BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 9 miesiąc temu #699336 przez dzidostwo
Hej

Kasiulka to fajnie ze urodzinki sie udały, ale co do tego jak wgladasz to mogli to zachowac dl asiebie, bo nie iwem czy im było by miło gdyby to samo usłyszeli od innej osoby, ale to moje zdanie.


Tak tak mamy chłopca Kubusia, teraz jak Amelka głaszcze i całuje brzuszek to wie kto tam jest :) a ja to sie popłakałam dziś na USG bo byłam przekonana że dziewczynka a tu masz psikus :) ale fajnie bedzie parka jak się patrzy :)


teraz właśnie wcinam kanapeczki z pomidorkiem i popijam herbatką, a za 9 dni lecimy do POlski z AMelką troche się poopalać, mam nadzieję że słoneczko nam dopisze .. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699626 przez Joanna
kasiulka co tak dosłownie ludzie Ci gadali, że źle wyglądasz?! ale o co im właściwie chodziło? matko co za naród niewychowany :angry:

dzidostwo jeszcze raz gratuluję :)


u nas Ala rozwija się z dnia na dzień można rzec :woohoo:
mamy 3 ząbki, a teraz idzie nam 4, wyrównujemy braki :blink: :lol:
Alutka sama robi akuku, nakrywając się kocykiem, kołderką itp.
uwielbia rzucać piłką ze mną, albo z tatą
chodzi już tylko za jedną rękę
robi też to co śpiewa lala, którą dostała od prababci na urodzinki :)

ostatnio byliśmy w aqua parku i bawiła się świetnie, wręcz szalała w wodzie, z piłką :)

we wtorek wracamy do domku, ale mąż ma do 15 urlop :side:
jej, znowu zacznie się gotowanie, sprzątanie...i powrót do normalnego, lekkie jedzenie, bo tutaj pewnie przybrałam hahaha

musimy też kupić nowy wózek, bo aktualny ciężko chodzi, pordzewiał, ponadto Ala ostatnio woli jeździć przodem do mnie, a w tej spacerówce zmienia się tylko rączkę i jest to niewygodne...z pasami tez jest coś nie tak, bo przy każdej regulacji dziecko mi się zapada ;/ polecano nam ten wózek, był dobry dopóki Ala tylko w nim leżała w śpiworku, a teraz zamiast siedzieć to leży przez te głupie pasy :S także kupimy zapp xtra, który obstawiałam jeszcze przed tym feralnym pojazdem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699629 przez Kasiulka
Tak w prost :( teściowa jak mnie widzi to mówi ze wyglądam jak pi chemii. No i ma rację. Ja już nawet nie mam ochoty przebywać między ludźmi... Jem za 2dużych chłopów, ale nadal jestem taka wyliniała, to te stresy.

Dzidostwo fajnie że przyjedziecie do Pl, spotkaj się ze znajomymi i rodziną, skorzystaj jak najwięcej :) pewnie teraz jak patrzysz na Amelke to starsza Ci się wydaje , co? Na kiedy masz termin ? :)

Joanna zazdroszczę Ci tego wyjazdu :) fajnie sie patrzy na te nasze dzieciaczki i ich postępy :) Zuzia też robi akuku, piłka to jedną z jej ulubionych zabawek :)

Piękna dziś u nas pogoda,a jak u Was?
Co dajecie dzieciaczkom na kolacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699640 przez dzidostwo
Hejoo,

Kasiuklka wyglą wglądem, ale na prawde nie powinni tak mówić... ehh rzeczwiscie..


Joanna Amelka też sie bawi piłeczką ma ich już troche kolekcjonuje je wręcz :) lubi jak tatuś wozi ją na autku...bo mama nie ma siły sie tak schylać :)


Kasiulka termin według OM mam na 22 listopada, a według USG na 18 listopada..


Joanna my tez zmienic bedziemy Amelki limuzynę na podwójną :) już sie doczekać nie mogę... :)


Amelka z dnia na dzień wydaje sie starsza .. z dnia na dzień coraz madrzejsza sprtniejsza i wogóle jak coś chce wyjąć i nie moze to biedactwo dzwiga to z pokoju do pokoju zeby jej poomóc..

kochana, rozumie juz sporo.., mówi tez juz troszke.. a taka kruszynka kiedś była.. a teraz rośniejak na drożdzach :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699641 przez dzidostwo
dziś dostaliśmy list z Hausingu, z numerem grupy do jakiej nas zakwalifikowali, teraz zostaje nam co wtroek wybierac mieszkanie, moze jakies w koncu nam przyznają..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699682 przez Joanna
kasiulka kochana czym się tak stresujesz?:( a teściowa to obca baba i może Cie pocałować w dupe! moja tak zdziwaczała, że brak słów :cheer: masz 6 kotów w domu ze śmietnika i psa, a w domu brud i smród...to mi akurat wisi, ale wpierdziela się do wychowania Ali, a na to nie pozwolę. Gada wszystkim, że moje dziecko jest nerwowe, bo gląda czasem swoje ulubione bajki czy piosenki typu miś w dużym niebieskim domu, kot prot, kotka pusia do tego pioseneczki np. olimpiada w jarzynowie, mucha w mucholocie i wiele innych
pod koniec Ali urodzinek włączyliśmy jej, aby się uspokoiła, teściówka usiadła obok niej i zaczęła do nas gadać, że Alicja jest otumaniona przez to, bo wpatrzona jak w obrazek :angry:
głupia baba nie rozumie, że jak dziecku coś się najzwyczajniej w świecie podoba, to jest zapatrzone...nagadała głupot swojemu ojcu, a dziadek meżą wydzwania i chce z nami poważnie porozmawiać, no masakra
poza tym ona widzie, że Ala jest strasznie ruchliwa, wszędzie jej pełno i dla niej to juz coś nie tak z dzieckiem, bo to pewnie od bajek taka jest ;/ a Alcia nie jest nerwowa tylko pełna energii i mała złośnica to wszystko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

kochana w ogóle nie przejmuj się opinią innych, skup się na córeczce i mężu, oni Ciebie kochają taką jaka jesteś! a resztę olej i tyle :)

dzidostwo wspaniale, to oczekiwanie na dziecko, szykowanie wyprawki - tym razem innej, bo dla chłopca to super sprawa! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699701 przez Kasiulka
Dzidostwo na pewno Wam przyznają ! :) jejku ja tak przeżywam Twoją ciążę, to takie piękne :)

Joanna mieszkamy w wynajętym, ciasnym jak klatka mieszkaniu za które płacimy majątek. Mieliśmy nadzieję na ten wyjazd do Szwecji do ojca, ale wyszło jak wyszł. Gdyby wyjazd się udał po roku kupilibysmy mieszkanie, lub zostalibysmy tam ba stałe. Chciałabym czegoś lepszego dla mojego dziecka, a jak patrzę na to co w Pl się dzieje... Ręce opadają. Rok ostatni studiów mi został i co dalej? Zero perspektyw.
To dobrze że dziecko jest ruchliwe, a co lepiej by było jakby mała była apatyczna i siedziała w koncie ? Zuzia też jest nerwus, ale to taki wiek teraz. Kretynka i dziwaczka z tej teściowej :/ Ty jesteś mamą Aluni i najlepiej znasz swoje dziecko. Wiesz co dla niej najlepsze, także olac babe. Chociaż wiem jak to przykro kiedy ktoś takie bzdury wygaduje. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699763 przez dzidostwo
No od wpisu do wpisu i rozmowa się ciągnie ..

Moja AMellka też jest strasznym nerwusem zwłaszcza jak jej nie dam tego czego chce.., ale tak wsyztskie chba dzieci przechodzą..

pamiętam jak moja sasiadka mowiła jeszcze jak byłyśmy w Polsce ze widac ze Amelka bedzie inna niz Oliwka a tu psikus robi to samo co Amelka jak była w jej wieku (4 miesiace różnicy) każde dziecko musi przez to przejsc. ja sie zastanawiam jak te nasze tesciowe babcie wychowywałe swoje dzieci? bopod kluczem to ich chyba nie trzymali..

ale kto wie moze na starosc tez takie bedziemy, choc nie chciałabym.. :)

no ja teraz wyszłam z kąpieli, i ide lulu za chwilke.. moze jeszce cos przekasze bo glodna sie zrobiam ;p


Kaiulka mam nadzieję że przyznają, i oby to było jak najszybciej bo listopad tuż tuż, a nie daj Boże żebym urodziła gdzies w paźdzerniku.. to już musimy mieć swoje albo wynając coś..

ale jestem dobrej myśli jeszcze wczoraj zwatpilam ze przyjdzie jakis list a tu dzis prosze listonosz przyniósł.. teraz pozostaje cierpliwie czekać..


Joanna co do wyprawki, no już mam w planach wielkie zakupy.. musze sobie w polsce troche rzeczy pokupować.. miedzy innmi kosmetyki z nivei mare ciuszków, bo wiadomo po wymianie kasy oplaca sie kupic w Polsce, bo wiecej sobie kupie... i zrobic na nowo porzadki w rzeczach w Polsce i szykowac sobie paczkę do Szkocji...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700058 przez Kasiulka
U nas niedziela ucieka jak szalona :)
Zuzia dokazywała w Kościele jak nie wiem co :) brzmiało to tak jakby razem z księdzem śpiewała :D mąż zabrał moją siostrę na dwór , a ja leżę z Zuzią. Przebudza się co chwilke..... Staram sie szyć, ale ciężko kiedy tak czujnie śpi- nie mogę się ruszyć od niej z łóżka. Chciałabym odstawic ją już całkiem od piersi. Nie wiem jak to zrobić :( chciałabym też żeby spała w lozeczku, a nie z nami.
Ciekawe czy przy drugim dziecku wyciqgne wnioski czy dalej wpakuje się w taki łos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700678 przez dzidostwo
Hejka dziewczynki!!


ja dzisiaj jakoś słaba jestem Szkocja a taki upał ze nie daje rady i jeszce w blokach ;/ brakuje mi podwórka, bylysmy na spacerku z Amelka alejak wrocilam to padłam...







w niedziele byliśmy w Greenock pieknie pieknie tam jest.. zakochałam sie ale co z tego jak pracy zadnej na ogloszeniach nie bylo a juz bym chciala tm zostac na stale..

a dzis jestem caly czas glodna... i chce mi sie czegos i nie wiem czego i prawie jedna noga jestem w POlsce...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700682 przez dzidostwo
Kasiulkaco do drugiej ciazy, to odczuwa ja sie zupelnie inaczej..

przynajmniej ja, ie czy w ogole mam jakies uczucia bo z Amelka bylo zupelnie inaczej... ale to chyba dlatego ze to pierwsze dziecko..

a teraz jestem taka jakos nastawiona inaczej.. nie wiem moze wtedy sie uczylam a teraz wiekszosc wiem .. :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700825 przez Kasiulka
Dzidostwo to musi być wspaniałe uczucie wiedzieć ze Wasza córeczka nie będzie jedynaczka :) a powiedz jak Twój mąż przeżywa drugą ciążę ? Pewnie oszalał z radości kiedy się dowiedział, że spodziewacie się synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700826 przez Kasiulka
Dzidostwo to musi być wspaniałe uczucie wiedzieć ze Wasza córeczka nie będzie jedynaczka :) a powiedz jak Twój mąż przeżywa drugą ciążę ? Pewnie oszalał z radości kiedy się dowiedział, że spodziewacie się synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700868 przez dzidostwo
Kasiulka oczywiście że tak choć czasami mam uczucie że mnie to przerasta i ajk ja sobie rade dam :)

a mąż pewnie w szoku był jak ie doowiedział ze to syn, bo pewn był ze to kolejna dziewczynka :)

a jutro do hausingu jade, i na kolejnee USG.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701528 przez Kasiulka
Daj znać jak tam po USG i jak sprawy z mieszkaniem się mają :)

Mamusie a co dajecie dzieciaczkom na kolację?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl