BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 4 miesiąc temu #46781 przez Monix
A ja przytyłam do tej pory 26 kg :blush:
Przed ciążą ważyłam 54 kg teraz równiutkie 80 kg :dry:

Mam tylko cichą nadzieję, że szybko zrzucę zbędne kg i wrócę do wagi początkowej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46790 przez MoNiaaa
ja ponad 20 przytylam i zostalo jeszcze sporo ;/ nie moge sie przyzwyczaic i pogodzic z moja waga i wygedem :(

ale na to reguly nie ma zywym dowodem jest martela tez z tego co pamietam ponad 20 przytyla a teraz wyglada jakby nigdy nie byla w ciazy (mam nadzije ze nie martela nie bedzie zla ze jej przykladu uzylam:P)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46881 przez gosia_ann
Jak na razie od 17 tygodnia przybyło mi max 12 kg. Teraz na końcówce przybieram już bardzo niewiele :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46885 przez Monix
gosia_ann napisał:

Jak na razie od 17 tygodnia przybyło mi max 12 kg. Teraz na końcówce przybieram już bardzo niewiele :)

Właśnie przez całą ciąże tyle powinno się przytyć, zazdroszczę... Szybciutko zgubisz, nie to co ja :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46965 przez gosia_ann
Dzięki Monix :) trochę się jednak martwię, bo wszystko poszło mi w brzuszek i nie wiem jaki on będzie po porodzie. Pewnie będzie trochę na nim wisiało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46974 przez makaja
ja 12 kg to przytyłam do 8 miesiąca... ale jak ostatnio byłam u gina to doszło jeszcze 2 kg dziś idę i normalnie ze zgroza w oczach... boje się wejść na wagę...
Gosia_ann ja Ty to robisz , że tak nie wiele przytyłaś..? pewnie nie obżerasz się slodyczami ( ta jak ja) ja byłam twarda do 8 miesiąca, potem skapitulowałam :( a jeszcze doją święta i czuję , że będą tego opłakane skutki... ale pocieszam się ze zrzucę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46979 przez gosia_ann
Makaja z moją wagą to było tak, że do 17 tyg schudłam prawie 8 kg :( miałam awersję do zapachów i jedzenia, do tego mdłości i sporadyczne wymioty. Na szczęście taki ubytek wagi nie wpłynął źle na maleństwo. Jeśli chodzi o obżeranie się to dopiero od 7 może 8 miesiąca naszła mnie ochota na słodkie, wcześniej po jednym symbolicznym kawałku sernika miałam po prostu dosyć ;) Teraz jak widzę słoik z nutellą nic mnie przed nim nie powstrzyma :) Wizytę u gin mam w czwartek, zobaczymy ile mi przez tą rozpustę przybyło, choć mam nadzieję, że nie za dużo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46999 przez Mała
Ja przed ciążą 161 cm i 60 kg, a w ciąży przytyłam no właśnie mam wpisane 18 kg, ale w ostatnich 2 tyg. okropnie spuchłam, bo zatrzymała mi się woda i wtedy przybrałam 6 kg. Według mojego ginekologa to ta zmagazynowana woda. Teraz mam jeszcze 10 kg na + ważę 70 kg,a urodziłam 3,5 roku temu. Urodziło mi się chore dzieciątko, a ja niestety w stresie jem i dlatego nie idzie zgubić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #47021 przez martela89
A ja przed 41 kg,a pod koniec ciąży 66 kg :P

Teraz waże 45 kg i zero rozstępów i wiszącej skóry na brzuchu,a miałam spory :P

Więc o co Wy się martwicie :)

I nie mam żadnej diety bo moje dziecko toleruje WSZYSTKO od coli po groch i kapustę
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47022 przez martela89
MoNiaaa napisał:

ja ponad 20 przytylam i zostalo jeszcze sporo ;/ nie moge sie przyzwyczaic i pogodzic z moja waga i wygedem :(

ale na to reguly nie ma zywym dowodem jest martela tez z tego co pamietam ponad 20 przytyla a teraz wyglada jakby nigdy nie byla w ciazy (mam nadzije ze nie martela nie bedzie zla ze jej przykladu uzylam:P)


Nie jestem zła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47024 przez _aga86_
Ja w ciazy przytylam 14kg, po ciazy schudlam 15 :P Juz dwa tygodnie po porodzie wchodzilam w swoje stare spodnie, a miesiac po porodzie wygladalam jakbym nigdy w ciazy nie byla. Ale mialam nadzieje, ze troche cialka mi zostanie (od pasa w dol), a tu nic z tego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47085 przez sara125
a ja przed pierwsza ciaza 175cm wz i 69 kg... w stosunku dowz to bylo ok. w ciazy lacznie przytylam 17 kg czyli do 86. w dzien po porodzie odeszlo mi 5 kg czyli zostalo 81 i schudlam \zaledwie do 78kg.
w tej chwili jestem w 14 tyg i waze 79. lekarz mowi ze przy tej lekkiej nadwadze powinnam przytyc max do 86. czyli w sumie dziecko i wody plodowe.

mam nadzieje ze mi sie uda i po tej ciazy schudne do moich 69 kg conajmniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47089 przez asia26
Mam nadzieje ze w kolejnej ciazy to co przytyje to mi zostanie bo teraz zeszlo mi wiecej niz przytylam :( czy ja kiedys przestane byc szparagiem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47143 przez DariaEm
Asia szparagiem? hehe ale sie okreslilas :lol: :lol: ja tam bym chciala miec taki metabolizm, przed ciaza do wzrostu 154cm wazylam 54kg czyli w miare normalnie, a teraz na 10tyg przed porodem waze 72kg :ohmy: ciezko mi sie poruszac, jestem popuchnieta a juz nie wspomne o twarzy, juz prawie oczu mi nie widac :blush: , okazalo sie ze mam cukrzyce a wchrzanialam slodycze jak glupia i to przez to ze moj organizm nie toleruje cukru to tak szybko przytylam, mam nadzieje ze po jakiejs diecie cud pozbede sie chociaz polowy tych kilogramow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47148 przez paulinkaaa2202
To nie ma reguły niektóre z nas nie mogą schudnąć inne przytyć i koło się zamyka... :P

Nigdy sobie nie dopasujemy jakbyśmy chciały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl