BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 8 miesiąc temu #427476 przez chłopek
madeline maila podaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427483 przez chłopek
madeline wysłałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427505 przez Koni
Aniu nam na początku pomagało kladzenie Kacpra na moim brzuszku więc może tak spróbuj! A co do bakow to na pewno jej to nie przeszkadza bo pozycja brzuszkowa jest polecana przy kolkach żeby się odgazowac :)

Co do chwytania to mnie łapie ale zabawki średnio go interesują ;) Na mate jak go położę a zabawki się nie ruszają tzn. ja nimi nie trzese to zaraz jest krzyk :P

A geniusza to chyba nie mam choć z tym.przewracaniem mnie dziś zaskoczył ;) Już kilka razy kombinowal ale mu się nie udawało a dzisiaj przed kąpielą położyłam go na brzuszku i chwilę się porozgladal po czym przewrócił głowę i zaczął wierzgać nogami i przewrócił się na bok a potem pupcia z nogami poleciały i bach na plecy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427512 przez chłopek
mój próbuje obrucic sie na plecy ale jeszcze mu nie wychodzi, dzisiaj przespał całuy dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427519 przez Koni
chlopek Kacper też dzisiaj dużo spał zresztą teraz więcej śpi niż jak się urodził :P
U nas to pierwszy obrót choć kombinacje są już od 2 tygodni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427522 przez chłopek
u nas deszczowo moze dlatego Sebus spał, zreszta on ciągle spi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427532 przez Joanna
chłopek wybiorę się do lekarza, może nawet jutro

koni Kacperek był taki malutki, a teraz pięknie nadrobił :) my mamy po 25 września szczepienie i zobaczymy ile Alutka waży, ale coś koło 6 kg :)


Moja Niunia pięknie trzyma główkę, dosyć sztywno :) lubi leżeć na brzuszku ale głównie na mnie bądź na mężu i podczas kąpieli kładę ją tak a ona podpiera się rączkami :laugh:
jeszcze sama się nie przewraca z brzuszka na plecy i chyba nie do końca lubi leżeć na macie, spróbujemy jutro :blink: za to uwielbia swój leżaczek i pałąk z zabawkami, ostatnio do nich rechotała :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427537 przez nataleczka_92
Ale się mamusie rozpisały:) my dziś od godziny 12 na dworzu byliśmy,i Filipek obudził się dopiero po 17 w domku:) Oliwka wstała dziś o 6,była zmęczona i padła spać o 19.30 także mogliśmy z mężem w spokoju posiedzieć:) opowiem wam co dziś się przydarzyło:) wieczorem jak wykąpałam Małego to kładę go w ręczniku na przewijak,wytarłam go,zdjęłam ręcznik i zaczęłam go balsamowac a tu fontanna. Wszystko zasikał,wielka kałuża:) i zaczęłam do niego żartować. I mówię i coś narobił,wszystko mokre, i zrobiłam mu puk w cymbałek a on w głośny śmiech:) tak się zaczął chichrać jak jeszcze nigdy,aż się zanosił ze śmiechu tak mu się te słowo spodobało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427538 przez nataleczka_92
Joanna kochana jak nauczyć kotke korzystać z kuwety? Bo za nic nie chce tam sama wejść,a jak ja włoże to ucieka. Czy może to być dla tego że kupiłam taki drobny żwirek zapachu lawendy??? Zaczął sikac i załatwiać się w legowisko więc je schowałam bo szkoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427544 przez rybka19834
hej kobietki
ja zajeta bo troche zalatwiam na chrzciny i wogole tak mi czas szybko leci ze szok...ja podejrzewam u siebie anemie bo chudne z dnia na dzien,nie mam apetytu i kreci mi sie w glowie musze isc na pobranie krwi...moj mati ogolnie ok,narazie nie mam co narzekac.w nocy spi,zasypia okolo 23 i budzi sie 5-6 rano,a w dzien troszke dokucza,ale teraz jest o niebo lepiej niz bylo;)
koni brawo dla kacperka:)tez mam hustawke i to jedyny moj ratunek,tylko nakrece ja wlacze melodyjke i mam czas dla siebie,bardzo dobra sprawa...
nataleczkasupcio masz kotka,olivka teraz bedzie miala zajecie;)
chlopekty to masz dopiero zlote dziecko.spi ci calymi dniami:)
joanna tez mialam kiedys takiego kotka slodki;)wspolczuje ci bolu zeba,wiem co to znaczy,ja to az caly polik mialam spuchniety:/

a oto moj model;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427565 przez Koni
rybka19834 Mati piękny :) Cieszę się że w końcu daje Ci wypocząć :) Powiem że zazdroszczę tego chudnięcia choć wiem że ty byś już wolała nie chudnąć :) Huśtawka super i Kacper zdecydowanie ją lubi bo się w niej uśmiecha a że jest w pozycji leżącej to tak jakbym to ja go lulała :P

nataleczka_92 ja usilnie mojego kocura wkładałam i się nauczył ale piasek może nie zawsze mu pasować :P Hehe mi się Kacperek 2 raz zaśmiał z odgłosem ale tylko na chwilkę i na tym koniec.

Kacper ostatnio śpi już o 21 więc mam choć chwilkę dla siebie :)



Joanna mi też ząb mądrości rośnie i mam opuchnięte dziąsło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427573 przez Madeline
Hej kochane.

My od wczoraj jestesmy u moich rodziców na wsi i po cichu liczę, ze dziś ładna pogoda będzie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Zauważyłam, ze mój synus bardzo lubi jak dotykam go za rączki (wtedy ma uśmiech od ucha do ucha), lubi łapać coś, trzymac coś i próbuje już wkładać rzeczy do buzki. Uwielbia jak go glaszcze po wloskach wtedy często sobie mruczy i zasypia (to akurat ma po mezu), zresztą on sam jak go karmie czy mam na rękach wkłada swoją raczke we włosy i kręci sobie dredy :D

Chlopek dziękuję :)

Rybka slicznego masz synka :) chyba podobny do Ciebie co?

Nataleczka probuj do skutku kochana, wkońcu się nauczy.

Koni to super, ze możesz mieć troszkę czasu dla siebie. Zdolniacha z niego skoro już się przewraca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427585 przez nataleczka_92
Hej kobietki:) my już od 7 nie śpimy. Ale całkiem inaczej się człowiek czuje jak można normalnie się położyć wcześnie spać:) mały jak zasnął o 21,tak wstał na mleczko dopiero o 3.30,zasnął i spał już do rana także jesteśmy wyspani:) dziś mąż wkońcu w domu także później mamy jechać do teściów na wieś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427622 przez chłopek
hej u nas dzisiaj brzydko :( później jedziemy z mężem na zakupy, Sebolek spi :) chwilke rozmawiał z tatusiem i się śmiał. nie wyspana jestem Ksawcio całą noc sie budził i płakał, bo smoczka szukał, wypluwał go a później płakał. i chyba bedzie chory bo juz ma katar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427659 przez Natalia^^
hej dzewczyny, moj Jaś dostał katar. lekarz dopiero w poniedziałek ale boje sie ze zejdzie mu niżej i bedzie kaszel:?
nie wiem co robić. może actar baby?? ale on pewnie wysusza a nie chciałabym mu śluzówki wysuszyć...

Humorek mu dopisuje ale męczy sie strasznie a najgorsze spanie az mu wypływa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl