BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 11 miesiąc temu #384981 przez nataleczka_92
Madeline bo ten olejek działa przeczyszczajaco. Więc może skoro nie wystąpiły skurcze itd to Ciebie tylko przeczyści?chyba że w nocy się coś rozwinie :) czego bardzo Ci życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #384988 przez chłopek
ja byłam u siostry, teraz mnie plecy bolą ale spacerek mi dobrze zrobił, jutro sie wybieram do mamy i znowu spacerek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385025 przez Madeline
Joanna nie mam zamiaru już więcej go brać.

Nataleczka co będzie to będzie :) Najwyżej mnie przeczyści i nic więcej :)

A mały jak będzie chciał wyjść to wyjdzie :) Ja już dziś nie wejdę na forum. Jakby co to do spisanka jutro. Buziaki :) (Oby ta noc była owocna :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385046 przez chłopek
brzuszkowo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385065 przez Joanna
chłopek bardzo ładne zdjęcie :) ja czekam na to, żeby po porodzie pójść w końcu do fryzjera i ubrać się jak człowiek, bo teraz to jakaś masakra :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385087 przez gumis24
Chlopek sliczne zdjecie:)
u mnie dzis kompletnie nic zero jakichkolwiek boli....czuje sie jak jeszcze kilka miesiecy temu...ja jednak tego olejku nie bede brala skoro maly nie chce wyjsc widac nie jest jeszcze gotowy..wogole tutaj totalny ludzik u poloznych zalecenia mam sobie isc na plaze,zrelaksowac sie jak synus bedzie gotowy to da znac..ah te hiszpanskie,luzackie podejscie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385103 przez chłopek
gumis ja tez nic nie biore, z Ksawciem nie brałam to teraz też nie, sam wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385111 przez Koni
chłopek śliczne zdjęcie :) To z dzisiaj?

Wiecie tutaj też nie ma takiej nagonki na urodzenie jak najszybciej, mi lekarze cały czas powtarzają że jeszcze jest dużo czasu a wywoływać będą dopiero 10 dni po terminie więc spokojnie sobie czekam i myślę że lepiej jak moje dziecko samo zdecyduje kiedy na nie już pora a jak nie to będzie mu trzeba pomóc ale ma jeszcze te 2 tygodnie na rozkręcenie akcji :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385119 przez chłopek
Koni to nie z dzisiaj tylko z maja i kolezanka dopiero mi je wysłała
u mnie tez lekarz nie spieeszy sie z wywoływaniem, dopiero 5 dni po ter wiec do 2 tyg jest czas, i wtedy beda działać jak dalej nic sie nie ruszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385231 przez iwonka_wwa
Madeline mam nadzieję że coś się ruszyło...a jak nie to może nie zasługa olejku u Nataleczki tylko zbieg okoliczności. Tulaski też czasem działają, czasem nie, więc pewnie wszystkie te metody to raczej przypadek.

chłopek śliczne zdjęcie :D

gumiś a Ty długo w tej Hiszpanii mieszkasz? pogoda pewnie cały czas dopisuje...nie przeszkadzają Ci upały?

Ja byłam z rana na KTG i jak wcześniej jakieś skurcze były, tak dziś totalnie nic...prosta linia..wkurzyłasm się strasznie, ale co zrobić. W niedziele termin, to pojade do szpitala zobaczymy co powiedzą.
Potem spędziłam pół dnia w bibliotece, a wieczorem jeszcze byłam z mężem w kinie. Nogi znów jak u hipopotama spuchniete i aż parzą. Ale dzień zaliczm do udanych..chociaż męczących ;)

(Nie)Spokojnej nocki Wam życzę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385276 przez iwonka_wwa
Dzień dobry mamusie!

Czy noc przyniosła jakieś owoce?
Ja po wczorajszym dniu myślałam że będę spać jak zabita, a już rano się obudziłam i nie miałam co ze sobą zobić :/ I oczywiście nadal w dwupaku.

Koleżanka, która miała termin 4 dni po mnie wczoraj urodziła. A u nas totalna cisza. Ale nic to, ładny dzionek się zapowiada, dziś wianki, może wymyśli się coś ciekawego :)

Miłego Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385307 przez Madeline
Hej kochane :)

U mnie też nic, nadal 2 w 1 :) Widocznie moje dziecko tak bardzo kocha swoją mamusię, że chce być ze mną jak najdłużej :silly: Już się nie nakręcam. Co ma być to będzie. Zostaje nam czekać do piątku (29 czerwca) i z rana zgłosić się na oddział na czczo. Z rana byłam na ktg i wyszło, że brzuch mi się spina, ale co to daje jak nic się nie dzieje? A tam. Stwierdziłam, że nie będę o tym myśleć i że będę cierpliwie czekać na ten piątek :blink: A jeśli chodzi o ten olejek to jeden plus jest taki, że mnie nieźle przeczyściło i jakbym zaczęła rodzić na dniach to w jelitach jeszcze jako tako będę mieć "pusto" i lewatywa nie będzie taka straszna :blink: :lol:

Pogoda jest piękna, mam zamiar w domku ogarnąć tak na porządnie i okna pomyję (ja mam zawsze takie szczęście, że jak je umyję to na następny dzień pada i są znów brudne, a ja nie cierpię jak są brudne :angry: )

Miłego dnia kochane życzę :) A i w planach mam zrobić sobie być może ostatnie zdjęcie brzuszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385312 przez Koni
Cześć mamusie :)

My też wciąż razem i zero jakiś symptomów że miałoby się to zmienić :P

Madeline ja sobie myślę po tych Twoich próbach że u nataleczki poprostu przyszedł ten moment i to nie zasługa olejku ;) Nic to pozostaje nam cierpliwie czekać.


A ja jestem zła bo jadłam rano czereśnie i złamałam sobie pół zęba na pestce :( a do dentysty pójdę dopiero jak będę w Polsce czyli tak we wrześniu :(

Miłego i owocnego dnia dziewczynki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385325 przez chłopek
my tez dwupak i nic sie nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385330 przez gumis24
czesc dziewczyny u mnie tez nic...chyba nie bedzie to predko bo kompletnie wszystkie wczesniejsze objawy mi minely..coz w jutro kolejne ktg...cos czuje ze bede miala wywolywany porod...
iwonka_wwa w Hiszpnii mieszkam od ponad 7 lat upaly sa ale tu jest inny klimat i przez ta "bryze"sie tego az tak nie czuje jak np. w PL bardzo rzadko sie zdarza np zeby bylo duszno...no teraz nie jest to zbyt komfortowe pod koniec ciazy wiadomo ale da sie przezyc a fajnie jest miec sloneczko i mila temperature przez spora wiekszosc roku.
Milego dnia ja zmykam poplywac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl