BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #385514 przez Koni
Cześć mamusie ;)

A my chyba dzisiaj będziemy się zbierać do szpitala :P Na razie siedzę i czekam na rozwój wydarzeń. Obudził mnie o 6 rano ból brzucha po czym próbowałam zasnąć ale tylko udało mi się po drzemać a po godzinie poszłam do toalety i chyba wyleciał mi czop bo pojawiła mi się krew na papierze więc zajrzałam do wc a tam takie coś w śluzie i krwi (przepraszam za opis) Na razie siedzę spokojnie i próbuję zmierzyć częstotliwość skurczy choć nie wiem czy nie pojechać tak czy inaczej bo przy podcieraniu wciąż mam żywą bladą krew no ale zobaczymy może to po tym czopie została.

Jak coś to odezwę się później a jak nie to znaczy że jesteśmy w szpitalu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385522 przez iwonka_wwa
Koni to super, trzymam kciuki żeby akcja się rozpoczęła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385524 przez Koni
iwonka_wwa na razie jeszcze czekam ale krew cały czas mam jak się podcieram więc chyba i tak trzeba do szpitala jechać. Bóle mam dość nieregularne więc na razie bez paniki jemy śniadanko a ja idę zaraz się ubrać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385539 przez Madeline
Oj Koni jak ja Ci zazdroszczę :( Ehh... Trzymam za Ciebie kciuki :)

Mnie wieczorem koło 23 złapały skurcze i to dość bolesne i regularne, ale mówię poczekamy jeszcze trochę jak się akcja rozwinie to pojedziemy do szpitala, ale niestety udało mi się usnąć :( Jak w stawałam siusiu to bolał mnie brzuch przy chodzeniu, a jak się położyłam to mi przechodził. I tak o to dotrwałam do rana, byłam już na ktg i wychodzi twardnienie brzucha, żadnych skurczy. Z jednej strony cieszę się, bo coś tam się ruszyło i jakieś bóle były, a z drugiej żałuję, że to się nie skończyło na porodówce :( Ehh...

Kasiulka malutka jest śliczna :) Pewnie po mamusi :blink:

Ehh... Dziś mija mi kolejny dzień po terminie a ten mój mały uparciuszek nie chce wyjść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385540 przez Joanna
koni świetnie, że coś się u Ciebie ruszyło! jako ostatnia chyba urodzisz przed terminem, no chyba że rybka na dniach również urodzi...bo jaj już nastawiam się na po terminie ;)
łapią mnie jedynie bóle podbrzusza i mdli mnie czasem...
cieszę się, że od dziś mąż ma 2 tygodnie urlopu i jest ze mną w domku do 8 lipca, w tym czasie już chyba urodzę Malutką :blink: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385542 przez Joanna
Madeline jak dzieciaczkom spieszyło się w maju, tak teraz nie chcą wychodzić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385549 przez Kasiulka
Dzięki dziewczyny za cenne rady! na pewno wykorzystam :)
z sutkami dobrze - używam raz na jakiś czas nakładek do karmienia i jakoś udało mi się ochronić :)

Dziękuję za wszystkie gratulacje :)
Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby się ruszyło u wszystkich :) Już niedługo będziemy sobie wszystkie gawędzić o pieluchach i innych rzeczach zobaczycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385577 przez rybka19834
Hej dziewczyny !!!!!
U mnie jako tako....wogole nic sie nie dzieje:/ nawet piersi przestały mnie juz boleć heh. Ja napewno doczekam do przyszłego poniedziałku.ale w sumie to u dobrze.ja tez nie zdaje sobie sprawy ze to juz niedługo ,pamietam jak pisałam jeszcze nie tak dawno o swoich obawach na początku ciazy a tu końcówka masakra jak ten czas leci...tak patrzę na kołyske na wózek nosidelko i jakoś nie wyobrażam sobie ze za praktycznie tydz będzie leżał tu moj synus...ile kg macie na plusie dziewczyny????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385583 przez Madeline
Jeszcze kilka dni temu miałam 20 kg na plusie, ale wczoraj weszłam na wagę i spadło mi 3 kg. Także teraz jest 17 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385593 przez Koni
Dziewczynki my piszemy ze szpitala :) Bez Kacperka juz nie wyjdziemy :D

Najpierw o 6 obudzily mnie bole, o 7:30 wypadl nam czop ale caly czas mialam krew ze sluzem i nieregularne skurcze. Pojechalismy do szpitala zrobili ktg a skurczy nie ma a brzuch boli od czasu do czasu i juz prawie mieli nas wypuscic ale stwierdzili ze zbadaja czy nic sie nie saczy a tu lekarka nim wziernik wsadzila mowi ze mi wody odchodza no ale dla pewnosci sprawdzila patyczkiem a ten czarny czyli jednak wody ;) tak wiec teraz czekamy az skurcze zrobia sie silniejsze i regularne a mamy na to 18h po tym czasie dostane antybiotyk bo maly nie bedzie mial ochrony w brzuszku a jak do 24h nie urodze to beda wywolywac. Na razie wszystko jest ok i czekam a ja w ogole nie czuje ze on sie urodzi dzisiaj albo jutro :P

Nie denerwujcie sie brakiem objawow bo mnie tez nic nie bolalo a czop nie odchodzil a tu wszystko na raz :) Buziaki dla Was i dziekujemy za kciuki. Oby szybko poszlo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385600 przez Madeline
Koni gratuluję i cieszę się, że będziesz mieć małego niedługo już przy sobie i bardzo Ci tego zazdroszczę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385603 przez Koni
Madeline i ty sie doczekasz :) Najpozniej w piatek takze glowa do gory.

Ja na razie mam wciaz nieregularne bole wiec sobie czekam :P

A chlopek to chyba tez na porodowce bo milczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385607 przez Madeline
Pewnie chlopek też tuli już swojego synusia.

Tak bym chciała, żeby mały już był z nami albo żeby chociaż już był czwartek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385617 przez iwonka_wwa
Koni cieszę się, że nadszedł w końcu ten czas u Ciebie i 3mam kciuki, żeby było bezboleśnie :)

Ja byłam dziś w szpitalu - nie tym co miałam rodzić - i trafiłam na przesympatycznego lekarza. Sprawdził wszystko łącznie z tym czy wody mi się nie sączą i usg. I bardzo się zdziwił, że po ostatnim usg gdzie mój maluch ważył 4350 nie dostałam skierowania do szpitala. Powiedział, że maluch nie powinien dalej rosnąć, teraz mogę mieś problemy żeby naturalnie urodzić i dał mi skierowanie na patologie ciąży. Dziś nie było miejść, więc mam zadzwonić jutro koło 14:00 czy się zwolniło, jak nie jutro to pojutrze. I tam w szpitalu zostanie podjęta decyzja czy próbujemy rodzić naturalnie i wywołujemy, czy od razu cesarka. Jak do tej pory się nie bałam, tak teraz zaczełam się stresować. Słyszałam, że przy wywoływaniu dłużej to trwa i bardziej boli, a w mojej sytuacji nie wiadomo czy po godzinach bóli i tak nie będzie cesarki. I sama nie wiem.
Z drugiej strony cieszę się, że pojechałam do tego szpitala i tam będę rodzić. W końcu poczułam się, że ktoś się mną i moim dzidziusiem interesuje i że są jednak kompetentni lekarze.

Chciałabym mieć już to za sobą i żeby Michaś był już z nami.

A Chłopek odzywała się do kogoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #385618 przez Madeline
Iwonka tak się cieszę, że i Ty będziesz mieć swojego synka niedługo przy sobie :( A buu.... A ja? Eh... Cieszę się Waszym szczęściem, ale dołuję się, że u mnie nic się nie dzieje :(

Mam nr do Chlopek i napisałam przed chwilą do niej i odpisała mi, że była u mamy i że nic się nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl