BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu #226004 przez Hea
Witam wszystkich;) Również dołączam się do czerwcówek;p Chociaż nie wie jeszcze dokładnie na kiedy mam termin. Z okresu wynika, że jestem w 8 tygodniu, ale z badania usg wyszło że dopiero w 6 ale i tak będzie to czerwiec;p
Co do objawów to mam ich sporo już od kilku tygodni, najbardziej dokuczają mi mdłości szczególnie gdy wstaje bardzo wcześnie rano, poza tym bóle głowy, bolące piersi i zmiany w apetycie (wcześniej zajadałam się słodyczami teraz nie mogę na nie patrzeć i zajadam się kiełbasami i innymi słonymi rzeczami).

Jeszcze raz witam wszystkich;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226006 przez asia886
hea :-) witaj mam podobnie jak w twojej sytuacji :-) możesz być w 8 tyg ale płód ma 6 tydz tak jest z wyliczeń:-) u mnie jest tak samo ze słodkie zamieniłam na chleb i mięsne jedzonko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226008 przez asia886
a weszło wam już coś w boczki? ja czuję się jak balon waga na początku ciąży 62kg a teraz w 8 tyg 62.5 kg a wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226011 przez gorla
asia oj weszłow boczki :laugh: ale ja chudzina to sie cieszę, jak narazie 1 kg na plusie, pewnie te cycory tyle ważą, z półtora rozmiara mi spuchły :silly: No włąsnie u mnie wychodzi 5 tydzień z usg a wg @ 6 tc powinnien być. Ja zdawałam licenciat w 7 m-cu ciąży :laugh: i jakoś łaskawiej na mnie patrzyli :P :P

Hea witamy :laugh:

ja nie mam żadnych objawów, nooo oprócz bolacych piersi, z tydzień temu kłuły mnie jjniki, ale teraz już nie, żadnych mdłości ani nic

ajłoncia to ty małpo jedna nie powiedziałaś mi że ty z Tczewa!!!!!!!!! nooo ja cię zabiję normalnie!!! a z której części, ja sie przeprowadziłam za Tczew z mężem, ale jestem tam codziennie, to moje miasto :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226060 przez kasiorek0310
no widzicie juz was coraz więcej fajniutko kolejny cudny czerwiec będzie ale wam zazdroszcze tych maluszków w brzuchu sam bym juz pochodziła z brzuszkiem ale niestety trzeba poczekać coraz was więcej i dolegliwości dopadają a co miesiąc to pewno będzie inaczej

miłego dzionka wam zycze i oby dolegliwości wam za bardzo nie dokuczały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #226071 przez gorla
kasiorek to 2 lata po cc trzeba odczekać?? nie wiedziałam. Twój brząd ma 5 miesięcy już :laugh: to musi być aniołek że już ci sie drugie marzy :laugh: :laugh: :laugh: moja córa ma 5 lat skończone i dawała w kość jak nic, takze nie marzyłam o dwóch takich łobuzach :ohmy: teraz to już panna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226187 przez chłopek
kasiorka moja szwagierka miała cesarkę a między dziecmi ma 13 miesięcy różnicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226230 przez gorla
cc to jednak operacja, ja tez raczej bym poczekała, różnie to bywa, potem może sie paskudnie szew rozchodzić, moze .. ale nie musi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226236 przez chłopek
ja naszczęscie rodziłam naturalnie :) ciężko było ale blizny nie widać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226238 przez gorla
ja na szczęście też, ile szwów miałaś??

wczoraj z kuzynką gadałam, ma blizniaki, jest w 33 tc. i cc szykua, bo synus główką w dół a córcia niet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #226258 przez chłopek
chyba 7 miałam,ale ciezko mi było chodzić, moja siostra smigała zaraz a ja chyba z 3 tygodnie sie męczyłam, może też dlatego że tydzien spędziłam w szpitalu i spanie na szpitalnym łózku dało o sobie znać co innego jak bym na swoim miękkim łóżku spała :)

ale mnie muli, dzisiaj obiad dpiero o 15 jadlam bo nie byłam w stanie, i jak tylko czuję coś smarzonego to jest masakkra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #226264 przez gorla
u mnie dalej nic,jadłam pastę rybna, jajko na miękko, smażyłam kotlety..nic a nic mnie nie ruszyło
ja miałam 4 szwy i tez szybko smigałam, za to ogólnie słabo sie czułam z 1,5 miecha po porodzie jeszcze . Bardzo słabe wyniki miałam po porodzie, lekarz se zażartował "Co za wyniki!! A pani jeszcze żyje??" :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226269 przez chłopek
ale żartobliwy, ja dzisiaj tyle czekoladek zjadłam że chyba nadrobiłam za parę lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226290 przez hagne
Witajcie :)
Ja rodziłam w czerwcu 2011. Pamiętam jak rok temu już wiedzieliśmy, że będziemy mieć dzidziusia, rodzince powiedzieliśmy dopiero na święta Bożego Narodzenia.
Początki ciąży nie były złe :blink: tylko strasznie drażniły mnie zapachy i jedyne co mogłam jeść to jabłka :) tylko po jabłkach nie było mi niedobrze.
Jeju jak ten czas szybko zleciał :)

pozdrawiam Was ciepło:) trzymajcie się dziewczęta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226531 przez kasiorek0310
gorla ja tam poczekam sobie ze dwa lata dla pewności a dzieciaczka mam aniołka stałe godziny jedzenia, spania kąpieli i całe nocki od kiedy Nikodem skończył miesiąc wiec mam jak w bajce jakby dziecka nie miała

poza tym ze względów mieszkaniowych i finansowych muszę sie wstrzymać z drugim maluszkiem az będzie mieli swoje M

ja tam bym mogła w ciazu chodzić cały czas bo nie miałam nic a nic dolegliwością wy widzę różnie i to od samego pocztaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl