BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 5 miesiąc temu #40165 przez Bagira
Gosiaczek31 napisał:

Dziewczyny widzę ze nie jestem sama, też mam 32 lata. Aż mi głupio było wśród młodych mam :laugh: Ale to prawda dziecko odmładza fizycznie a psychicznie czyni nas dojrzalszymi. Przynajmniej ja tak czuję.

Też walczę z nadmiarem kilogramów po ciąży. Myślałam że jak będę karmić piersia to może schudnę a tu nic. Nawet te kilometrowe spacery nic nie pomogły. Szafa pełna ciuchów ale w nic się nie mieszcze.Dobrze że chociaz cyce trochę zmalały :lol: Bo przy wzroście 158 rozmiar f to przesada, he he.

Powiem ze ja do 30 nie chciałam słyszeć o dzieciach więc jak się zdecydowałam to czułam się dobrze ze nie postanowiłam wcześniej. Miałam czas zeby się wyszaleć jak inne dzieci niańczyły.
Z figura nie miałam kłopotów bo jestem sportsmenką na spoczynku więc szybko doszłam do siebie. Co do stanika to mam 75F z tym ze 168cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40170 przez raczek10
A U mnie do bani waga stoii w miejscu . :( kurcze musze przestać jeść słodycze ,to może coś sie ruszy . :ohmy:
Ja jak pracowałam w cukierni to ważylam 60 kg ale po Zuzi mi zostalo sporo no i teraz trochę i tak ze 20 chciałabym mieć mniej :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40174 przez paulinkaaa2202
widzę że nie tylko mnie słodycze gubią :P

Poziomka to zależy rzeczywiście od księdza... może jak nie możesz się z tym dogadać to idź do innej parafii może trafisz na normalnego księdza który nie będzie robił ci problemów.

Powinno być tak że najwyżej ksiądz wypowie swoje zdanie i ochrzci a nie robi problemy jakby ludzie bez ślubu kościelnego nie wiadomo co zrobili pfff :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40177 przez martela89
Ja słodycze jem codziennie,a czekoladę to pochłaniam :)
Dzisiaj to zrobiłam sobie ciasto z bitą śmietaną o smaku cappuccino :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40180 przez bombel779
Bagira napisał:

Co do stanika to mam 75F z tym ze 168cm.

Uulllaala :D Pamela!!!! :lol: :lol: Mąż pewno zachwycony?! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40184 przez martela89
Ja teraz jak karmię to mam stanik 70E,WCZEŚNIEJ MIAŁAM 70C ale ja mam 158cm i mojemu mężowi też to pasuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40186 przez alutka1011
Martela a na zdjęciach wygladaja na znacznie mniejsze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40187 przez bombel779
Jeja to ciekawa jestem jak moje cycunie przeżyją ciążę i karmienie (jeśli będzie mi to dane!) :) hehehhe :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40191 przez martela89
Bo na zdjęciach mam biustonosz do karmienia,a moje piersi po ciąży nie są już takie fajniusie ale jak założe dobry biustonosz to są podniesione i wyglądają super :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40193 przez alutka1011
Ja przea ciążą miałam 75 C a teraz 85 DD :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40194 przez gold_butterfly
A u mnie waga przed ciążą ok.52-53kg. Pod koniec ciąży ok. 75kg (po 73 przestałam się ważyć). W dwa miesiące po narodzinach Oli 53kg,a teraz przestałam karmić i waga skoczyła do 56kg. Gwałtowny spadek wagi przypłaciłam ogromnymi rozstępami na całym brzuchu - a nie odchudzałam się, jadłam bardzo dużo, nie wiem czemu tak szybko waga poszła w dół,chyba przez nadmierny stres i ciągłe zapalenia piersi.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40199 przez Bagira
bombel779 napisał:

Bagira napisał:

Co do stanika to mam 75F z tym ze 168cm.

Uulllaala :D Pamela!!!! :lol: :lol: Mąż pewno zachwycony?! ;)

Zachwycony na pewno ale i zazdrosny o spojrzenia innych a co ja mam zrobić jak nawet przez worek by przebijały :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40203 przez gold_butterfly
A co do staników,to większość z nas nosi źle dobrane :-/ Ja kiedyś nosiłam 75D i nie wiedziałam,że można nosić inne - dopiero potem dobrałam sobie prawidłowy. Jak karmiłam nosiłam 70H - 65I. Teraz noszę rozmiar taki jak poprzednio 65G. Najlepiej sprawdzić rozmiar w kalkulatorze biustonoszy. A takie rozmiary można dostać np. na www.intymna.pl - bez problemu wymieniają,jeżeli okaże się,że źle wybrałyśmy rozmiar.

A biustu nie mam wcale ogromnego - 68 pod biustem mierzone ściśliwe i 92 w biuście. Już nie wspominam,że jak miałam zapalenie,to piersi urosły mi do 102cm - czyli według tabeli rozmiarów Mardo powinnam nosić miseczkę K.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40204 przez martela89
Ja też nosiłam źle dobrane biustonosze,a ostatnio wybrałam się do takiego lepszego sklepu i babeczka dobrała mi biustonosz właśnie 70E byłam zdziwiona ale faktycznie ładnie trzyma biust i jest wygodny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40206 przez gold_butterfly
Wygodny i ślicznie eksponuje biust. Jak ubierałam kiedyś,to miseczka spłaszczała mi piersi i robiły mi się tzw. bułeczki. A obwód biustonosza - totalna porażka, w ogóle nie podtrzymywał piersi. Byłam ostatnio w sklepie w FORUM - nie pamiętam nazwy. W każdym razie niby dobra bielizna - ceny od 100zł w górę. Pytam,czy mają rozmiar 65G,a patrzą na mnie jak na wariatkę i mówią,że nie. Ale z pewnością będzie dobre 80DD. Patrzę na babę i pytam co ma mi podtrzymywać biust? Ramiączka? Tym obwodem mogłabym się owinąć dwa razy - ale nie. Ona wie lepiej. Strasznie mnie zdenerwowała, zwłaszcza,że po karmieniu (a dokładnie po zapaleniach, po których od ciężaru piersi przepełnionych mlekiem biust leciał w dół), biust mam mało jędrny i nieco obwisły (ale po ćwiczeniach i masażach powinien wrócić do dawnej formy). Potrzebuję więc ścisłego stanika,aby te piersi podtrzymał. W większości sklepów usiłują jednak wciskać to,co mają na stanie. Buraki jedne...

Zmykam spać. Życzę słodkich i spokojnych snów :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl