BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 5 miesiąc temu #36726 przez bombel779
_aga86_ napisał:

Ja z Niunia- niecaly miesiac po porodzie

Jaka malutka :) A teraz to już sama śmiga :) Ale ten czas leci :) :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36728 przez MoNiaaa
niestety nie wszyscy maja tak bajkowo jak martela po tej laseczce wogole nie widac ze w ciazy byla.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39762 przez paulinkaaa2202
widzę że coś temat ucichł jak nastawienia ;P

u mnie kiepsko jeszcze ta pogoda i ciśnienie zdycham :dry:

Mam wrażenie że nie chudnę a jeszcze tyję brzuch mam jakby większy kurcze zamiast ćwiczyć, wziąć się za siebie to ja siedzę i się obżeram.

Małą wystawię na taras i śpi w wózku na dworze a ja siedzę w domu jakoś już mnie kręgosłup strasznie boli (jak stara baba)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40000 przez poziomka32
Paulinkaaa2202 - ja mam to samo - siedzę i wciskam rogaliki, bułeczki, czekoladki...a potem patrzę w lustro i mam deprechę....a w szczególności jak zaglądam do szafy...sterta ciuchów w rozmiarze 36 - a spodnie wciągam do połowy uda... :(:(:(
Po pierwszej ciąży - 10 lat temu - super schudłam - po miesiącu byłam szczuplejsza niż przed zajściem w ciąże - ale przytyłam tylko jakieś 12kg. Teraz przybyło mi 21kg - a nadal zostało 8kg - i to wszystko w dupci i udach głównie.
Pierwsze zdjęcie to Wakacje 2009 - razem z moją starszą Córcią a następne - dzień przed porodem :):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40001 przez poziomka32
Tuż..tuż...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40027 przez gosia_ann
Poziomka do twarzy ci z brzuszkiem :) Gratuluję dużej ładnej córki. Fajnie że teraz urodził ci się synek :)

Na wagę na razie nie wchodzę żeby zawału nie dostać. Poczekam do następnego badania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40044 przez poziomka32
Gosia_ann nic się nie martw :):):)Był moment u mnie, ze przybywałam w ciąży ok 2kg co 3 tygodnie. Normalnie nie wierzyłam co widzę na wadze. I cóż zostało - przynajmniej narazie. Jedyne pocieszenie, ze to dopiero 5 tygodni "po" więc jest szansa...tylko muszę mniej tych rogali jeść!!!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40051 przez sylka
Ja zauważyłam że gdzieś od 2 mies. przybywa mi co miesiąc 2,5 kg. Łącznie od początku ciąży mam + 6 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40066 przez paulinkaaa2202
Poziomka mam to samo rozmiary 36 i nawet 38 mogą iść w zapomnienie spodnie tylko do ud i koniec masakra. Ale obżeram się nie ćwiczę i takie są skutki.. mi zostało też jakieś 8-9kg ehhh chyba już tak zostanie.

Albo jak skończę małą karmić piersią to wezmę się za siebie i za jakąś dietę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40082 przez poziomka32
Jak tak czytam Wasze posty to dochodzę do wniosku, że ja to....STARA D...A JUŻ JESTEM :P:P
Trzydziestka stuknęła...lada moment 33 skończę :P. Zdjęć ze ślubu nie mam - cyfrowych - 10 lat temu nie robili tak...a z moim mężem znamy się 13 lat...czasem się śmieję, ze to...kazirodztwo już :lol: ale obiecałam sobie ze od grudnia na aerobik idę - choć raz w tygodniu. Muszę wrócić do wagi - źle czuję się z tą. Jedyne pocieszenie - druga ciąża (i ostatnia zresztą :P) ale nie mam rozstępów - ani jednego...tylko ten cellulitis....maaasakra jakaś!!!! Wyglądam jak małe Słoniątko...choć mam 170cm i ważę teraz 68kg - poprzednio miałam 58-60 - i naprawdę marzę aby włożyć swoje gatki na dupcie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40084 przez paulinkaaa2202
Poziomka wcale nie jesteś stara !!! stary jest pies :)

Hehe ja też mam 170cm wzrostu i ważyłam przed ciążą 60 a teraz 69kg i co mnie też dołuje zawsze byłam szczuplejsza od mamy a teraz jestem od niej grubsza dobijające :dry:

To się ciesz że nie masz rozstępów ja jestem młoda ale co z tego jak są te okropne rozstępy ale co poradzić kiedyś był tylko cellulit a ja tak narzekałam już wolałabym tak jak było kiedyś :P

ale za to jest ten cudowny skarb :) kobiety dla dzieci się poświęcają a mężczyźni nic ...

Teraz to jesteś młodą mamusią dziecko odmładnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40088 przez Bagira
poziomka32 napisał:

Jak tak czytam Wasze posty to dochodzę do wniosku, że ja to....STARA D...A JUŻ JESTEM :P:P
Trzydziestka stuknęła...lada moment 33 skończę :P. Zdjęć ze ślubu nie mam - cyfrowych - 10 lat temu nie robili tak...a z moim mężem znamy się 13 lat...czasem się śmieję, ze to...kazirodztwo już :lol: ale obiecałam sobie ze od grudnia na aerobik idę - choć raz w tygodniu. Muszę wrócić do wagi - źle czuję się z tą. Jedyne pocieszenie - druga ciąża (i ostatnia zresztą :P) ale nie mam rozstępów - ani jednego...tylko ten cellulitis....maaasakra jakaś!!!! Wyglądam jak małe Słoniątko...choć mam 170cm i ważę teraz 68kg - poprzednio miałam 58-60 - i naprawdę marzę aby włożyć swoje gatki na dupcie :(

Ja mam 32 więc nie jesteś sama ;)
W ciąży przytyłam 13 kilo po 2 miesiącach ważyłam o 23 kilo mniej :) Teraz, to znaczy po miedzy jedna a druga ciążą :lol: wyglądam lepiej niż przed. Dziecko kobietę wycisza emocjonalnie a ten spokój widać tez na twarzy. Fakt, trzeba zainwestować żeby dojśc do siebie ale warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40139 przez poziomka32
Dokładnie paulinkaaa2202..faceci nic nie muszą...rodzić, być w ciąży, karmić cycusiem...czasem im zazdroszczę ale i czasem szkoda mi ich..nigdy nie dowiedzą się jak to jest mieć dzidzię w brzuszku i w ogóle...ja jestem dumna, że jestem kobitką :silly: Paulinkaa2202 bierzemy się za siebie!!! Trzeba zadbać o swoje ciałeczko :) Od jutra postaram się ograniczyć spożywanie słodyczy i ćwiczyć zacznę - muszę się zmobilizować w końcu, bo czas ucieka a skóra coraz mnie jędrna się robi - eh...moja ma już 32 lata i uwierzcie...widać różnicę. Po pierwszym dziecku lepiej było. Na szczęście wagi w domku nie mam, bo codziennie bym się pewnie ważyła i ta stojąca w miejscu wskazówka, pewnie by doprowadzała mnie do rozpaczy :silly: :silly: :silly: hehe :P ale źle nie będzie :)

Mój Młody coś płakał strasznie dzisiaj po 17,00 - chyba miał lekką kolkę Dałam bobotic i przeszło - zasnął w końcu umęczony płakaniem.

A ja wróciłam od księdza - nie wiem jak jest u Was ale u mnie jest problem natury kościelnej - nie mam ślubu kościelnego i ksiądz nie chce mi dziecka ochrzcić!! Nie rozumiem tego - Moja starsza córka była u komunii w tym roku i była ochrzczona i nie było sprawy.
A teraz zmienił się proboszcz i ma pretensje..:(:( kazali mi na jakieś rozmowy przyjść w piątek i w ogóle czułam się jak intruz jakiś i wyklęta...powiedziałam prawdę a on mnie normalnie prawie zlinczował w tej kancelarii!!!
Co o tym myślicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40143 przez alutka1011
Dla mnie to jest śmieszne jak księża robią takie problemy!Ale ja wole na ten temat się nie wypowiadać bo ja mam bardzo negatywny stosunek do księży!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40159 przez Gosiaczek31
Dziewczyny widzę ze nie jestem sama, też mam 32 lata. Aż mi głupio było wśród młodych mam :laugh: Ale to prawda dziecko odmładza fizycznie a psychicznie czyni nas dojrzalszymi. Przynajmniej ja tak czuję.

Też walczę z nadmiarem kilogramów po ciąży. Myślałam że jak będę karmić piersia to może schudnę a tu nic. Nawet te kilometrowe spacery nic nie pomogły. Szafa pełna ciuchów ale w nic się nie mieszcze.Dobrze że chociaz cyce trochę zmalały :lol: Bo przy wzroście 158 rozmiar f to przesada, he he.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl