BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #427675 przez nataleczka_92
Natalia kup krople Nasivin soft-są super a można stosować od trzeciego miesiąca. A żeby nie wysuszyc śluzowki nosa to maścia majerankową pod noskiem posmaruj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427709 przez sister.anna
Natalia dokladnie jak Nataleczka mowi, Ala byla przeziebiona z katarkiem i kaszlala przez to i pediatra zaecil Nasivin soft (max 3-4 dni mozna stosowac i ponoc glownie na lejacy sie katar)i masc majerankowa. I kladz wysoko zeby wydzielinka splywala i w czasie kapieli uwazaj bardzo zeby uszek nie zalac woda. Wit C w kropach tez podawalam 3x dziennie po 5 kropel.
Wracajcie do zdrowka szybko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427740 przez Madeline
Jejku dziewczyny jak mój synus ładnie podnosi główkę jak leży na brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427769 przez Joanna
Cześć kochane :)

ja jestem po wizycie u lekarza, oczywiście wdało się zapalenie od tego zęba mądrości :( zrobili mi też na miejscu zdjęcie, zęby są do usunięcia i zapisali mnie w ramach funduszu an grudzień, bo odpłatnie to koszt około 1200zł :cheer: dostałam antybiotyk i za 2,3 dni ma być poprawa...mam nadzieję, bo ból jest straszny, buzię otwieram do połowy i jem jakbym chciała a nie mogła :dry:

Moja Ala obudziła się dzisiaj o 4.00 i wypiła aż 180ml :cheer: w dzień pije średnio 150ml :) trochę szkoda, bo potrafiła spać nawet do 6.40, czyli całą noc ale widać głód ją wybudza :blink: jeszcze trochę i najwyżej zacznę jej dosypywać kleiku, mam już kupiony :)

rybka synek uroczy :)
koni zadbaj o tego zęba, życzę aby ominął Ciebie większy ból
madeline Twój Maluszek pięknie trzyma główkę, moja Ala podobnie :)
nataleczka_92 musisz wrzucać koteczkę aż do skutku i niestety ale większość kotów nie lubi takich bajerów jak żwirek zapachowy, kup jej zwykły :)

a mój mąż dzisiaj wraca do pracy, koniec urlopu :( tak nam dobrze razem w domku, ale jeszcze w tym miesiącu dokładnie pod koniec będzie miał 5 dni wolnego pod rząd, bo tak mu grafik ułożyli i mam nadzieję, że to się nie zmieni :) kolejny urlop spędzimy w grudni, na święta i nowy rok :blink:

muszę poprasować ubranka Ali, a przede wszystkim pieluszki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427979 przez Koni
Uff waliza spakowana! Jeszcze jutro tylko podręczny :) Ciężko spakować siebie i dziecko dodatkowo z maleństwem na rękach bo Kacper był wyjątkowo marudny :S

Jutro czeka nas podróż życia i mam stresa czy Kacper nie będzie marudził bo on zasypia już o 21 a marudny się robi po 18 a o 19 mamy wylot a w PL będziemy dopiero o 22:40 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428006 przez nataleczka_92
Witam mamusie z rana. Cisza coś tu u nas. Nam nocka minęła spokojnie, mały obudził się po 1 i po 3-niewiem od czego to zależne że różnie się budzi a je codzień tyle samo. Wstałam pierwszym razem taka zaspana że małemu banana przyniosłam haha:) mąż rano się ze mnie tak śmiał:) wieczorem wstawie zdjęcie kotki bo nawet nie mam kiedy do laptopa usiąść. A no i już umie korzystać w kuwety:) i jest bardzo grzeczna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428010 przez Madeline
U nas też noc w porządku.

Koni to życzę udanej podróży :)

Nataleczka ale z Ciebie agentka :D To supet, ze kotka załatwia się już do kuwety. Kochana ja wczoraj się zawzielam i wycielam sobie te paznokcie. Już tak nie boli i chyba zaczyna.się goic :)

Synus jest grzeczniutki i kochany. Non stop się tylko smieje. No i próbuje przyzwyczaić go do zasypiania przy kolysankach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428024 przez Joanna
U nas stało się coś dziwnego...wczoraj o 17.00 Ala zjadła mleczko i przysypiała, koło 19.00 była marudna więc ją wykąpałam a ta zaczęła płakać jak opętana, nawet nie chciała jeść, położyłam ją do łóżeczka i id razu zasnęła ;) w nocy ze 3 razy wstawałam do niej na chwilkę aby dać smoczka, bo sobie o nim przypomniała a pierwszy posiłek zjadła o 5.00,ale musiałam ją obudzić bo dalej spała :cheer: zjadła 180ml, zmieniłam jej pieluszkę i aktualnie dalej śpi piątą godzinę :cheer: nie mam pojęcia skąd u niej takie zmęczenie, wygląda dobrze, je normalnie, gorączki absolutnie nie ma, kochane czy to może być ten skok rozwojowy?
ja z kolei myślałam, że umrę w nocy z bólu...nawet apap nie pomagał :( jejku, kiedy ten antybiotyk zacznie działać :dry:
dzisiaj muszę się zmusić do poprasowania, bo wczoraj nie miałam siły...

koni a do jakiego miasta konkretnie lecisz? :)
nataleczka_92 dobra jesteś z tym bananem :silly:
madeline to dobrze, że synuś taki spokojny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428028 przez chłopek
hej mnie całą noc bolała głowa i nadal boli, Sebuś spi zasnął o 8

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428047 przez Joanna
Moja Ala wstała niedawno, wypiła mleczko, a teraz guga sobie w leżaczku do zabawek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428057 przez chłopek
Sebus dalej spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428123 przez nataleczka_92
Joanna możliwe że to skok rozwojowy. Mój wczoraj na spacerze spał od 12 do 17,wróciliśmy dałam mu mleczko i jak zasnął o 18 tak dopiero obudziłam go na kąpiel o 20:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428134 przez sister.anna
Koni zycze Wam super wyjazdu, mam nadzieje ze sie jeszcze na pogode zalapiecie. Kacperek pewnie bedzie rozpuszczony na calego? A to pierwszy wnuczek w rodzinie? bo nawet nie wiem czy Ty/Twoj maz macie rodzenstwo. Ja sie z Alusia pakowalam na 3 dni wczesniej przed wylotem hehe, dokladnie wiem o co chodzi. Wogole sie nie potrafilam zorganizowac :woohoo:

Joanna z tym gwaltownym marudzeniem, placzem itd to u nas tez sie juz jakis czas temu zasnelo i jest tak prawie codziennie teraz. Alusia sie bawi na calego, gada, chodzimy sobie i nagle robi sie tym gwaltownie zmeczona. Wtedy siup do lozeczka jak sie juz nieco ululu i spi sobie pol godzinki i wstaje w super humorku znowu. Moze u Was tez podobnie?

Lece do niej bo wlasnie pol godzinki minelo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428156 przez nataleczka_92
a to moja kicia:)
zdjecie jak ja przywiozlam i spala pod lozeczkiem ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428157 przez nataleczka_92
a to drugie,robione wczoraj w przyblizeniu :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl