BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #428751 przez nataleczka_92
Joanna to nie dobrze. Mi pomagał. Filipek właśnie też wypił mleczko i idziemy na dwór,bo pogoda cudowna:) aż szkoda nie wyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428773 przez Madeline
Kochane wlasnie oglądam porodowke i aż mi łzy poleciały, bo przypomnialam sobie jak to było ze mną u jakie to jest wspaniałe uczucie jak kładą Ci malenstwo na brzuch zaraz po urodzeniu. Boże jak ten czas zlecial. Tak czekałam na mojego synka a niedługo będzie miał 3 miesiące. Szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428775 przez Joanna
nataleczka_92 wiem właśnie :dry: zobaczymy, czekam na jakąkolwiek poprawę ;)
też chcemy zaraz wyjść, ale Alutka przysnęła i musimy zaczekać z karmieniem :laugh:

madeline oj tak, czas leci nieubłaganie :) wczoraj przeglądałam nasze forum i cofnęłam się do postów kiedy to jeszcze w ciąży chodziłyśmy...miło tak powspominać, naprawdę :) z jednej strony chciałoby się powrócić do tamtych emocji, ale z drugiej strony lepiej cieszyć się z tego, że dzieciaczki są z nami całe i zdrowe :) a macierzyństwo to piękna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428787 przez chłopek
joanna kiedys znowu bedziesz w ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428871 przez Koni
Cześć mamusie ;)

Niestety nie mam czasu Wam odpisac bo weszłam tylko na chwilke. Kacperek to urodzony podróżnik :D Przespal nam 2h podróży na lotnisko w samolocie przysnal przy starcie a potem grzecznie siedział raz u mnie raz u męża tylko troszeczkę przy lądowaniu marudził ale to wiadomo że uszka mogły boleć, w drodze z lotniska chwilke poplakal ale dałam cyca i zasnął :) W domu się przebudzil i zasnal o 2 a o 7 wzięłam go na spiocha na cyca bo się przebudzal potem wstał o 10:30 i spał do 13 wstał zjadł poszliśmy na spacer po 14 i spał do 17! Normalnie złote dziecko ;) Uciekam go przewinąć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428876 przez nataleczka_92
My już wróciliśmy ze spacerku. Oliwka poszła do babci spać,więc do 23 jestem sama z małym póki mąż nie wróci. Cicho tak bez niej:( oj tak dziewczyny,tyle się czekało na pierwsze ruchy,na poród a tu mój skarbuś skończył już 3miesiące:) a moja panna już 3lata a niedawno taka malutka była:) teraz czekam żeby wprowadzać jedzonko łyżeczka;) Chłopek a Ty planujesz jeszcze dziecko?czy dwójka zostanie? A może o dziewczynkę będziesz się starać:-) jak byliśmy na spacerku to akurat pogrzeb szedł,jaki ogromny. Jeszcze takiego nie widziałam. w czwartek zginęła 26letnia dziewczyna. Miała dwójkę dzieci,3lata po ślubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428889 przez Madeline
Nataleczka serce boli jak się czyta takie rzeczy :(

Ja chciałbym mieć jeszcze córeczke ale to jak będzie nas stać i nie wcześniej niż za 5 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428895 przez Kasiulka
Natalia^^ cierpliwa jesteś, ja nie wiem czy powstrzymałabym się od awantury...

Madeline całą ciążę oglądałam porodówkę! :) uwielbiam ten program :)

Koni właśnie myślałam o Was, jak tam podróż :) super że tak bez problemów :)

nataleczka my byśmy chcieli jeszcze dwójkę dzieciaczków :) ale to jeszcze trochę czasu musi minąć. nadal nie doszłam do siebie po tych wszystkich komplikacjach poporodowych, także nie szybko podejmiemy decyzję o następnych dzieciaczkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428968 przez Joanna
chłopek jeszcze nie wiem czy będziemy chcieli kolejne dziecko, może Alutka będzie tylko jedna. Mam swoje obawy związane z pierwszą ciążą, z kolei drugą - ciążę z Alutką traktuję jako cud :kiss:

koni super, że podróż była bezproblemowa :) w jakim mieście się znajdujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428982 przez Madeline
Kochane czy jak wypilam lampke wina i biorę tabletki anty to przez kilka dni będą miały słabsze działanie? Czy oslablyby jakbym wypila wiecej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429005 przez nataleczka_92
Madeline nie pomogę bo nie biorę tabletek. Co do dzieci to u nas pozostanie chyba dwójka. Chyba że kiedyś może trzecie;) nie zdecydowałabym się żeby była tylko Oliwka sama. Jak jest drugie dziecko to te pierwsze zupełnie inaczej się zachowuje,ma towarzysza zabaw itd:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429058 przez sister.anna
No, moja maruda spi nareszcie. Dzisiaj w sklepie zrobila taki popis ze sie az ludzie ogladali a bylysmy cale 10min bo jej chcialam body wymienic na mniejsze...wyszlam spocona i z bolaca glowa ze stresu. Jednak lepiej sie z mezem na zakupy chodzi :blink:

Madeline tabletki anty nie maja nic wspolnego z alkoholem. Wiem bo bralam z 10 lat chyba i niektore lata byly bardzo dzikie :lol: Ale jeszcze sprawdz ulotke najlepiej.
Tez ostatnio ogladalam cos ala ta "porodowka" ale byl odcinek o blizniakach i trojaczkach, kurcze jakie one sie malutkie rodzily a jeden z trojki umarl nawet bo mial jakas wrodzona wade...
Tez patrze na mojego klopsika i dziekuje ze ona sie urodzila zdrowa i ze tak pieknie rosnie, to olbrzymie szczescie.

Koni dobrze ze tak ladnie Kacperek zniosl droge, chociaz pewnie i tak sie denerwowalas co? Nie wiem czy o tym slyszalas, ale powinno sie podawac przy starcie i ladowaniu piciu dziecku, albo z butli albo na cycu. Bo sie uszka zatykaja od cisnienia i przelykajac cos po prostu sie uszka odtykaja. Jak dzidzia bedzie starsza to mozna cuksa ponoc dac i tez pomoze.

Joanna to Twoja Ala duzo je bo ma ponad 2 miesiace teraz tak? Nasza Alicja ma juz prawie 4 miesiace i pisze na wykresie zeby jej podawac 6x150ml i ja jeszcze jej nigdy wiecej niz 150ml nie podalam. Raz tylko dossala cycka po tym. Jak skonczy 4 miesiace to jej podawac 4x180ml powinnam zaczac. W nocy z kolei Alutka sie budzi ok 3-4 rano i je jednego cyca czyli na oko 100-120ml ale ja ja karmie tez przez sen ok 23-24 bo zjada wtedy lapki.
Jak sie urodzila to byla w 9tym centylu jesli chodzi o wage a teraz jest juz w 25tym :)

Kasiulka to chyba Ty pytalas o ta ksiazeczke co wstawilam wczesniej. Tak, kupowalam na internecie przez amazon.co.uk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429065 przez Natalia^^
hej dziewczyny,

u mnie nudy na pudy... siedzę w domku bo oboje z Jasiem jestesmy przeziębieni.
teraz jeden po drugim ogladam seriale.... protestuje. :P

Kasiulka ja już nie meam sił, miałam ochotę spakować się i pojechcac do mamy ale łukasz wyjechał do Szwecji i bedzie jutro wieczorem, a potem w piątek rano jedzie do Norwegii i nie bedzie go tydzien tak wiec sobie odpoczne.

Ja chciałabym miec 3 dzieci. ale najpierw muszę zrobić staż w aptece bo zostały m tylko 4 lata na to. w przyszłym roku bede szukała pracy. kolejno chcemy wybudować dom i wtedy pewnie kolejne dziecko ale to potrwa jakies kilka lat:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429067 przez Natalia^^
wiecie tak fajnie byłoby sie spotakać... moze jak maluszki podrosną, wybierzemy jakies miasto i sie spotkamy...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429078 przez nataleczka_92
Natalia no napewno super byłoby się spotkać:) ja myślałam nad wiosną przyszłego roku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl