BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40502 przez wiola
RACZKU cieszę sie że i ty mnie rozumiesz zastrzyk kosztuje 50 zł i podaje się go raz na 3 miesiące.Ja też jestem po przejsciach,byłam z mężęm 7 lat ,był alkocholikiem,zostawiłam go jestem juz 4 lata po rozwodzie,w 2 związku bez slubu,życie wciąz,daje mi w kosć,a ja pytam tylko dlaczego ja,czym sobie na to zasłużylam ,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40531 przez poziomka32
WIOLA wiem coś na temat związku z alkoholikiem...i to bardzo wiele...

A co do zastrzyku - napisałam, ze nie polecam - ja znam negatywne konsekwencje - jednak ktoś go wymyślił nie od parady - jednej zaszkodzi, a drugiej nic nie będzie!! Zapytajcie lekarza!!On chyba najlepiej doradzi. Ja też wybieram się - po tabletki w następnym tygodniu. Dzieci nie planuję więcej...dwoje to już starczy..zresztą wszystko kosztuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40532 przez wiola
POZIOMKA,dzięki że mnie rozumiesz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40574 przez bombel779
poziomka32 napisał:

WIOLA wiem coś na temat związku z alkoholikiem...i to bardzo wiele....

Ja miałam (nie utrzymuję już kontaktów) ojca alkoholika i pomimo,że wiedziałam jakie życie jest gówniane z takim człowiekiem,zakochałam się w facecie,który też miał niemały problem z alkoholem i późniejszą agresją :( Pozwoliłam sobie na 5lat takiego życia.... Ależ byłam głupia!!! Jeja!! Jak sobie o tym pomyślę!! :angry:
Na szczęście poznałam innego faceta,mojego męża :) który jest niewątpliwie cudem i skarbem!! :) Teraz jestem szczęśliwa! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42222 przez asia26
przeszłość już teraz dziewczyny jest nieważna zostawcie ją za sobą... Ważne jest tu i teraz i to że macie wspaniałe dzieci i jesteście wspaniałymi mamusiami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42256 przez Gosia_Krupa
asia, co racja to racja!!! Dziewczyny słuchajcie,a ile przytyłyście do 20tyg.ciąży,pamiętacie może? Bo ja od pierwszej wizyty w 6/7tyg.,czyli 14 tyg. przytyłam ledwo kilogram. Cieszę się(bo w pierwszej ciąży przytyłam ok.18kg i po zostały mi dwa):) ale tak troszkę się martwię,że za mało :( Głupia byłam,że nie zapytałam o to lekarza,chociaż byłam też podekscytowana,bo miałam usg i okazało się,że na 90% będzie córeczka. Niunia jest zdrowa,wazy 291g,cieszę się bardzo,ale gdzieś tam siedzi we mnie ten mój mały przyrost wagi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42275 przez MagdaM
Hmmm no to ja nie wymiotujac itp w ciagu pierwszych 10tc schudlam 3,5 kg... Mam nadzieje, ze to nic zlego

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42277 przez sylka
Gosia_Krupa napisał:

asia, co racja to racja!!! Dziewczyny słuchajcie,a ile przytyłyście do 20tyg.ciąży,pamiętacie może? Bo ja od pierwszej wizyty w 6/7tyg.,czyli 14 tyg. przytyłam ledwo kilogram. Cieszę się(bo w pierwszej ciąży przytyłam ok.18kg i po zostały mi dwa):) ale tak troszkę się martwię,że za mało :( Głupia byłam,że nie zapytałam o to lekarza,chociaż byłam też podekscytowana,bo miałam usg i okazało się,że na 90% będzie córeczka. Niunia jest zdrowa,wazy 291g,cieszę się bardzo,ale gdzieś tam siedzi we mnie ten mój mały przyrost wagi :(

Gosia nie martw się wagą ja do ok. 15-16 tyg. przytyłam z 1 kg. i mój ginekolog powiedział że pewnie po 20 tyg. ruszę z miejsca jak większość kobiet. Sprawdziło się po 16 tyg. na kolejnej wizycie +2,5 kg na kolejnej to samo. Czyli teraz mam tak + 6 kg. Czytałam nawet w jakiejś książce dla kobiet w ciąży że do 4 mies. waga może pozostać bez zmian by później prawidłowo przybrać 12-14 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42285 przez asia26
ja bylam bardzo szczupla przed ciaza i w pierwszych 12 tygodniach przytylam 8 kg ale nie wymiotowalam :) przez cala ciaze mialam 16 kg na +, a po teraz wrocilam do wagi sprzed co wcale mnie nie cieszy bo myslalam ze cos mi pozostanie i zaczne wygladac jak kobieta a nie jak przecinek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42302 przez gosia_ann
Dziewczyny nie martwcie się że na początku niewiele przybywa wam kilogramów, jeszcze się to zmieni zobaczycie :)
Do 17 tygodnia schudłam prawie 8 kg i to było dla mnie bardzo dużym zmartwieniem, ale na szczęście z dzieckiem było wszytko ok. Po 17 tygodniu zaczęłam nadrabiać to co straciłam i dopiero w 30 tygodniu wróciłam do wagi sprzed ciąży, czyli przytyłam te 8 kg. Po 30 tyg waga szybko szła u mnie do przodu :) teraz jestem w 34 tyg, ale dawno się nie ważyłam, więc nie wiem ile mam kg ;) brzuch jest większy a dzidzia się rozpycha więc wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42445 przez bombel779
asia26 napisał:

ja bylam bardzo szczupla przed ciaza i w pierwszych 12 tygodniach przytylam 8 kg ale nie wymiotowalam :) przez cala ciaze mialam 16 kg na +, a po teraz wrocilam do wagi sprzed co wcale mnie nie cieszy bo myslalam ze cos mi pozostanie i zaczne wygladac jak kobieta a nie jak przecinek :(

:) Ja mam troszeczkę podobnie :) Też raczej "koścista" zawsze byłam :P Od początq ciąży moje nawyki żywieniowe nie uległy większym zmianom,nie objadam się,nie mam tzw.zachcianek..nie miałam problemu z nudnościami i wymiotami i generalnie od samego początq co miesiąc przybieram mniej więcej 1kg :) Do 22tyg. przybrałam równe 6kg :)
A mój mąż tak jak i Twój Asiu liczy na to że w ciąży nabiorę bardziej kobiecych kształtów i że tak mi zostanie już na zawsze :P :) Ciekawa jestem jak będę wyglądać pod koniec ciąży i później po porodzie?:) Bo jak na razie wsio poszło mi tylko w brzuszek i piersi :D :D
A mogłaby mi się trochę dupa zaokrąglić :P :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42579 przez asia26
Moj maz nie chcial mowi ze jestem ladna jaka jestem ale ja chcialam przytyc :) ja w ciagu 8 tygodni bylam taka sama jak przed ciaza i tylko minimalnie tylek wiekszy mi zostal :) ale tylko minimalnie niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46752 przez makaja
Ja przed ciąża należałam do szczupłych dziewuch... i za bardzo nie objadałam się słodyczami... bo po prostu mnie do nich nie ciągnęło, ale teraz przytylo mi się ok 14 kg a jeszcze ok 3 tyg do porodu i zastanawiam się ile przytyję ogólnie... i jak szybko będę mogła zrzucić te zbędne kg... nawet mój mąż zaczyna mi wyliczać ile to juz ciastek dziennie zjadłam... kurczę mam nadzieję że zrucenie tych kg będzie wykonalne...bo niestety te słodycze w tym momencie są silniejsze od mojej silnej ( słabej) woli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46772 przez Emme
ja przytyłam 15 kg i po porodzie zostały mi jeszcze 2 do zrzucenia, więc nie ma tragedii. Teraz ważę 64kg przy 175 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46779 przez paulinkaaa2202
ja przytyłam 21kg zostało mi 8kg. Przy wzroście 170cm ważę 68 :(
A przed ciążą ważyłam 60kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl