BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #434821 przez iwonka_wwa
No ja mam macierzyński do 13 listopada, potem 4 tyg dodatkowego i urlop zległy. Coś w połowie stycznia bym wracała do pracy. Ale jeszcze się zastanawiam czy wracać, czy pójść na wychowawczy. Bardzo ciężka decyzja.

Asia my też używamy Emoilan, Używaliśmy i Oilatum, potem Oilan, a teraz Emoilan. tylko do glówki używamy oddzielnego szmponu, bo po tych miał brzydkie, posklejane włoski.

Joanna wszystkiego naj naj dla Alusi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434841 przez magda__kielce
My wcczoraj sie szczepilismy i zaszczepilam malego na pneumokoki u nas sa za darmo podobno sa dofinansowywane przez miasto lub gmine a szczepimy Bartusia 5w1
A ja kompie codziennie chyba ze cos wypadnie lub na zasnie bardzo mocno to wtedy robie mu odpoczynek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434850 przez chłopek
Sebolek spi dalej taki cieplutki jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434857 przez Joanna
iwonka_wwa dziękujemy kochana :kiss: Twój Michałek też za chwilę będzie miał swoja rocznicę :) u nas sprawdza się ten Oillan 2w1 szampon i płyn do kąpieli, więc pewnie dlatego włoski nie sa posklejane :blink:

chłopek ja też mam w domu cukinię, dostałam od teściowej :woohoo: też myślałam, żeby ją nadziać mielonym :side: Sebuś tak źle znosi szczepienie? a przy pierwszym było w porządku?
my w poniedziałek zapiszemy się na szczepienie, ale boję się, że teraz Ala może odreagować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434864 przez Madeline
Czy wasze dzieci takie gaduly się zrobiły? Mój non stóp coś gadulka i się śmieje w głos :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434869 przez chłopek
joanna po pierwszym było ok ale moze dlatego że od razu dałam czopek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434870 przez Joanna
madeline moja Ala owszem, dużo sobie gaworzy z dnia na dzień coraz więcej :) bardzo dużo się uśmiecha, ale żeby rechotała to trzeba ją rozśmieszyć :blink: może już za niedługo zacznie się śmiać w głos bez zachęty :kiss:
w ogóle ostatnio pisałam, że muszę sprzedać wózek i udało mi się! wczoraj wieczorem wystawiłam ogłoszenie a dzisiaj rano został sprzedany :woohoo: bardzo się cieszę, bo będę mogła Alutce kupić nową spacerówkę jak zacznie siedzieć :) wózek ma posłużyć na dłużej, więc zależy mi na gwarancji :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434871 przez Joanna
chłopek bardzo możliwe...ja nie dałam Ali czopka, pediatra mówił, że dopiero jak będzie 38 stopni i w sumie posłuchałam się i było ok, ale słyszałam że przy drugim i trzecim szczepieniu może być gorzej, więc zastanowię się czy nie dać czopka zapobiegawczo :dry:
Biedny Sebuś, oby szybko mu przeszło :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434872 przez chłopek
no właśnie Sebus miał 38 dzisiaj spi maluszek teraz chyba od 16 godz i nie wiem czy go dzisiaj myć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434873 przez Joanna
chłopek zobacz czy temperatura mu spadła i w jakim będzie humorze...no chyba że będzie Ci spał...kąpiesz go codziennie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434875 przez Joanna
w ogóle moja Ala też śpi od 30 minut i czekam aż się obudzi, bo chciałabym ją wykąpać, dać mleczko jeśli będzie chciała i położyć do łóżeczka... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434879 przez nataleczka_92
Kochane mam pytanie. Czy macie lozeczka jeszcze w waszych pokojach czy już oddzielnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434882 przez chłopek
my wogóle nie bedziemy przenosic sebka.
joanna wczoraj go nie myłam bo był po szczepionce no i był niespokojny płakał nie mógł zasnać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434936 przez Madeline
Nataleczka nasz maly śpi z nami w pokoju w swoim lozeczku i tak będzie póki nie podrosnie, bo mamy tylko 2 pokoje. Jeden ala sypialnia i lozeczko a drugi salon. Później przeniesiemy się do salonu, żeby Aleks miał swój pokój ale planuje poczekać aż skończy.3 latka.

Joanna mój synus jak sie obudzi to takiego ma gadanego, ze szok i wtedy jak zobaczy jakiegoś misia to tak się głośno śmieje a ja razem z nim, bo uwielbiam jak się śmieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434940 przez nataleczka_92
Bo wiecie przywieźli nam dziś ten wypoczynek i w sumie niema jak ustawić lozeczka. I chyba przeniose filipa lozeczko do pokoiku oliwki bo u niej jest więcej miejsca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl