BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 10 miesiąc temu #380522 przez Dave
Baby - miło, że nas odwiedziłaś. Muszę wpaść do Was na październik :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380645 przez princess
Witam Was :) Jak samopoczucie dzisiejszego dnia? Ja po pracy, niedawno obiad zjadłam i chyba umyję się i położę do łóżeczka, senna jestem jak nie wiem. To pewnie przez wczesne wstawanie. Wysłałam M do sklepu po test ciążowy. Naszły mnie jakieś wątpliwości, czy aby test mnie nie oszukał pozytywnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380663 przez Dave
Princess - no co Ty. Ale dla swojego spokoju zrób. Jak Ty będziesz spokojna, to fasolka też :laugh: Ja też z niedowierzaniem zerkam na test i zdjęcie fasolinki :kiss:

A ja dziś mam samopoczucie jak dynamit, tyle siły i energii. Mimo że za oknem cały dzień leje. Hmmm.... Oby jak najwięcej takich energetycznych dni.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380828 przez Dave
Jak tam mamcie. Oglądacie mecz?

Ja nie mam podłączonego tv, więc nie jestem na bieżąco w Euro 2012.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380861 przez princess
Zrobiłąm test:) dwie grube krechy:) Miłej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380873 przez Dave
Princess - super. A widzisz, fasolina jest :kiss:

Teraz możesz spać spokojnie :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380927 przez justyna84
Ja ide dzisiaj na 8.30 na usg i zabieram ze soba mezulka :laugh: w 1 ciazy nie chcial uczestniczyc a w tej sie zgodzil ,tak wiec moze i bedzie chcial bc przy porodzie :laugh: fajnie by bylo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380938 przez Dave
Dzień dobry.

Justyna to czekamy na wieści i zdjęcie fasolinki :kiss: No i napisz jak reakcja męża.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380984 przez justyna84
jestem w 6 tygodniu ciazy tylko nei bylo jeszcze serduszka a myslalam ze bedzie :) .Lekarz mezowi M wszystko tlumaczyl a ten uwaznie sluchal :) .Powiedzial ze ciaza rozwija ise prawidlowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381079 przez Dave
Justyna - to supeer!!!

Ja właśnie wróciła z pracy, poinformowałam kogo trzeba a teraz zostawiam to swojemu biegowi. Myślę, że do wieczora dowiedzą się wszystkie działy :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381106 przez justyna84
Dwve - jakby mialo byc inaczej plotki roznosza sie w blyskawicznym tepie :laugh:
A tak na marginesie -to szczegolnie te ktore nei zawieraja prawdy ;)

Data mojego porodu jest taka sama jak data narodzin pierwszego dziecka :laugh: 22.02.2013
ciekawe kiedy ten porod nastapi . Z zierwszym dzieckiem urodzilam 2 tygodnei wczesniej i bardzo szybko ledwo zajechalam do szpitala a Oskarek juz byl na swiecie :laugh: . Chcialabym teraz tez tak szybko urodzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381175 przez anoda89
Ja termin mam na 4.02.2013 :) . Tydzień temu maleństwo miało 2 milimetry i już serduszko. Następna wizyta 25.06, już nie mogę się doczekać. Mam nadzieje że wszystko jest dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381262 przez princess
Dave napisał:

Teraz możesz spać spokojnie :laugh:


Żebyś wiedziała:) a druga krecha to prawie od razu wyskoczyła gruba i wyraźna:)

justyna84 napisał:

jestem w 6 tygodniu ciazy tylko nei bylo jeszcze serduszka a myslalam ze bedzie :) .Lekarz mezowi M wszystko tlumaczyl a ten uwaznie sluchal :) .Powiedzial ze ciaza rozwija ise prawidlowo :)


Elegancko:) Ja też na pierwszą wizytę zabieram M:)

Dave napisał:

Ja właśnie wróciła z pracy, poinformowałam kogo trzeba a teraz zostawiam to swojemu biegowi. Myślę, że do wieczora dowiedzą się wszystkie działy :silly:


Ja powiedziałam dwóm najbliższym koleżankom. Swojemu Dyrektorowi powiem w środę, bo wtedy idę do gina i mam nadzieję na L4.

justyna84 napisał:

Data mojego porodu jest taka sama jak data narodzin pierwszego dziecka :laugh: 22.02.2013
ciekawe kiedy ten porod nastapi . Z zierwszym dzieckiem urodzilam 2 tygodnei wczesniej i bardzo szybko ledwo zajechalam do szpitala a Oskarek juz byl na swiecie :laugh: . Chcialabym teraz tez tak szybko urodzic ;)


Mówią, że przy drugim dziecku jest łatwiej:) A jeśli pierwszy tak szybko Ci poszedł to drugiego może nawet nie poczujesz;)

Witam się z Wami, ja już po pracy i po obiedzie. Nareszcie koniec tygodnia, jutro się wyśpię:)
Dziewczyny, zastanawiam się nad czymś w rodzaju dzienniczka ciązy, warto to kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381265 przez Dave
justyna - zazdroszczę takiego porodu. Ciekawe jaki będzie ten drugi.

anoda - moje miało 23mm i tez serduszko pikało :kiss:

princess - ja nie miałam za pierwszym razem i jakoś nie jest mi to potrzebne. Jednak myślę, że może to być super pamiątka :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381295 przez justyna84
Tez mysle ze taki dzienniczek moze byc super pamiatka mozesz kupic nawed taki ktory prowadzic od ciazy do porodu i potem jak dzidzia rosnie do roku ,takei ksiazeczki tez sa kolezanka taka miala wtedy bedziesz miala 2w1 :laugh: . Mam taka ksiazeczke ale od narodzin i 2 tez taka kupie chyba.
Powiem wam nei chce zapeszac ale dzisiaj nawed dobrze sie czulam co sei rano nei zapowiadalo a w niedziel chyba pojedziemy do Opola do ZOO z Oskarkiem :laugh: ,takze dzisiaj oswiadczylam reszcie rodziny ze strony mojego M ze bedzie dzidzius (bo byli na wczasach) i wszyscy cieszyli sie :laugh:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl