BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 8 miesiąc temu #428251 przez chłopek
joanna niech rosna dzieciaczki.
nataleczka nie orientujesz sie w rowerkach biegowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428276 przez Madeline
Mój szkrabus teraz też zasypia.

Jak nie jest zmęczony to mogę mu ubierać wszystko. Nie przeszkadza mu to :)

Miecze kochane musielismy dziś napalic w kominku, bo przyjechaliśmy od moich rodziców a w mieszkaniu niecałe 19 stopni. Brrr... Ale moment i już jest ciepło. Wy też już palicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428298 przez nataleczka_92
Joanna jak obliczyłam to dziś wypił około 930ml tak na oko. Sprawdze jutro i Ci napisze:) Chłopek moja dostała rowerek biegowy jak miała półtora roku ale chyba z parę razy na nim jeździła bo nie chciało jej się odpychać nogami. A teraz śmiga na rowerku z bocznymi kolkami i to najlepszy rowerek:) Madeline u nas jak na razie w mieszkanku jest jeszcze w miarę ciepło, a jak będzie zimno a nie będą jeszcze grzac to kupimy coś na prąd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428357 przez Natalia^^
Kasiulka jak miło ze wpadłaś, wiem po sobie ze jek długo sie nie wchodzi to potem trudno zacząć i nadrobić.

Ja mam okropny dzien i noc za sobą. pokłóciłam sie z łukaszem a w sumie to on sie nie kłócił tylko podlizywał bo wczoraj zwiał ze znajomymi na dyskoteke a mnie zostawił z chorym dzieckiem które obudzili wychodząc o 24... a poźniej Jas budził sie co godzinę ale to pewnie tez przez ten katar. a jakby było mało to w nocy dostałam rozwolnienia i wymiotów, no i gardło mnie tak boli ze szok.

Ale troche sie zemściłam bo jak wrócił o 4 rano to mu nie otworzyłam i musiał pójść do mamy. a co niech widzi jakiego ma 'idealnego' synka.

A dziś spędziłam sama ze sobą jakies 2 godziny w łazience, troche popłakałam, wykąpałam sie i udawałam ze nic nie słysze. łukasz zobaczył jak ciężkie dni oststnio mam z Jaśkiem bo chodził z nim na rękach nie mógł sobie dac rady.

teraz padam na ryjek ale zamówię sobie kieckę, jak coś znajdę to dam znać:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428362 przez Madeline
Natalia wcale Ci się nie dziwię, ze byłaś zła.

Kochane mój synus ma odparzone pod jajeczkami i w faldkach między nimi. Raz jest gorzej raz lepiej, ale nie mogę się tego pozbyć. Smarujemy sudocremem ale co się trochę podleczy to na nowo :( macie jakiś pomysł jak się tego pozbyć?

Zapomnialam Wam wczoraj napisać, ze byłam w Rossmannie i jest promocja za 100 zł dowolne 2 paczki pampersów tych orginalnych, ale tylko z karta rossne. I się wczoraj z mężem skusilismy, bo tak kupowaliśmy Dada. I tak mamy za 100 2 paczki po 96 sztuk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428380 przez nataleczka_92
Hej mamunie. Madeline widzę że z was też ranne ptaszki:) my też przed 7 wstalismy, w sumie nocka taka sobie mały ma katarek i co chwila się budził. Także dziś muszę mu kupić krople. Co do odparzania,to mój mały miał jak się urodził najpierw smarowałam oliwka bo aż mu skóra schodziła. A potem z johsona kremem na odparzenia i częściej zmieniałam pampersa i od tamtej pory niema śladu. A jakich używasz chusteczek bo mojemu to wyskoczyło po dadach z biedronki. O tych pampersach już dawno pisałam, i też je kupiłam bo się bardzooo opłaca;) Natalia ja mojego w życiu bym samego nie puściła na dyskotekę. Ufam mu ale potem cały czas myślałabym co on tam robił. A Twój mąż nie poważny. Zostawił Cię z chorym dzieckiem,i na dodatek go obudził. Ja mojemu bym nie popuściła. Dobrze zrobiłaś. Mój maluszek sobie teraz rozmawia,a ja pije kawke i jem makowca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428383 przez chłopek
Madeline ja mam taka masc robiona jest super 2 razy wystarczylo, moze pediatra tez cu przepisze albo jak chcesz to ja ubiore troche swojej i ci wysle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428452 przez Madeline
Nataleczka my wstajemy bo mężowi robię kanapki do pracy a mały sobie zawsze gaworzy, potem biorę go do łóżka, wyglupiamy się troszkę i później robimy sobie drzemkę do 9/10 :D

Chlopek dzięki kochana :* jeszcze kilka dni powalcze i 24 mamy szczepienie i zobaczymy co pediatra powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428494 przez Joanna
Cześć dziewczynki :)

u mnie noc taka sobie, ząb mnie strasznie boli, spuchnięta jestem, jeść nie mogę ( przynajmniej chudnę :laugh: ), antybiotyk póki co jeszcze nie działa...Ala zasnęła ładnie o 20.30 i spała spokojnie do północy, potem wstawałam do niej, chyba z 10 razy, bo się ruszała i chyba smoczka szukała :dry: w końcu po 4.00 wypiła 180ml mleczka i dalej spała do 8.00 a potem znowu wstawałam do niej i ostatecznie wstałyśmy po 9.00.
Dziewczyny ja się tak męczę, jeść nie mogę, prawie wcale buzi nie otwieram:(((

madeline ja już w zeszłym tygodniu zakupiłam pampersy w tej promocji, bardzo się opłaca :)

Natalia^^ mąż niepoważny, dobrze że dałaś mu nauczkę, oj gdyby mój mąż tak by postąpił byłby biedny, oj biedny :blink:

lęcę, bo Ala właśnie narobiła, ostatnio mamy nawet 3 kupki na dzień :woohoo: rozkręciła się dziewczyna :blink: trzeba teraz pilnować, bo czasem nie zauważyłam, że ma kolejną kupę i od razu pupcia się odparza niestety ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428557 przez nataleczka_92
Joanna jest taki płyn znieczulający w aptece tylko nie pamiętam nazwy. Dentosept chyba. A jak nie to napewno coś na D. W takiej małej butelce. Mi jak te zęby mądrości wychodziły to kupiłam to i mówię Ci super. Smarujesz patyczkiem dziasło i nic nie czujesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428562 przez chłopek
nataleczka dentosept jest chyba w tubce :) ide obiad robic moze placki ziemniaczene

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428573 przez Madeline
Ja dziś mam kopytka na pikantnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428590 przez nataleczka_92
Mąż dziś wrócił po miesiącu do pracy:) najpierw miał urlop wypoczynkowy,a później ojcowski. Z tym że i tak go codzień nie było bo dorabiał,jedynie w weekendy był. Więc zrobię ryż z kurczakiem na szybko i zjem z oliwka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428624 przez chłopek
my jemy pomidorowa i jednak leczo bedzie bo mama wczoraj dała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428720 przez Joanna
nataleczka_92 mam ten płyn, płuczę ile wlezie...ale jakoś nie pomaga za bardzo :blink:

Idziemy za niedługo na spacerek, pogoda świetna jak na wrzesień :) czekamy tylko aż Alutka wypije mleczko :side:

Miłego popołudnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl