BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 8 miesiąc temu #732992 przez Joanna
rybka biedne maleństwo :( :( oby antybiotyk szybko mu pomógl :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733385 przez rybka19834
Dzieki dziewczyny ;*
Jest trochę lepiej,przynajmniej juz gorączki nie ma..ale nic nie chce jeść zero wogole:/
A ja lece biorę się za jakiś obiad ;) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734613 przez Kasiulka
rybka najważniejsze żeby pił, jak nie je to widać organizm walczy z chorobą.

A u nas swędząca wysypka.... WYgląda jak potówki ale swędzi. W necie czytałam że zdarzają się dzieciaczkom swędzące potówki, nie wiem co o ty myśleć. Nie ma gorączki ani niczego innego.

A zapomniałabym! Wczoraj byliśmy w miasteczku westernowym w Grudziądzu (Madeline pewnie zna je na pamięć :D) Zuzi bardzo się podobało!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734776 przez Natalia^^
witam,

za nami bardzo cięzki tydzień, Jaś miał zapalenie gardła, jamy ustnej pleśnawki, a na dodatek wychodził mu ząbek... Nic nie jadł nic nie pił prawie skończyło się szpitalem ale strzykawką mu wciskaliśmy picie.. Tak wiec Rybka rozumiem jak cięzko wam było...

Płakałam razem z nim prawie nie sypialiśmy budził się co 10,20 min.. :( Dostaliśmy nystatynę i jeszcze jeden atybiotyk jak miał rozwolnienie zawsze przy antybiotyku ma biegunki:-(

Ale od wczoraj widzę poprawe jadł i pił goraczka ustapiła ale nadal ma zapalenie w buzi i pleśniawki wiec dziś lekarz przedłużył leczenie...

Kasiulka śliczne jesteście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735082 przez Kasiulka
Natalia biedny Jaś :( zdrówka dla Niego :* coś te nasze dzieciaki ostatnio pod górkę mają :( ja się cieszyłam, że Zuzia dobrze śpi, ale trwało to niestety tylko kilka dni :( od jakiegoś czasu w nocy urządza nam takie histerie, że szkoda gadać. w nocy jeździmy z nią samochodem, albo urządzamy sobie spacery po mieście. Jesteśmy już na prawdę wykończeni. I teraz jeszcze ta wysypka :( Szkoda gadać....

Dzięki :) Zuzia w tym kapeluszu rzeczywiście wygląda szałowo :D pobiła wczoraj rekordy swojej słodkości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735131 przez Joanna
natalia całe szczęście, że ominął Was szpital :kiss: :kiss:

kasiulka współczuje...ale sama to przechodzę od prawie dwóch miesięcy ;/
Ala śpi tylko w wózku, o łóżeczku nie ma mowy...jak ją przełożymy to i tak się budzi z rykiem na cały blok. We wrześniu mąż ma urlop i musimy jakoś ją przestawić, tylko jak :unsure:
no przecież nie zmuszę jej, dostaje spazmów i koniec :(
od kilku dni często budzi się, gubi smoczek itd
a urządzamy jej pokoik i chcielibyśmy powoli ją przeprowadzić, chociaż na drzemki póki co
ale w praktyce wyjdzie, ze do dwóch lat będzie w naszej sypialni, hehe
do tego zęby idą cały czas, a dzisiaj leci jej z nosa wodnisty katar :dry:
jutro muszę kupić witaminę C i coś jeszcze, echhh
ta pogoda lipna, niby ciepło...my wkoło rozbieramy się, uboeramy i prosze :huh:



spacerujecie w nocy? :woohoo:

zdjęcie świetne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735210 przez chłopek
czesc dziewczyny zaniedbałam was trochę. u nas wszystko ok mąż w poniedz jedzie do pracy po 3 tyg siedzenia w domu, chłopcy zdrowi. Ksawcio idzie do przedszkola. Ja ostatnio myślałam ze w ciązy jestem źle sie czułam, ale kazdy test negatywny wychodził, z jednej strony bym chiala nastepne różnca 2 lata by była. najgorsze jest to ze jak maz pojedzie nie mam kompa a na tel to mnie denerwuje. na tabet z orange musze czekac miesiac czasu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736632 przez Kasiulka
Joanna tak:( spacerujemy nocą po mieście :( padamna twarz i mam dość. Próbowałam już wszystkiego - zmęczyć ją maksymalnie w ciągu dnia, nie pozwalać jej na drzemki w dzień, daćjejsię wypłakać i nic to nie dało! Wczoraj w łóżeczku darłasię przezponadgodzinęwięcjużsobie odpuściłam to "przetrzymywanie" jej. "Umęczenie" teżnic nie dało - było jeszcze gorzej-budziłasięzzegarkiem co10minut. Mamjuż tego takserdecznie dość, że jutro idęzniądo lekarza.Tak się nie da żyć.


chłopek rozumiemCię doskonale, ja mam też dość wchodzenia z komórki ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738149 przez dzidostwo
Hej, dostalismy mieszkanie, jestesmy chwilowo bez internet.... Amelia zdrowa ja w miare sie czuje.. wiecej napisze pozniej

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739969 przez Madeline
Hej kochane :kiss:

Dawno mnie nie bylo, ale nie mam na nic czasu, kazda wolna chwile spedzam z Olusiem. Ale chyba i tak o mnie zapomnialyscie :( :( :(

Ciagle pracuje, od 6 czasami nawet do 17-21. Jestem padnieta :( Olus strasznie teskni za mna i jak mnie zobaczy po pracy to nie odstepuje na krok i nawet do wc idzie ze mna. W polowie pazdziernika bedziemy w Pl, juz sie doczekac nie moge :)

Olusiek chodzi a teraz juz nawet biega od polowy czerwca :D Malo mowi, rzadko mowi nawet tata i mama, ale za to duzo rozumie, papuguje wszystko (trzeba tak uwazac co sie robi), jak cos chce to mowi "eee" i pokazuje paluszkiem. Zaczynamy sadzanie na nocniku, ale bardziej to jest zabawa niz uczenie sie :D Mamy 10 zabkow i lada chwila wyjda nam obie 3 u gory. Ale niestety tez sa zle chwile z misiakiem, bo jest strasznie nerwowy, wymusza wszystko placzem, rzuca sie do tylu, albo na brzuch i wali rekami w podloge, albo jak cos mu zabiore lub nie dam to potrafi mnie uderzyc :( Ehh... Nie wiem jak mam temu zapobiec, zeby wiecej tak nie robil.

Kasiulka znam to miejsce, bo moj maz byl tam menagerem w zeszlym roku :) Z brzucholem chodzilam po Ranczu :) Slicznie wygladacie, laseczki :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ojej to faktycznie masz nie wesolo, moze cos jej dolega? Idz idz, nie zaszkodzi a moze pomoc.

Koni wygladalas pieknie i sexownie, i nikogo nie sluchaj. Zawsze powtarzam, ze jesli o Tobie mowia dobrze to trzeba sie cieszyc, a jak zle to zazdroszcza i dlatego jestem nr 1 na liscie tematow do plotek :D Tak sobie powtarzaj i bedzie lepiej Ci na sercu :kiss:

Dzidostwo kochana moja calym sercem jestem z Toba i trzymam kciuki, bys latwo przeszla porod. Nie mysl o tym, bo niepotrzebnie stresujesz Kubusia. Pamietaj drugi porod jest zawsze krotszy i latwiejszy :) Gratuluje mieszkania :kiss:

Joanna ale z Alutki to juz pannica :) Sliczna masz corcie :kiss: A moze zamontujcie w lozeczku bieguny? Nie smiej sie, ale znam przypadek, ze dziecko nie chcialo spac w lozeczku tylko w wozku, ale zamontowali wlasnie bieguny i chlopiec spal, a jak sie przebudzal ciocia delikatnie pobujala lozeczkiem i bylo oki :) Pomyslcie nad tym.

Natalia jak Jasio? A ta kolezanka sie nie przejmuj, glupio madra i tyle. A jak sprawy sercowe?

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740222 przez iwonka_wwa
Witam kochane!

Mnie też trochę nie było, ale czytałam Was na bieżąco.
Nie odzywałam się bo mieliśmy najpierw przeprowadzkę, potem wszystko doprowadzić do porządku i trochę się zeszło.
Ale zacznę od początku...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740302 przez chłopek
iwonka gratulacje ale super:)jak czytałam twoj post to tak fajnie cieplutko mi sie na serduszku zrobilo pogłaskaj brzuszek. a my staramy sie o 3 dzidziusia (moze teraz uragniona córa bedzie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740604 przez Joanna
madeline dziękujemy za miłe słowa :) a gdzie teraz pracujesz? nadal jako pielęgniarka?
skąd ja to znam, moja Ala też jak coś w nią wstąpi rzuca się, krzyczy i w ogóle...czasem wstyd jak inni patrzą, no ale co zrobić :unsure: mnie zaraz nerwy biorą, ona też to wyczuwa i zaczyna się jazda, hehe
kochana, dziękuję również za radę :) na szczęście Alicja od kilku dni śpi w łożeczku!!!
ja albo mąż leżymy obok niej na łóżku sypialnianym a ona w swoim łóżeczku układa się do snu :woohoo: najgorsza była pierwsza noc, usypiała przeszło 2h...teraz wystarczy 20 minut jak jest zmęczona ;) w zasadzie staramy ją zmęczyć przed snem czy też w ciągu dnia

iwonka gratulacje, podziwiam za odwagę :) ja nie wyrobiłabym na co dzień z dwójką malutkich dzieci :blush: jeśli zdecyduję się na drugie dziecko ( mąż chciałby jeszcze syneczka ) to za 3 lata najwcześniej :)
musisz oszczędzać się, być może to krwawienie wynikało z przemęczenia i karmienia piersią
życzę dziewczyneczki :side:

chłopek powodzenia, Tobie tym bardziej życzę córci :)

kasiulka co z Zuzią, jak wyniki?

koni, dzidostwo, natalia, nataleczka, rybka co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740641 przez Madeline
Joanna kochana ja pracowałam jako opiekunka medyczna. Pisalam kiedyś ze wyjechaliśmy do Danii i pracujemy przy ziemniakach. Dlatego cały dzien w pracy :(

Chlopek 3mam kciuki kochana :*

Iwonka super, ale sie ciesze :* bedzie dobrze, zycze zdrowia dla maluszka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740985 przez nataleczka_92
Witam Was kochane Mamusie. Pierwsze co to gratuluję mamusiom w ciąży i Chłopek trzymam kciuki za upragnioną córcie . Joanna dziękuję za pamięć. Czytałam was na bieżąco ale brak czasu na cokolwiek. Mąż ciągle w pracy. I Filip nie odstępuje mnie na krok. Czasem mam chwilę słabości i dość. Bo nic nie mogę zrobić bo już za mną leci. Noce też mamy kiepskie budzi się co chwila. I też cwany jest bo wszystko wymusza krzykiem. Ale jakoś radę trzeba dać mam nadzieję że szybko mu minie. Pozdrawiam was wszystkie i buziaki dla maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl