BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 7 miesiąc temu #741446 przez Natalia^^
Hej...

Iwonka!!! cudowna wiadomość, zdrówka staraj się oszczędzać :kiss:

Madeline rozumiem że cięzko ale jesteście razem, macie cudowne dziecko i pracę... A co do mnie i Ł. to teraz mamy lepszy czas, mam nadzieję że tak zostanie. U Jasia też wszystko dobrze dokazuje aż nadto:-)

Joanna to gratuluję wytrwałości, jeszcze będą trudniejsze dni ale najważniejsze za wami, naprawdę możecie być dumni z Aluni i oczywiście z siebie również.

Dziewczyny zaczęłam pracę dziś miałam pierwszy dzień, jestem zmęczona i zestresowana. Mam tydzien na naukę większości rzeczy, za tydzien moja kierownik ma urlop i bedę sama z szefową a ona mnie paraliżuje. czuję się przy niej jak mała dziewczynka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741910 przez Joanna
natalia to minie, zobaczysz :) na pewno poradzisz sobie i dogadacie się :blink:

wstawiam obiecane zdjęcie Alutkowego królestwa :woohoo: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741911 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741914 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741916 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742079 przez Kasiulka
iwonka gratuluj CI serdecznie!!!! Uważaj na siebie! ( a z tym karmieniem piersią to w pewnym momencie my same bardziej tego potrzebujemy niż dzieciaki, Zuzia szybko zapomniała o cycu). Tak się cieszę razem z Tobą! To przepiękne wieści!

Natalia gratuluję pracy! nic się nie stresuj, poradzisz sobie ze wszystkim! jesteśchybanajbardziej zaradną kobietą jaką znam :) i taką przedsiębiorczą :)

Madeline poprawa jakaś tam jest, ale szału nie ma...

Joanna ale super pokoik! Nasza Zuzia już nie chce być przewijana na przewijaku i przebieramy ją "w locie" :D

chłopek całym sercem życzę Ci dziewczynki!

Ech ciążowe mamusie zazdroszczę Wam! Gdybyśmy mieli trochę bardziej uporządkowane i bezpieczne finansowo życie to też byśmy się pewnie starali o rodzeństwo dla Zuziaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747731 przez dzidostwo
ohooo no i kolejna mamusia :) super :)


powiem wam ze mnie jest juz bardzo ciezko...

przenieslismy sie na nowe mieszkanie i cale szczescie ze nie zaczelismy remontu bo wczoraj dostalismy propozycje wiekszego mieszknia i dzis idziemy obejzec co tam nowego nam dadza :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749086 przez dzidostwo
hej, byliśmy oglądać o mieszkanie, no i 2 pokojowe z kuchnia z salonem i lazienka z tym ze wieksze, i zdecydowalismy sie na to drugie, ale niestety muimy poczekac okolo 2-3 tygodni na mieszkanie bo chca wymienic kibelek na nowy prysznic drzwi i posprzatac.. wiec terz jestesmy w tym pierwszym mieszkaniu co dostalismy ale w tygodniu musze isc do hausingu zlozyc wypowiedzenie... i znow zmienianie adresow w bankach lekrzach itd.. i 3 przeprowadzka.. mam nadzieje ze ostatnia bo bardzo meczaca jest :)


Amelka urwis, od wczoraj ma kaszelek wiec podaje ej syropek.. no i zabki ida.. zobaczymy jak tam dalej pojdzie...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749296 przez iwonka_wwa
dzidostwo super gratuluje mieszkania, jednak przy 2 dzieci to wielkosc ma znaczenie. A jak tam psychicznie, juz lepiej, czy nadal tak tesknisz? No i u Ciebie to juz wielkimi krokami porod sie zbliza, przygotowani? U nas jeszcze daleka droga i nie wiem czy dlatego ze brzuszka mi jeszcze nie widac, czy dlatego ze to 2 w niedlugim odstepie xzasu, ale jakos tak mocno nie przezywam tej ciazy jak tej z michasiem tez tak mialas? A no i jak waga?
joanna pokoik alutki super! Tez musze cos pomyslec moze zeby go przekonalo do spania w swoim pokoju w lozeczku. A no i jak nauczyliscie Ale spac znow w lozeczku?
natalia jak Jas? Juz zdrowy?
kasiulka a co lekarz mowi o Zuzi? Czego przyczyna moze byc to nie spanie, skoro wykluczyliscie te pasozyty? A i jak biust-jrem pomaga? Bo u mnie po odstawieniu byl zanik piersi, teraz jest lepiej ale u mnie to wynik ciazy-co bedzie po tej to strach myslec.

Mamusie chlopcow robicie cos z siusiaczkami synkow? Bo kurcze bylismy w sr na szczepieniu i lekarz poqiedziala ze do 3-4 roku to skorka z siusiaka ma czas zeby zejsc, ale przepisala nam masc zeby przed kapiela snariwac i potem odciagac skorke. A czytam w ulotce ze to masc sterydowa i stosowac tylko 7 dni bo po 14 to moga byc objawy niepozadane a ona kaze bam snarowac miesiac i sama nie wuem co robic. Jak to u Was wyglada?

Kochane i jak wygladaja jadloapisy waszych dzieci bo nie mam pomyslow, a wszystjo michasiowi sie szybko nudzi :/

Kolorowych senkow kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749760 przez Joanna
dzidostwo fajnie, poród tuż tuż :) teraz na pewno szybciej pójdzie :)

iwonka Alicja ma swoje łóżeczko w naszej sypialni, tuż obok naszego łóżka...ja albo mąż zapalamy jej lampkę nocną ( specjalnie kupiliśmy taką fajną ) i siedzimy w pokoju czy też przysypiamy razem z Alą :lol: ciężko jest, potrafi usypiać przez godzinę, non stop wyrzuca smoka, więc trzeba wstawać i podawać, rozpina sobie śpiochy itd. :side:
jak Ty się czujesz? ciekawe kto tam u Ciebie mieszka :) czujesz już ruchy?

odnośnie jadłospisu...u nas na pierwszym planie szyneczka, parówki z szynki, potem kaszki różnego rodzaju, najczęściej te dla juniorów z różnymi kawałkami czegoś tam :woohoo: :lol:
środek z bułeczki, różne serki np. danio, jogobella, czy też puddingi babydream, owoce, pałki kukurydziane, dzisiaj zajadała się bmuffinką czekoladową, bardzo lubi kanapeczki z nutellą :blink: i wiadomo obiadki, które ostatnio mniej chętnie zjada np. krupnik, rosołek z kluseczkami z jajka i mąki, pomidorowa, buraczkowa z jajeczkiem, z rybką, z borkułami itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751209 przez iwonka_wwa
Witam kochane! Cos zamarlo to nasze forum, co sie u Was dzieje?

U nas wszyscu po kolei chorzy, michas katar ma juz tydzien i jest coraz gorzej. U mnie co zaczelo sie rozwijac i gardlo mnie boli i wezly chlonne, masakra.

Ja czuje sie jezli chodzi o ciaze to juz lepiej-mdlosci minely, juz tylko jak czegos za duzo lub zbyt aromatycznego zjem . Tylkp hormony buzuja bo czuje sie jak chodzaca bomba tak mnie wszystko zlosci i czasem poplakuje ot tak sobie...hehe. Ruchy cos chyba zaczynaja sie pojawiwc glownie wieczorem jak usypiam, alr to jeszcze nic wyraznego :

Odezwijcie sie kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751786 przez nati.olsztyn
iwonka Gratulacje!!!!:-)

Hej Kobietki! Sto lat tu nie zagladalam! Pozdrowienia dla Was, Waszych narodzonych i już podrośniętych Bąbli oraz tych jeszcze nienarodzonych Maleństw!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751919 przez iwonka_wwa
nati.olsztyn no prosze nasze grono sie powieksza! Gratulacje :-D Jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751963 przez nati.olsztyn
iwonka, czuje się powiedzmy znośnie- prawie codziennie mam zawroty głowy i jest mi słabo... Teraz mnie jeszcze przeziębienie męczy. Ale jakoś muszę dawać radę;-)A jak Twoje samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752171 przez iwonka_wwa
nati.olsztyn to pewnieCie tak pomeczy do 12 tyg- mnie tak meczyly mdlosci i tez ogolne oslabienie. Teraz jest lepiej - przewaznie. A dzis to wogole mialam taki dzien pierwszy raz ze mi sie spac nie chcialo :-D I tez walcze z przeziebiebim :-/
joanna tez przystawilismy lozeczko michasia kolo naszego imichas w nim zasypia, tylko musi trzymac mnie za reke bo inaczej placze. Z reka (w zaleznosci od tego jak jest zmeczony) to w ciagu 10 minut potrafi zasnac. Ale budzi sie w nocy daje mu reke lub glaszcze po glowce i zwykle dalej zasypia. Wstawac nie trzeba, ale zastanawiam sie czy uda sie kiedys bez tej reki. A u Was jakies postepy sa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl