BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu #226539 przez chłopek
kasiorka ja tez mówiłam ze mogła bym w ciazy chodzic caly czas bo przy Ksawciu mi nic nie było jedynie z poczatku, a teraz to jest mi jeszcze gorzej jak przy pierwszym cały czas mi niedobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226561 przez ajłona
Gorlico toć mówiłam żem z Twoich rejonów!!!! ;) witajcie wszystkie Czerwcóweczki. Pozdro Chłopku ;) To Gorla na spacerek z Maluchami nad Wisłę się wybierzemy co nię? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226697 przez gorla
ajłoncia no jasne, ze tak na Bulwar :laugh: :laugh: myślałam, ze z moich rejonów to ogólnie z Pomorza, bo wszystkie a staraczkach ze Śląska. Ja teraz mieszkam za Tczewem, ale jestem i będę tam codziennie , bo Oliwka tam do szkoły pójdzie, jak narazie chodzi do przedszkola na Kaszubskiej ;)


chłopek może głupio gadam :P :P ale zazdroszcze ci tych mdłości, tak nie czuć że sie jest w ciąży, to jakoś mi łyso :side:

kasiorek pwnie, ze nie am co sie spieszyć, ja czekałam 5 lat na drugie, ażsytuacja się u nas ustabilizuje. Zdążyłam studia skończyć, popracować, sytuacja finansowa w miarę...nooo straciłam pracę w zeszłym miesiącu, ale mąż za to się wybił, więc nie najgorzej

hagne my jeszcze też nie powiedzieliśmy nikomu, tylko moja mama wie, noo i podobnie jak ty planujemy na święta oznajmić :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #226707 przez chłopek
gorla ja ci oddam wez sobie je, mam dość nie mogę jeść miesa szynek nic :(

u mnie akurat wszyscy wiedza że jestem w ciąży, szwagierce powiedzialam a ta laptula juz rozpowiedziała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226763 przez madziaska
Chłopek to moze bedzie dziewuszka??? ;) Ja tez na mieso nie moglam patrzec, a jak smierdzialo :P najgorszy byl/jest zapach smazonej kielbasy, fujjjjjjj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226811 przez gorla
madziasku ja też tak miałam przy Oliwii :laugh: :laugh: takze chłopek ;)

chłopek dwaj te mdłości ja jestem gotowa i wyćwiczona buhaha przed ciąża miałam problemy z żołądkiem i mdłości tygodniami normalka :P :P ehhh zobaczymy jaka mądra bede jak i do mnie te ciążowe zawitają :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228511 przez chłopek
ja dzisiaj miałam wizytę dzidziuś wg usg ma 6 tygodni i 2 dni. serduszko bije ale zdjecia nie dostałam wie sie nie pochwale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228513 przez beti
No proszę, czerwiec juz...ale ten czas leci... GRATULACJE od sierpniówko/wrześniówki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228884 przez gorla
beti dziękujemy :laugh:

chłopek to świetnie , ze juz serducho jest :) ja mam wizytę 10 listopada, żadnych dolegliwości, do tego czasu zeświruję chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230659 przez chłopek
czesc dziewczynki ale ja sie źle czuje śniadanie jem dopiero o 12 :( pózniej jest spokój normalnie funkconuje no i od godz 17 znowu sie zaczyna ( mdłości na maksa) tyle że nie wymiotuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230837 przez gorla
chłopek współczuje :( u mnie dalej nic, noo może dziś rano bardzo lekkie mdłości. U mnie dopiero mogą przyjść, bo przy dwóch wcześniejszych ciążach miałam gdzieś ok. 8 tyg. dopiero , ale tez tylko z rana a potem luzzzz

Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy?? Ja biorę kwas foliowy, wczesniej przed ciąża brałam femibion, mozna brać femibion i kwas, czy raczej nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230885 przez chłopek
ja biore kwas foliowy i magne b6 lekarz mi zapisal, powiedzial ze zobaczy jakie beda wyniki i wtedy mi inne witaminy przepisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230887 przez gorla
A mi nie dała skierowania na żadne badania :( dopiero jak przyjde 10 listpada. A magnez po co daja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230889 przez chłopek
nie wiem przy Ksawciu nie brałam magnezu, mi dał od razu chyba na 10 badań

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231173 przez kasiorek0310
magnez dają zapobiegawczo żeby skurcze nie łapały mnie np w łydkach męczyły w nocy bo był za niski poziom a badania tez miałam od razu na początku dziwne co lekarz to inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl