BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 9 miesiąc temu #381789 przez Satine0
Hmmmm ciężko jest pisać o sobie samej :silly:

Jestem pogodną grubaską z Goleniowa. W sierpniu będzie mi dane zostać żoną :lol: .
Interesuje się fotografią. Kocham "upijać" się muzyką. Jestem zodiakalnym baranem tak więc czasami ciężko ze mną wytrzymać ! :) No, ale kobieta zmienną jest. Co by tu jeszcze napisać... Lat mam 21 tak więc jeszcze młoda "siksa" ze mnie :)

To moja "druga" ciąża, ale to już wiecie. Trzymam kciuki i za was i za siebie!! :)




Co do wyżerki to ja mam dzisiaj ochotę na kiełbaskę z ogniska :kiss: mmmmmm.... i dzień nad wodą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381802 przez Lalita
Witam was serdecznie jestem Agata i jestem mamą ponad rocznej Emilki i prawdopodobnie spodziewam sie dzidzi ale to sie okaże za 2 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381807 przez Lalita
Test zrobie za 2 tygodnie mam nadzieje ze sie udalo i ze po narodzinach drugiego malenstwa dam sobie rade ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381821 przez Dave
Satine - no to zapowiada nam się ciekawie :laugh: Fajnie opisałas siebie :)

Lalita - witaj. Trzymam kciuki za dwie krechy. A masz juz przeczucia, jakieś oznaki, że się udało?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381836 przez Lalita
Dave nie mam jeszcze przeczucia, ale M ciagle pyta jak myslisz bedzie chlopczyk czy dziewczynka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381837 przez Dave
Lalita - ha, ha... To może M ma przeczucie ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381840 przez Lalita
Dave napisał:

Lalita - ha, ha... To może M ma przeczucie ;)


Chyba ma ;) mam nadzieje za dam sobie rade z dwojka brzdacow ;) i mam zamiar karmic do roku piersia bo w pierwszej ciazy pokarm mi zanikl po 4 mies.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381843 przez Dave
Lalita - ja też mam córcię, która ma 14 m-cy i póki co to jestem lekko przerażona czy dam radę. Ale nie ma innej opcji :laugh: Nie my pierwsze i nie jedyne. Myślę, że początki będą ciężkie, ale potem znajdziemy sposób na wszystko.
Zastanawiam się też jak to będzie jak już ciąża będzie zaawansowana, jak wtedy ogarnę opiekę nad Majką.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381845 przez Dave
Za pierwszym razem udało mi się 7,5 m-cy karmić. Musiałam wrócić do pracy i po prostu chciałam już zakończyć. Teraz nie wiem jak bedzie. Obawiam się, że krócej.

U mnie w rodzinie to kobiety karmiły max 4-6 tygodni :ohmy: , więc jestem uznawana za dziwactwo. A i mam małe piersi, więc to od tego nie zależy.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381933 przez princess
Dave napisał:

Za pierwszym razem udało mi się 7,5 m-cy karmić. Musiałam wrócić do pracy i po prostu chciałam już zakończyć. Teraz nie wiem jak bedzie. Obawiam się, że krócej.

U mnie w rodzinie to kobiety karmiły max 4-6 tygodni :ohmy: , więc jestem uznawana za dziwactwo. A i mam małe piersi, więc to od tego nie zależy.

Lepiej się za nikim nie oglądać. Im dłużej dziecko pije mleko matki, tym jest zdrowsze fizycznie i psychicznie. Sory, że to powiem, ale te osoby, które z własnego wygodnictwa odstawiają dziecko od piersi tak wcześnie są nieodpowiedzialne. Dla nich to kilka tygodni/mcy a dla tego małego człowieczka rzutuje na całe życie. Ale to tylko moje skromne zdanie. A co do małych piersi to widziałam, jak dawały więcej pokarmu, niż te większe u innych, więc chyba nie ma na to reguły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381935 przez princess
Satine0 napisał:

W sierpniu będzie mi dane zostać żoną :lol: .
Jestem zodiakalnym baranem tak więc czasami ciężko ze mną wytrzymać ! :)

Gratulacje:) No to już całkiem niedługo:) Jaki ślub bierzecie? Robicie wesele? Masz już sukienkę? Co do baranków to moja przyjaciółka nim jest i dogadujemy się świetnie, jest pozytywnie zakręcona:)

Witaj Lalitko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381943 przez Dave
Princess - tak, z tym że one po prostu nie miały pokarmu. No może jedna z moich sióstr, poszła trochę na łatwiznę. Ale ogólnie to właśnie problem braku pokarmu, więc pod tym zwględem jestem dziwactwem :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #381952 przez Satine0
Póki co ślub cywilny :) Skromny, tylko rodzice, dziadkowi i rodzeństwo. Jakiś obiad po ceremonii i tyle. Sukienki jeszcze nie mam, będę musiała nie długo odwiedzić krawcową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382107 przez Dave
Dziewczyny padam. Coś się mojej dziecinie poprsestawialo,dopiero zasnela. Z rana śmigam na badanie krwi i siusków.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382109 przez princess
Dave nie mów tak o sobie, przecież to prawidłowe. Niektóre kobiety karmią po 2 lata ! A dziwactwem właśnie są te, którym zaraz zanika i trzeba mieć nadzieję, żeby to i u nas się nie stało...

Satine
z krawcową super pomysł, ja też chciałam uszyć suknię bo sobie wymyśliłam swój model, ale znalazłam w salonie taką, jaka mi się mniej więcej podoba i wypożyczyłam:) A Ty jaką masz koncepcję?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl