesteśmy już w górach, jest pięknie! Alicja zadowolona i to jest najważniejsze :)


madeline Alicja też chwyciła za kieliszek,od razu i do buzi :lol: :lol: :laugh:

dzidostwo już niedługo poznacie płeć bobaska :)


uciekam szykować jedzonko na grilla, a potem jedziemy nad dziki wodospad w Karpaczu :side:



pozdrawiamy serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696334 przez dzidostwo
hej dziewczyny!!|

dziś od rana znów jestem myślami za Polską, tak mi jest tskno że nie daje rady, musze znów o tym z mężem pogadać.. choć jest ciężko bo to ja go namawiałam do tego wyjazdu, ale na prawde nie sądziłam że bedzie aż tak źle.. tęskni mi sie dosłownie za wszystkim i wszystkimi..


Amelka jescze korzysta z drzemki ale pewnie niedługo wstanie, zobaczymy...

zje zupkę i bedziemy siedziec do wiezora bo zimno i nie fajnie dzis jest.. wrecz deszczowo..


a ja hmm nawet normalnie myslec nie moge bo Amelka nie ma nikogo z kim sie pobawic by mogla, a tak to praktycznie codziennie z sasiadka sie widywałyśmy i nunia miala kogos do zabawy.. brakuje mi tego wszystkiego...


a juz bylo dobrze, juz nawet myslalam ze dobrze ze jestesmy tutaj, ale za kazdym razem wieczorem mam te sama mysli czy nawet w dzien.. ehh sama juz nie wiem jak to zrobic..


bo tu fajnie jest bo jest kasa.. ale chyba wole biedniej i szczesliwiej niz miec nie wiadomo ile kasy a clay czas w serxu smutek..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699112 przez Kasiulka
Hej dziewczyny! Dla wszystkich naszych dzieci 100 lat :)
U nas wszystko dobrze, urodzinki się udały :) no może nie licząc tego, że wszyscy mówili że wyglądam "obrzydliwe". Było mi strasznie przykro, ale nie dałam tego po sobie poznać. Zuzia nie chodzi jeszcze sama, ale coraz więcej mówi :) jest wspaniała i mądra :) bardzo ładnie je i straszny z niej smieszek :)
Zabralam siostrę do nas na 2 tygodnie na wakacje. Fajnie spędzamy czas - chociaż mamy motywację żeby gdzieś wyjsc :) byliśmy w parku rozrywki, Zuzia bawiła sie w basenie z pileczkami, jeździła na karuzeli :) zabieramy ja też na basen.

Sesja zdana także jesteśmy spokojniejsi :)

A co u Was?

Dzidostwo widziałam że spodziewasz się chłopca! Gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699115 przez Kasiulka
Hej dziewczyny! Dla wszystkich naszych dzieci 100 lat :)
U nas wszystko dobrze, urodzinki się udały :) no może nie licząc tego, że wszyscy mówili że wyglądam "obrzydliwe". Było mi strasznie przykro, ale nie dałam tego po sobie poznać. Zuzia nie chodzi jeszcze sama, ale coraz więcej mówi :) jest wspaniała i mądra :) bardzo ładnie je i straszny z niej smieszek :)
Zabralam siostrę do nas na 2 tygodnie na wakacje. Fajnie spędzamy czas - chociaż mamy motywację żeby gdzieś wyjsc :) byliśmy w parku rozrywki, Zuzia bawiła sie w basenie z pileczkami, jeździła na karuzeli :) zabieramy ja też na basen.

Sesja zdana także jesteśmy spokojniejsi :)

A co u Was?

Dzidostwo widziałam że spodziewasz się chłopca! Gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl