BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #426844 przez nataleczka_92
Hej mamusie. My już nie śpimy. Nocka ok,mały budził się jak zwykle,4 i 6. Co do kota, pół nocy przespal a później latał i miałczał. Już pomyślałam żeby może zamykać go w łazience na noce,żeby nie wskoczył do lozeczka np. Bo my od pokoju i kuchni drzwi nie mamy tylko u oliwki w pokoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426899 przez Koni
Cześć mamusie :)

Kacper mi pięknie pospal :D Zasnął ok 21 obudził się o 2:30 nakarmilismy się i dalej lulu a potem wstał o 7:30! Pewnie mogłabym jeszcze spać bo nie krzyczał strasznie :P A jak podeszlam do jego łóżeczka to się uśmiechał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426929 przez Madeline
Mój synus odkad jest na mm to też budzi się dwa razy w nocy p 21 dostanie butle to spi fo 1 potem butla i śpi do 5 i butla i 9 pobudka. Z tym ze od 5 do czasami 7 sobie gaworzymy :) i bawimy jakimiś grzechotkami i śpiewamy do melodyjki z jego karuzeli nad lozeczkiem :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427016 przez chłopek
hej mamuski a mój maluszek spi :) o 7 prowadził rozmowę z karuzelą, o7.30 sie znudziła dostał cyca i spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427152 przez sister.anna
Czesc Mamy !

Joanna Pusia faktycznie wygladala jak mala kuleczka, moznaby zaglaskac na calego takie cudo !

Nataleczka gratuluje nowego czlonka rodziny, wybor swietny! Osobiscie uwielbiam kotki i sama mialam trzy ale zawsze czarno-biale dachowce. Kotki sa niesamowite. Ciekawe czy bedzie Ci spal w swoim kojcu, bo one wybieraja ciche i cieple miejsca, moja Imka mi to szafy wchodzila albo za kanape :laugh: Tutaj to ja chociaz kotke sasiadow podkarmialam ( Shelly sie nazywala), nie moge przejsc na ulicy zeby nie poglaskac kici jak jakas dorwe :blink:

Madeline moze to tylko raz tak z tym paznokciem. Mi ostatnio tez wrosl ( po raz 2gi w zyciu) i mocno bolalo przy chodzeniu itd, ze dwa tyg sie meczylam ale w koncu sie zaparlam i wycielam to co wrastalo. Bolalo jak cholera jak to robilam, ale juz wole sama niz jakby mi ktos tam grzebal. jakos samemu to zawsze mniej boli nie wiem czemu.

Koni lezaczek bardzo fajny, napewno sie super przyda. My tez kupilismy ale uzywany z gumtree do 13kg babybjorn ( nowy kosztuje idiotyczne pieniadze), jest zupelnie prosty ale jak sie Alicja rusza to sie sam buja i nie potrzeba zadnych baterii.



A Kacperek urosl niesamowicie ! Po 3 miesiacu to na szczescie tempo wzrostu spada bo bysmy chyba nie wyrobily z wymienianiem ciuszkow.

A u nas pomalu tez jakas rutyna sie stabilizuje.

Alicja budzi sie srednio o 3 i potem albo o 5 albo o 7 rano, poje sobie przez sen i jeszcze w lozeczkach zazwyczaj do 9 spimy. Jednak to spanie kazda w swoim lozku ma olbrzymie plusy, w koncu nie budze sie w srodku nocy szukajac czy jej nie przygniotlam bo jakies glupoty mi sie snily.
Potem ja biore do siebie bo rano to jest niesamowita gadulka i spiewa mi i sie usmiecha i fika nozkami. Uwielbiam te poranki z nia. Kolo 11 zglodnieje znowu i potem idzie lulu na pol godzinki.Wtedy mama je sniadanko i pije kawke :blink: No a potem spacerek i dalej jakos dzien sie toczy.
Kolo 19 kapiel, jedzonko i o 20 jest w lozeczku wykonczona na maxa i spi juz do rana. Przed spaniem kolo 23 jeszcze ja karmie i przewijam przez sen.

Ciekawa jestem co juz Wasze pociechy potrafia.
Alicja nie cierpi lezenia na brzuszku wiec z obrotow z pleckow na brzuszek nici poki co..staram sie jej pokazywac jak to sie robi na miekkim lozku ale i tak sama nie chce.
Na boczek tez sie na maxa zadko przekreca choc wiem ze potrafi.
Zato robi takie mini brzuszki, unosi glowe i ramiona sama, szczegolnie jak sie w wozku znudzi lezec.
I potrafi sie juz podciagnac trzymajac moich palcow i glowke pieknie trzyma w linii z kregoslupem.

Moze wiecie jak ja przekonac do tego lezenia na brzuszku wiecej??

Milego dzionka kochane.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427188 przez Madeline
Sister.anna to Twoja niunia dużo potrafi. Mój synus jest o ponad miesiąc mlodszy. Ale jak go złapie za rączki to wykonuje ruch jakby chciał się podnieść. Dwa razy posadzilam go prosto podtrzymujac go pod ramionami to główkę ładnie prosto trzyma :) i uwielbia jak go noszę po mieszkaniu przodem do wszystkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427321 przez Joanna
Cześć kochane :)

ja dzisiaj znowu mam ten okropny ból...nic nie pomaga na ten ząb mądrości, jestem opuchnięta a na dodatek boli mnie cała kość które idzie z boku szczęki, nawet mam problem z jedzeniem :(
kupiłam jakieś cudo w aptece i płuczę, ale w poniedziałek uciekam do lekarza, raczej ósemki będą do usunięcia.

sister_anna ja mam nadzieję, że po 3 miesiącu moja Ala trochę zwolni z tym rośnięciem, bo teraz szukam na dla niej pajacyków do spania, wczoraj przebierałam ją kilka razy, bo wszystko było za małe :blink:

nataleczka_92 gratuluję nowego domownika! :) jak będziesz miała czas to wstaw zdjęcie Malutkiej :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427395 przez Joanna
chłopek czytałam na lipcówkach, że masz w pdf tą fajną książkę 'Język niemowląt', mogłabyś podać linka z którego ściągnęłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427397 przez chłopek
joanna podaj maila to ci wyśle

joanna lepiej do dentysty idz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427404 przez Joanna
chłopek dziękuję, już mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427411 przez chłopek
Sebuś sobie dyskutuje zasnął o 16 a spał do 20 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427423 przez Madeline
Chlopek ja też poproszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427443 przez Koni
Hej! U nas dziś szalony dzień :) Koleżanka dzisiaj szukała mieszkania i chciała żebym je też zobaczyła i i wyszykowalam siebie i Kacperka w 40 minut! A wszystko dzięki nowej huśtawce :) mały sobie w niej leżał a ją się malowalam pozwolił mi też rano spokojnie zjeść śniadanie i wypić kawke i gugal do mnie jak robił husiu a wieczorem spokojnie dzięki niej naszykowalam mu kąpiel :P Pozatym moje dziecko jest cudowne, wyszłam z nim z domu o 11:45 uspanym bo zasnął na cycu przed wyjściem i spał aż do 14:30 w tym czasie obejrzalysmy mieszkanie, byłyśmy w agencji i jeszcze poszłyśmy na kawke ;) po wszystkim poszłyśmy do niej i dałam mu cyca i wyszłam na autobus o 16:30 i niuniek mi zasnął :D

sister.anna to jest huśtawka a lezaczek mamy fisher price i też się lekko byja jak Kacper szaleje ;)

Co do umiejętności mojego dziecka to Kacper pięknie leży na brzuchu ;) Aniu żeby zmusić Ale musisz ją kłaść po kilka razy dziennie w końcu to polubi, Kacper na początku krzyczał w nieboglosy! A co do brzuszka to moje dziecko przewrocilo się dzisiaj z tej pozycji na plecki! Już nie raz kombinowal i w końcu mu się udało ;) Poza tym jak go pociągnąć za rączki to pięknie główkę trzyma to samo w pionie juz praktycznie nie trzeba go podtrzymywać, mocno potrafi coś chwycić np. moja koszulkę albo stanik podczas karmienia. Uwielbia też siedzieć na pollezaco i chodzic przodem byle widzieć co się dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427463 przez sister.anna
Koni no to chyba masz geniusza w domu bo to naprawde wczesnie na takie zlozone ruchy. Brawo Kacperek!
Probujemy jak najczesciej na brzuszku ale protesty sa. Moze to dlatego ze Alicja ma naprawde wielki brzucholek i ciagle puszcza baki, wiec moze dlatego tak niecierpi brzuszkowania.
Ciagle sie tez jeszcze nie smieje na glos :angry: Matka juz takie cuda wyczynia zeby ja rozbawic a tu nici.
Ostatnio sie przyblizam do jej buzki tak ze sie stykamy noskami i mowie "pik!" :silly: a Ala na to wydaje takie skowyty radosne ze prawie szklanki w szafkach ida. Skala najwyzszy sopran i z 80 decybeli hihihi.

Wszystko w swoim czasie pewnie, taki ot leniuszek troche z niej jest. A lapkami to tez czasem jak mnie za habety wezmie to strach sie bac :blink: I lapie dwoma raczkami zabawki, mata edukacyjna FP sie super spisuje. A Wy kochane uzywacie ich? my mamy taka i papuga jest ulubiona zabawka.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427465 przez sister.anna
Jeszcze bardzo Wam polecam taka miekka ksiazeczke, mamy z niej niezla radoche ( Lamaze discovery book)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl